Sound

First League Macedonia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
11 Aug
26 Mai
Sâmbãtã 18.08.2018
1
x
2
Final Rabotnicki 2 - 1 Sileks (2 - 0) - - -
Duminicã 19.08.2018
1
x
2
18:00 Treska -:- Skendija 79 - - - -
18:00 Renova -:- Vardar - - - -
18:00 Belasica -:- Akademija Pandev - - - -
18:00 Shkupi -:- Pobeda - - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Renova 1 1 0 0 4 3 +1 3
? V Î Î Î E
2 Akademija Pandev 1 1 0 0 2 1 +1 3
? V Î Î Î V
3 Pobeda 1 1 0 0 1 0 +1 3
? V V Î V Î
4 Skendija 79 1 0 1 0 2 2 +0 1
? Î E Î E V
5 Vardar 1 0 1 0 2 2 +0 1
? E Î Î Î Î
6 Shkupi 1 0 1 0 1 1 +0 1
? E E Î V V
7 Sileks 1 0 1 0 1 1 +0 1
? Î E V E Î
8 Rabotnicki 1 0 0 1 3 4 -1 0
? V Î Î V Î
9 Treska 1 0 0 1 1 2 -1 0
? Î Î Î V V
10 Belasica 1 0 0 1 0 1 -1 0
? Î V E Î V
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Akademija Pandev 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î Î Î V
2 Belasica 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V E Î V
3 Treska 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î V V
4 Pobeda 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î V Î
5 Rabotnicki 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î Î V Î
6 Renova 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î Î Î E
7 Skendija 79 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E Î E V
8 Shkupi 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E E Î V V
9 Sileks 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E V E Î
10 Vardar 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î Î Î Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Renova 1 1 0 0 4 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 3 +1 3
2 Akademija Pandev 1 1 0 0 2 1 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 +1 3
3 Pobeda 1 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 +1 3
4 Shkendija 1 0 1 0 2 2 1 0 1 0 2 2 0 0 0 0 0 0 +0 1
5 Vardar 1 0 1 0 2 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 +0 1
6 Shkupi 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 +0 1
7 Sileks 1 0 1 0 1 1 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 +0 1
8 Rabotnicki 1 0 0 1 3 4 1 0 0 1 3 4 0 0 0 0 0 0 -1 0
9 Makedonija GjP 1 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 Belasica 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Akademija Pandev 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Belasica 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Makedonija GjP 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Pobeda 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Rabotnicki 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Renova 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Shkendija 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Shkupi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Sileks 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Vardar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Liga Campionilor - Calificări
UEFA Europa League
Play Off Retrogradare
Retrogradează
Statistici First League ( 6 meciuri jucate din 180 )
Partide jucate 6
Victorii gazde 50%
Victorii oaspeți 16.7%
Egaluri 33.3%
Total goluri 20
Goluri / meci 3.33
Goluri / meci echipa gazdă 1.83
Goluri / meci echipa oaspete 1.5
Cartonase galbene 35
Cartonase galbene / partidă 5.8
Cartonase roșii 2
Cartonase roșii / partidă 0.3
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 83.3%
Peste 2.5 goluri 66.7%
Peste 3.5 goluri 33.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 83.3%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 33.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 16.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 100%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 50%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 33.3%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 16.7%
Goluri în repriza 1 8
Goluri în repriza 2 12
Goluri în repriza 1 (gazde) 5
Goluri în repriza 2 (gazde) 6
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 3
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 6
Echipa gazdă învinge la 0 1 meci
Echipa oaspete învinge la 0 -
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 -
Echipa oaspete pierde la 0 1 meci
Echipa gazdă a înscris 6 meciuri
Echipa oaspete a înscris 5 meciuri
Nu s-au marcat goluri -
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe First League
Loc Echipă GPM GI
1 Renova 4 4
2 Rabotnicki 2.5 5
3 Skendija 79 2 2
4 Vardar 2 2
5 Akademija Pandev 2 2
6 Sileks 1 2
7 Pobeda 1 1
8 Treska 1 1
9 Shkupi 1 1
10 Belasica 0 0
Loc Echipă GPM GP
1 Pobeda 0 0
2 Belasica 1 1
3 Shkupi 1 1
4 Akademija Pandev 1 1
5 Sileks 1.5 3
6 Skendija 79 2 2
7 Vardar 2 2
8 Treska 2 2
9 Rabotnicki 2.5 5
10 Renova 3 3
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Rabotnicki 2.5 2 2 0 2 2 0 0 0 0
2 Renova 4 1 1 0 0 0 0 1 1 0
3 Skendija 79 2 1 1 0 1 1 0 0 0 0
4 Vardar 2 1 1 0 0 0 0 1 1 0
5 Akademija Pandev 2 1 1 0 1 1 0 0 0 0
6 Sileks 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
7 Treska 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0
8 Pobeda 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0
9 Shkupi 1 1 0 1 0 0 0 1 0 1
10 Belasica 0 1 0 1 0 0 0 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Rabotnicki 1 - 2 1 - 0 1 - 0 1 - 1 0 - 2 1 - 0 5 - 5
2 Renova 2 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 1 1 - 0 0 - 1 4 - 3
3 Akademija Pandev 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 0 2 - 1
4 Skendija 79 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 1 2 - 2
5 Vardar 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 0 2 - 2
6 Sileks 0 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 0 2 - 3
7 Pobeda 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 0
8 Shkupi 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1
9 Treska 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 2
10 Belasica 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1
Transferuri First League
Jucător

An:

Echipa: