Sound

First League Macedonia- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
10 Aug
08 Dec
Sâmbãtã 17.08.2019
1
x
2
Final Rabotnicki 2 - 0 Shkupi (1 - 0) - - -
Duminicã 18.08.2019
1
x
2
Final Treska 0 - 0 Akademija Pandev (0 - 0) - - -
Final Sileks 1 - 0 Skendija 79 (0 - 0) - - -
Final Borec 0 - 0 Vardar (0 - 0) - - -
Final Renova 2 - 1 Struga (1 - 0) - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Renova 2 2 0 0 3 1 +2 6
? V V Î V V
2 Treska 2 1 1 0 2 0 +2 4
? E V Î Î V
3 Akademija Pandev 2 1 1 0 1 0 +1 4
? E V Î Î E
4 Rabotnicki 2 1 0 1 3 2 +1 3
? V Î E Î E
5 Struga 2 1 0 1 3 3 +0 3
? Î V V V Î
6 Shkupi 2 1 0 1 2 2 +0 3
? Î V Î E Î
7 Sileks 2 1 0 1 1 1 +0 3
? V V Î Î E
8 Borec 2 0 1 1 0 2 -2 1
? E Î E V V
9 Vardar 2 0 1 1 0 2 -2 1
? E Î V V V
10 Skendija 79 2 0 0 2 0 2 -2 0
? Î Î E Î Î
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Akademija Pandev 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V Î Î E
2 Borec 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î E V V
3 Treska 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V Î Î V
4 Rabotnicki 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î E Î E
5 Renova 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î V V
6 Skendija 79 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î E Î Î
7 Shkupi 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V Î E Î
8 Sileks 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î Î E
9 Struga 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V V V Î
10 Vardar 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î V V V
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Renova 2 2 0 0 3 1 2 2 0 0 3 1 0 0 0 0 0 0 +2 6
2 Makedonija GjP 2 1 1 0 2 0 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0 2 0 +2 4
3 Akademija Pandev 2 1 1 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0 +1 4
4 Rabotnicki 2 1 0 1 3 2 1 1 0 0 2 0 1 0 0 1 1 2 +1 3
5 Struga 2 1 0 1 3 3 1 1 0 0 2 1 1 0 0 1 1 2 +0 3
6 Shkupi 2 1 0 1 2 2 1 1 0 0 2 0 1 0 0 1 0 2 +0 3
7 Sileks 2 1 0 1 1 1 1 1 0 0 1 0 1 0 0 1 0 1 +0 3
8 Borec 2 0 1 1 0 2 1 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 1
9 Vardar 2 0 1 1 0 2 1 0 0 1 0 2 1 0 1 0 0 0 -2 1
10 Shkendija 2 0 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Akademija Pandev 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Borec 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Makedonija GjP 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Rabotnicki 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Renova 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Shkendija 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Shkupi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Sileks 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Struga 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Vardar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Liga Campionilor - Calificări
UEFA Europa League
Play Off Retrogradare
Retrogradează
Partide jucate 10
Victorii gazde 70%
Victorii oaspeți 10%
Egaluri 20%
Total goluri 15
Goluri / meci 1.5
Goluri / meci echipa gazdă 1.1
Goluri / meci echipa oaspete 0.4
Cartonase galbene 11
Cartonase galbene / partidă 1.1
Cartonase roșii 3
Cartonase roșii / partidă 0.3
Peste 0.5 goluri 80%
Peste 1.5 goluri 50%
Peste 2.5 goluri 20%
Peste 3.5 goluri -
Peste 0.5 goluri în repriza 1 50%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 10%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 -
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 70%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 20%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 -
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 6
Goluri în repriza 2 9
Goluri în repriza 1 (gazde) 4
Goluri în repriza 2 (gazde) 7
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 2
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 2
Echipa gazdă învinge la 0 5 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 1 meci
Gazdele câstiga din urmă 1 meci
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 1 meci
Echipa oaspete pierde la 0 5 meciuri
Echipa gazdă a înscris 7 meciuri
Echipa oaspete a înscris 3 meciuri
Nu s-au marcat goluri 2 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Loc Echipă GPM GI
1 Rabotnicki 1.5 3
2 Renova 1.5 3
3 Struga 1.5 3
4 Treska 1 2
5 Shkupi 1 2
6 Sileks 0.5 1
7 Akademija Pandev 0.5 1
8 Borec 0 0
9 Skendija 79 0 0
10 Vardar 0 0
Loc Echipă GPM GP
1 Treska 0 0
2 Akademija Pandev 0 0
3 Renova 0.5 1
4 Sileks 0.5 1
5 Borec 1 2
6 Rabotnicki 1 2
7 Skendija 79 1 2
8 Vardar 1 2
9 Shkupi 1 2
10 Struga 1.5 3
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Struga 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
2 Rabotnicki 1.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
3 Renova 1.5 2 1 1 2 1 1 0 0 0
4 Treska 1 2 0 2 1 0 1 1 0 1
5 Shkupi 1 2 0 2 1 0 1 1 0 1
6 Sileks 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
7 Akademija Pandev 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
8 Borec 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
9 Skendija 79 0 2 0 2 0 0 0 2 0 2
10 Vardar 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Renova 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 0 3 - 1
2 Rabotnicki 1 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 0 3 - 2
3 Struga 0 - 1 1 - 1 0 - 0 2 - 0 0 - 0 0 - 1 3 - 3
4 Treska 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 2 - 0
5 Shkupi 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 1 2 - 2
6 Akademija Pandev 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
7 Sileks 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
8 Borec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 2
9 Skendija 79 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 2
10 Vardar 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 2
Jucător

An:

Echipa: