Sound

Macedonian Cup Macedonia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Miercuri 16.08.2017
1
x
2
Final Belasica 1 - 3 Pelister (0 - 2) - - -
Final Borec 4 - 0 Vellazerimi (2 - 0) - - -
Final Karaorman Struga 1 - 0 Treska (1 - 0) - - -
Pen. Kozuv Gevgelija 2 - 1 (1 - 1) Novaci (0 - 0) - - -
18:00 Gostivar -:- Skendija 79 - - - -
18:00 Lokomotiva -:- Vardar - - - -
Final Mogila 0 - 6 Sileks (0 - 2) - - -
Final FK Vardar Negotino 3 - 5 Gorno Lisice (0 - 2) - - -
Final Osogovo 1 - 2 Bregalnica Stip (1 - 2) - - -
Final Plackovica 0 - 4 Pobeda (0 - 2) - - -
Final Teteks 2 - 1 Turnovo (1 - 0) - - -
Final Tikves 0 - 1 Renova (0 - 0) - - -
Final Zajazi Zajas 2 - 4 Shkupi (2 - 1) - - -
Masa verde Ohrid 0 - 3 Skopje - - - -
Final SSK Nova 0 - 6 Akademija Pandev (0 - 3) - - -
Miercuri 30.08.2017
1
x
2
Final Gostivar 0 - 2 Skendija 79 (0 - 2) - - -
18:00 Lokomotiva -:- Vardar - 20.00 12.00 1.02
Joi 31.08.2017
1
x
2
Final Lokomotiva 1 - 4 Vardar - - - -
Miercuri 13.09.2017
1
x
2
Final Bregalnica Stip 2 - 3 Pobeda - - - -
Final Skopje 3 - 0 Gorno Lisice - - - -
Final FK Kozuv Gevgelija 2 - 2 Teteks - - - -
Final Pelister 4 - 2 Borec - - - -
Final Rabotnicki 1 - 1 Skendija 79 (0 - 1) - - -
Final Renova 3 - 2 Struga - - - -
Final Sileks 1 - 0 Akademija Pandev (1 - 0) 1.91 3.40 3.30
Amanat Vardar - Shkupi - - - -
Marþi 17.10.2017
1
x
2
Final Teteks 3 - 2 FK Kozuv Gevgelija (2 - 1) - - -
Miercuri 18.10.2017
1
x
2
Final Akademija Pandev 5 - 0 Sileks (1 - 0) 1.53 4.20 7.00
Final Borec 1 - 3 Pelister (0 - 0) - - -
Final Gorno Lisice 0 - 3 Skopje (0 - 1) - - -
Final Pobeda 5 - 1 Bregalnica Stip (1 - 0) - - -
Pen. Skendija 79 2 - 1 (1 - 1) Rabotnicki (1 - 0) 1.29 5.00 7.25
Amanat Shkupi - Vardar - - - -
Final Struga 2 - 2 Renova (0 - 1) - - -
15:30 Teteks -:- FK Kozuv Gevgelija - - - -
Miercuri 08.11.2017
1
x
2
Final Teteks 0 - 2 Akademija Pandev (0 - 1) - - -
Amanat Vardar - Shkupi - - - -
Miercuri 29.11.2017
1
x
2
Final Pobeda 2 - 2 Pelister (1 - 1) 4.00 3.75 1.67
Amanat Vardar - Shkupi - - - -
Joi 30.11.2017
1
x
2
Final Vardar 1 - 1 Shkupi (0 - 1) 1.19 5.60 11.00
Duminicã 17.12.2017
1
x
2
15:00 Vardar -:- Shkupi - - - -
Final Shkupi 0 - 2 Vardar (0 - 0) 4.10 3.40 1.72
Miercuri 21.02.2018
1
x
2
Final Vardar 1 - 1 Skendija 79 (0 - 0) 2.24 3.50 3.35
Miercuri 07.03.2018
1
x
2
Final Skendija 79 4 - 0 Vardar (0 - 0) 1.11 8.00 19.00
Miercuri 14.03.2018
1
x
2
Final Pelister 2 - 1 Akademija Pandev (0 - 1) 2.95 3.20 2.15
Final Skendija 79 1 - 1 Renova (1 - 1) 1.20 5.35 10.75
Miercuri 11.04.2018
1
x
2
Final Renova 0 - 2 Skendija 79 (0 - 0) 5.10 4.05 1.47
Pen. Akademija Pandev 2 - 2 (2 - 1) Pelister (0 - 0) 1.53 3.55 5.75
Miercuri 23.05.2018
1
x
2
