Sound

Luxembourg Cup Luxembourg - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Joi 21.09.2017
1
x
2
Final Sporting Mertzig 0 - 5 Hostert - - - -
Final The Belval Belvaux 0 - 2 Muhlenbach Lusitanos - - - -
Sâmbãtã 23.09.2017
1
x
2
Final Wincrange 1 - 5 Fola Esch - - - -
Final Pratzerthal/Redange 3 - 5 Useldange - - - -
Duminicã 24.09.2017
1
x
2
Final AS Luxembourg/Porto 0 - 1 Victoria Rosport - - - -
Final Colmarberg 1 - 2 Norden - - - -
Final Blô-Weiss Medernach 1 - 3 Rodange - - - -
Final FC Kopstal 0 - 5 Jeunesse Canach - - - -
Final Kischpelt Wilwerwiltz 0 - 13 F91 Dudelange - - - -
Final Vinesca Ehnen 0 - 7 UT Pétange - - - -
Final Ehlerange 1 - 2 Koeppchen - - - -
Final Alisontia Steinsel 0 - 1 Wiltz - - - -
Final Alliance Aischdall 0 - 5 Jeunesse Junglinster - - - -
16:00 Wincrange -:- Fola Esch - - - -
Final Berdorf Consdorf 1 - 0 Jeunesse Schieren - - - -
Final Blo Weiss Itzig 1 - 2 Mamer (0 - 0) - - -
Final Sanem 0 - 8 Racing Women - - - -
Final Young Boys 1 - 7 Swift Hesperange - - - -
Final Echternach 1 - 4 UN Käerjéng - - - -
Final Minerva Lintgen 3 - 0 Differdange 03 - - - -
Final Marisca Mersch 1 - 3 Progrès Niederkorn - - - -
Final Obercorn 1 - 6 UNA Strassen - - - -
Final Racing Troisvierges 1 - 16 Jeunesse d'Esch - - - -
Final Steinfort 0 - 2 Benfica - - - -
Final URB 1 - 2 Mondorf-les-Bains - - - -
Final Yellow Boys Weiler 1 - 3 Union Mertert - - - -
Final Bettembourg 2 - 4 Grevenmacher - - - -
Final Orania Vianden 2 - 4 Union Kayl-Tétange - - - -
Final US Moutfort/Medingen 0 - 10 Etzella Ettelbrück - - - -
Final US Reisdorf 0 - 8 Rumelange - - - -
Final CeBra 01 0 - 4 Esch - - - -
Final Feulen 1 - 5 Erpeldange - - - -
Final Lorentzweiler 0 - 4 Sandweiler (0 - 0) - - -
Vineri 27.10.2017
1
x
2
Final Mamer 1 - 2 Rodange - - - -
Pen. Jeunesse Junglinster 1 - 2 (1 - 1) Grevenmacher (1 - 1) - - -
Final Useldange 0 - 2 Hostert (0 - 0) - - -
Duminicã 29.10.2017
1
x
2
Final Jeunesse Schieren 1 - 2 Esch - - - -
Pen. F91 Dudelange 3 - 4 (3 - 3) Progrès Niederkorn (1 - 2) - - -
17:00 Mamer -:- Rodange - - - -
Final Fola Esch 2 - 3 UT Pétange - - - -
Final Swift Hesperange 0 - 1 Mondorf-les-Bains (0 - 0) - - -
Final Jeunesse d'Esch 2 - 1 UNA Strassen - - - -
17:00 Jeunesse Junglinster -:- Grevenmacher - - - -
Final Koeppchen 0 - 2 Benfica - - - -
Final Union Mertert 0 - 4 Racing Women - - - -
Final Muhlenbach Lusitanos 3 - 2 Jeunesse Canach (1 - 2) - - -
Final Norden 0 - 9 Differdange 03 - - - -
Final Rumelange 3 - 0 Victoria Rosport - - - -
Final Sandweiler 0 - 1 UN Käerjéng (0 - 0) - - -
Final Union Kayl-Tétange 1 - 2 Erpeldange - - - -
17:00 Useldange -:- Hostert - - - -
Prelungiri Wiltz 3 - 1 Etzella Ettelbrück (0 - 0) - - -
Duminicã 03.12.2017
1
x
2
17:00 Benfica -:- Hostert - - - -
17:00 Erpeldange -:- Differdange 03 - - - -
17:00 Grevenmacher -:- Mondorf-les-Bains - - - -
17:00 Jeunesse d'Esch -:- Racing Women - - - -
17:00 UN Käerjéng -:- Rodange - - - -
17:00 Muhlenbach Lusitanos -:- Esch - - - -
17:00 Rumelange -:- Wiltz - - - -
17:00 UT Pétange -:- Progrès Niederkorn - - - -
Duminicã 10.12.2017
1
x
2
Amanat Benfica - Hostert - - - -
Amanat Erpeldange - Differdange 03 - - - -
Amanat Grevenmacher - Mondorf-les-Bains - - - -
Amanat Jeunesse d'Esch - Racing Women - - - -
Amanat UN Käerjéng - Rodange - - - -
Amanat Muhlenbach Lusitanos - Esch - - - -
Amanat Rumelange - Wiltz - - - -
Amanat UT Pétange - Progrès Niederkorn - - - -
Luni 11.12.2017
1
x
2
Amanat Benfica - Hostert - - - -
Amanat Erpeldange - Differdange 03 - - - -
Amanat Grevenmacher - Mondorf-les-Bains - - - -
Amanat Jeunesse d'Esch - Racing Women - - - -
Amanat UN Käerjéng - Rodange - - - -
Amanat Muhlenbach Lusitanos - Esch - - - -
Amanat Rumelange - Wiltz - - - -
Amanat UT Pétange - Progrès Niederkorn - - - -
Statistici Luxembourg Cup ( 48 meciuri jucate din 60 )
Partide jucate 48
Victorii gazde 2.1%
Victorii oaspeți 85.4%
Egaluri 12.5%
Total goluri 224
Goluri / meci 4.67
Goluri / meci echipa gazdă 0.17
Goluri / meci echipa oaspete 3.81
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 97.9%
Peste 1.5 goluri 87.5%
Peste 2.5 goluri 77.1%
Peste 3.5 goluri 56.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 6.3%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 6.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 4.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 14.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 10.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 6.3%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 2.1%
Goluri în repriza 1 8
Goluri în repriza 2 16
Goluri în repriza 1 (gazde) 3
Goluri în repriza 2 (gazde) 35
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 5
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 88
Echipa gazdă învinge la 0 -
Echipa oaspete învinge la 0 40 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 40 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 -
Echipa gazdă a înscris 4 meciuri
Echipa oaspete a înscris 44 meciuri
Nu s-au marcat goluri 4 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe Luxembourg Cup
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 F91 Dudelange 8 2 2 0 1 1 0 1 1 0
2 Jeunesse d'Esch 8 2 2 0 1 1 0 1 1 0
3 Racing Women 6 2 2 0 0 0 2 2 0
4 UT Pétange 5 2 2 0 0 0 0 2 2 0
5 Differdange 03 4.5 2 2 0 0 0 2 2 0
6 Rumelange 4 2 2 0 1 1 0 1 1 0
7 Jeunesse Canach 3.5 2 2 0 0 0 2 2 0
8 UNA Strassen 3.5 2 2 0 0 0 2 2 0
9 Erpeldange 3.5 2 2 0 0 0 0 2 2 0
10 Progrès Niederkorn 3 2 2 0 0 0 2 2 0
11 Esch 3 2 2 0 0 0 2 2 0
12 Rodange 2.5 2 2 0 0 0 2 2 0
13 Fola Esch 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
14 Union Kayl-Tétange 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
15 Union Mertert 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
16 Norden 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
17 Mamer 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
18 Etzella Ettelbrück 5 2 1 1 0 0 2 1 1
19 Swift Hesperange 3.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
20 Hostert 3.5 2 1 1 0 0 2 1 1
21 Jeunesse Junglinster 3 2 1 1 1 0 1 1 1 0
22 Grevenmacher 2.5 2 1 1 0 0 0 2 1 1
23 Muhlenbach Lusitanos 2.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
24 UN Käerjéng 2.5 2 1 1 0 0 0 2 1 1
25 Useldange 2.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
26 Sandweiler 2 2 1 1 1 0 1 1 1 0
27 Mondorf-les-Bains 1.5 2 1 1 0 0 2 1 1
28 Blo Weiss Itzig 1 1 1 0 1 1 0 0 0
29 Koeppchen 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
30 Victoria Rosport 0.5 2 1 1 0 0 2 1 1
31 Alliance Aischdall 0 1 1 0 1 1 0 0 0
32 Colmarberg 0 1 1 0 1 1 0 0 0
33 0 1 1 0 1 1 0 0 0
34 Blô-Weiss Medernach 0 1 1 0 1 1 0 0 0
35 Obercorn 0 1 1 0 1 1 0 0 0
36 Sanem 0 1 1 0 1 1 0 0 0
37 0 1 1 0 1 1 0 0 0
38 CeBra 01 0 1 1 0 1 1 0 0 0
39 Ehlerange 0 1 1 0 1 1 0 0 0
40 Lorentzweiler 0 1 1 0 1 1 0 0 0
41 Minerva Lintgen 0 1 1 0 1 1 0 0 0
42 Orania Vianden 0 1 1 0 1 1 0 0 0
43 Sporting Mertzig 0 1 1 0 1 1 0 0 0
44 Marisca Mersch 0 1 1 0 1 1 0 0 0
45 Racing Troisvierges 0 1 1 0 1 1 0 0 0
46 Bettembourg 0 1 1 0 1 1 0 0 0
47 Yellow Boys Weiler 0 1 1 0 1 1 0 0 0
48 Young Boys 0 1 1 0 1 1 0 0 0
49 Feulen 0 1 1 0 1 1 0 0 0
50 URB 0 1 1 0 1 1 0 0 0
51 FC Kopstal 0 1 1 0 1 1 0 0 0
52 Kischpelt Wilwerwiltz 0 1 1 0 1 1 0 0 0
53 Vinesca Ehnen 0 1 1 0 1 1 0 0 0
54 US Moutfort/Medingen 0 1 1 0 1 1 0 0 0
55 US Reisdorf 0 1 1 0 1 1 0 0 0
56 Jeunesse Schieren 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1
57 Wincrange 0 1 1 0 1 1 0 0 0
58 Benfica 2 2 0 2 0 0 0 2 0 2
59 Wiltz 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
60 Alisontia Steinsel 0 1 0 1 1 0 1 0 0
61 Berdorf Consdorf 0 1 0 1 1 0 1 0 0
62 Steinfort 0 1 0 1 1 0 1 0 0
63 The Belval Belvaux 0 1 0 1 1 0 1 0 0
64 AS Luxembourg/Porto 0 1 0 1 1 0 1 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Jeunesse d'Esch 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 1
2 F91 Dudelange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 16 - 3
3 Racing Women 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 12 - 0
4 Etzella Ettelbrück 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 0
5 UT Pétange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 0
6 Differdange 03 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 0
7 Rumelange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 0
8 Erpeldange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 0
9 UNA Strassen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 0
10 Hostert 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 0
11 Swift Hesperange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 1
12 Jeunesse Canach 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 3
13 Esch 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 0
14 Jeunesse Junglinster 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 1
15 Progrès Niederkorn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 3
16 Rodange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 0
17 UN Käerjéng 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 0
18 Grevenmacher 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 1
19 Muhlenbach Lusitanos 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 2
20 Useldange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 2
21 Fola Esch 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 3
22 Benfica 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 0
23 Sandweiler 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 1
24 Union Kayl-Tétange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 2
25 Mondorf-les-Bains 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
26 Union Mertert 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 4
27 Koeppchen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
28 Mamer 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 3
29 Norden 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 9
30 Victoria Rosport 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
31 Wiltz 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
32 Blo Weiss Itzig 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
33 Berdorf Consdorf 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
34 Minerva Lintgen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
35 Alisontia Steinsel 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
36 AS Luxembourg/Porto 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
37 Colmarberg 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
38 Ehlerange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
39 Jeunesse Schieren 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
40 Steinfort 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
41 URB 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
42 The Belval Belvaux 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
43 Blô-Weiss Medernach 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
44 Marisca Mersch 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
45 Yellow Boys Weiler 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
46 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
47 CeBra 01 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
48 Lorentzweiler 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
49 Orania Vianden 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
50 Bettembourg 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
51 Alliance Aischdall 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
52 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
53 Wincrange 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
54 Sporting Mertzig 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
55 Feulen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
56 FC Kopstal 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
57 Obercorn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
58 Young Boys 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 7
59 Vinesca Ehnen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 7
60 Sanem 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8
61 US Reisdorf 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8
62 US Moutfort/Medingen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 10
63 Kischpelt Wilwerwiltz 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 13
64 Racing Troisvierges 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 16