Sound

Cupa Moldova- Results, top scorers

Înregistrează-te
Sâmbãtã 12.08.2017
1
x
2
Final Bogzești 1 - 2 Sîngerei - - - -
Final Intersport Sănătăuca 1 - 0 Iskra - - - -
Final Rîşcani 1 - 2 Grănicerul - - - -
Final Unirea Slobozia 2 - 5 Cahul - - - -
Final Speranța Drochia 2 - 1 Edineţ - - - -
Final FCM Ungheni 1 - 3 Ungheni - - - -
Final Olimp Comrat 4 - 0 Real Succes - - - -
Final Pleseni 2 - 3 Spartanii Selemet - - - -
Final Socol Copceac 3 - 2 Saxan Gagauz Yeri - - - -
Final Tighina 0 - 5 Victoria Bardar - - - -
Duminicã 13.08.2017
1
x
2
Final Steaua 57 2 - 1 Codru Lozova - - - -
Marþi 19.09.2017
1
x
2
Final Cahul 1 - 5 Sfîntul Gheorghe - - - -
Final Speranța Drochia 0 - 3 Spicul Chișcăreni - - - -
Final Grănicerul 3 - 0 Intersport Sănătăuca - - - -
Final Olimp Comrat 0 - 3 Spartanii Selemet - - - -
15:30 Ungheni -:- Sîngerei - - - -
Marþi 03.10.2017
1
x
2
Final Ungheni 1 - 4 Sîngerei (0 - 1) - - -
Marþi 24.10.2017
1
x
2
Final Dacia 6 - 1 Grănicerul (2 - 0) - - -
Final Sfîntul Gheorghe 0 - 2 Milsami (0 - 2) 5.40 3.70 1.50
Final Spartanii Selemet 1 - 2 Speranţa Nisporeni (0 - 2) - - -
Final Steaua 57 0 - 2 Zimbru (0 - 0) - - -
Final Zaria 6 - 1 Sîngerei (5 - 0) - - -
Miercuri 25.10.2017
1
x
2
Prelungiri Victoria Bardar 1 - 3 Sheriff (0 - 1) - - -
Final Petrocub 18 - 0 Socol Copceac (8 - 0) - - -
Final Spicul Chișcăreni 2 - 4 Dinamo-Auto (1 - 1) - - -
Miercuri 18.04.2018
1
x
2
WO Dinamo-Auto - Dacia - - - -
Final Milsami 2 - 0 Sheriff (0 - 0) 3.55 3.15 1.91
Final Petrocub 2 - 0 Speranţa Nisporeni (0 - 0) 1.85 3.25 3.70
Prelungiri Zimbru 1 - 0 Zaria (0 - 0) - - -
Miercuri 09.05.2018
1
x
2
17:00 Dinamo-Auto -:- Zimbru - - - -
17:00 Milsami -:- Petrocub - - - -
Prelungiri Petrocub 1 - 2 Milsami (1 - 1) 2.65 3.30 2.25
Pen. Zimbru 1 - 0 (0 - 0) Dinamo-Auto (0 - 0) - - -
Miercuri 23.05.2018
1
x
2
19:30 Zimbru -:- Milsami - - - -
Prelungiri Milsami 2 - 0 Zimbru (0 - 0) 1.95 3.20 3.35
Vineri 25.05.2018
1
x
2
Final Fulger Ialoveni 3 - 2 Real Succes - - - -
Sâmbãtã 26.05.2018
1
x
2
Final Bogzești 3 - 1 Ungheni - - - -
Final Cricova FC 1 - 6 Floreşti - - - -
Final FCM Ungheni 1 - 3 Codru Lozova - - - -
Final Intersport Sănătăuca 1 - 2 Soroca - - - -
Pen. Maiak Chirsova 1 - 0 (0 - 0) Pleseni (0 - 0) - - -
Final Maiak Cioropcani 0 - 4 Grănicerul - - - -
Final Rîşcani 2 - 4 Edineţ - - - -
Final Unirea Slobozia 1 - 4 Cahul - - - -
Final Spartanii Selemet 4 - 0 Olimp Comrat - - - -
Prelungiri Tighina 1 - 0 Sireți (0 - 0) - - -
Final Flacăra Mingir 3 - 0 Saxan Gagauz Yeri - - - -
Final Rezina 0 - 2 Iskra Moldova - - - -
Final Speranța Drochia 1 - 0 Sîngerei - - - -
