Sound

Coppa Italia Serie C Italia- Results, top scorers

Înregistrează-te
Miercuri 23.08.2017
1
x
2
Final Triestina 4 - 0 Mestre (1 - 0) 2.10 3.45 3.00
Marþi 29.08.2017
1
x
2
Final Catanzaro 1 - 2 Rende (0 - 1) 2.32 3.40 3.55
Final Akragas 0 - 6 Catania (0 - 2) 6.60 3.95 1.61
Miercuri 30.08.2017
1
x
2
Final Arzachena 0 - 3 Viterbese Castrense (0 - 2) 2.60 3.10 2.55
Miercuri 06.09.2017
1
x
2
Final Viterbese Castrense 2 - 2 Olbia (1 - 0) 2.00 3.60 4.20
Marþi 12.09.2017
1
x
2
Final Rende 0 - 2 Reggina (0 - 1) 2.44 2.94 2.86
Marþi 17.10.2017
1
x
2
Final Bisceglie 2 - 0 Virtus Francavilla (0 - 0) - - -
Miercuri 18.10.2017
1
x
2
Final Pisa 0 - 1 Pontedera (0 - 0) 1.69 3.65 6.40
Final Ravenna 0 - 2 Reggiana (0 - 0) - - -
Final Gubbio 1 - 3 Sambenedettese (0 - 2) 3.80 3.35 2.20
Final Vicenza Virtus 2 - 1 Pordenone (0 - 0) 2.50 3.05 3.30
Prelungiri AlbinoLeffe 1 - 0 Monza (0 - 0) 2.30 3.25 3.50
Miercuri 15.11.2017
1
x
2
Final AlbinoLeffe 2 - 0 Pro Piacenza (0 - 0) - - -
Marþi 21.11.2017
1
x
2
Final Matera 3 - 2 Reggina (3 - 1) 1.84 3.65 5.00
Final Paganese 1 - 0 Juve Stabia (0 - 0) 3.15 3.05 2.15
Pen. Trapani 1 - 0 (0 - 0) Siracusa (0 - 0) 1.54 3.65 5.65
Final Lecce 2 - 1 Bisceglie (0 - 0) 1.83 3.80 4.90
Final Calcio Padova 5 - 0 Triestina (2 - 0) 2.42 3.25 3.40
Miercuri 22.11.2017
1
x
2
Pen. Bassano 0 - 1 (0 - 0) FeralpiSalò (0 - 0) 1.85 3.45 5.60
Final Reggiana 1 - 2 Prato (1 - 2) 2.40 3.25 3.40
Final Renate 2 - 1 Giana Erminio (2 - 0) 2.02 3.30 4.60
Pen. Viterbese Castrense 1 - 0 (0 - 0) Teramo (0 - 0) 1.78 3.70 5.70
Final Pontedera 1 - 0 Lucchese (0 - 0) 4.50 3.20 2.10
Prelungiri Casertana 3 - 1 Sambenedettese (0 - 1) 3.00 2.94 2.80
Final Catania 1 - 2 Cosenza (0 - 0) 1.65 3.75 6.60
Marþi 28.11.2017
1
x
2
Final Piacenza 0 - 4 Alessandria (0 - 2) 3.70 3.50 2.16
Miercuri 29.11.2017
1
x
2
Final Livorno 2 - 1 Arezzo (1 - 1) 1.65 3.60 4.65
Marþi 05.12.2017
1
x
2
Pen. Renate 2 - 1 (1 - 1) FeralpiSalò (1 - 1) 1.93 3.45 5.10
Miercuri 06.12.2017
1
x
2
15:30 Lecce -:- Matera - - - -
Final Viterbese Castrense 3 - 0 Livorno (1 - 0) 2.72 3.25 3.00
Prelungiri Casertana 0 - 1 Paganese (0 - 0) 1.99 3.35 4.60
Miercuri 13.12.2017
1
x
2
Pen. Alessandria 3 - 2 (2 - 2) AlbinoLeffe (0 - 0) 1.75 3.70 5.80
Sâmbãtã 13.01.2018
1
x
2
Amanat Calcio Padova - Vicenza Virtus - 1.22 1.25 1.01
Duminicã 14.01.2018
1
x
2
Final Cosenza 1 - 0 Trapani (0 - 0) 2.98 3.10 2.74
Final Lecce 3 - 0 Matera (1 - 0) 2.20 3.35 3.85
Miercuri 17.01.2018
1
x
2
Prelungiri Pontedera 3 - 2 Prato (1 - 1) 1.93 3.40 4.70
Miercuri 07.02.2018
1
x
2
Final Pontedera 2 - 1 Calcio Padova (2 - 4) 4.20 3.50 2.02
Miercuri 14.02.2018
1
x
2
Final Lecce 0 - 2 Cosenza (0 - 0) 2.18 3.20 4.30
Pen. Viterbese Castrense 2 - 1 (1 - 1) Paganese (1 - 0) 1.50 4.60 7.60
Final Alessandria 1 - 0 Renate (1 - 0) 2.14 3.30 3.95
Miercuri 21.02.2018
1
x
2
15:30 Viterbese Castrense -:- Cosenza - - - -
Final Alessandria 0 - 0 Pontedera (0 - 0) 1.55 4.30 7.40
Miercuri 28.02.2018
1
x
2
Amanat Viterbese Castrense - Cosenza - 2.00 3.15 3.50
Marþi 06.03.2018
1
x
2
Final Viterbese Castrense 3 - 1 Cosenza (2 - 1) 2.30 3.25 3.65
Pen. Pontedera 0 - 1 (0 - 0) Alessandria (0 - 0) 3.75 3.25 2.28
Miercuri 14.03.2018
1
x
2
Final Cosenza 2 - 1 Viterbese Castrense (1 - 0) 2.18 3.50 3.75
Miercuri 11.04.2018
1
x
2
Final Viterbese Castrense 0 - 1 Alessandria (0 - 1) 3.10 2.86 2.82
Miercuri 25.04.2018
1
x
2
Final Alessandria 3 - 1 Viterbese Castrense (0 - 1) 1.93 3.40 4.80
Duminicã 05.08.2018
1
x
2
17:30 Matera -:- Potenza - - - -
Final Vibonese 1 - 2 Siracusa (0 - 1) - - -
Final Arezzo 1 - 1 Lucchese (1 - 1) - - -
Final Gubbio 2 - 1 Vis Pesaro (1 - 1) - - -
Final Olbia 1 - 1 Arzachena (0 - 0) - - -
Final Ravenna 1 - 0 Rimini (0 - 0) - - -
Miercuri 08.08.2018
1
x
2
Final Cuneo 2 - 3 Albissola (1 - 2) - - -
Final Cuneo 2 - 3 Albissola (1 - 2) - - -
Final Matera 1 - 1 Potenza (0 - 0) - - -
Final Matera 1 - 1 Potenza (0 - 0) - - -
18:00 Paganese -:- Catanzaro - - - -
Final Teramo 0 - 0 Fermana (0 - 0) - - -
20:30 Pro Patria -:- Gozzano - - - -
Final Teramo 0 - 0 Fermana (0 - 0) - - -
Duminicã 12.08.2018
1
x
2
17:00 Pro Piacenza -:- Virtus Verona - - - -
17:00 Vis Pesaro -:- Fano - - - -
Final Pro Piacenza 1 - 1 Virtus Verona (1 - 0) - - -
Final Vis Pesaro 0 - 0 Fano (0 - 0) - - -
18:00 Paganese -:- Catanzaro - - - -
18:00 Pro Patria -:- Gozzano - - - -
Final Paganese 1 - 2 Catanzaro (1 - 1) - - -
Final Pro Patria 2 - 2 Gozzano (1 - 2) - - -
19:00 Arzachena -:- Olbia - - - -
Final Arzachena 2 - 1 Olbia (1 - 0) - - -
20:30 Lucchese -:- Arezzo - - - -
Pen. Lucchese 2 - 1 (1 - 1) Arezzo (1 - 1) - - -
20:45 Reggina -:- Vibonese - - - -
Final Reggina 0 - 0 Vibonese (0 - 0) - - -
Duminicã 19.08.2018
1
x
2
Amanat Bisceglie - Matera - - - -
Amanat FC Rieti - Teramo - - - -
Amanat Cavese - Paganese - - - -
Amanat Fano - Gubbio - - - -
Amanat Rimini - Imolese - - - -
Amanat Siracusa - Reggina - - - -
Marþi 21.08.2018
1
x
2
Final Juventus II 1 - 0 Cuneo (1 - 0) - - -
Miercuri 22.08.2018
1
x
2
20:30 Imolese -:- Ravenna - - - -
Sâmbãtã 25.08.2018
1
x
2
17:00 Virtus Verona -:- Pro Piacenza - - - -
Duminicã 26.08.2018
1
x
2
17:00 Catanzaro -:- Cavese - - - -
Final Cavese 1 - 0 Paganese (1 - 0) - - -
Final Bisceglie 0 - 3 Matera (0 - 1) - - -
Final FC Rieti 1 - 2 Teramo (0 - 1) - - -
Final Gozzano 1 - 1 Pro Patria (0 - 0) - - -
Final Albissola 2 - 2 Juventus II (0 - 1) - - -
20:30 Fermana -:- FC Rieti - - - -
20:30 Potenza -:- Bisceglie - - - -
Final Fano 1 - 0 Gubbio (0 - 0) - - -
Final Rimini 0 - 0 Imolese (0 - 0) - - -
20:30 Siracusa -:- Reggina - - - -
Miercuri 29.08.2018
1
x
2
17:00 Virtus Verona -:- Pro Piacenza - - - -
18:00 Fermana -:- FC Rieti - - - -
18:00 Catanzaro -:- Cavese - - - -
20:30 Imolese -:- Ravenna - - - -
Sâmbãtã 01.09.2018
1
x
2
Final Siracusa 3 - 3 Reggina (0 - 1) - - -
Duminicã 02.09.2018
1
x
2
Final Fermana 0 - 2 FC Rieti (0 - 0) - - -
Final Catanzaro 5 - 2 Cavese (3 - 0) - - -
Final Virtus Verona 2 - 1 Pro Piacenza (0 - 1) - - -
Final Imolese 5 - 3 Ravenna (2 - 2) - - -
Miercuri 05.09.2018
1
x
2
Final Potenza 3 - 0 Bisceglie (1 - 0) - - -
Marþi 09.10.2018
1
x
2
Prelungiri Catanzaro 3 - 1 Rende (1 - 1) - - -
