Sound

National Division Luxembourg - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Vineri 04.08.2017
1
x
2
Final Hostert 2 - 1 F91 Dudelange (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 05.08.2017
1
x
2
Final UNA Strassen 2 - 2 Rodange (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 12.08.2017
1
x
2
Final Hostert 2 - 1 Racing (2 - 1) - - -
Duminicã 13.08.2017
1
x
2
Final RM Hamm Benfica 3 - 1 Esch (0 - 0) - - -
Final Mondorf-les-Bains 0 - 2 F91 Dudelange (0 - 0) - - -
Final Victoria Rosport 4 - 1 UNA Strassen (1 - 0) - - -
Final Jeunesse d'Esch 3 - 1 Differdange 03 (0 - 1) - - -
Luni 14.08.2017
1
x
2
Final Rodange 2 - 1 UT Pétange (0 - 0) - - -
Final Progrès Niederkorn 2 - 1 Fola Esch (2 - 1) - - -
Vineri 18.08.2017
1
x
2
Final Differdange 03 0 - 0 RM Hamm Benfica (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 19.08.2017
1
x
2
Final Mondorf-les-Bains 0 - 0 Hostert (0 - 0) - - -
Final UNA Strassen 0 - 6 Progrès Niederkorn (0 - 3) - - -
Duminicã 20.08.2017
1
x
2
Final F91 Dudelange 2 - 0 Jeunesse d'Esch (0 - 0) - - -
Final Esch 0 - 2 Rodange (0 - 2) - - -
Final UT Pétange 2 - 1 Victoria Rosport (1 - 0) - - -
Final Fola Esch 3 - 3 Racing (2 - 1) - - -
Joi 24.08.2017
1
x
2
Final RM Hamm Benfica 1 - 3 F91 Dudelange (0 - 2) - - -
Final Jeunesse d'Esch 4 - 2 Mondorf-les-Bains (1 - 1) - - -
Final Racing 1 - 1 UNA Strassen (1 - 0) - - -
Final Rodange 2 - 1 Differdange 03 (2 - 0) - - -
Duminicã 27.08.2017
1
x
2
Final Victoria Rosport 1 - 2 Esch (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 09.09.2017
1
x
2
Final Jeunesse d'Esch 4 - 2 Hostert (1 - 1) - - -
Duminicã 10.09.2017
1
x
2
Final Mondorf-les-Bains 1 - 1 RM Hamm Benfica (1 - 1) - - -
Final F91 Dudelange 7 - 0 Rodange (4 - 0) - - -
Final Esch 0 - 1 Progrès Niederkorn (0 - 0) - - -
Final UNA Strassen 0 - 4 Fola Esch (0 - 3) - - -
Final Differdange 03 6 - 1 Victoria Rosport (1 - 1) - - -
Vineri 15.09.2017
1
x
2
Final RM Hamm Benfica 2 - 1 Jeunesse d'Esch (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 16.09.2017
1
x
2
Final Progrès Niederkorn 1 - 0 Differdange 03 (1 - 0) - - -
Duminicã 17.09.2017
1
x
2
Final Hostert 1 - 2 UNA Strassen (0 - 1) - - -
Final Fola Esch 3 - 2 UT Pétange (2 - 1) - - -
Final Racing 2 - 1 Esch (2 - 0) - - -
Final Rodange 0 - 1 Mondorf-les-Bains (0 - 0) - - -
Final Victoria Rosport 0 - 4 F91 Dudelange (0 - 1) - - -
Vineri 29.09.2017
1
x
2
Final Jeunesse d'Esch 1 - 1 Rodange (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 30.09.2017
1
x
2
Final F91 Dudelange 3 - 2 Progrès Niederkorn (1 - 1) - - -
Final Esch 0 - 1 Fola Esch (0 - 1) - - -
Final Mondorf-les-Bains 3 - 2 Victoria Rosport (2 - 2) - - -
Final UT Pétange 2 - 1 UNA Strassen (1 - 0) - - -
Final Differdange 03 2 - 1 Racing (1 - 1) - - -
Duminicã 01.10.2017
1
x
2
Final RM Hamm Benfica 2 - 0 Hostert (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 14.10.2017
1
x
2
Final Rodange 2 - 2 RM Hamm Benfica (0 - 0) - - -
Duminicã 15.10.2017
1
x
2
Final Fola Esch 6 - 3 Differdange 03 (2 - 1) - - -
Final Hostert 2 - 2 UT Pétange (0 - 1) - - -
Final Progrès Niederkorn 3 - 2 Mondorf-les-Bains (2 - 2) - - -
Final Racing 1 - 1 F91 Dudelange (1 - 1) - - -
Final UNA Strassen 2 - 1 Esch (1 - 0) - - -
Final Victoria Rosport 3 - 1 Jeunesse d'Esch (1 - 1) - - -
Duminicã 22.10.2017
1
x
2
Final RM Hamm Benfica 1 - 2 Victoria Rosport (0 - 1) - - -
Final Differdange 03 5 - 0 UNA Strassen (3 - 0) - - -
Final F91 Dudelange 4 - 3 Fola Esch (2 - 0) - - -
Final Esch 0 - 3 UT Pétange (0 - 2) - - -
Final Jeunesse d'Esch 0 - 3 Progrès Niederkorn (0 - 1) - - -
Final Mondorf-les-Bains 4 - 2 Racing (2 - 0) - - -
Final Rodange 0 - 0 Hostert (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 04.11.2017
1
x
2
Final Progrès Niederkorn 1 - 3 RM Hamm Benfica (1 - 2) - - -
Duminicã 05.11.2017
1
x
2
Final Fola Esch 1 - 1 Mondorf-les-Bains (0 - 1) - - -
Final Hostert 3 - 1 Esch (2 - 0) - - -
Final UT Pétange 0 - 2 Differdange 03 (0 - 1) - - -
Final UNA Strassen 1 - 4 F91 Dudelange (0 - 2) - - -
Final Victoria Rosport 1 - 1 Rodange (0 - 0) - - -
Duminicã 19.11.2017
1
x
2
Final Progrès Niederkorn 5 - 0 Victoria Rosport (2 - 0) - - -
Final UNA Strassen 0 - 3 Jeunesse d'Esch (0 - 1) - - -
Final Esch 1 - 6 F91 Dudelange (0 - 2) - - -
Final Fola Esch 2 - 1 RM Hamm Benfica (2 - 0) - - -
Final UT Pétange 1 - 1 Mondorf-les-Bains (0 - 0) - - -
Final Racing 3 - 2 Rodange (1 - 0) - - -
Final Hostert 2 - 1 Differdange 03 (0 - 0) - - -
Duminicã 26.11.2017
1
x
2
Final RM Hamm Benfica 1 - 1 UNA Strassen (1 - 1) - - -
Final F91 Dudelange 0 - 0 Differdange 03 (0 - 0) - - -
Final Mondorf-les-Bains 3 - 0 Esch (3 - 0) - - -
Final Progrès Niederkorn 1 - 1 Hostert (1 - 0) - - -
Final Rodange 0 - 3 Fola Esch (0 - 1) - - -
Final Victoria Rosport 0 - 2 Racing (0 - 2) - - -
Final Jeunesse d'Esch 3 - 3 UT Pétange (3 - 1) - - -
Sâmbãtã 02.12.2017
1
x
2
Amanat RM Hamm Benfica - Racing - - - -
Amanat Rodange - Progrès Niederkorn - - - -
Duminicã 03.12.2017
1
x
2
Amanat Differdange 03 - Esch - - - -
Amanat Victoria Rosport - Hostert - - - -
Amanat F91 Dudelange - UT Pétange - - - -
Amanat Jeunesse d'Esch - Fola Esch - - - -
Amanat Mondorf-les-Bains - UNA Strassen - - - -
Sâmbãtã 09.12.2017
1
x
2
Final Rodange 0 - 4 Progrès Niederkorn (0 - 4) - - -
Duminicã 10.12.2017
1
x
2
Amanat F91 Dudelange - UT Pétange - - - -
Amanat Differdange 03 - Esch - - - -
Duminicã 18.02.2018
1
x
2
Final Victoria Rosport 1 - 3 Hostert (1 - 1) - - -
