Sound

Macedonian Cup Macedonia- Results, top scorers

Înregistrează-te
Miercuri 16.08.2017
1
x
2
Final Belasica 1 - 3 Pelister (0 - 2) - - -
Final Borec 4 - 0 Vellazerimi (2 - 0) - - -
Final Karaorman Struga 1 - 0 Treska (1 - 0) - - -
Pen. Kozuv Gevgelija 2 - 1 (1 - 1) Novaci (0 - 0) - - -
17:00 Gostivar -:- Skendija 79 - - - -
17:00 Lokomotiva -:- Vardar - - - -
Final Mogila 0 - 6 Sileks (0 - 2) - - -
Final FK Vardar Negotino 3 - 5 Gorno Lisice (0 - 2) - - -
Final Osogovo 1 - 2 Bregalnica Stip (1 - 2) - - -
Final Plackovica 0 - 4 Pobeda (0 - 2) - - -
Final Teteks 2 - 1 Turnovo (1 - 0) - - -
Final Tikves 0 - 1 Renova (0 - 0) - - -
Final Zajazi Zajas 2 - 4 Shkupi (2 - 1) - - -
Masa verde Ohrid 0 - 3 Skopje - - - -
Final SSK Nova 0 - 6 Akademija Pandev (0 - 3) - - -
Miercuri 30.08.2017
1
x
2
Final Gostivar 0 - 2 Skendija 79 (0 - 2) - - -
17:00 Lokomotiva -:- Vardar - 20.00 12.00 1.02
Joi 31.08.2017
1
x
2
Final Lokomotiva 1 - 4 Vardar - - - -
Miercuri 13.09.2017
1
x
2
Final Bregalnica Stip 2 - 3 Pobeda - - - -
Final Skopje 3 - 0 Gorno Lisice - - - -
Final FK Kozuv Gevgelija 2 - 2 Teteks - - - -
Final Pelister 4 - 2 Borec - - - -
Final Rabotnicki 1 - 1 Skendija 79 (0 - 1) - - -
Final Renova 3 - 2 Struga - - - -
Final Sileks 1 - 0 Akademija Pandev (1 - 0) 1.91 3.40 3.30
Amanat Vardar - Shkupi - - - -
Marþi 17.10.2017
1
x
2
Final Teteks 3 - 2 FK Kozuv Gevgelija (2 - 1) - - -
Miercuri 18.10.2017
1
x
2
Final Akademija Pandev 5 - 0 Sileks (1 - 0) 1.53 4.20 7.00
Final Borec 1 - 3 Pelister (0 - 0) - - -
Final Gorno Lisice 0 - 3 Skopje (0 - 1) - - -
Final Pobeda 5 - 1 Bregalnica Stip (1 - 0) - - -
Pen. Skendija 79 2 - 1 (1 - 1) Rabotnicki (1 - 0) 1.29 5.00 7.25
Amanat Shkupi - Vardar - - - -
Final Struga 2 - 2 Renova (0 - 1) - - -
14:30 Teteks -:- FK Kozuv Gevgelija - - - -
Miercuri 08.11.2017
1
x
2
Final Teteks 0 - 2 Akademija Pandev (0 - 1) - - -
Amanat Vardar - Shkupi - - - -
Miercuri 29.11.2017
1
x
2
Final Pobeda 2 - 2 Pelister (1 - 1) 4.00 3.75 1.67
Amanat Vardar - Shkupi - - - -
Joi 30.11.2017
1
x
2
Final Vardar 1 - 1 Shkupi (0 - 1) 1.19 5.60 11.00
Duminicã 17.12.2017
1
x
2
14:00 Vardar -:- Shkupi - - - -
Final Shkupi 0 - 2 Vardar (0 - 0) 4.10 3.40 1.72
Miercuri 21.02.2018
1
x
2
Final Vardar 1 - 1 Skendija 79 (0 - 0) 2.24 3.50 3.35
Miercuri 07.03.2018
1
x
2
Final Skendija 79 4 - 0 Vardar (0 - 0) 1.11 8.00 19.00
Miercuri 14.03.2018
1
x
2
Final Pelister 2 - 1 Akademija Pandev (0 - 1) 2.95 3.20 2.15
Final Skendija 79 1 - 1 Renova (1 - 1) 1.20 5.35 10.75
Miercuri 11.04.2018
1
x
2
Final Renova 0 - 2 Skendija 79 (0 - 0) 5.10 4.05 1.47
Pen. Akademija Pandev 2 - 2 (2 - 1) Pelister (0 - 0) 1.53 3.55 5.75
Miercuri 23.05.2018
1
x
2
Final Pelister 0 - 3 Skendija 79 (0 - 1) 21.00 8.00 1.07
Miercuri 22.08.2018
1
x
2
16:00 FK Kozuv Gevgelija -:- Skendija 79 - - - -
16:00 Struga -:- Pobeda - - - -
