Sound

Latvian Cup Letonia- Results, top scorers

Înregistrează-te
Joi 01.01.1970
1
x
2
Anulat Staiceles Bebri - Smiltene - - - -
Anulat Daugavpils / Progress - Alberts - - - -
Anulat Talsu/Laidze - Auda - - - -
Anulat Tukums - JFC Dobele - - - -
Aban. Fk Jurnieks Riga - BFK Salaspils - - - -
Anulat Upesciems - Olaine / Super Nova - - - -
Sâmbãtã 01.07.2017
1
x
2
Final Rēzekne FA 0 - 2 Daugavpils / Progress (0 - 0) - - -
16:00 Nikers -:- Olaine / Super Nova - - - -
Final Fk Jurnieks Riga 2 - 5 Jēkabpils (1 - 3) - - -
18:00 Karosta -:- Talsu/Laidze - - - -
18:30 Valmiera / BSS -:- RTU - - - -
Duminicã 02.07.2017
1
x
2
Final Monarhs 12 - 0 JFC Dobele (4 - 0) - - -
Final Preiļu BJSS 6 - 0 Plavinas / DM (2 - 0) - - -
Vineri 07.07.2017
1
x
2
Final Grobiņa 0 - 2 Spartaks Jūrmala (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 08.07.2017
1
x
2
Prelungiri Olaine / Super Nova 0 - 4 Rīgas FS (0 - 0) - - -
WO Karosta - Babite - - - -
Final Valmiera / BSS 0 - 3 Metta / LU (0 - 2) - - -
Duminicã 09.07.2017
1
x
2
Final Monarhs 1 - 9 Ventspils (1 - 3) - - -
Final Preiļu BJSS 0 - 5 Riga (0 - 3) - - -
Final Jēkabpils 0 - 8 Jelgava (0 - 4) - - -
Luni 10.07.2017
1
x
2
Final Daugavpils / Progress 0 - 1 Liepaja (0 - 0) - - -
Miercuri 12.07.2017
1
x
2
WO Grobiņa - Staiceles Bebri - - - -
Miercuri 16.08.2017
1
x
2
16:00 Spartaks Jūrmala -:- Metta / LU - - - -
Final Ventspils 1 - 2 Liepaja (0 - 1) 2.42 3.50 3.20
Final Karosta 0 - 7 Rīgas FS (0 - 3) - - -
19:00 Riga -:- Jelgava - - - -
Joi 17.08.2017
1
x
2
Prelungiri Spartaks Jūrmala 1 - 0 Metta / LU (0 - 0) 1.25 6.60 13.50
Miercuri 13.09.2017
1
x
2
Pen. Riga 3 - 2 (2 - 2) Jelgava (2 - 1) 1.59 3.95 7.20
Miercuri 20.09.2017
1
x
2
Final Liepaja 4 - 1 Rīgas FS (1 - 0) 2.40 3.10 3.35
Prelungiri Riga 2 - 1 Spartaks Jūrmala (0 - 0) 2.40 3.30 2.65
Miercuri 18.10.2017
1
x
2
19:00 Riga -:- Liepaja - - - -
Final Liepaja 2 - 0 Riga (2 - 0) 2.80 3.20 2.35
Sâmbãtã 26.05.2018
1
x
2
Final BetLanes 14 - 0 Grobiņa (8 - 0) - - -
Duminicã 27.05.2018
1
x
2
Final Karosta 9 - 1 Madona - - - -
Luni 28.05.2018
1
x
2
Final Priekuli 2 - 3 Fk Jurnieks Riga (0 - 3) - - -
Marþi 29.05.2018
1
x
2
Final Lielupe 2 - 5 Nikers (2 - 3) - - -
Final Olaine / Super Nova 1 - 5 Babite - - - -
Miercuri 30.05.2018
1
x
2
Final Kauguri 4 - 0 Bauska (1 - 0) - - -
Final Salaspils 9 - 0 Valka (4 - 0) - - -
Final SK Cesis 1 - 4 Albatroz (0 - 2) - - -
Sâmbãtã 02.06.2018
1
x
2
Final Upesciems 5 - 2 Degumnieki (3 - 0) - - -
Vineri 15.06.2018
1
x
2
Final Plavinas / DM 1 - 9 Auda (1 - 6) - - -
Sâmbãtã 16.06.2018
1
x
2
Final Grobiņa 7 - 1 Albatroz (3 - 0) - - -
Final Salaspils 0 - 7 BetLanes (0 - 2) - - -
Final Salacgriva 0 - 10 Riga United (0 - 5) - - -
Final Super Nova 2 - 1 Babite (2 - 0) - - -
Final Monarhs 2 - 4 Daugavpils / Progress (0 - 1) - - -
Duminicã 17.06.2018
1
x
2
Final Talsu/Laidze 3 - 5 Ogres Novada Sporta Centrs (0 - 3) - - -
Final Alberts 1 - 2 DSVK Traktors (1 - 0) - - -
Final Rēzekne FA 0 - 2 RTU (0 - 1) - - -
Final Balvu 1 - 4 Smiltene (0 - 1) - - -
Masa verde Staiceles Bebri 3 - 0 Upesciems - - - -
Final Karosta 1 - 3 Preiļu BJSS (1 - 0) - - -
Final Priekuli 3 - 6 FK Limbazi (1 - 3) - - -
Pen. Kauguri 3 - 4 (3 - 3) Tukums (2 - 1) - - -
Final Ghetto 5 - 0 Aliance - - - -
Luni 18.06.2018
1
x
2
Final Alberts 3 - 1 Nikers (1 - 1) - - -
Miercuri 20.06.2018
1
x
2
17:00 Balvu -:- Smiltene - - - -
17:00 Kauguri -:- Tukums - - - -
Sâmbãtã 30.06.2018
1
x
2
Final Smiltene 0 - 2 Super Nova (0 - 2) - - -
Final RTU 5 - 0 Tukums (2 - 0) - - -
Duminicã 01.07.2018
1
x
2
Final Preiļu BJSS 5 - 0 Staiceles Bebri (1 - 0) - - -
Final DSVK Traktors 0 - 7 Grobiņa (0 - 1) - - -
Final Daugavpils / Progress 5 - 0 Alberts JDFS (1 - 0) - - -
Final BetLanes 2 - 0 Auda (1 - 0) - - -
Luni 02.07.2018
1
x
2
Final Riga United 1 - 9 Ghetto (0 - 4) - - -
Vineri 06.07.2018
1
x
2
Final Ghetto 1 - 8 Spartaks Jūrmala (0 - 4) - - -
Sâmbãtã 07.07.2018
1
x
2
Final Grobiņa 2 - 6 Daugavpils / Progress (1 - 2) - - -
Final BetLanes 1 - 2 Ventspils (0 - 0) - - -
Final Preiļu BJSS 0 - 3 Valmiera / BSS (0 - 1) - - -
Final Super Nova 0 - 2 Riga (0 - 2) - - -
Final Metta / LU 2 - 1 Jelgava (1 - 1) 4.30 3.85 1.78
Final RTU 0 - 5 Liepaja (0 - 3) - - -
Final Limbazi 0 - 15 Rīgas FS (0 - 8) - - -
Sâmbãtã 04.08.2018
1
x
2
Final Valmiera / BSS 0 - 3 Rīgas FS (0 - 2) - - -
Duminicã 05.08.2018
1
x
2
14:00 Liepaja -:- Ventspils - - - -
14:00 Valmiera / BSS -:- Rīgas FS - - - -
Final Riga 3 - 1 Spartaks Jūrmala (1 - 0) - - -
Pen. Daugavpils / Progress 2 - 3 (2 - 2) Metta / LU (1 - 2) - - -
Luni 06.08.2018
1
x
2
Prelungiri Liepaja 0 - 1 Ventspils (0 - 0) - - -
Miercuri 19.09.2018
1
x
2
Final Ventspils 2 - 1 Rīgas FS (2 - 0) - - -
Final Metta / LU 1 - 2 Riga (1 - 1) - - -
Miercuri 24.10.2018
1
x
2
Pen. Riga 1 - 0 (0 - 0) Ventspils (0 - 0) - - -
Miercuri 22.05.2019
1
x
2
Final Salaspils 4 - 1 Fk Jurnieks Riga (2 - 1) - - -
Joi 23.05.2019
1
x
2
Final Jauniba 2 - 1 Jurmalas - - - -
Sâmbãtã 25.05.2019
1
x
2
Final Riga United 1 - 3 Karosta (1 - 0) - - -
Final Ldz Cargo 7 - 0 Monarhs (3 - 0) - - -
Final Talsu/Laidze 0 - 1 Aliance (0 - 0) - - -
Duminicã 26.05.2019
1
x
2
Final Olaine / Super Nova 1 - 2 Kalupe (1 - 1) - - -
16:30 DSVK Traktors -:- Krimulda - - - -
Final DVSK Tractors 1 - 3 Krimulda (1 - 1) - - -
Vineri 31.05.2019
1
x
2
Final Caramba 8 - 2 Limbazi (4 - 0) - - -
Miercuri 12.06.2019
1
x
2
Final Caramba 5 - 3 Marupe (2 - 1) - - -
Vineri 14.06.2019
1
x
2
Prelungiri JDFS Alberts 3 - 1 Dinamo Rīga / Staicele (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 15.06.2019
1
x
2
Final Auda 1 - 5 Tukums (1 - 3) - - -
Pen. Kalupe 0 - 1 (0 - 0) New Project (0 - 0) - - -
Final Salaspils 3 - 0 Jauniba (2 - 0) - - -
Duminicã 16.06.2019
1
x
2
Final Karosta 8 - 1 Madona (4 - 0) - - -
Final Albatroz 1 - 2 Grobiņa (0 - 2) - - -
Pen. Super Nova 4 - 3 (2 - 2) Rēzekne FA (2 - 0) - - -
Final Livani 5 - 1 Nikers (2 - 0) - - -
Marþi 18.06.2019
1
x
2
Final Alberts 2 - 1 Lielupe (0 - 0) - - -
Miercuri 19.06.2019
1
x
2
Final Krimulda 3 - 2 Keiko Jekabpils (2 - 2) - - -
Final Aliance 1 - 2 Ldz Cargo (1 - 0) - - -
Vineri 21.06.2019
1
x
2
Amanat Smiltene - Ghetto - - - -
Final Degumnieki 2 - 6 Tente (1 - 3) - - -
Final Caramba 1 - 0 Salaspils (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 29.06.2019
1
x
2
16:00 Grobiņa -:- JDFS Alberts - - - -
Duminicã 30.06.2019
1
x
2
14:15 New Project -:- Super Nova - - - -
Partide jucate 86
Victorii gazde 32.6%
Victorii oaspeți 53.5%
Egaluri 13.9%
Total goluri 435
Goluri / meci 5.06
Goluri / meci echipa gazdă 2.14
Goluri / meci echipa oaspete 2.72
Cartonase galbene 29
Cartonase galbene / partidă 0.3
Cartonase roșii 9
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 94.2%
Peste 1.5 goluri 90.7%
Peste 2.5 goluri 80.2%
Peste 3.5 goluri 61.6%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 80.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 60.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 37.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 20.9%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 86%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 65.1%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 46.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 33.7%
Goluri în repriza 1 184
Goluri în repriza 2 227
Goluri în repriza 1 (gazde) 84
Goluri în repriza 2 (gazde) 106
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 100
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 132
Echipa gazdă învinge la 0 13 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 21 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 3 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 2 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 21 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 13 meciuri
Echipa gazdă a înscris 59 meciuri
Echipa oaspete a înscris 67 meciuri
Nu s-au marcat goluri 6 meciuri
Penalty-uri înscrise 20
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.2
Loc Echipă GPM GI
1 BetLanes 6 24
2 Tente 6 6
3 Ghetto 5 10
4 Livani 5 5
5 Upesciems 5 5
6 Ogres Novada Sporta Centrs 5 5
7 Caramba 4.67 14
8 Rīgas FS 4.5 27
9 Ldz Cargo 4.5 9
10 Daugavpils / Progress 4.33 13
11 Riga United 4 12
12 Monarhs 3.75 15
13 Jelgava 3.67 11
14 Kauguri 3.5 7
15 Auda 3.33 10
16 Salaspils 3.2 16
17 Grobiņa 3 18
18 Babite 3 6
19 Krimulda 3 6
20 Preiļu BJSS 2.8 14
21 Tukums 2.67 8
22 Jēkabpils 2.5 5
23 2.5 5
24 Spartaks Jūrmala 2.4 12
25 Karosta 2.4 12
26 Ventspils 2.33 14
27 Liepaja 2.33 14
28 RTU 2.33 7
29 Nikers 2.33 7
30 Alberts 2 6
Loc Echipă GPM GP
1 New Project 0 0
2 Jurmalas 0 0
3 Liepaja 0.33 2
4 Kalupe 0.5 1
5 Ldz Cargo 0.5 1
6 BetLanes 0.5 2
7 Aliance 0.67 2
8 Ventspils 0.83 5
9 Riga 0.88 7
10 Livani 1 1
11 JDFS Alberts 1 1
12 Dinamo Rīga / Staicele 1 1
13 Babite 1 2
14 Daugavpils / Progress 1 3
15 Metta / LU 1 5
16 Spartaks Jūrmala 1 5
17 Rīgas FS 1 6
18 Super Nova 1.25 5
19 Alberts 1.33 4
20 Daugavpils / Progress 1.33 4
21 Jelgava 1.33 4
22 Kauguri 1.5 3
23 Smiltene 1.5 3
24 Krimulda 1.5 3
25 Caramba 1.67 5
26 RTU 1.67 5
27 Preiļu BJSS 1.8 9
28 Salaspils 1.8 9
29 Upesciems 2 2
30 Tente 2 2
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 1.83 6 6 0 2 2 0 4 4 0
1 Rīgas FS 4.5 6 5 1 0 0 6 5 1
2 Grobiņa 3 6 5 1 3 2 1 3 3 0
3 Preiļu BJSS 2.8 5 5 0 4 4 0 1 1 0
4 Karosta 2.4 5 5 0 4 4 0 1 1 0
5 Monarhs 3.75 4 4 0 3 3 0 1 1 0
6 Salaspils 3.2 5 4 1 4 4 0 1 0 1
7 Ventspils 2.33 6 4 2 2 2 0 4 2 2
8 Riga 1.88 8 4 4 4 2 2 4 2 2
9 Metta / LU 1.6 5 4 1 2 2 0 3 2 1
10 BetLanes 6 4 3 1 3 2 1 1 1 0
11 Daugavpils / Progress 4.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
12 Riga United 4 3 3 0 2 2 0 1 1 0
13 Jelgava 3.67 3 3 0 0 0 3 3 0
14 Tukums 2.67 3 3 0 0 0 3 3 0
15 Liepaja 2.33 6 3 3 3 1 2 3 2 1
16 Nikers 2.33 3 3 0 0 0 0 3 3 0
17 Alberts 2 3 3 0 3 3 0 0 0
18 Fk Jurnieks Riga 2 3 3 0 1 1 0 2 2 0
19 Albatroz 2 3 3 0 1 1 0 2 2 0
20 Valmiera / BSS 1 3 3 0 2 2 0 1 1 0
21 Ghetto 5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
22 Caramba 4.67 3 2 1 3 2 1 0 0
23 Ldz Cargo 4.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
24 Kauguri 3.5 2 2 0 2 2 0 0 0
25 Auda 3.33 3 2 1 1 1 0 2 1 1
26 Babite 3 2 2 0 0 0 2 2 0
27 Krimulda 3 2 2 0 1 1 0 1 1 0
28 Jēkabpils 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
29 2.5 2 2 0 2 2 0 0 0
30 Spartaks Jūrmala 2.4 5 2 3 1 0 1 4 2 2
31 RTU 2.33 3 2 1 2 2 0 1 0 1
32 Degumnieki 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
33 Lielupe 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
34 Super Nova 1.5 4 2 2 3 2 1 1 0 1
35 Limbazi 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
36 Madona 1 2 2 0 0 0 2 2 0
37 Aliance 0.67 3 2 1 1 1 0 2 1 1
38 Plavinas / DM 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
39 Olaine / Super Nova 0.33 3 2 1 3 2 1 0 0 0
40 Jauniba 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
41 Tente 6 1 1 0 0 0 1 1 0
42 Livani 5 1 1 0 1 1 0 0 0
43 Upesciems 5 1 1 0 1 1 0 0 0
44 Ogres Novada Sporta Centrs 5 1 1 0 0 0 1 1 0
45 Keiko Jekabpils 2 1 1 0 0 0 1 1 0
46 Daugavpils / Progress 2 3 1 2 1 0 1 2 1 1
47 Smiltene 2 2 1 1 1 0 1 1 1 0
48 Talsu/Laidze 1.5 2 1 1 2 1 1 0 0 0
49 DVSK Tractors 1 1 1 0 1 1 0 0 0
50 SK Cesis 1 1 1 0 1 1 0 0 0
51 Jurmalas 1 1 1 0 0 0 1 1 0
52 Kalupe 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
53 Balvu 1 1 1 0 1 1 0 0 0
54 Rēzekne FA 0.67 3 1 2 2 0 2 1 1 0
55 Bauska 0 1 1 0 0 0 1 1 0
56 Valka 0 1 1 0 0 0 1 1 0
57 Staiceles Bebri 0 1 1 0 0 0 1 1 0
58 JFC Dobele 0 1 1 0 0 0 1 1 0
59 Salacgriva 0 1 1 0 1 1 0 0 0
60 Dinamo Rīga / Staicele 1 1 0 1 0 0 1 0 1
61 JDFS Alberts 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0
62 New Project 0 1 0 1 0 0 0 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Rīgas FS 5 - 1 2 - 1 6 - 1 5 - 2 4 - 0 5 - 1 27 - 6
2 BetLanes 1 - 0 0 - 0 2 - 0 2 - 1 1 - 1 4 - 0 24 - 2
3 Grobiņa 0 - 0 3 - 3 2 - 0 1 - 1 4 - 3 6 - 2 18 - 24
4 Salaspils 1 - 1 1 - 0 0 - 1 0 - 2 1 - 1 0 - 3 16 - 9
5 Riga 2 - 1 3 - 0 4 - 3 4 - 0 1 - 1 1 - 2 15 - 7
6 Monarhs 2 - 2 3 - 3 0 - 1 5 - 0 1 - 3 2 - 7 15 - 20
7 Liepaja 4 - 0 2 - 0 1 - 0 2 - 0 2 - 1 3 - 1 14 - 2
8 Ventspils 2 - 0 2 - 2 1 - 0 1 - 0 3 - 0 5 - 3 14 - 5
9 Caramba 1 - 0 3 - 0 2 - 1 3 - 1 3 - 2 2 - 1 14 - 5
10 Preiļu BJSS 0 - 0 0 - 1 3 - 3 3 - 3 3 - 1 2 - 0 14 - 9
11 Daugavpils / Progress 1 - 1 3 - 1 0 - 1 2 - 0 3 - 1 4 - 0 13 - 4
12 Spartaks Jūrmala 1 - 1 2 - 0 2 - 0 1 - 2 3 - 1 3 - 1 12 - 5
13 Riga United 1 - 2 3 - 1 2 - 1 0 - 1 2 - 5 4 - 2 12 - 12
14 Karosta 1 - 1 1 - 1 2 - 2 2 - 2 4 - 2 1 - 1 12 - 13
15 Jelgava 1 - 0 3 - 0 2 - 3 1 - 0 2 - 1 2 - 0 11 - 4
1 0 - 1 0 - 2 1 - 1 1 - 3 1 - 5 0 - 5 11 - 21
16 Auda 0 - 2 0 - 0 1 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 3 10 - 8
17 Ghetto 2 - 1 1 - 1 1 - 2 2 - 1 2 - 2 2 - 2 10 - 9
18 Ldz Cargo 1 - 0 1 - 0 1 - 1 1 - 0 2 - 0 3 - 0 9 - 1
19 Metta / LU 2 - 0 1 - 3 3 - 0 0 - 1 1 - 1 1 - 0 8 - 5
20 Tukums 2 - 1 0 - 0 1 - 2 0 - 0 0 - 1 2 - 2 8 - 9
21 Kauguri 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 3
22 RTU 1 - 3 0 - 0 2 - 0 0 - 0 2 - 2 2 - 0 7 - 5
23 Nikers 1 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 2 0 - 3 7 - 10
24 Babite 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 0 6 - 2
25 Tente 1 - 1 2 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0 1 - 1 6 - 2
26 Daugavpils / Progress 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 1 6 - 3
27 Krimulda 0 - 0 2 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 0 6 - 3
28 Alberts 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 1 2 - 0 2 - 0 6 - 4
29 Super Nova 1 - 1 2 - 1 3 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 2 6 - 5
30 Albatroz 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 0 1 - 0 0 - 4 6 - 10
31 Fk Jurnieks Riga 1 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 1 - 1 6 - 11
32 Livani 1 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1 2 - 0 5 - 1
33 Upesciems 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 2
34 Ogres Novada Sporta Centrs 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 3
35 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 9
36 Jēkabpils 2 - 2 0 - 2 1 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 3 5 - 10
37 Smiltene 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 3
38 Degumnieki 1 - 1 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 2 1 - 1 4 - 11
39 Valmiera / BSS 0 - 2 0 - 1 1 - 1 1 - 1 1 - 0 0 - 1 3 - 6
40 Talsu/Laidze 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 3 - 6
41 Lielupe 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 1 3 - 7
42 Kalupe 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 1
43 Aliance 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 1 0 - 1 0 - 0 2 - 2
44 Keiko Jekabpils 0 - 0 1 - 2 1 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 2 - 3
45 Rēzekne FA 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 1 2 - 2 2 - 6
46 Madona 0 - 1 0 - 1 0 - 2 0 - 2 1 - 1 0 - 1 2 - 8
47 Limbazi 0 - 4 0 - 3 0 - 5 0 - 4 1 - 4 1 - 3 2 - 23
48 Jurmalas 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
49 JDFS Alberts 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
50 Dinamo Rīga / Staicele 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
51 DVSK Tractors 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
52 SK Cesis 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 4
53 Balvu 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 4
54 Olaine / Super Nova 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 7
55 Plavinas / DM 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 2 0 - 1 0 - 1 1 - 15
56 New Project 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
57 Bauska 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
58 Jauniba 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 4
59 Staiceles Bebri 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 2 0 - 1 0 - 5
60 Valka 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 9
61 Salacgriva 0 - 1 0 - 3 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 3 0 - 10
62 JFC Dobele 0 - 2 0 - 2 0 - 0 0 - 5 0 - 1 0 - 2 0 - 12