Final RM Hamm Benfica 1 - 1 Racing (1 - 0) - - -
Final Jeunesse d'Esch 3 - 3 Fola Esch (1 - 0) - - -
Final Mondorf-les-Bains 3 - 1 UNA Strassen (2 - 1) - - -
Sâmbãtã 24.02.2018
1
x
2
Amanat Progrès Niederkorn - UNA Strassen - - - -
Duminicã 25.02.2018
1
x
2
Amanat Victoria Rosport - UT Pétange - - - -
Amanat Rodange - Esch - - - -
Vineri 02.03.2018
1
x
2
Amanat Fola Esch - Hostert - - - -
Sâmbãtã 03.03.2018
1
x
2
Amanat Mondorf-les-Bains - Jeunesse d'Esch - - - -
Duminicã 04.03.2018
1
x
2
Amanat Differdange 03 - Rodange - - - -
Amanat F91 Dudelange - RM Hamm Benfica - - - -
Amanat Esch - Victoria Rosport - - - -
Amanat UNA Strassen - Racing - - - -
Miercuri 07.03.2018
1
x
2
Final Differdange 03 2 - 0 Jeunesse d'Esch (2 - 0) - - -
Final Esch 2 - 3 RM Hamm Benfica (0 - 0) - - -
Final Fola Esch 2 - 4 Progrès Niederkorn (1 - 2) - - -
Final Racing 0 - 0 Hostert (0 - 0) - - -
Final UT Pétange 1 - 1 Rodange (0 - 0) - - -
Final UNA Strassen 1 - 4 Victoria Rosport (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 10.03.2018
1
x
2
Final Rodange 1 - 2 F91 Dudelange (0 - 0) - - -
Duminicã 11.03.2018
1
x
2
Final Racing 2 - 3 UT Pétange (1 - 0) - - -
Final Fola Esch 3 - 1 UNA Strassen (2 - 0) - - -
Final Hostert 1 - 2 Jeunesse d'Esch (0 - 2) - - -
Final Progrès Niederkorn 3 - 1 Esch (2 - 0) - - -
Final Victoria Rosport 1 - 2 Differdange 03 (1 - 1) - - -
Miercuri 14.03.2018
1
x
2
78 ' Rodange 1 - 0 Esch (0 - 0) - - -
74 ' Hostert 0 - 1 Mondorf-les-Bains (0 - 1) - - -
79 ' Jeunesse d'Esch 2 - 0 F91 Dudelange (2 - 0) - - -
82 ' Victoria Rosport 0 - 1 UT Pétange (0 - 0) - - -
Statistici National Division ( 92 meciuri jucate din 96 )
Partide jucate 92
Victorii gazde 43.5%
Victorii oaspeți 32.6%
Egaluri 23.9%
Total goluri 321
Goluri / meci 3.49
Goluri / meci echipa gazdă 1.79
Goluri / meci echipa oaspete 1.7
Cartonase galbene 5
Cartonase galbene / partidă 0.1
Cartonase roșii 19
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 94.6%
Peste 1.5 goluri 90.2%
Peste 2.5 goluri 70.7%
Peste 3.5 goluri 44.6%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 80.4%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 51.1%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 18.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 5.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 81.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 57.6%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 31.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 15.2%
Goluri în repriza 1 143
Goluri în repriza 2 178
Goluri în repriza 1 (gazde) 77
Goluri în repriza 2 (gazde) 88
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 66
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 90