Final Bratstvo-Vlaznimi 0 - 7 Sileks (0 - 3) - - -
Final Korab Debar 1 - 0 Borec (0 - 0) - - -
Final Fortuna Singelik 0 - 6 Rabotnicki (0 - 2) - - -
Final Labunishta 1 - 3 Akademija Pandev (0 - 1) - - -
Final FK Vardar Negotino 1 - 3 Skopje (0 - 2) - - -
Final Osogovo 0 - 1 Pelister (0 - 0) - - -
Final Poeshevo 0 - 8 Bregalnica Stip (0 - 2) - - -
Final Prevalec 0 - 2 Treska (0 - 0) - - -
Pen. Teteks 1 - 2 (1 - 1) Gostivar (0 - 1) - - -
Final Tikves 2 - 1 Renova (1 - 0) - - -
Final Vardari Forino 0 - 4 Vardar (0 - 1) - - -
Final Vlazrimi Kicevo 0 - 4 Belasica (0 - 1) - - -
Final Pehchevo 2 - 0 Shkupi (1 - 0) - - -
Joi 23.08.2018
1
x
2
17:00 Bratstvo-Vlaznimi -:- Sileks - - - -
Miercuri 29.08.2018
1
x
2
Final Struga 1 - 2 Pobeda (0 - 1) - - -
Miercuri 05.09.2018
1
x
2
16:15 FK Kozuv Gevgelija -:- Skendija 79 - - - -
Miercuri 12.09.2018
1
x
2
Final FK Kozuv Gevgelija 0 - 2 Skendija 79 (0 - 2) - - -
Miercuri 19.09.2018
1
x
2
Final Bregalnica Stip 2 - 6 Akademija Pandev (1 - 2) - - -
Final Skopje 0 - 2 Sileks (0 - 0) - - -
Final Gostivar 1 - 2 Pobeda (0 - 0) - - -
Final Pelister 0 - 2 Belasica (0 - 1) - - -
Final Skendija 79 2 - 0 Pehchevo (2 - 0) - - -
Final Tikves 0 - 1 Rabotnicki (0 - 0) - - -
Final Vardar 1 - 1 Treska (0 - 1) - - -
Miercuri 03.10.2018
1
x
2
Final Akademija Pandev 0 - 1 Bregalnica Stip (0 - 1) - - -
Final Belasica 3 - 1 Pelister (0 - 1) - - -
Final Pehchevo 0 - 5 Skendija 79 (0 - 3) - - -
Final Treska 2 - 1 Vardar (1 - 1) - - -
Final Pobeda 4 - 1 Gostivar (3 - 1) - - -
Final Rabotnicki 1 - 1 Tikves (0 - 0) - - -
Final Sileks 2 - 1 Skopje (0 - 1) - - -
Miercuri 07.11.2018
1
x
2
Final Akademija Pandev 3 - 1 Korab Debar (2 - 1) - - -
Final Treska 1 - 0 Rabotnicki (0 - 0) - - -
Final Skendija 79 0 - 1 Pobeda (0 - 1) 1.18 5.90 11.00
Final Sileks 0 - 2 Belasica (0 - 0) - - -
Partide jucate 72
Victorii gazde 27.8%
Victorii oaspeți 55.6%
Egaluri 16.6%
Total goluri 243
Goluri / meci 3.38
Goluri / meci echipa gazdă 1.08
Goluri / meci echipa oaspete 2.08
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 6
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 100%
Peste 1.5 goluri 87.5%
Peste 2.5 goluri 59.7%
Peste 3.5 goluri 43.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 68.1%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 31.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 12.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 1.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 79.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 56.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 26.4%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 13.9%
Goluri în repriza 1 82
Goluri în repriza 2 133
Goluri în repriza 1 (gazde) 26
Goluri în repriza 2 (gazde) 57
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 56
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 85
Echipa gazdă învinge la 0 9 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 30 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 4 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 2 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 30 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 9 meciuri
Echipa gazdă a înscris 41 meciuri
Echipa oaspete a înscris 62 meciuri
Nu s-au marcat goluri 1 meci
Penalty-uri înscrise 5
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă GPM GI
1 Pobeda 2.88 23
2 Akademija Pandev 2.8 28
3 Sileks 2.57 18
4 Belasica 2.4 12
5 Bregalnica Stip 2.33 14
6 Skendija 79 2 24
7 FK Vardar Negotino 2 4
8 Zajazi Zajas 2 2
9 Vardar 1.75 14
10 Borec 1.75 7
11 Rabotnicki 1.67 10
12 Gorno Lisice 1.67 5
13 Struga 1.67 5
14 Teteks 1.6 8
15 Skopje 1.4 7
16 Pelister 1.3 13
17 Shkupi 1.25 5
18 Treska 1.2 6
19 Korab Debar 1 2
20 Karaorman Struga 1 1
21 Novaci 1 1
22 Turnovo 1 1
23 Labunishta 1 1
24 Renova 0.83 5
25 Gostivar 0.75 3
26 Tikves 0.75 3
27 FK Kozuv Gevgelija 0.67 2
28 Pehchevo 0.67 2
29 Osogovo 0.5 1
1 0.33 1
Loc Echipă GPM GP
1 Karaorman Struga 0 0
2 Skendija 79 0.42 5
3 Treska 0.6 3
4 Rabotnicki 0.67 4
5 Pobeda 0.75 6
6 Belasica 0.8 4
7 Akademija Pandev 0.9 9
8 Novaci 1 1
9 Borec 1 4
10 Tikves 1 4
11 Skopje 1 5
12 Vardar 1.13 9
13 Sileks 1.14 8
14 Teteks 1.2 6
15 Struga 1.33 4
16 Osogovo 1.5 3
17 Korab Debar 1.5 3
18 Renova 1.5 9
19 Pelister 1.7 17
20 Shkupi 1.75 7
21 Turnovo 2 2
22 Prevalec 2 2
23 Gorno Lisice 2 6
24 Gostivar 2.25 9
25 FK Kozuv Gevgelija 2.33 7
26 Pehchevo 2.33 7
27 Bregalnica Stip 2.5 15
28 Labunishta 3 3
29 Lokomotiva 4 4
30 Vlazrimi Kicevo 4 4
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Pelister 1.3 10 8 2 4 3 1 6 5 1
2 Pobeda 2.88 8 7 1 3 3 0 5 4 1
3 Akademija Pandev 2.8 10 7 3 4 3 1 6 4 2
4 Bregalnica Stip 2.33 6 5 1 2 2 0 4 3 1
5 Sileks 2.57 7 4 3 3 1 2 4 3 1
6 Vardar 1.75 8 4 4 3 0 3 5 4 1
7 Skopje 1.4 5 4 1 2 1 1 3 3 0
8 Belasica 2.4 5 3 2 2 2 0 3 1 2
9 Skendija 79 2 12 3 9 5 1 4 7 2 5
10 Borec 1.75 4 3 1 2 2 0 2 1 1
11 Gorno Lisice 1.67 3 3 0 1 1 0 2 2 0
12 Struga 1.67 3 3 0 2 2 0 1 1 0
13 Teteks 1.6 5 3 2 4 2 2 1 1 0
14 Renova 0.83 6 3 3 2 1 1 4 2 2
15 FK Vardar Negotino 2 2 2 0 2 2 0 0 0
16 Gostivar 0.75 4 2 2 2 1 1 2 1 1
17 FK Kozuv Gevgelija 0.67 3 2 1 2 1 1 1 1 0
1 0.33 3 2 1 2 1 1 1 1 0
18 Zajazi Zajas 2 1 1 0 1 1 0 0 0
19 Rabotnicki 1.67 6 1 5 2 0 2 4 1 3
20 Shkupi 1.25 4 1 3 1 0 1 3 1 2
21 Treska 1.2 5 1 4 2 1 1 3 0 3
22 Turnovo 1 1 1 0 0 0 1 1 0
23 Labunishta 1 1 1 0 1 1 0 0 0
24 Korab Debar 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
25 Tikves 0.75 4 1 3 3 1 2 1 0 1
26 Pehchevo 0.67 3 1 2 2 1 1 1 0 1
27 Osogovo 0.5 2 1 1 2 1 1 0 0
28 Vlazrimi Kicevo 0 1 1 0 1 1 0 0 0
29 Fortuna Singelik 0 1 1 0 1 1 0 0 0
30 Poeshevo 0 1 1 0 1 1 0 0 0
31 Mogila 0 1 1 0 1 1 0 0 0
32 Plackovica 0 1 1 0 1 1 0 0 0
33 Vardari Forino 0 1 1 0 1 1 0 0 0
34 SSK Nova 0 1 1 0 1 1 0 0 0
35 Lokomotiva 0 1 1 0 1 1 0 0 0
36 Karaorman Struga 1 1 0 1 1 0 1 0 0
37 Novaci 1 1 0 1 0 0 1 0 1
38 Prevalec 0 1 0 1 1 0 1 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Akademija Pandev 3 - 0 0 - 3 5 - 1 3 - 1 3 - 2 8 - 2 28 - 9
2 Skendija 79 3 - 1 7 - 1 3 - 0 4 - 0 5 - 1 2 - 2 24 - 5
3 Pobeda 1 - 1 3 - 1 3 - 1 3 - 1 4 - 2 2 - 1 23 - 6
4 Sileks 0 - 1 1 - 0 0 - 1 2 - 2 1 - 0 1 - 4 18 - 8
5 Vardar 0 - 3 1 - 0 3 - 0 1 - 2 2 - 3 3 - 2 14 - 9
6 Bregalnica Stip 1 - 2 2 - 0 0 - 1 1 - 2 0 - 3 1 - 3 14 - 15
7 Pelister 0 - 1 1 - 2 3 - 1 2 - 3 3 - 6 2 - 1 13 - 17
8 Belasica 0 - 0 1 - 0 0 - 3 1 - 0 4 - 0 1 - 0 12 - 4
9 Rabotnicki 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 0 3 - 1 10 - 4
10 Teteks 2 - 0 0 - 0 2 - 2 0 - 0 1 - 1 1 - 1 8 - 6
11 Borec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2 0 - 1 0 - 1 7 - 4
12 Skopje 1 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 2 1 - 1 1 - 1 7 - 5
13 Treska 2 - 1 0 - 0 0 - 1 1 - 0 1 - 1 0 - 0 6 - 3
14 Struga 0 - 1 2 - 1 0 - 0 1 - 0 2 - 1 0 - 1 5 - 4
15 Gorno Lisice 0 - 0 0 - 1 2 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 5 - 6
16 Shkupi 1 - 2 0 - 0 1 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 2 5 - 7
17 Renova 2 - 0 0 - 4 0 - 0 0 - 1 1 - 3 1 - 1 5 - 9
18 FK Vardar Negotino 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 8
19 Tikves 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 2 - 2 3 - 4
20 Gostivar 0 - 0 0 - 1 1 - 4 0 - 1 1 - 1 0 - 1 3 - 9
21 Korab Debar 0 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 1 1 - 0 0 - 0 2 - 3
22 Zajazi Zajas 1 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 4
23 FK Kozuv Gevgelija 0 - 2 0 - 1 1 - 2 0 - 0 1 - 1 0 - 1 2 - 7
24 Pehchevo 1 - 1 0 - 4 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 1 2 - 7
25 Karaorman Struga 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
26 Novaci 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
27 Turnovo 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
28 Osogovo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
29 Labunishta 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 1 - 1 1 - 3
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 12
30 Prevalec 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
31 Lokomotiva 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 4
32 Vlazrimi Kicevo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
33 Plackovica 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
34 Vardari Forino 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
35 Fortuna Singelik 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
36 Mogila 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
37 SSK Nova 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
38 Poeshevo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 8