Final Sucleia 1 - 3 CS Sparta - - - -
Final Dacia-Buiucani 3 - 4 Victoria Bardar - - - -
Sâmbãtã 09.06.2018
1
x
2
Final Bogzești 0 - 3 Iskra Moldova - - - -
Final Edineţ 0 - 1 Floreşti - - - -
Final Flacăra Mingir 0 - 2 Cahul - - - -
Final Fulger Ialoveni 2 - 3 Victoria Bardar (0 - 2) - - -
Final Soroca 3 - 5 Grănicerul - - - -
Final Spartanii Selemet 3 - 0 Maiak Chirsova (1 - 0) - - -
Final Speranța Drochia 0 - 2 Codru Lozova - - - -
Final Tighina 0 - 3 CS Sparta - - - -
Miercuri 20.06.2018
1
x
2
Final Victoria Bardar 1 - 4 Zaria (0 - 3) - - -
Final Cahul 1 - 0 Dinamo-Auto (1 - 0) - - -
Final Grănicerul 0 - 2 Milsami (0 - 1) - - -
Final Sfîntul Gheorghe 7 - 2 CS Sparta (3 - 2) - - -
Final Speranţa Nisporeni 0 - 1 Codru Lozova (0 - 1) - - -
Final Sheriff 7 - 0 Iskra Moldova (2 - 0) - - -
Final Zimbru 0 - 0 Spartanii Selemet (0 - 0) - - -
Final Petrocub 10 - 2 Floreşti (3 - 0) - - -
Joi 05.07.2018
1
x
2
Final Iskra Moldova 1 - 9 Sheriff (0 - 3) - - -
Final Milsami 4 - 2 Grănicerul (4 - 1) - - -
Vineri 06.07.2018
1
x
2
17:30 Iskra Moldova -:- Sheriff - - - -
Final Floreşti 1 - 6 Petrocub (0 - 3) - - -
Final Zaria 4 - 1 Victoria Bardar (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 07.07.2018
1
x
2
Final Codru Lozova 1 - 2 Speranţa Nisporeni (0 - 0) - - -
Final Dinamo-Auto 5 - 0 Cahul (3 - 0) - - -
17:30 Floreşti -:- Petrocub - - - -
17:30 Milsami -:- Grănicerul - - - -
Final CS Sparta 3 - 3 Sfîntul Gheorghe (0 - 1) - - -
Final Spartanii Selemet 1 - 4 Zimbru (0 - 3) - - -
17:30 Zaria -:- Victoria Bardar - - - -
Miercuri 26.09.2018
1
x
2
15:30 Sfîntul Gheorghe -:- Dinamo-Auto - - - -
15:30 Milsami -:- Petrocub - - - -
Final Zaria 3 - 2 Zimbru (0 - 1) - - -
Final Dinamo-Auto 0 - 3 Sfîntul Gheorghe (0 - 2) - - -
Final Sheriff 3 - 0 Speranţa Nisporeni (2 - 0) - - -
Final Petrocub 0 - 2 Milsami (0 - 1) - - -
Miercuri 31.10.2018
1
x
2
Final Zimbru 7 - 1 Zaria (3 - 0) - - -
Final Speranţa Nisporeni 0 - 3 Sheriff (0 - 0) - - -
Final Sfîntul Gheorghe 1 - 2 Dinamo-Auto (1 - 1) - - -
Final Milsami 0 - 1 Petrocub (0 - 0) - - -
Marþi 16.04.2019
1
x
2
Final Sheriff 2 - 0 Milsami (0 - 0) 1.49 3.80 5.05
Miercuri 17.04.2019
1
x
2
16:00 Sheriff -:- Milsami - - - -
Final Zimbru 0 - 1 Sfîntul Gheorghe (0 - 1) - - -
Vineri 03.05.2019
1
x
2
Final FC Ungheni 3 - 0 Zaria - - - -
Sâmbãtã 04.05.2019
1
x
2
Final Edineţ 5 - 2 Grănicerul - - - -
Pen. Flacara Falesti 2 - 3 (1 - 1) Speranța Drochia - - - -
Prelungiri Flacăra Mingir 0 - 3 Real Succes - - - -
Final Fulger Ialoveni 2 - 3 Sucleia - - - -
Final Intersport Sănătăuca 0 - 1 Iskra Moldova - - - -
Final Maiak Chirsova 1 - 0 Spartanii Selemet - - - -