Echipa gazdă învinge la 0 8 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 15 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 10 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 4 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 15 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 8 meciuri
Echipa gazdă a înscris 72 meciuri
Echipa oaspete a înscris 79 meciuri
Nu s-au marcat goluri 5 meciuri
Penalty-uri înscrise 7
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe National Division
Loc Echipă GPM GI
1 F91 Dudelange 3 39
2 Progrès Niederkorn 2.77 36
3 Fola Esch 2.69 35
4 Differdange 03 1.92 25
5 Jeunesse d'Esch 1.92 25
6 UT Pétange 1.82 20
7 Mondorf-les-Bains 1.75 21
8 RM Hamm Benfica 1.62 21
9 Racing 1.58 19
10 Victoria Rosport 1.5 21
11 Hostert 1.36 19
12 Rodange 1.07 16
13 UNA Strassen 0.93 14
14 Esch 0.77 10
Loc Echipă GPM GP
1 F91 Dudelange 0.92 12
2 Progrès Niederkorn 1 13
3 Hostert 1.29 18
4 Differdange 03 1.31 17
5 RM Hamm Benfica 1.31 17
6 Mondorf-les-Bains 1.42 17
7 UT Pétange 1.64 18
8 Racing 1.67 20
9 Fola Esch 1.85 24
10 Jeunesse d'Esch 1.92 25
11 Rodange 1.93 29
12 Victoria Rosport 2.43 34
13 Esch 2.54 33
14 UNA Strassen 2.93 44
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 UNA Strassen 0.93 15 13 2 7 7 0 8 6 2
2 Victoria Rosport 1.5 14 12 2 8 6 2 6 6 0
3 Fola Esch 2.69 13 11 2 7 6 1 6 5 1
4 Progrès Niederkorn 2.77 13 10 3 7 5 2 6 5 1
5 Jeunesse d'Esch 1.92 13 10 3 7 6 1 6 4 2
6 Esch 0.77 13 10 3 6 3 3 7 7 0
7 F91 Dudelange 3 13 9 4 5 3 2 8 6 2
8 Hostert 1.36 14 9 5 7 7 0 7 2 5
9 Rodange 1.07 15 9 6 8 6 2 7 3 4
10 Differdange 03 1.92 13 8 5 5 3 2 8 5 3
11 UT Pétange 1.82 11 8 3 5 2 3 6 6 0
12 RM Hamm Benfica 1.62 13 8 5 7 4 3 6 4 2
13 Racing 1.58 12 7 5 6 3 3 6 4 2
14 Mondorf-les-Bains 1.75 12 6 6 7 4 3 5 2 3
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 F91 Dudelange 4 - 1 3 - 2 9 - 0 8 - 2 8 - 4 7 - 3 39 - 12
2 Progrès Niederkorn 4 - 2 8 - 3 10 - 2 2 - 2 5 - 3 7 - 1 36 - 13
3 Fola Esch 5 - 2 5 - 6 7 - 3 6 - 3 6 - 1 6 - 9 35 - 24
4 Differdange 03 5 - 2 4 - 4 2 - 2 4 - 3 4 - 3 6 - 3 25 - 17
5 Jeunesse d'Esch 1 - 0 5 - 4 6 - 4 2 - 7 2 - 6 9 - 4 25 - 25
6 RM Hamm Benfica 0 - 1 3 - 4 3 - 4 1 - 3 4 - 0 10 - 5 21 - 17
7 Mondorf-les-Bains 0 - 0 7 - 3 7 - 4 2 - 5 1 - 3 4 - 2 21 - 17
8 Victoria Rosport 2 - 1 2 - 4 5 - 9 2 - 6 5 - 9 5 - 5 21 - 34
9 UT Pétange 3 - 4 4 - 2 0 - 1 6 - 6 3 - 2 4 - 3 20 - 18
10 Hostert 1 - 2 1 - 2 5 - 6 7 - 1 5 - 2 0 - 5 19 - 18
11 Racing 2 - 1 6 - 1 3 - 7 4 - 5 2 - 1 2 - 5 19 - 20
12 Rodange 1 - 4 2 - 4 2 - 3 4 - 5 1 - 6 6 - 7 16 - 29
13 UNA Strassen 0 - 6 2 - 7 3 - 9 3 - 5 4 - 7 2 - 10 14 - 44
14 Esch 0 - 2 0 - 6 1 - 9 4 - 2 2 - 5 3 - 9 10 - 33
Transferuri National Division
Jucător

An:

Echipa: