Sound

Macedonian Cup Macedonia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Miercuri 16.08.2017
1
x
2
Final Belasica 1 - 3 Pelister (0 - 2) - - -
Final Borec 4 - 0 Vellazerimi (2 - 0) - - -
Final Karaorman Struga 1 - 0 Treska (1 - 0) - - -
Pen. Kozuv Gevgelija 2 - 1 (1 - 1) Novaci (0 - 0) - - -
18:00 Gostivar -:- Skendija 79 - - - -
18:00 Lokomotiva -:- Vardar - - - -
Final Mogila 0 - 6 Sileks (0 - 2) - - -
Final FK Vardar Negotino 3 - 5 Gorno Lisice (0 - 2) - - -
Final Osogovo 1 - 2 Bregalnica Stip (1 - 2) - - -
Final Plackovica 0 - 4 Pobeda (0 - 2) - - -
Final Teteks 2 - 1 Turnovo (1 - 0) - - -
Final Tikves 0 - 1 Renova (0 - 0) - - -
Final Zajazi Zajas 2 - 4 Shkupi (2 - 1) - - -
Masa verde Ohrid 0 - 3 Skopje - - - -
Final SSK Nova 0 - 6 Akademija Pandev (0 - 3) - - -
Miercuri 30.08.2017
1
x
2
Final Gostivar 0 - 2 Skendija 79 (0 - 2) - - -
18:00 Lokomotiva -:- Vardar - 20.00 12.00 1.02
Joi 31.08.2017
1
x
2
Final Lokomotiva 1 - 4 Vardar - - - -
Miercuri 13.09.2017
1
x
2
Final Bregalnica Stip 2 - 3 Pobeda - - - -
Final Skopje 3 - 0 Gorno Lisice - - - -
Final FK Kozuv Gevgelija 2 - 2 Teteks - - - -
Final Pelister 4 - 2 Borec - - - -
Final Rabotnicki 1 - 1 Skendija 79 (0 - 1) - - -
Final Renova 3 - 2 Struga - - - -
Final Sileks 1 - 0 Akademija Pandev (1 - 0) 1.91 3.40 3.30
Amanat Vardar - Shkupi - - - -
Marþi 17.10.2017
1
x
2
Final Teteks 3 - 2 FK Kozuv Gevgelija (2 - 1) - - -
Miercuri 18.10.2017
1
x
2
15:30 Akademija Pandev -:- Sileks - 1.49 3.55 4.80
15:30 Borec -:- Pelister - - - -
15:30 Gorno Lisice -:- Skopje - - - -
15:30 Pobeda -:- Bregalnica Stip - - - -
15:30 Skendija 79 -:- Rabotnicki - 1.36 5.00 5.50
Amanat Shkupi - Vardar - - - -
15:30 Struga -:- Renova - - - -
15:30 Teteks -:- FK Kozuv Gevgelija - - - -
Statistici Macedonian Cup ( 22 meciuri jucate din 32 )
Partide jucate 22
Victorii gazde 22.7%
Victorii oaspeți 63.6%
Egaluri 13.7%
Total goluri 86
Goluri / meci 3.91
Goluri / meci echipa gazdă 0.91
Goluri / meci echipa oaspete 2.32
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 1
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 86.4%
Peste 2.5 goluri 72.7%
Peste 3.5 goluri 59.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 63.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 45.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 18.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 54.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 45.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 18.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 9.1%
Goluri în repriza 1 28
Goluri în repriza 2 30
Goluri în repriza 1 (gazde) 10
Goluri în repriza 2 (gazde) 15
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 18
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 24
Echipa gazdă învinge la 0 3 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 10 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă 2 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 10 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 3 meciuri
Echipa gazdă a înscris 11 meciuri
Echipa oaspete a înscris 18 meciuri
Nu s-au marcat goluri 1 meci
Penalty-uri înscrise 2
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Macedonian Cup
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Teteks 2.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
2 Pobeda 3.5 2 2 0 0 0 0 2 2 0
3 Borec 3 2 2 0 1 1 0 1 1 0
4 Gorno Lisice 2.5 2 2 0 0 0 0 2 2 0
5 Pelister 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
6 Bregalnica Stip 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
7 FK Kozuv Gevgelija 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
8 Shkupi 4 1 1 0 0 0 1 1 0
9 Vardar 4 1 1 0 0 0 1 1 0
10 Sileks 3.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
11 FK Vardar Negotino 3 1 1 0 1 1 0 0 0
12 Akademija Pandev 3 2 1 1 0 0 0 2 1 1
13 Zajazi Zajas 2 1 1 0 1 1 0 0 0
14 Struga 2 1 1 0 0 0 0 1 1 0
15 Belasica 1 1 1 0 1 1 0 0 0
16 Osogovo 1 1 1 0 1 1 0 0 0
17 Turnovo 1 1 1 0 0 0 1 1 0
1 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
18 Renova 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
19 Mogila 0 1 1 0 1 1 0 0 0
20 Plackovica 0 1 1 0 1 1 0 0 0
21 SSK Nova 0 1 1 0 1 1 0 0 0
22 Lokomotiva 0 1 1 0 1 1 0 0 0
23 Skopje 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
24 Skendija 79 1.5 2 0 2 0 0 0 2 0 2
25 Karaorman Struga 1 1 0 1 1 0 1 0 0
26 Novaci 1 1 0 1 0 0 1 0 1
27 Rabotnicki 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0
28 Tikves 0 1 0 1 1 0 1 0 0
29 Treska 0 1 0 1 0 0 1 0 1
30 Gostivar 0 1 0 1 1 0 1 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Pobeda 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 0
2 Sileks 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 0
3 Teteks 2 - 0 0 - 0 2 - 1 0 - 0 1 - 1 1 - 0 7 - 3
4 Borec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 0
5 Akademija Pandev 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 1
6 Gorno Lisice 0 - 0 0 - 0 2 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 3
7 Vardar 0 - 0 1 - 0 2 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1 4 - 0
8 Shkupi 0 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 2
9 Skendija 79 0 - 0 0 - 0 3 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 3 - 1
10 Pelister 0 - 0 0 - 0 2 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 3
11 FK Vardar Negotino 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 5
12 Struga 0 - 0 2 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
13 Bregalnica Stip 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 4
14 Zajazi Zajas 1 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 4
15 FK Kozuv Gevgelija 0 - 1 0 - 0 1 - 2 0 - 0 1 - 1 0 - 1 2 - 5
16 Karaorman Struga 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
17 Novaci 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
18 Rabotnicki 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1
19 Osogovo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
20 Renova 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
21 Turnovo 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
22 Belasica 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 5
23 Skopje 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
24 Tikves 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
25 Treska 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
26 Gostivar 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
27 Lokomotiva 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 4
28 Plackovica 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
29 Mogila 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
30 SSK Nova 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6