Final Siracusa 1 - 0 Sicula Leonzio (1 - 0) - - -
Prelungiri Casertana 0 - 2 Juve Stabia (0 - 0) - - -
Miercuri 10.10.2018
1
x
2
15:00 Casertana -:- Juve Stabia - - - -
15:00 Catanzaro -:- Rende - - - -
Final Giana Erminio 0 - 1 AlbinoLeffe (0 - 0) - - -
15:00 Vicenza Virtus -:- Triestina - - - -
15:00 Siracusa -:- Sicula Leonzio - - - -
Final Imolese 4 - 2 Pistoiese (1 - 1) - - -
Pen. Sambenedettese 2 - 1 (1 - 1) Fano (0 - 1) - - -
Final Alessandria 2 - 0 Albissola (0 - 0) - - -
Final FeralpiSalò 1 - 0 Virtus Verona (0 - 0) - - -
Miercuri 24.10.2018
1
x
2
Pen. Vicenza Virtus 3 - 2 (2 - 2) Triestina (1 - 0) - - -
Marþi 30.10.2018
1
x
2
Final Juve Stabia 1 - 2 Potenza (0 - 1) - - -
Final Trapani 3 - 1 Siracusa (2 - 1) - - -
21:30 Catania -:- Catanzaro - - - -
Final Monopoli 2 - 1 Virtus Francavilla (0 - 0) - - -
Miercuri 31.10.2018
1
x
2
Final Pisa 3 - 0 Arzachena (0 - 0) - - -
16:00 AlbinoLeffe -:- Piacenza - - - -
Amanat Virtus Entella - Carrarese - - - -
Pen. Piacenza 0 - 1 (0 - 0) AlbinoLeffe (0 - 0) - - -
Final Imolese 2 - 1 Lucchese (0 - 1) - - -
17:30 Monza -:- Novara - - - -
Pen. Renate 0 - 1 (0 - 0) Gozzano (0 - 0) - - -
Final Pordenone 0 - 1 Vicenza Virtus (0 - 0) - - -
Pen. FeralpiSalò 2 - 1 (1 - 1) Südtirol (0 - 0) - - -
21:30 Pontedera -:- Robur Siena - - - -
Amanat Pro Vercelli - Alessandria - - - -
Final Teramo 3 - 1 Sambenedettese (3 - 0) - - -
Amanat Viterbese Castrense - Ternana - - - -
Marþi 13.11.2018
1
x
2
Amanat Catania - Catanzaro - - - -
Miercuri 14.11.2018
1
x
2
17:30 Monza -:- Novara - - - -
19:30 Pontedera -:- Robur Siena - - - -
21:30 Virtus Entella -:- Carrarese - - - -
21:30 Pro Vercelli -:- Alessandria - - - -
21:30 Viterbese Castrense -:- Ternana - - - -
Miercuri 30.01.2019
1
x
2
21:30 Catania -:- Catanzaro - - - -
Partide jucate 95
Victorii gazde 40%
Victorii oaspeți 23.2%
Egaluri 36.8%
Total goluri 231
Goluri / meci 2.43
Goluri / meci echipa gazdă 1.35
Goluri / meci echipa oaspete 1.08
Cartonase galbene 5
Cartonase galbene / partidă 0.1
Cartonase roșii 26
Cartonase roșii / partidă 0.3
Peste 0.5 goluri 84.2%
Peste 1.5 goluri 69.5%
Peste 2.5 goluri 48.4%
Peste 3.5 goluri 23.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 56.8%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 27.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 11.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 3.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 72.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 47.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 17.9%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 6.3%
Goluri în repriza 1 96
Goluri în repriza 2 135
Goluri în repriza 1 (gazde) 48
Goluri în repriza 2 (gazde) 80
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 48
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 55
Echipa gazdă învinge la 0 19 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 12 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 8 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 1 meci
Echipa gazdă pierde la 0 12 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 19 meciuri
Echipa gazdă a înscris 68 meciuri
Echipa oaspete a înscris 61 meciuri
Nu s-au marcat goluri 15 meciuri
Penalty-uri înscrise 9
Penalty-uri ratate 1
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă GPM GI
1 Catania 3.5 7
2 Calcio Padova 3 6
3 Imolese 2.75 11
4 Catanzaro 2.25 9
5 Albissola 2 8
6 Triestina 2 6
7 Prato 2 4
8 Monopoli 2 2
9 Pistoiese 2 2
10 Potenza 1.75 7
11 Reggina 1.75 7
12 Lecce 1.67 5
13 Vicenza Virtus 1.67 5
14 Alessandria 1.63 13
15 Cosenza 1.6 8
16 Matera 1.6 8
17 Viterbese Castrense 1.56 14
18 Sambenedettese 1.5 6
19 Cavese 1.5 3
20 FC Rieti 1.5 3
21 Pisa 1.5 3
22 Pro Patria 1.5 3
23 Reggiana 1.5 3
24 Juventus II 1.5 3
25 Siracusa 1.4 7
26 Cuneo 1.33 4
27 Olbia 1.33 4
28 Ravenna 1.33 4
29 Pontedera 1 6
30 AlbinoLeffe 1 5
Loc Echipă GPM GP
1 Bassano 0 0
2 Monza 0 0
3 Casertana 0.33 1
4 Fano 0.33 1
5 Alessandria 0.38 3
6 AlbinoLeffe 0.4 2
7 Teramo 0.4 2
8 Pisa 0.5 1
9 Rimini 0.5 1
10 FeralpiSalò 0.5 2
11 Pontedera 0.5 3
12 Trapani 0.67 2
13 Fermana 0.67 2
14 Renate 0.75 3
15 Potenza 0.75 3
16 Paganese 0.8 4
17 Monopoli 1 1
18 Südtirol 1 1
19 Sicula Leonzio 1 1
20 Catania 1 2
21 FC Rieti 1 2
22 Calcio Padova 1 2
23 Reggiana 1 2
24 Vibonese 1 2
25 Vis Pesaro 1 2
26 Juventus II 1 2
27 Juve Stabia 1 3
28 Lecce 1 3
29 Virtus Verona 1 3
30 Vicenza Virtus 1 3
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Viterbese Castrense 1.56 9 6 3 6 3 3 3 3 0
2 Imolese 2.75 4 3 1 3 3 0 1 0 1
3 Catanzaro 2.25 4 3 1 3 2 1 1 1 0
4 Triestina 2 3 3 0 1 1 0 2 2 0
5 Albissola 2 4 3 1 1 1 0 3 2 1
6 Alessandria 1.63 8 3 5 5 2 3 3 1 2
7 Cosenza 1.6 5 3 2 2 1 1 3 2 1
8 Matera 1.6 5 3 2 3 1 2 2 2 0
9 Siracusa 1.4 5 3 2 2 1 1 3 2 1
10 Arzachena 0.75 4 3 1 2 2 0 2 1 1
11 Bisceglie 0.75 4 3 1 2 1 1 2 2 0
12 Catania 3.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
13 Calcio Padova 3 2 2 0 1 1 0 1 1 0
14 Prato 2 2 2 0 0 0 2 2 0
15 Potenza 1.75 4 2 2 1 1 0 3 1 2
16 Reggina 1.75 4 2 2 1 0 1 3 2 1
17 Lecce 1.67 3 2 1 3 2 1 0 0
18 Vicenza Virtus 1.67 3 2 1 2 2 0 1 0 1
19 Sambenedettese 1.5 4 2 2 1 0 1 3 2 1
20 Cuneo 1.33 3 2 1 2 2 0 1 0 1
21 Olbia 1.33 3 2 1 1 0 1 2 2 0
22 Livorno 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
23 Gubbio 1 3 2 1 2 2 0 1 0 1
24 Teramo 1 5 2 3 3 1 2 2 1 1
25 Pontedera 1 6 2 4 4 2 2 2 0 2
26 Monopoli 2 1 1 0 1 1 0 0 0
27 Pistoiese 2 1 1 0 0 0 1 1 0
28 Cavese 1.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
29 FC Rieti 1.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
30 Pisa 1.5 2 1 1 2 1 1 0 0
31 Pro Patria 1.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
32 Reggiana 1.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
33 Juventus II 1.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
34 Ravenna 1.33 3 1 2 2 0 2 1 1 0
35 AlbinoLeffe 1 5 1 4 2 0 2 3 1 2
36 Arezzo 1 3 1 2 1 0 1 2 1 1
37 Trapani 1 3 1 2 2 1 1 1 0 1
38 Virtus Verona 1 3 1 2 1 1 0 2 0 2
39 Gozzano 1 3 1 2 1 0 1 2 1 1
40 Rende 1 3 1 2 1 0 1 2 1 1
41 Renate 0.75 4 1 3 3 1 2 1 0 1
42 Lucchese 0.75 4 1 3 1 0 1 3 1 2
43 Pro Piacenza 0.67 3 1 2 1 0 1 2 1 1
44 Paganese 0.6 5 1 4 2 1 1 3 0 3
45 Pordenone 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
46 Vibonese 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
47 Vis Pesaro 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
48 Giana Erminio 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
49 Virtus Francavilla 0.5 2 1 1 0 0 2 1 1
50 Juve Stabia 0.33 3 1 2 1 1 0 2 0 2
51 Akragas 0 1 1 0 1 1 0 0 0
52 Mestre 0 1 1 0 0 0 1 1 0
53 Piacenza 0 2 1 1 2 1 1 0 0 0
54 Südtirol 1 1 0 1 0 0 1 0 1
55 FeralpiSalò 0.75 4 0 4 2 0 2 2 0 2
56 Fano 0.67 3 0 3 1 0 1 2 0 2
57 Casertana 0.33 3 0 3 3 0 3 0 0
58 Bassano 0 1 0 1 1 0 1 0 0
59 Rimini 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
60 Virtus Entella 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Carrarese 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Fermana 0 3 0 3 1 0 1 2 0 2
63 Monza 0 1 0 1 0 0 0 1 0 1
64 Novara 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Pro Vercelli 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Robur Siena 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Ternana 0 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Sicula Leonzio 0 1 0 1 0 0 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Viterbese Castrense 3 - 0 1 - 0 4 - 3 0 - 1 2 - 1 4 - 5 14 - 10
2 Alessandria 1 - 1 1 - 0 2 - 0 1 - 0 2 - 1 6 - 1 13 - 3
3 Imolese 1 - 1 0 - 0 2 - 3 2 - 2 4 - 0 2 - 0 11 - 6
4 Catanzaro 3 - 2 1 - 1 1 - 0 2 - 2 2 - 1 0 - 0 9 - 6
5 Cosenza 0 - 1 0 - 0 2 - 1 1 - 0 3 - 0 2 - 3 8 - 5
6 Matera 2 - 0 2 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 1 2 - 3 8 - 7
7 Albissola 0 - 0 4 - 1 0 - 2 2 - 2 2 - 1 0 - 2 8 - 8
8 Catania 0 - 0 2 - 0 0 - 0 0 - 1 2 - 1 3 - 0 7 - 2
9 Potenza 1 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 1 3 - 2 7 - 3
10 Reggina 0 - 1 3 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 1 4 - 1 7 - 6
11 Siracusa 2 - 1 1 - 2 0 - 0 1 - 0 2 - 1 1 - 3 7 - 7
12 Calcio Padova 1 - 1 0 - 1 1 - 0 1 - 0 2 - 0 1 - 0 6 - 2
13 Pontedera 2 - 0 1 - 1 0 - 0 2 - 0 0 - 2 1 - 0 6 - 3
14 Sambenedettese 1 - 0 0 - 3 2 - 1 0 - 1 0 - 1 3 - 0 6 - 6
15 Triestina 0 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 1 3 - 2 1 - 1 6 - 7
16 AlbinoLeffe 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 3 - 2 5 - 2
17 Teramo 1 - 0 2 - 0 1 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 1 5 - 2
18 Lecce 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 1 - 3 2 - 0 5 - 3
19 Vicenza Virtus 0 - 0 1 - 0 0 - 0 2 - 1 1 - 2 1 - 0 5 - 3
20 Prato 0 - 2 2 - 0 1 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 0 4 - 3
21 Olbia 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 0 4 - 1 4 - 5
22 Cuneo 0 - 0 0 - 5 2 - 0 2 - 2 0 - 0 0 - 0 4 - 7
23 Ravenna 0 - 1 0 - 0 2 - 1 1 - 2 1 - 2 0 - 1 4 - 7
24 Pisa 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 2 - 0 1 - 0 3 - 1
25 Trapani 1 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 1 3 - 2
26 FC Rieti 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 0 1 - 0 3 - 2
27 FeralpiSalò 0 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 1 1 - 0 1 - 0 3 - 2
28 Reggiana 1 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 3 - 2
29 Juventus II 0 - 0 2 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2 0 - 0 3 - 2
30 Renate 0 - 1 2 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 3 - 3
31 Pro Patria 0 - 1 1 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 1 1 - 0 3 - 3
32 Virtus Verona 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 2 - 0 1 - 1 3 - 3
33 Gozzano 1 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 1 3 - 3
34 Arezzo 2 - 0 0 - 2 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 3 - 4
35 Paganese 1 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 2 - 0 3 - 4
36 Rende 1 - 1 1 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 1 3 - 4
37 Cavese 0 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 1 1 - 1 0 - 0 3 - 5
38 Gubbio 0 - 0 0 - 1 1 - 2 1 - 0 1 - 1 0 - 1 3 - 5
39 Lucchese 0 - 1 2 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 2 3 - 5
40 Arzachena 1 - 0 0 - 1 0 - 1 2 - 0 0 - 2 0 - 4 3 - 8
41 Bisceglie 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 1 - 1 2 - 4 3 - 8
42 Fano 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 1 2 - 1
43 Monopoli 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0 0 - 1 2 - 1
44 Livorno 0 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 2 1 - 0 2 - 4
45 Pistoiese 1 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 1 0 - 2 0 - 0 2 - 4
46 Pro Piacenza 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 2 2 - 5
47 Casertana 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1
48 Südtirol 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 1
49 Vibonese 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 0 1 - 2
50 Vis Pesaro 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 2
51 Juve Stabia 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 1 1 - 3
52 Pordenone 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2 0 - 0 0 - 1 1 - 3
53 Giana Erminio 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 1 1 - 3
54 Virtus Francavilla 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 1 - 2 1 - 4
55 Virtus Entella 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
56 Bassano 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
57 Carrarese 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
58 Monza 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
59 Novara 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
60 Pro Vercelli 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
61 Robur Siena 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
62 Ternana 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
63 Rimini 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1
64 Sicula Leonzio 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
65 Fermana 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 2
66 Piacenza 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 4
67 Mestre 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 4
68 Akragas 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 2 0 - 6