Sound

Fa Trophy Malta- Results, top scorers

Înregistrează-te
Sâmbãtã 02.09.2017
1
x
2
Final Nadur 4 - 1 Xghajra (2 - 1) - - -
Duminicã 03.09.2017
1
x
2
Final Oratory 4 - 0 Ghaxaq - - - -
Final Xghajra 4 - 1 St. Lawrence (1 - 1) - - -
Final Xewkija 4 - 1 Marsaskala - - - -
Final Mellieha 4 - 3 Munxar - - - -
Vineri 08.09.2017
1
x
2
Amanat Ghajnsielem - Kirkop United - - - -
Amanat Oratory - Kercem Ajax - - - -
Sâmbãtã 09.09.2017
1
x
2
Final Zurrieq 3 - 1 Qala Saints (2 - 1) - - -
Final Xbiex 1 - 4 St.Venera Lightnings FC (1 - 1) - - -
Duminicã 10.09.2017
1
x
2
Final Victoria Hotspurs 1 - 0 Nadur - - - -
19:00 Xbiex -:- St.Venera Lightnings FC - - - -
Final Mdina 2 - 3 Mellieha - - - -
Final Victoria Wanderers 1 - 4 Xewkija - - - -
Final Mtarfa 1 - 3 Dingli Swallows - - - -
Luni 11.09.2017
1
x
2
Pen. Oratory 4 - 5 (4 - 4) Kercem Ajax - - - -
Final Xghajra 2 - 1 Msida St. Joseph - - - -
Miercuri 20.09.2017
1
x
2
Pen. Ghajnsielem 3 - 2 (1 - 1) Kirkop United (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 21.10.2017
1
x
2
Final Fgura United 1 - 4 Qormi - - - -
Final Gharghur 1 - 6 Vittoriosa Stars - - - -
Final Mellieha 1 - 2 Swieqi United - - - -
Final Siggiewi 4 - 2 Luqa - - - -
Final Marsaxlokk 5 - 0 Zabbar St. Patrick - - - -
Final Sirens 1 - 3 Zebbug Rangers - - - -
Final St.Venera Lightnings FC 1 - 2 Kalkara - - - -
Final Zejtun Corinthians 4 - 0 Dingli Swallows - - - -
Duminicã 22.10.2017
1
x
2
Final Xewkija 5 - 2 Xghajra - - - -
Prelungiri Attard 0 - 2 Kercem Ajax (0 - 0) - - -
Prelungiri Gudja United 3 - 0 Rabat Ajax (0 - 0) - - -
Final Marsa 0 - 4 Santa Lucia - - - -
Final Zurrieq 1 - 4 Qrendi - - - -
Final Victoria Hotspurs 4 - 0 Birzebbuga - - - -
Final Mgarr United 0 - 3 Mqabba - - - -
Prelungiri Pembroke Athleta 1 - 3 Pietà Hotspurs (1 - 0) - - -
Final San Gwann 2 - 0 St. George's - - - -
Vineri 01.12.2017
1
x
2
Final Lija Athletic 4 - 0 Kalkara (2 - 0) - - -
Prelungiri Siggiewi 2 - 3 Pietà Hotspurs (1 - 1) - - -
Final Mosta 2 - 1 Mqabba (1 - 1) - - -
Final San Gwann 3 - 0 Melita (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 02.12.2017
1
x
2
Final Hibernians 2 - 1 Victoria Hotspurs - - - -
Final Santa Lucia 0 - 5 Birkirkara - - - -
Final St. Andrews 1 - 3 Sliema Wanderers (0 - 0) - - -
Prelungiri Naxxar Lions 3 - 1 Floriana (1 - 0) - - -
Final Balzan 4 - 1 Gudja United (3 - 0) - - -
Final Valletta 2 - 0 Senglea Athletic - - - -
Duminicã 03.12.2017
1
x
2
Final Marsaxlokk 0 - 3 Zejtun Corinthians (0 - 3) - - -
Final Swieqi United 0 - 3 Tarxien Rainbows - - - -
Final Xewkija 4 - 0 Vittoriosa Stars - - - -
Prelungiri Gzira United 0 - 1 Hamrun Spartans (0 - 0) - - -
Final Kercem Ajax 5 - 1 Zebbug Rangers - - - -
Final Qrendi 2 - 0 Qormi - - - -
Vineri 19.01.2018
1
x
2
Prelungiri Birkirkara 2 - 1 San Gwann (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 20.01.2018
1
x
2
Final Mosta 1 - 2 Zejtun Corinthians (0 - 1) - - -
Final Tarxien Rainbows 1 - 2 Lija Athletic (1 - 0) - - -
Prelungiri Kercem Ajax 3 - 4 Qrendi (1 - 0) - - -
Final Hamrun Spartans 0 - 1 Sliema Wanderers (0 - 1) - - -
Final Balzan 2 - 0 Naxxar Lions (0 - 0) - - -
Duminicã 21.01.2018
1
x
2
Final Hibernians 3 - 0 Xewkija (2 - 0) - - -
Final Pietà Hotspurs 0 - 1 Valletta (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 17.02.2018
1
x
2
Final Valletta 2 - 0 Zejtun Corinthians (1 - 0) - - -
Final Qrendi 0 - 3 Birkirkara (0 - 1) - - -
Pen. Hibernians 0 - 1 (0 - 0) Sliema Wanderers (0 - 0) - - -
Final Lija Athletic 1 - 3 Balzan (1 - 2) - - -
Duminicã 18.02.2018
1
x
2
16:00 Valletta -:- Zejtun Corinthians - - - -
18:00 Hibernians -:- Sliema Wanderers - - - -
Sâmbãtã 28.04.2018
1
x
2
Pen. Birkirkara 2 - 1 (1 - 1) Sliema Wanderers (0 - 0) - - -
Duminicã 29.04.2018
1
x
2
Final Valletta 2 - 1 Balzan (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 05.05.2018
1
x
2
Final Birkirkara 1 - 2 Valletta (0 - 1) - - -
Vineri 31.08.2018
1
x
2
Final Oratory 0 - 8 Ghajnsielem - - - -
Final Munxar 0 - 4 Nadur (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 01.09.2018
1
x
2
Final St. Lawrence 0 - 2 Ghaxaq - - - -
Final Marsaskala 0 - 4 Dingli Swallows - - - -
Final Sannat Lions 2 - 0 Xbiex - - - -
Duminicã 02.09.2018
1
x
2
Final Qala Saints 1 - 3 Gharghur - - - -
Final Victoria Wanderers 10 - 0 Mtarfa (5 - 0) - - -
Final Victoria Hotspurs 8 - 0 Msida St. Joseph (1 - 0) - - -
Joi 06.09.2018
1
x
2
Final Gharb 2 - 1 Xghajra (2 - 0) - - -
Final Ghajnsielem 0 - 2 Xewkija - - - -
Sâmbãtã 08.09.2018
1
x
2
19:00 Ghajnsielem -:- Xewkija - - - -
19:00 Gharghur -:- Xghajra - - - -
Final Kirkop United 2 - 1 Kercem Ajax - - - -
19:00 Zebbug Rovers -:- Mdina - - - -
Final Zurrieq 0 - 4 Nadur - - - -
19:00 Dingli Swallows -:- Sannat Lions - - - -
Duminicã 09.09.2018
1
x
2
Final Dingli Swallows 1 - 2 Sannat Lions - - - -
Pen. Victoria Wanderers 0 - 1 (0 - 0) Ghaxaq (0 - 0) - - -
Final Zebbug Rovers 0 - 1 Mdina - - - -
Final Victoria Hotspurs 4 - 1 Attard - - - -
Final Gharghur 3 - 1 Xghajra - - - -
Vineri 26.10.2018
1
x
2
Final Mellieha 2 - 0 Kalkara - - - -
Prelungiri Kirkop United 1 - 2 Vittoriosa Stars - - - -
Final Gudja United 2 - 1 Sirens - - - -
Sâmbãtã 27.10.2018
1
x
2
Final St. George's FC 0 - 4 Lija Athletic - - - -
Final St.Venera Lightnings FC 0 - 3 Pembroke Athleta - - - -
Final Xewkija 6 - 1 Mqabba - - - -
Final Marsa 5 - 1 Gharghur - - - -
Final Mgarr United 1 - 2 San Gwann (0 - 2) - - -
Duminicã 28.10.2018
1
x
2
Final Sannat Lions 0 - 3 Qrendi - - - -
Prelungiri Fgura United 4 - 1 Ghaxaq - - - -
Prelungiri Mdina 2 - 1 Gharb - - - -
Final Zabbar St. Patrick 0 - 7 Nadur - - - -
Final Zebbug Rangers 1 - 0 Marsaxlokk - - - -
Pen. Victoria Hotspurs 1 - 2 (1 - 1) Siggiewi - - - -
Final Luqa 0 - 5 Rabat Ajax - - - -
Final Melita 1 - 0 Swieqi United - - - -
Final Naxxar Lions 1 - 2 Zejtun Corinthians - - - -
Pen. Santa Lucia 2 - 3 (2 - 2) Birzebbuga - - - -
Vineri 30.11.2018
1
x
2
Final Birzebbuga 0 - 5 Zebbug Rangers (0 - 3) - - -
Final Qormi 1 - 5 Hibernians (0 - 4) - - -
Final Mdina 1 - 4 Pietà Hotspurs (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 01.12.2018
1
x
2
Final Gzira United 4 - 0 Rabat Ajax - - - -
Final San Gwann 0 - 1 Fgura United - - - -
Amanat Vittoriosa Stars - Tarxien Rainbows - - - -
Amanat Senglea Athletic - Mosta - - - -
Final Balzan 5 - 1 Qrendi (4 - 1) - - -
Final Siggiewi 1 - 3 Melita - - - -
Duminicã 02.12.2018
1
x
2
Prelungiri Gudja United 1 - 2 Xewkija (1 - 0) - - -
Final Mellieha 0 - 5 Lija Athletic (0 - 3) - - -
Final Nadur 0 - 4 Birkirkara (0 - 3) - - -
Final Sliema Wanderers 2 - 0 St. Andrews (1 - 0) - - -
Final Floriana 0 - 1 Hamrun Spartans (0 - 1) - - -
Final Marsa 0 - 3 Valletta - - - -
Final Pembroke Athleta 0 - 2 Zejtun Corinthians - - - -
Luni 03.12.2018
1
x
2
Final Vittoriosa Stars 0 - 3 Tarxien Rainbows (0 - 2) - - -
Prelungiri Senglea Athletic 2 - 3 Mosta (2 - 2) - - -
Sâmbãtã 26.01.2019
1
x
2
Final Hibernians 4 - 0 Fgura United (2 - 0) - - -
Final Pietà Hotspurs 2 - 0 Zejtun Corinthians (0 - 0) - - -
Final Mosta 2 - 1 Sliema Wanderers (1 - 1) - - -
Final Tarxien Rainbows 5 - 0 Zebbug Rangers (2 - 0) - - -
Duminicã 27.01.2019
1
x
2
Final Balzan 6 - 1 Xewkija (3 - 1) - - -
Final Gzira United 4 - 2 Melita (1 - 2) - - -
Final Birkirkara 2 - 1 Hamrun Spartans (0 - 1) - - -
Final Lija Athletic 1 - 7 Valletta (1 - 3) - - -
Sâmbãtã 23.02.2019
1
x
2
Aban. Pietà Hotspurs - Gzira United - - - -
Amanat Mosta - Birkirkara - - - -
Duminicã 24.02.2019
1
x
2
Amanat Tarxien Rainbows - Balzan - - - -
Amanat Hibernians - Valletta - - - -
Vineri 03.05.2019
1
x
2
Prelungiri Pietà Hotspurs 1 - 2 Gzira United (0 - 1) - - -
Final Tarxien Rainbows 0 - 2 Balzan (0 - 1) - - -
Final Mosta 1 - 2 Birkirkara (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 04.05.2019
1
x
2
17:00 Tarxien Rainbows -:- Balzan - - - -
19:00 Hibernians -:- Valletta - - - -
Miercuri 08.05.2019
1
x
2
Prelungiri Hibernians 2 - 3 Valletta (2 - 0) - - -
Sâmbãtã 11.05.2019
1
x
2
Final Balzan 3 - 2 Birkirkara (1 - 2) - - -
Duminicã 12.05.2019
1
x
2
Final Gzira United 0 - 2 Valletta (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 18.05.2019
1
x
2
Pen. Balzan 3 - 2 (2 - 2) Valletta (2 - 1) - - -
Partide jucate 128
Victorii gazde 18.8%
Victorii oaspeți 57%
Egaluri 24.2%
Total goluri 460
Goluri / meci 3.59
Goluri / meci echipa gazdă 0.91
Goluri / meci echipa oaspete 1.83
Cartonase galbene 7
Cartonase galbene / partidă 0.1
Cartonase roșii 17
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 96.1%
Peste 1.5 goluri 89.8%
Peste 2.5 goluri 69.5%
Peste 3.5 goluri 47.7%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 39.8%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 23.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 13.3%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 4.7%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 41.4%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 25.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 10.9%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 5.5%
Goluri în repriza 1 106
Goluri în repriza 2 112
Goluri în repriza 1 (gazde) 52
Goluri în repriza 2 (gazde) 110
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 54
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 81
Echipa gazdă învinge la 0 11 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 62 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 5 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 3 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 62 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 11 meciuri
Echipa gazdă a înscris 47 meciuri
Echipa oaspete a înscris 98 meciuri
Nu s-au marcat goluri 19 meciuri
Penalty-uri înscrise 12
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă GPM GI
1 Victoria Wanderers 3.33 10
2 Nadur 3.17 19
3 Balzan 3.11 28
4 Ghajnsielem 3 9
5 Lija Athletic 2.83 17
6 Tarxien Rainbows 2.4 12
7 Birkirkara 2.33 21
8 Hibernians 2.33 14
9 Valletta 2.3 23
10 Qrendi 1.83 11
11 Zebbug Rangers 1.8 9
12 Dingli Swallows 1.75 7
13 Vittoriosa Stars 1.75 7
14 Mqabba 1.67 5
15 Qormi 1.67 5
16 Rabat Ajax 1.67 5
17 Mosta 1.6 8
18 Kercem Ajax 1.6 8
19 Pietà Hotspurs 1.5 9
20 Xghajra 1.5 9
21 Victoria Hotspurs 1.5 9
22 Munxar 1.5 3
23 Gharb 1.5 3
24 Sliema Wanderers 1.33 8
25 Santa Lucia 1.33 4
26 St.Venera Lightnings FC 1.33 4
27 Pembroke Athleta 1.33 4
28 Zejtun Corinthians 1.29 9
29 Melita 1.25 5
30 San Gwann 1.2 6
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Balzan 3.11 9 7 2 6 5 1 3 2 1
2 Birkirkara 2.33 9 7 2 4 2 2 5 5 0
3 Xewkija 0.89 9 7 2 4 4 0 5 3 2
4 Lija Athletic 2.83 6 6 0 3 3 0 3 3 0
5 Valletta 2.3 10 6 4 3 1 2 7 5 2
6 Xghajra 1.5 6 6 0 2 2 0 4 4 0
7 Nadur 3.17 6 5 1 2 2 0 4 3 1
8 Hibernians 2.33 6 5 1 5 4 1 1 1 0
9 Qrendi 1.83 6 5 1 2 1 1 4 4 0
10 Mosta 1.6 5 5 0 4 4 0 1 1 0
1 0.5 6 5 1 5 4 1 1 1 0
11 Tarxien Rainbows 2.4 5 4 1 3 2 1 2 2 0
12 Zebbug Rangers 1.8 5 4 1 1 0 1 4 4 0
13 Dingli Swallows 1.75 4 4 0 1 1 0 3 3 0
14 Kercem Ajax 1.6 5 4 1 2 2 0 3 2 1
15 Victoria Hotspurs 1.5 6 4 2 5 3 2 1 1 0
16 Zejtun Corinthians 1.29 7 4 3 1 1 0 6 3 3
17 Gharghur 1 4 4 0 2 2 0 2 2 0
18 Vittoriosa Stars 1.75 4 3 1 1 1 0 3 2 1
19 Mqabba 1.67 3 3 0 0 0 3 3 0
20 Santa Lucia 1.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
21 St.Venera Lightnings FC 1.33 3 3 0 2 2 0 1 1 0
22 Melita 1.25 4 3 1 1 0 1 3 3 0
23 Zurrieq 1 3 3 0 3 3 0 0 0
24 Birzebbuga 0.67 3 3 0 1 1 0 2 2 0
25 Marsa 0 3 3 0 3 3 0 0 0
26 Oratory 0 3 3 0 3 3 0 0 0
27 Victoria Wanderers 3.33 3 2 1 3 2 1 0 0
28 Qormi 1.67 3 2 1 1 1 0 2 1 1
29 Rabat Ajax 1.67 3 2 1 0 0 3 2 1
30 Munxar 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
31 Sliema Wanderers 1.33 6 2 4 1 0 1 5 2 3
32 San Gwann 1.2 5 2 3 3 1 2 2 1 1
33 Luqa 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
34 Gzira United 1 5 2 3 4 2 2 1 0 1
35 Sannat Lions 0.67 3 2 1 2 1 1 1 1 0
36 Swieqi United 0.67 3 2 1 1 1 0 2 1 1
37 Kalkara 0.67 3 2 1 0 0 3 2 1
38 Mgarr United 0.5 2 2 0 2 2 0 0 0
39 Msida St. Joseph 0.5 2 2 0 0 0 2 2 0
40 Qala Saints 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
41 Marsaskala 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
42 Sirens 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
43 Gudja United 0.5 4 2 2 3 1 2 1 1 0
44 Siggiewi 0.5 4 2 2 3 2 1 1 0 1
45 Mdina 0.5 4 2 2 3 2 1 1 0 1
46 Fgura United 0.25 4 2 2 2 1 1 2 1 1
47 Zabbar St. Patrick 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
48 Mtarfa 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
49 Marsaxlokk 0 3 2 1 2 2 0 1 0 1
50 Ghajnsielem 3 3 1 2 2 0 2 1 1 0
51 Pietà Hotspurs 1.5 6 1 5 3 0 3 3 1 2
52 Gharb 1.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
53 Pembroke Athleta 1.33 3 1 2 2 0 2 1 1 0
54 Senglea Athletic 1 2 1 1 1 1 0 1 0 1
55 Ghaxaq 0.75 4 1 3 0 0 4 1 3
56 Hamrun Spartans 0.5 4 1 3 1 0 1 3 1 2
57 St. Andrews 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
58 Xbiex 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
59 St. Lawrence 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
60 Attard 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
61 Naxxar Lions 0.33 3 1 2 2 1 1 1 0 1
62 Kirkop United 0.33 3 1 2 2 1 1 1 0 1
63 Floriana 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
64 St. George's 0 1 0 1 0 0 1 0 1
65 Zebbug Rovers 0 1 0 1 1 0 1 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Balzan 6 - 0 4 - 2 6 - 4 3 - 1 5 - 1 4 - 2 28 - 10
2 Valletta 2 - 2 5 - 2 2 - 1 2 - 0 5 - 1 6 - 1 23 - 7
3 Birkirkara 0 - 3 3 - 0 5 - 1 6 - 2 3 - 1 4 - 2 21 - 9
4 Nadur 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 19 - 5
5 Lija Athletic 3 - 3 1 - 3 3 - 0 6 - 2 0 - 2 0 - 1 17 - 11
6 Hibernians 5 - 0 4 - 0 2 - 0 1 - 1 1 - 2 3 - 1 14 - 4
7 Tarxien Rainbows 0 - 0 4 - 0 1 - 1 2 - 2 2 - 1 0 - 0 12 - 4
8 Qrendi 0 - 1 1 - 3 0 - 2 1 - 2 2 - 1 0 - 2 11 - 11
9 Victoria Wanderers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 10 - 4
10 Victoria Hotspurs 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 1 9 - 2
11 Ghajnsielem 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 3
12 Pietà Hotspurs 1 - 1 0 - 2 0 - 0 2 - 0 1 - 0 0 - 0 9 - 5
13 Zebbug Rangers 1 - 0 1 - 2 1 - 0 1 - 1 1 - 2 0 - 0 9 - 5
14 Zejtun Corinthians 2 - 0 1 - 1 1 - 0 0 - 1 0 - 2 1 - 1 9 - 5
15 Xghajra 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 8
16 Sliema Wanderers 0 - 0 0 - 1 3 - 0 2 - 3 1 - 0 2 - 0 8 - 4
17 Kercem Ajax 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 2 1 - 0 8 - 4
18 Mosta 0 - 2 3 - 0 1 - 4 2 - 0 1 - 0 1 - 2 8 - 8
19 Xewkija 0 - 0 1 - 4 0 - 2 1 - 1 0 - 3 0 - 0 8 - 14
20 Dingli Swallows 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 2
21 Vittoriosa Stars 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 7 - 3
22 San Gwann 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 1 1 - 0 6 - 3
23 Rabat Ajax 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 0
24 Mqabba 0 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 5 - 2
25 Gzira United 1 - 0 1 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 0 1 - 2 5 - 5
26 Qormi 0 - 2 0 - 1 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 1 5 - 5
27 Melita 0 - 1 1 - 0 1 - 0 0 - 2 0 - 2 0 - 2 5 - 7
28 Pembroke Athleta 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 3
29 St.Venera Lightnings FC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 6
30 Santa Lucia 0 - 0 0 - 1 1 - 1 0 - 2 3 - 0 0 - 1 4 - 7
31 Gharghur 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 7
32 Ghaxaq 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
33 Gharb 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 1
34 Munxar 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 4
35 Zurrieq 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 9
1 0 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 0 0 - 0 3 - 14
36 Senglea Athletic 2 - 0 0 - 3 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
37 Hamrun Spartans 1 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 2 - 3
38 Sannat Lions 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 3
39 Swieqi United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 3
40 Kalkara 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 0 0 - 0 2 - 4
41 Birzebbuga 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 2 - 5
42 Luqa 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 5
43 Gudja United 0 - 1 1 - 1 0 - 1 1 - 2 0 - 0 0 - 0 2 - 6
44 Siggiewi 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 6
45 Mdina 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 8
46 Attard 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
47 Floriana 0 - 1 0 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
48 Kirkop United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
49 Sirens 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
50 Xbiex 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 4
51 Marsaskala 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 4
52 Mgarr United 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 5
53 Naxxar Lions 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 2 1 - 5
54 St. Andrews 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 2 0 - 0 0 - 2 1 - 5
55 Qala Saints 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 6
56 St. Lawrence 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 6
57 Msida St. Joseph 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 8
58 Fgura United 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 1 - 9
59 St. George's 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
60 Zebbug Rovers 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
61 Marsaxlokk 0 - 2 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
62 Zabbar St. Patrick 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 7
63 Marsa 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 3 0 - 0 0 - 8
64 Oratory 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 12
65 Mtarfa 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 13