Final Olimp Comrat 1 - 0 Dacia-Buiucani - - - -
Final Pleseni 1 - 2 Sireți - - - -
Final Rîşcani 1 - 4 FCM Ungheni - - - -
Pen. Unirea Slobozia 2 - 1 (0 - 0) Cahul - - - -
Prelungiri Soroca 2 - 3 Floreşti (0 - 0) - - -
Final Ialoveni 0 - 2 Victoria Bardar - - - -
Pen. Pepeni 1 - 2 (0 - 0) Sîngerei - - - -
Final Trestieni 5 - 0 CS Sparta - - - -
Final Văsieni 0 - 3 Tighina - - - -
Marþi 07.05.2019
1
x
2
Final Milsami 0 - 0 Sheriff (0 - 0) 3.50 2.90 1.95
Miercuri 08.05.2019
1
x
2
Final Sfîntul Gheorghe 3 - 1 Zimbru (1 - 0) - - -
Miercuri 22.05.2019
1
x
2
Prelungiri Sheriff 1 - 0 Sfîntul Gheorghe (0 - 0) 1.44 3.90 5.35
Vineri 24.05.2019
1
x
2
Final Ungheni 1 - 4 Victoria Bardar - - - -
Sâmbãtã 25.05.2019
1
x
2
Prelungiri Trestieni 3 - 2 Sucleia - - - -
Pen. Edineţ 2 - 1 (1 - 1) Floreşti - - - -
Final FCM Ungheni 3 - 1 Sîngerei - - - -
Final Maiak Chirsova 2 - 0 Olimp Comrat (1 - 0) - - -
Final Unirea Slobozia 1 - 2 Sireți - - - -
Pen. Speranța Drochia 2 - 1 (1 - 1) Iskra Moldova - - - -
Final Tighina 5 - 0 Real Succes - - - -
Marþi 25.06.2019
1
x
2
17:00 Codru Lozova -:- Victoria Bardar - - - -
17:00 Dinamo-Auto -:- Maiak Chirsova - - - -
17:00 Sfîntul Gheorghe -:- FCM Ungheni - - - -
17:00 Speranța Drochia -:- Speranţa Nisporeni - - - -
17:00 Trestieni -:- Zimbru - - - -
Final Edineţ 1 - 3 Milsami - - - -
Final Speranţa Nisporeni 6 - 1 Speranța Drochia (3 - 0) - - -
Final Sheriff 12 - 0 Sireți (4 - 0) - - -
Final Petrocub 7 - 0 Tighina (4 - 0) - - -
Miercuri 26.06.2019
1
x
2
Final Codru Lozova 7 - 1 Victoria Bardar (2 - 1) - - -
Final Dinamo-Auto 8 - 0 Maiak Chirsova (4 - 0) - - -
Final Sfîntul Gheorghe 1 - 0 FCM Ungheni (1 - 0) - - -
Final Trestieni 2 - 4 Zimbru (2 - 1) - - -
Vineri 05.07.2019
1
x
2
Final Victoria Bardar 0 - 3 Codru Lozova (0 - 1) - - -
Final Speranța Drochia 0 - 3 Speranţa Nisporeni - - - -
Final Tighina 0 - 2 Petrocub (0 - 0) - - -
Final Milsami 6 - 1 Edineţ (4 - 1) - - -
Final Sireți 0 - 15 Sheriff (0 - 6) - - -
Sâmbãtã 06.07.2019
1
x
2
17:00 Victoria Bardar -:- Codru Lozova - - - -
17:00 Maiak Chirsova -:- Dinamo-Auto - - - -
17:00 Milsami -:- Edineţ - - - -
17:00 Sireți -:- Sheriff - - - -
17:00 Speranţa Nisporeni -:- Speranța Drochia - - - -
17:00 Tighina -:- Petrocub - - - -
17:00 Zimbru -:- Trestieni - - - -
Final FCM Ungheni 0 - 2 Sfîntul Gheorghe (0 - 0) - - -
Duminicã 07.07.2019
1
x
2
Final Maiak Chirsova 0 - 3 Dinamo-Auto (0 - 0) - - -
Final Zimbru 5 - 1 Trestieni (3 - 0) - - -
Partide jucate 123
Victorii gazde 22%
Victorii oaspeți 56.9%
Egaluri 21.1%
Total goluri 480
Goluri / meci 3.9
Goluri / meci echipa gazdă 1.35
Goluri / meci echipa oaspete 1.86
Cartonase galbene 2
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 6
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 90.2%
Peste 1.5 goluri 81.3%
Peste 2.5 goluri 65.9%
Peste 3.5 goluri 45.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 36.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 24.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 16.3%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 7.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 39.8%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 31.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 21.1%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 14.6%
Goluri în repriza 1 114
Goluri în repriza 2 160
Goluri în repriza 1 (gazde) 69
Goluri în repriza 2 (gazde) 147
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 45
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 113
Echipa gazdă învinge la 0 14 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 59 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 2 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 4 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 59 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 14 meciuri
Echipa gazdă a înscris 41 meciuri
Echipa oaspete a înscris 86 meciuri
Nu s-au marcat goluri 23 meciuri
Penalty-uri înscrise 11
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă GPM GI
1 Dacia 6 6
2 Petrocub 5.22 47
3 Sheriff 4.73 52
4 Dinamo-Auto 2.75 22
5 Codru Lozova 2.57 18
6 Zaria 2.57 18
7 Spicul Chișcăreni 2.5 5
8 Sfîntul Gheorghe 2.36 26
9 Victoria Bardar 2.2 22
10 CS Sparta 2.2 11
11 Zimbru 2.08 25
12 Grănicerul 2 16
13 Milsami 1.83 22
14 Floreşti 1.83 11
15 Cahul 1.71 12
16 Sucleia 1.67 5
17 Speranţa Nisporeni 1.63 13
18 Spartanii Selemet 1.38 11
19 Iskra Moldova 1.33 8
20 Sîngerei 1.33 8
21 Ungheni 1.25 5
22 Saxan Gagauz Yeri 1 2
23 Fulger Ialoveni 1 2
24 Edineţ 0.86 6
25 Sireți 0.8 4
26 Trestieni 0.75 3
27 FCM Ungheni 0.67 4
28 Soroca 0.67 2
29 Real Succes 0.5 2
30 Tighina 0.43 3
Loc Echipă GPM GP
1 Iskra 0 0
2 Real Succes 0 0
3 Saxan Gagauz Yeri 0 0
4 Pepeni 0 0
5 Sheriff 0.36 4
6 Codru Lozova 0.43 3
7 Milsami 0.58 7
8 Flacăra Mingir 0.67 2
9 Petrocub 0.67 6
10 Intersport Sănătăuca 0.75 3
11 Spartanii Selemet 0.75 6
12 Dinamo-Auto 0.88 7
13 Sfîntul Gheorghe 0.91 10
14 Dacia 1 1
15 1 1
1 1 2
16 Sucleia 1 3
17 Olimp Comrat 1 5
18 Zimbru 1 12
19 Sîngerei 1.17 7
20 Cahul 1.43 10
21 Steaua 57 1.5 3
22 Speranţa Nisporeni 1.5 12
23 Grănicerul 1.5 12
24 Pleseni 1.67 5
25 Soroca 1.67 5
26 FCM Ungheni 1.67 10
27 Zaria 1.71 12
28 Edineţ 1.86 13
29 2 2
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Victoria Bardar 2.2 10 8 2 3 2 1 7 6 1
2 Grănicerul 2 8 7 1 2 1 1 6 6 0
3 Sheriff 4.73 11 6 5 5 3 2 6 3 3
4 Dinamo-Auto 2.75 8 6 2 3 3 0 5 3 2
5 Zaria 2.57 7 6 1 3 3 0 4 3 1
6 Sfîntul Gheorghe 2.36 11 6 5 5 3 2 6 3 3
7 Zimbru 2.08 12 6 6 6 2 4 6 4 2
8 Speranţa Nisporeni 1.63 8 6 2 3 2 1 5 4 1
9 Spartanii Selemet 1.38 8 6 2 4 4 0 4 2 2
10 Codru Lozova 2.57 7 5 2 2 2 0 5 3 2
11 CS Sparta 2.2 5 5 0 1 1 0 4 4 0
12 Edineţ 0.86 7 5 2 4 2 2 3 3 0
13 Tighina 0.43 7 5 2 5 3 2 2 2 0
14 Petrocub 5.22 9 4 5 6 3 3 3 1 2
15 Cahul 1.71 7 4 3 2 1 1 5 3 2
16 Sîngerei 1.33 6 4 2 0 0 6 4 2
17 Ungheni 1.25 4 4 0 2 2 0 2 2 0
18 Sireți 0.8 5 4 1 1 1 0 4 3 1
19 Trestieni 0.75 4 4 0 3 3 0 1 1 0
20 FCM Ungheni 0.67 6 4 2 4 3 1 2 1 1
21 Speranța Drochia 0.25 8 4 4 6 3 3 2 1 1
22 Milsami 1.83 12 3 9 6 2 4 6 1 5
23 Floreşti 1.83 6 3 3 1 1 0 5 2 3
24 Sucleia 1.67 3 3 0 1 1 0 2 2 0
25 Iskra Moldova 1.33 6 3 3 1 1 0 5 2 3
26 Real Succes 0.5 4 3 1 0 0 4 3 1
27 Maiak Chirsova 0.33 6 3 3 4 1 3 2 2 0
28 Rîşcani 0 3 3 0 3 3 0 0 0
29 Bogzești 0 3 3 0 3 3 0 0 0
30 Unirea Slobozia 0 4 3 1 4 3 1 0 0
31 Olimp Comrat 0 5 3 2 3 2 1 2 1 1
32 Spicul Chișcăreni 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
33 Saxan Gagauz Yeri 1 2 2 0 0 0 2 2 0
34 Fulger Ialoveni 1 2 2 0 2 2 0 0 0
35 Soroca 0.67 3 2 1 2 1 1 1 1 0
1 0 2 2 0 2 2 0 0 0
36 Socol Copceac 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
37 Intersport Sănătăuca 0 4 2 2 3 1 2 1 1 0
38 Pleseni 0 3 2 1 2 2 0 1 0 1
39 Dacia 6 1 1 0 1 1 0 0 0
40 Cricova FC 0 1 1 0 1 1 0 0 0
41 Maiak Cioropcani 0 1 1 0 1 1 0 0 0
42 Văsieni 0 1 1 0 1 1 0 0 0
43 Dacia-Buiucani 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1
44 Steaua 57 0 2 1 1 2 1 1 0 0
45 Flacăra Mingir 0 3 1 2 3 1 2 0 0
46 0 1 0 1 1 0 1 0 0
47 Iskra 0 1 0 1 0 0 1 0 1
48 0 1 0 1 1 0 1 0 0
49 Rezina 0 1 0 1 1 0 1 0 0
50 Pepeni 0 1 0 1 1 0 1 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Sheriff 3 - 0 4 - 0 5 - 0 7 - 3 9 - 0 9 - 1 52 - 4
2 Petrocub 6 - 2 7 - 0 6 - 0 6 - 0 10 - 1 12 - 3 47 - 6
3 Sfîntul Gheorghe 1 - 1 3 - 1 3 - 1 1 - 2 2 - 2 4 - 1 26 - 10
4 Zimbru 1 - 2 3 - 1 7 - 1 5 - 1 3 - 4 6 - 3 25 - 12
5 Milsami 4 - 0 1 - 2 4 - 0 2 - 0 0 - 1 2 - 3 22 - 7
6 Dinamo-Auto 3 - 0 4 - 2 2 - 2 2 - 1 6 - 1 2 - 0 22 - 7
7 Victoria Bardar 1 - 1 1 - 1 2 - 1 0 - 3 0 - 2 2 - 6 22 - 21
8 Codru Lozova 0 - 0 1 - 1 1 - 0 4 - 0 1 - 0 1 - 2 18 - 3
9 Zaria 3 - 1 1 - 2 1 - 2 0 - 2 3 - 2 6 - 2 18 - 12
10 Grănicerul 0 - 1 1 - 2 0 - 4 1 - 2 0 - 1 1 - 2 16 - 12
11 Speranţa Nisporeni 1 - 0 2 - 1 2 - 1 2 - 4 1 - 1 2 - 4 13 - 12
12 Cahul 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 1 12 - 10
13 Spartanii Selemet 1 - 1 0 - 0 0 - 4 1 - 1 1 - 0 2 - 0 11 - 6
14 CS Sparta 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 0 1 - 1 1 - 1 11 - 10
15 Floreşti 0 - 2 0 - 3 0 - 1 0 - 5 1 - 2 2 - 3 11 - 16
16 Sîngerei 0 - 3 1 - 1 0 - 1 2 - 1 1 - 0 1 - 1 8 - 7
17 Iskra Moldova 0 - 2 0 - 1 0 - 2 1 - 3 0 - 4 0 - 4 8 - 16
18 Dacia 0 - 0 1 - 0 1 - 0 2 - 1 1 - 0 1 - 0 6 - 1
19 Edineţ 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 13
20 Sucleia 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 3
21 Spicul Chișcăreni 0 - 0 0 - 1 1 - 0 1 - 1 0 - 2 0 - 0 5 - 4
22 Ungheni 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 1 0 - 1 5 - 8
23 FCM Ungheni 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 2 4 - 10
24 Sireți 0 - 0 0 - 2 0 - 2 0 - 1 0 - 5 0 - 2 4 - 27
25 Trestieni 1 - 0 0 - 1 1 - 3 0 - 2 1 - 1 0 - 2 3 - 11
26 Tighina 0 - 2 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 3 3 - 17
27 Real Succes 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
28 Saxan Gagauz Yeri 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
29 Soroca 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 5
30 Fulger Ialoveni 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 2 - 1 2 - 6
31 Maiak Chirsova 1 - 3 0 - 1 0 - 1 0 - 2 1 - 2 0 - 2 2 - 14
32 Speranța Drochia 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 2 1 - 1 0 - 0 2 - 16
33 Iskra 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
34 Pepeni 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
35 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
36 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
37 Flacăra Mingir 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
38 Rezina 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
39 Intersport Sănătăuca 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
40 Steaua 57 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 3
41 Văsieni 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
42 Dacia-Buiucani 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
43 Maiak Cioropcani 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
44 Olimp Comrat 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 5
45 Pleseni 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5
46 Cricova FC 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
47 Bogzești 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 6
48 Rîşcani 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 10
49 Unirea Slobozia 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 11
50 Socol Copceac 0 - 2 0 - 2 0 - 4 0 - 1 0 - 5 0 - 4 0 - 20