Final Pelister 0 - 3 Skendija 79 (0 - 1) 21.00 8.00 1.07
Miercuri 22.08.2018
1
x
2
17:00 FK Kozuv Gevgelija -:- Skendija 79 - - - -
17:00 Struga -:- Pobeda - - - -
Final Bratstvo-Vlaznimi 0 - 7 Sileks (0 - 3) - - -
Final Korab Debar 1 - 0 Borec (0 - 0) - - -
Final Fortuna Singelik 0 - 6 Rabotnicki (0 - 2) - - -
Final Labunishta 1 - 3 Akademija Pandev (0 - 1) - - -
Final FK Vardar Negotino 1 - 3 Skopje (0 - 2) - - -
Final Osogovo 0 - 1 Pelister (0 - 0) - - -
Final Poeshevo 0 - 8 Bregalnica Stip (0 - 2) - - -
Final Prevalec 0 - 2 Treska (0 - 0) - - -
Pen. Teteks 1 - 2 (1 - 1) Gostivar (0 - 1) - - -
Final Tikves 2 - 1 Renova (1 - 0) - - -
Final Vardari Forino 0 - 4 Vardar (0 - 1) - - -
Final Vlazrimi Kicevo 0 - 4 Belasica (0 - 1) - - -
Final Pehchevo 2 - 0 Shkupi (1 - 0) - - -
Joi 23.08.2018
1
x
2
18:00 Bratstvo-Vlaznimi -:- Sileks - - - -
Miercuri 29.08.2018
1
x
2
Final Struga 1 - 2 Pobeda (0 - 1) - - -
Miercuri 05.09.2018
1
x
2
17:15 FK Kozuv Gevgelija -:- Skendija 79 - - - -
Miercuri 12.09.2018
1
x
2
Final FK Kozuv Gevgelija 0 - 2 Skendija 79 (0 - 2) - - -
Miercuri 19.09.2018
1
x
2
Final Bregalnica Stip 2 - 6 Akademija Pandev (1 - 2) - - -
Final Skopje 0 - 2 Sileks (0 - 0) - - -
Final Gostivar 1 - 2 Pobeda (0 - 0) - - -
Final Pelister 0 - 2 Belasica (0 - 1) - - -
Final Skendija 79 2 - 0 Pehchevo (2 - 0) - - -
Final Tikves 0 - 1 Rabotnicki (0 - 0) - - -
Final Vardar 1 - 1 Treska (0 - 1) - - -
Statistici Macedonian Cup ( 61 meciuri jucate din 70 )
Partide jucate 61
Victorii gazde 23%
Victorii oaspeți 59%
Egaluri 18%
Total goluri 212
Goluri / meci 3.48
Goluri / meci echipa gazdă 1.02
Goluri / meci echipa oaspete 2.21
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 5
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 90.2%
Peste 2.5 goluri 60.7%
Peste 3.5 goluri 44.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 67.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 31.1%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 9.8%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 78.7%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 59%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 29.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 16.4%
Goluri în repriza 1 66
Goluri în repriza 2 118
Goluri în repriza 1 (gazde) 20
Goluri în repriza 2 (gazde) 47
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 46
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 80
Echipa gazdă învinge la 0 8 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 26 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 2 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 2 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 26 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 8 meciuri
