Sound

Latvian Cup Letonia- Results, top scorers

Înregistrează-te
Joi 01.01.1970
1
x
2
Anulat Staiceles Bebri - Smiltene - - - -
Anulat Daugavpils / Progress - Alberts - - - -
Anulat Talsu/Laidze - Auda - - - -
Anulat Tukums - JFC Dobele - - - -
Aban. Fk Jurnieks Riga - BFK Salaspils - - - -
Anulat Upesciems - Olaine / Super Nova - - - -
Sâmbãtã 01.07.2017
1
x
2
Final Rēzekne FA 0 - 2 Daugavpils / Progress (0 - 0) - - -
16:00 Nikers -:- Olaine / Super Nova - - - -
Final Fk Jurnieks Riga 2 - 5 Jēkabpils (1 - 3) - - -
18:00 Karosta -:- Talsu/Laidze - - - -
18:30 Valmiera / BSS -:- RTU - - - -
Duminicã 02.07.2017
1
x
2
Final Monarhs 12 - 0 JFC Dobele (4 - 0) - - -
Final Preiļu BJSS 6 - 0 Plavinas / DM (2 - 0) - - -
Vineri 07.07.2017
1
x
2
Final Grobiņa 0 - 2 Spartaks Jūrmala (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 08.07.2017
1
x
2
Prelungiri Olaine / Super Nova 0 - 4 Rīgas FS (0 - 0) - - -
WO Karosta - Babite - - - -
Final Valmiera / BSS 0 - 3 Metta / LU (0 - 2) - - -
Duminicã 09.07.2017
1
x
2
Final Monarhs 1 - 9 Ventspils (1 - 3) - - -
Final Preiļu BJSS 0 - 5 Riga (0 - 3) - - -
Final Jēkabpils 0 - 8 Jelgava (0 - 4) - - -
Luni 10.07.2017
1
x
2
Final Daugavpils / Progress 0 - 1 Liepaja (0 - 0) - - -
Miercuri 12.07.2017
1
x
2
WO Grobiņa - Staiceles Bebri - - - -
Miercuri 16.08.2017
1
x
2
16:00 Spartaks Jūrmala -:- Metta / LU - - - -
Final Ventspils 1 - 2 Liepaja (0 - 1) 2.42 3.50 3.20
Final Karosta 0 - 7 Rīgas FS (0 - 3) - - -
19:00 Riga -:- Jelgava - - - -
Joi 17.08.2017
1
x
2
Prelungiri Spartaks Jūrmala 1 - 0 Metta / LU (0 - 0) 1.25 6.60 13.50
Miercuri 13.09.2017
1
x
2
Pen. Riga 3 - 2 (2 - 2) Jelgava (2 - 1) 1.59 3.95 7.20
Miercuri 20.09.2017
1
x
2
Final Liepaja 4 - 1 Rīgas FS (1 - 0) 2.40 3.10 3.35
Prelungiri Riga 2 - 1 Spartaks Jūrmala (0 - 0) 2.40 3.30 2.65
Miercuri 18.10.2017
1
x
2
19:00 Riga -:- Liepaja - - - -
Final Liepaja 2 - 0 Riga (2 - 0) 2.80 3.20 2.35
Sâmbãtã 26.05.2018
1
x
2
Final BetLanes 14 - 0 Grobiņa (8 - 0) - - -
Duminicã 27.05.2018
1
x
2
Final Karosta 9 - 1 Madona - - - -
Luni 28.05.2018
1
x
2
Final Priekuli 2 - 3 Fk Jurnieks Riga (0 - 3) - - -
Marþi 29.05.2018
1
x
2
Final Lielupe 2 - 5 Nikers (2 - 3) - - -
Final Olaine / Super Nova 1 - 5 Babite - - - -
Miercuri 30.05.2018
1
x
2
Final Kauguri 4 - 0 Bauska (1 - 0) - - -
Final Salaspils 9 - 0 Valka (4 - 0) - - -
Final SK Cesis 1 - 4 Albatroz (0 - 2) - - -
Sâmbãtã 02.06.2018
1
x
2
Final Upesciems 5 - 2 Degumnieki (3 - 0) - - -
Vineri 15.06.2018
1
x
2
Final Plavinas / DM 1 - 9 Auda (1 - 6) - - -
Sâmbãtã 16.06.2018
1
x
2
Final Grobiņa 7 - 1 Albatroz (3 - 0) - - -
Final Salaspils 0 - 7 BetLanes (0 - 2) - - -
Final Salacgriva 0 - 10 Riga United (0 - 5) - - -
Final Super Nova 2 - 1 Babite (2 - 0) - - -
Final Monarhs 2 - 4 Daugavpils / Progress (0 - 1) - - -
Duminicã 17.06.2018
1
x
2
Final Talsu/Laidze 3 - 5 Ogres Novada Sporta Centrs (0 - 3) - - -
Final Alberts 1 - 2 DSVK Traktors (1 - 0) - - -
Final Rēzekne FA 0 - 2 RTU (0 - 1) - - -
Final Balvu 1 - 4 Smiltene (0 - 1) - - -
Masa verde Staiceles Bebri 3 - 0 Upesciems - - - -
Final Karosta 1 - 3 Preiļu BJSS (1 - 0) - - -
Final Priekuli 3 - 6 FK Limbazi (1 - 3) - - -
Pen. Kauguri 3 - 4 (3 - 3) Tukums (2 - 1) - - -
Final Ghetto 5 - 0 Aliance - - - -
Luni 18.06.2018
1
x
2
Final Alberts 3 - 1 Nikers (1 - 1) - - -
Miercuri 20.06.2018
1
x
2
17:00 Balvu -:- Smiltene - - - -
17:00 Kauguri -:- Tukums - - - -
Sâmbãtã 30.06.2018
1
x
2
Final Smiltene 0 - 2 Super Nova (0 - 2) - - -
Final RTU 5 - 0 Tukums (2 - 0) - - -
Duminicã 01.07.2018
1
x
2
Final Preiļu BJSS 5 - 0 Staiceles Bebri (1 - 0) - - -
Final DSVK Traktors 0 - 7 Grobiņa (0 - 1) - - -
Final Daugavpils / Progress 5 - 0 Alberts JDFS (1 - 0) - - -
Final BetLanes 2 - 0 Auda (1 - 0) - - -
Luni 02.07.2018
1
x
2
Final Riga United 1 - 9 Ghetto (0 - 4) - - -
Vineri 06.07.2018
1
x
2
Final Ghetto 1 - 8 Spartaks Jūrmala (0 - 4) - - -
Sâmbãtã 07.07.2018
1
x
2
Final Grobiņa 2 - 6 Daugavpils / Progress (1 - 2) - - -
Final BetLanes 1 - 2 Ventspils (0 - 0) - - -
Final Preiļu BJSS 0 - 3 Valmiera / BSS (0 - 1) - - -
Final Super Nova 0 - 2 Riga (0 - 2) - - -
Final Metta / LU 2 - 1 Jelgava (1 - 1) 4.30 3.85 1.78
Final RTU 0 - 5 Liepaja (0 - 3) - - -
Final Limbazi 0 - 15 Rīgas FS (0 - 8) - - -
Sâmbãtã 04.08.2018
1
x
2
Final Valmiera / BSS 0 - 3 Rīgas FS (0 - 2) - - -
Duminicã 05.08.2018
1
x
2
14:00 Liepaja -:- Ventspils - - - -
14:00 Valmiera / BSS -:- Rīgas FS - - - -
Final Riga 3 - 1 Spartaks Jūrmala (1 - 0) - - -
Pen. Daugavpils / Progress 2 - 3 (2 - 2) Metta / LU (1 - 2) - - -
Luni 06.08.2018
1
x
2
Prelungiri Liepaja 0 - 1 Ventspils (0 - 0) - - -
Miercuri 19.09.2018
1
x
2
Final Ventspils 2 - 1 Rīgas FS (2 - 0) - - -
Final Metta / LU 1 - 2 Riga (1 - 1) - - -
Miercuri 24.10.2018
1
x
2
Pen. Riga 1 - 0 (0 - 0) Ventspils (0 - 0) - - -
Miercuri 22.05.2019
1
x
2
Final Salaspils 4 - 1 Fk Jurnieks Riga (2 - 1) - - -
Joi 23.05.2019
1
x
2
Final Jauniba 2 - 1 Jurmalas - - - -
Sâmbãtã 25.05.2019
1
x
2
Final Riga United 1 - 3 Karosta (1 - 0) - - -
Final Ldz Cargo 7 - 0 Monarhs (3 - 0) - - -
Final Talsu/Laidze 0 - 1 Aliance (0 - 0) - - -
Duminicã 26.05.2019
1
x
2
Final Olaine / Super Nova 1 - 2 Kalupe (1 - 1) - - -
16:30 DSVK Traktors -:- Krimulda - - - -
Final DVSK Tractors 1 - 3 Krimulda (1 - 1) - - -
Vineri 31.05.2019
1
x
2
Final Caramba 8 - 2 Limbazi (4 - 0) - - -
Miercuri 12.06.2019
1
x
2
Final Caramba 5 - 3 Marupe (2 - 1) - - -
Vineri 14.06.2019
1
x
2
Prelungiri JDFS Alberts 3 - 1 Dinamo Rīga / Staicele (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 15.06.2019
1
x
2
Final Auda 1 - 5 Tukums (1 - 3) - - -
Pen. Kalupe 0 - 1 (0 - 0) New Project (0 - 0) - - -
Final Salaspils 3 - 0 Jauniba (2 - 0) - - -
Duminicã 16.06.2019
1
x
2
Final Karosta 8 - 1 Madona (4 - 0) - - -
Final Albatroz 1 - 2 Grobiņa (0 - 2) - - -
Pen. Super Nova 4 - 3 (2 - 2) Rēzekne FA (2 - 0) - - -
Final Livani 5 - 1 Nikers (2 - 0) - - -
Marþi 18.06.2019
1
x
2
Final Alberts 2 - 1 Lielupe (0 - 0) - - -
Miercuri 19.06.2019
1
x
2
Final Krimulda 3 - 2 Keiko Jekabpils (2 - 2) - - -
Final Aliance 1 - 2 Ldz Cargo (1 - 0) - - -
Vineri 21.06.2019
1
x
2
Amanat Smiltene - Ghetto - - - -
Final Degumnieki 2 - 6 Tente (1 - 3) - - -
Final Caramba 1 - 0 Salaspils (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 29.06.2019
1
x
2
Final Tukums 9 - 1 Krimulda (5 - 1) - - -
Final Grobiņa 2 - 4 JDFS Alberts (1 - 3) - - -
Final Livani 0 - 7 Smiltene (0 - 3) - - -
Duminicã 30.06.2019
1
x
2
Final Tente 0 - 1 Karosta (0 - 0) - - -
Final New Project 1 - 2 Super Nova (1 - 1) - - -
Final Ldz Cargo 6 - 0 Alberts (4 - 0) - - -
Vineri 12.07.2019
1
x
2
19:00 JDFS Alberts -:- Caramba - - - -
19:00 Smiltene -:- Liepaja - - - -
19:00 Jelgava -:- Metta / LU - - - -
19:00 Karosta -:- Ldz Cargo - - - -
19:00 Spartaks Jūrmala -:- Daugavpils / Progress - - - -
19:00 Super Nova -:- Riga - - - -
19:00 Tukums -:- Ventspils - - - -
19:00 Valmiera / BSS -:- Rīgas FS - - - -
Sâmbãtã 13.07.2019
1
x
2
Final JDFS Alberts 0 - 1 Caramba (0 - 0) - - -
Duminicã 14.07.2019
1
x
2
Final Tukums 4 - 1 Ventspils (3 - 0) - - -
Final Smiltene 0 - 4 Liepaja (0 - 1) - - -
Final Super Nova 0 - 6 Riga (0 - 3) - - -
Final Valmiera / BSS 1 - 2 Rīgas FS (1 - 0) 4.25 3.40 1.67
Luni 15.07.2019
1
x
2
Final Jelgava 1 - 0 Metta / LU (0 - 0) 1.87 3.60 3.25
Final Spartaks Jūrmala 0 - 1 Daugavpils / Progress (0 - 0) - - -
Miercuri 17.07.2019
1
x
2
Final Karosta 4 - 1 Ldz Cargo (2 - 0) - - -
Duminicã 04.08.2019
1
x
2
Pen. Caramba 1 - 2 (1 - 1) Karosta (0 - 1) - - -
Miercuri 21.08.2019
1
x
2
17:00 Daugavpils / Progress -:- Jelgava - - - -
19:00 Liepaja -:- Rīgas FS - - - -
19:00 Riga -:- Tukums - - - -
Partide jucate 101
Victorii gazde 32.7%
Victorii oaspeți 54.5%
Egaluri 12.8%
Total goluri 496
Goluri / meci 4.91
Goluri / meci echipa gazdă 2.11
Goluri / meci echipa oaspete 2.63
Cartonase galbene 30
Cartonase galbene / partidă 0.3
Cartonase roșii 13
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 95%
Peste 1.5 goluri 88.1%
Peste 2.5 goluri 78.2%
Peste 3.5 goluri 60.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 79.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 59.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 37.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 20.8%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 88.1%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 64.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 44.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 30.7%
Goluri în repriza 1 214
Goluri în repriza 2 258
Goluri în repriza 1 (gazde) 101
Goluri în repriza 2 (gazde) 118
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 113
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 151
Echipa gazdă învinge la 0 15 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 27 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 3 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 4 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 27 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 15 meciuri
Echipa gazdă a înscris 68 meciuri
Echipa oaspete a înscris 80 meciuri
Nu s-au marcat goluri 6 meciuri
Penalty-uri înscrise 22
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.2
Loc Echipă GPM GI
1 BetLanes 6 24
2 Ghetto 5 10
3 Upesciems 5 5
4 Ogres Novada Sporta Centrs 5 5
5 Tukums 4.2 21
6 Rīgas FS 4.14 29
7 Ldz Cargo 4 16
8 Riga United 4 12
9 Monarhs 3.75 15
10 Daugavpils / Progress 3.5 14
11 Kauguri 3.5 7
12 Auda 3.33 10
13 Salaspils 3.2 16
14 Caramba 3.2 16
15 Jelgava 3 12
16 Babite 3 6
17 Tente 3 6
18 Grobiņa 2.86 20
19 Preiļu BJSS 2.8 14
20 Smiltene 2.75 11
21 Liepaja 2.57 18
22 Jēkabpils 2.5 5
23 Livani 2.5 5
24 2.5 5
25 Riga 2.33 21
26 RTU 2.33 7
27 Nikers 2.33 7
28 Krimulda 2.33 7
29 Karosta 2.25 18
30 Ventspils 2.14 15
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Rīgas FS 4.14 7 6 1 0 0 7 6 1
2 Grobiņa 2.86 7 6 1 4 3 1 3 3 0
3 Karosta 2.25 8 6 2 5 5 0 3 1 2
1 1.83 6 6 0 2 2 0 4 4 0
4 Tukums 4.2 5 5 0 2 2 0 3 3 0
5 Preiļu BJSS 2.8 5 5 0 4 4 0 1 1 0
6 Riga 2.33 9 5 4 4 2 2 5 3 2
7 Ventspils 2.14 7 5 2 2 2 0 5 3 2
8 Ldz Cargo 4 4 4 0 2 2 0 2 2 0
9 Monarhs 3.75 4 4 0 3 3 0 1 1 0
10 Salaspils 3.2 5 4 1 4 4 0 1 0 1
11 Liepaja 2.57 7 4 3 3 1 2 4 3 1
12 Alberts 1.5 4 4 0 3 3 0 1 1 0
13 Metta / LU 1.33 6 4 2 2 2 0 4 2 2
14 Super Nova 1.33 6 4 2 4 3 1 2 1 1
15 Valmiera / BSS 1 4 4 0 3 3 0 1 1 0
16 BetLanes 6 4 3 1 3 2 1 1 1 0
17 Riga United 4 3 3 0 2 2 0 1 1 0
18 Daugavpils / Progress 3.5 4 3 1 2 2 0 2 1 1
19 Jelgava 3 4 3 1 1 0 1 3 3 0
20 Smiltene 2.75 4 3 1 2 1 1 2 2 0
21 Krimulda 2.33 3 3 0 1 1 0 2 2 0
22 Nikers 2.33 3 3 0 0 0 0 3 3 0
23 Fk Jurnieks Riga 2 3 3 0 1 1 0 2 2 0
24 Albatroz 2 3 3 0 1 1 0 2 2 0
25 Ghetto 5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
26 Kauguri 3.5 2 2 0 2 2 0 0 0
27 Auda 3.33 3 2 1 1 1 0 2 1 1
28 Caramba 3.2 5 2 3 4 2 2 1 0 1
29 Babite 3 2 2 0 0 0 2 2 0
30 Jēkabpils 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
31 Livani 2.5 2 2 0 2 2 0 0 0
32 2.5 2 2 0 2 2 0 0 0
33 RTU 2.33 3 2 1 2 2 0 1 0 1
34 Degumnieki 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
35 Spartaks Jūrmala 2 6 2 4 2 0 2 4 2 2
36 Lielupe 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
37 Limbazi 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
38 Madona 1 2 2 0 0 0 2 2 0
39 Aliance 0.67 3 2 1 1 1 0 2 1 1
40 Plavinas / DM 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
41 Olaine / Super Nova 0.33 3 2 1 3 2 1 0 0 0
42 Jauniba 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
43 Upesciems 5 1 1 0 1 1 0 0 0
44 Ogres Novada Sporta Centrs 5 1 1 0 0 0 1 1 0
45 Tente 3 2 1 1 1 0 1 1 1 0
46 Keiko Jekabpils 2 1 1 0 0 0 1 1 0
47 Daugavpils / Progress 2 3 1 2 1 0 1 2 1 1
48 JDFS Alberts 1.67 3 1 2 2 0 2 1 1 0
49 Talsu/Laidze 1.5 2 1 1 2 1 1 0 0 0
50 DVSK Tractors 1 1 1 0 1 1 0 0 0
51 SK Cesis 1 1 1 0 1 1 0 0 0
52 Jurmalas 1 1 1 0 0 0 1 1 0
53 Kalupe 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
54 Balvu 1 1 1 0 1 1 0 0 0
55 Rēzekne FA 0.67 3 1 2 2 0 2 1 1 0
56 New Project 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
57 Bauska 0 1 1 0 0 0 1 1 0
58 Valka 0 1 1 0 0 0 1 1 0
59 Staiceles Bebri 0 1 1 0 0 0 1 1 0
60 JFC Dobele 0 1 1 0 0 0 1 1 0
61 Salacgriva 0 1 1 0 1 1 0 0 0
62 Dinamo Rīga / Staicele 1 1 0 1 0 0 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Rīgas FS 5 - 1 2 - 2 6 - 1 5 - 2 5 - 0 6 - 1 29 - 7
2 BetLanes 1 - 0 0 - 0 2 - 0 2 - 1 1 - 1 4 - 0 24 - 2
3 Riga 4 - 1 3 - 0 5 - 3 5 - 0 2 - 1 2 - 2 21 - 7
4 Tukums 5 - 2 1 - 0 5 - 2 2 - 0 0 - 2 5 - 2 21 - 11
5 Grobiņa 0 - 1 3 - 5 3 - 0 2 - 1 4 - 4 6 - 2 20 - 28
6 Liepaja 5 - 0 2 - 0 1 - 0 2 - 0 3 - 1 5 - 1 18 - 2
7 Karosta 3 - 1 1 - 1 3 - 2 2 - 2 5 - 4 3 - 1 18 - 15
8 Ldz Cargo 3 - 2 1 - 0 3 - 1 2 - 0 3 - 0 4 - 2 16 - 5
9 Caramba 1 - 0 3 - 0 2 - 2 3 - 1 5 - 2 2 - 1 16 - 6
10 Salaspils 1 - 1 1 - 0 0 - 1 0 - 2 1 - 1 0 - 3 16 - 9
11 Ventspils 2 - 1 2 - 3 1 - 1 1 - 1 4 - 0 5 - 3 15 - 9
12 Monarhs 2 - 2 3 - 3 0 - 1 5 - 0 1 - 3 2 - 7 15 - 20
13 Daugavpils / Progress 1 - 1 3 - 1 0 - 1 3 - 0 3 - 1 4 - 0 14 - 4
14 Preiļu BJSS 0 - 0 0 - 1 3 - 3 3 - 3 3 - 1 2 - 0 14 - 9
15 Jelgava 1 - 0 3 - 0 2 - 3 1 - 0 2 - 1 3 - 0 12 - 4
16 Spartaks Jūrmala 1 - 1 2 - 0 2 - 0 1 - 3 3 - 1 3 - 1 12 - 6
17 Riga United 1 - 2 3 - 1 2 - 1 0 - 1 2 - 5 4 - 2 12 - 12
18 Smiltene 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 2 11 - 7
1 0 - 1 0 - 2 1 - 1 1 - 3 1 - 5 0 - 5 11 - 21
19 Auda 0 - 2 0 - 0 1 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 3 10 - 8
20 Ghetto 2 - 1 1 - 1 1 - 2 2 - 1 2 - 2 2 - 2 10 - 9
21 Metta / LU 2 - 0 1 - 3 3 - 0 0 - 1 1 - 1 1 - 1 8 - 6
22 Super Nova 1 - 3 2 - 1 4 - 2 0 - 1 0 - 2 1 - 3 8 - 12
23 Kauguri 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 3
24 RTU 1 - 3 0 - 0 2 - 0 0 - 0 2 - 2 2 - 0 7 - 5
25 Nikers 1 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 2 0 - 3 7 - 10
26 Krimulda 1 - 2 2 - 1 0 - 4 0 - 1 1 - 0 0 - 3 7 - 12
27 Babite 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 0 6 - 2
28 Daugavpils / Progress 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 1 6 - 3
29 Tente 1 - 1 2 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 1 1 - 1 6 - 3
30 Alberts 0 - 3 1 - 0 0 - 2 0 - 2 2 - 0 2 - 1 6 - 10
31 Albatroz 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 0 1 - 0 0 - 4 6 - 10
32 Fk Jurnieks Riga 1 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 1 - 1 6 - 11
33 Upesciems 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 2
34 Ogres Novada Sporta Centrs 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 3
35 JDFS Alberts 1 - 0 2 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 1 0 - 0 5 - 4
36 Livani 1 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1 2 - 0 5 - 8
37 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 9
38 Jēkabpils 2 - 2 0 - 2 1 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 3 5 - 10
39 Valmiera / BSS 0 - 2 1 - 1 1 - 1 1 - 1 1 - 1 0 - 2 4 - 8
40 Degumnieki 1 - 1 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 2 1 - 1 4 - 11
41 Talsu/Laidze 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 3 - 6
42 Lielupe 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 1 3 - 7
43 Kalupe 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 1
44 Aliance 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 1 0 - 1 0 - 0 2 - 2
45 Keiko Jekabpils 0 - 0 1 - 2 1 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 2 - 3
46 Rēzekne FA 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 1 2 - 2 2 - 6
47 Madona 0 - 1 0 - 1 0 - 2 0 - 2 1 - 1 0 - 1 2 - 8
48 Limbazi 0 - 4 0 - 3 0 - 5 0 - 4 1 - 4 1 - 3 2 - 23
49 Jurmalas 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
50 Dinamo Rīga / Staicele 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
51 New Project 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 2
52 DVSK Tractors 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
53 SK Cesis 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 4
54 Balvu 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 4
55 Olaine / Super Nova 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 7
56 Plavinas / DM 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 2 0 - 1 0 - 1 1 - 15
57 Bauska 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
58 Jauniba 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 4
59 Staiceles Bebri 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 2 0 - 1 0 - 5
60 Valka 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 9
61 Salacgriva 0 - 1 0 - 3 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 3 0 - 10
62 JFC Dobele 0 - 2 0 - 2 0 - 0 0 - 5 0 - 1 0 - 2 0 - 12