Echipa gazdă a înscris 34 meciuri
Echipa oaspete a înscris 52 meciuri
Nu s-au marcat goluri 1 meci
Penalty-uri înscrise 4
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Macedonian Cup
Loc Echipă GPM GI
1 Sileks 3.2 16
2 Akademija Pandev 3.13 25
3 Pobeda 3 18
4 Bregalnica Stip 2.6 13
5 Belasica 2.33 7
6 Rabotnicki 2.25 9
7 FK Vardar Negotino 2 4
8 Zajazi Zajas 2 2
9 Skendija 79 1.9 19
10 Vardar 1.86 13
11 Borec 1.75 7
12 Gorno Lisice 1.67 5
13 Struga 1.67 5
14 Teteks 1.6 8
15 Skopje 1.5 6
16 Pelister 1.33 12
17 Shkupi 1.25 5
18 Treska 1 3
19 Pehchevo 1 2
20 Karaorman Struga 1 1
21 Novaci 1 1
22 Turnovo 1 1
23 Korab Debar 1 1
24 Labunishta 1 1
25 Renova 0.83 5
26 FK Kozuv Gevgelija 0.67 2
27 Gostivar 0.67 2
28 Tikves 0.67 2
29 Osogovo 0.5 1
1 0.33 1
Loc Echipă GPM GP
1 Karaorman Struga 0 0
2 Korab Debar 0 0
3 Skendija 79 0.4 4
4 Rabotnicki 0.5 2
5 Treska 0.67 2
6 Skopje 0.75 3
7 Pobeda 0.83 5
8 Akademija Pandev 0.88 7
9 Novaci 1 1
10 Pehchevo 1 2
11 Belasica 1 3
12 Tikves 1 3
13 Borec 1 4
14 Sileks 1 5
15 Vardar 1 7
16 Teteks 1.2 6
17 Struga 1.33 4
18 Osogovo 1.5 3
19 Renova 1.5 9
20 Pelister 1.56 14
21 Gostivar 1.67 5
22 Shkupi 1.75 7
23 Turnovo 2 2
24 Prevalec 2 2
25 Gorno Lisice 2 6
26 FK Kozuv Gevgelija 2.33 7
27 Labunishta 3 3
28 Bregalnica Stip 3 15
29 Lokomotiva 4 4
30 Vlazrimi Kicevo 4 4
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Pelister 1.33 9 7 2 4 3 1 5 4 1
2 Akademija Pandev 3.13 8 6 2 2 2 0 6 4 2
3 Pobeda 3 6 6 0 2 2 0 4 4 0
4 Bregalnica Stip 2.6 5 5 0 2 2 0 3 3 0
5 Sileks 3.2 5 3 2 1 0 1 4 3 1
6 Vardar 1.86 7 3 4 3 0 3 4 3 1
7 Borec 1.75 4 3 1 2 2 0 2 1 1
8 Gorno Lisice 1.67 3 3 0 1 1 0 2 2 0
9 Struga 1.67 3 3 0 2 2 0 1 1 0
10 Teteks 1.6 5 3 2 4 2 2 1 1 0
11 Skopje 1.5 4 3 1 2 1 1 2 2 0
12 Renova 0.83 6 3 3 2 1 1 4 2 2
13 Belasica 2.33 3 2 1 1 1 0 2 1 1
14 FK Vardar Negotino 2 2 2 0 2 2 0 0 0
15 Skendija 79 1.9 10 2 8 4 1 3 6 1 5
16 FK Kozuv Gevgelija 0.67 3 2 1 2 1 1 1 1 0
1 0.33 3 2 1 2 1 1 1 1 0
17 Rabotnicki 2.25 4 1 3 1 0 1 3 1 2
18 Zajazi Zajas 2 1 1 0 1 1 0 0 0
19 Shkupi 1.25 4 1 3 1 0 1 3 1 2
20 Turnovo 1 1 1 0 0 0 1 1 0
21 Labunishta 1 1 1 0 1 1 0 0 0
22 Gostivar 0.67 3 1 2 2 1 1 1 0 1
23 Tikves 0.67 3 1 2 3 1 2 0 0
24 Osogovo 0.5 2 1 1 2 1 1 0 0
25 Vlazrimi Kicevo 0 1 1 0 1 1 0 0 0
26 Fortuna Singelik 0 1 1 0 1 1 0 0 0
27 Poeshevo 0 1 1 0 1 1 0 0 0
28 Mogila 0 1 1 0 1 1 0 0 0
29 Plackovica 0 1 1 0 1 1 0 0 0
30 Vardari Forino 0 1 1 0 1 1 0 0 0
31 SSK Nova 0 1 1 0 1 1 0 0 0
32 Lokomotiva 0 1 1 0 1 1 0 0 0
33 Karaorman Struga 1 1 0 1 1 0 1 0 0
34 Novaci 1 1 0 1 0 0 1 0 1
35 Korab Debar 1 1 0 1 1 0 1 0 0
36 Treska 1 3 0 3 0 0 3 0 3
37 Pehchevo 1 2 0 2 1 0 1 1 0 1
38 Prevalec 0 1 0 1 1 0 1 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Akademija Pandev 2 - 0 0 - 2 4 - 0 2 - 1 3 - 2 8 - 2 25 - 7
2 Skendija 79 2 - 1 5 - 0 3 - 0 4 - 0 4 - 1 1 - 2 19 - 4
3 Pobeda 1 - 1 1 - 1 1 - 0 3 - 1 3 - 2 2 - 1 18 - 5
4 Sileks 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 0 1 - 3 16 - 5
5 Vardar 0 - 2 1 - 0 2 - 0 1 - 2 2 - 2 3 - 2 13 - 7
6 Bregalnica Stip 1 - 2 1 - 0 0 - 1 1 - 2 0 - 3 1 - 3 13 - 15
7 Pelister 0 - 1 1 - 2 2 - 1 2 - 3 3 - 3 2 - 1 12 - 14
8 Rabotnicki 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 0 2 - 0 9 - 2
9 Teteks 2 - 0 0 - 0 2 - 2 0 - 0 1 - 1 1 - 1 8 - 6
10 Belasica 0 - 0 1 - 0 0 - 2 0 - 0 1 - 0 0 - 0 7 - 3
11 Borec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2 0 - 1 0 - 1 7 - 4
12 Skopje 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 1 6 - 3
13 Struga 0 - 1 2 - 1 0 - 0 1 - 0 2 - 1 0 - 1 5 - 4
14 Gorno Lisice 0 - 0 0 - 1 2 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 5 - 6
15 Shkupi 1 - 2 0 - 0 1 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 2 5 - 7
16 Renova 2 - 0 0 - 4 0 - 0 0 - 1 1 - 3 1 - 1 5 - 9
17 FK Vardar Negotino 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 8
18 Treska 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 3 - 2
19 Pehchevo 1 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 2 - 2
20 Tikves 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 1 2 - 3
21 Zajazi Zajas 1 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 4
22 Gostivar 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 1 1 - 0 0 - 1 2 - 5
23 FK Kozuv Gevgelija 0 - 2 0 - 1 1 - 2 0 - 0 1 - 1 0 - 1 2 - 7
24 Karaorman Struga 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
25 Korab Debar 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 0
26 Novaci 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
27 Turnovo 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
28 Osogovo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
29 Labunishta 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 1 - 1 1 - 3
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 12
30 Prevalec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
31 Lokomotiva 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 4
32 Vlazrimi Kicevo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
33 Plackovica 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
34 Vardari Forino 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
35 Fortuna Singelik 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
36 Mogila 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
37 SSK Nova 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
38 Poeshevo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8