Sound

Division 3 - Group 1 Norvegia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Vineri 13.04.2018
1
x
2
Final Molde II 6 - 1 Kristiansund II - - - -
Sâmbãtã 14.04.2018
1
x
2
Final Ørn Horten 1 - 1 Staal Jørpeland (0 - 0) - - -
Final Sola 0 - 2 Halsen (0 - 1) - - -
Final Brodd 2 - 0 Forde (0 - 0) - - -
Final Skjetten 0 - 1 Kvik Halden (0 - 0) - - -
Final Bjørnevatn 0 - 2 Gjelleråsen (0 - 0) - - -
Final Lørenskog 1 - 0 Kråkerøy (1 - 0) - - -
Final Brann II 3 - 6 Viking II (0 - 3) - - -
Final Lysekloster 5 - 0 Varegg (1 - 0) 1.22 5.70 8.00
Final Finnsnes 3 - 1 Skjervøy (2 - 1) - - -
Final Ready 0 - 1 Drøbak / Frogn (0 - 0) - - -
Final Spjelkavik 3 - 3 Tr?ff (3 - 1) - - -
Final Eidsvold 5 - 1 Selbak (2 - 1) - - -
Final Østsiden 1 - 1 Skedsmo (1 - 0) - - -
Final Vestfossen 1 - 4 Valdres (1 - 1) - - -
Final Donn 5 - 2 Åssiden IF (0 - 1) - - -
Final Egersund II 2 - 1 Pors Grenland (2 - 0) - - -
Final Tønsberg 0 - 1 Vindbjart (0 - 0) - - -
Final Øystese 0 - 4 Fyllingsdalen - - - -
Final Sotra 3 - 0 Stord (1 - 0) - - -
Final Tertnes 2 - 1 Fana (0 - 1) - - -
Final Kolstad 2 - 2 Byåsen (2 - 0) - - -
Final Melhus 2 - 2 Loten (1 - 0) - - -
Final Orkla 3 - 6 Steinkjer (1 - 1) - - -
Final Ottestad 0 - 2 Gjøvik-Lyn (0 - 1) - - -
Final Rosenborg II 3 - 0 Brumunddal (1 - 0) - - -
Final Tynset 1 - 2 Verdal (1 - 1) - - -
Final Senja 0 - 1 Skarp (0 - 0) - - -
Final Frigg 7 - 1 Stålkameratene (4 - 1) - - -
Duminicã 15.04.2018
1
x
2
Final Vardeneset 4 - 1 Sogndal II (1 - 0) - - -
Final Urædd 3 - 0 Madla (1 - 0) - - -
Final Hødd II 2 - 4 Oppsal (2 - 2) - - -
Final Lyn 3 - 0 Melbo IL (1 - 0) - - -
Final Herd 2 - 0 Lokomotiv Oslo (1 - 0) - - -
Final Follo 3 - 2 KFUM II (2 - 2) - - -
Final SF Grei 2 - 3 Junkeren (2 - 0) - - -
Final Korsvoll 3 - 5 Harstad (3 - 1) - - -
Final Sortland 2 - 3 Fløya (1 - 1) - - -
Luni 16.04.2018
1
x
2
Final Sandefjord II 3 - 1 Start II (2 - 1) - - -
Final Lillestrøm II 2 - 1 Strømsgodset II - - - -
Final Tillerbyen 0 - 3 Levanger II (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 21.04.2018
1
x
2
Final Skarp 1 - 1 Frigg (0 - 0) - - -
Final Kristiansund II 1 - 2 Spjelkavik - - - -
Final Ullern 1 - 1 Follo (0 - 1) - - -
Final Staal Jørpeland 2 - 0 Urædd - - - -
Final Start II 0 - 6 Ørn Horten (0 - 1) - - -
Final Skedsmo 1 - 2 Vestfossen - - - -
Final Fana 2 - 3 Vardeneset - - - -
Final Varegg 0 - 0 Brodd (0 - 0) - - -
Final Viking II 1 - 1 Lysekloster - - - -
Final Byåsen 0 - 1 Tillerbyen - - - -
Final Skjervøy 2 - 3 Senja - - - -
Final Gjelleråsen 3 - 3 Østsiden (3 - 1) - - -
Final Kråkerøy 2 - 3 Eidsvold - - - -
Final Valdres 5 - 1 Skjetten - - - -
Final Halsen 6 - 0 Egersund II - - - -
Final Pors Grenland 1 - 1 Tønsberg - - - -
Final Forde 2 - 2 Sotra (1 - 1) - - -
Final Stord 2 - 2 Øystese (2 - 0) - - -
Final Brumunddal 0 - 0 Melhus (0 - 0) - - -
Final Loten 2 - 0 Kolstad - - - -
Final Steinkjer 3 - 1 Tynset (1 - 0) - - -
Final Verdal 3 - 3 Ottestad (0 - 1) - - -
Final Harstad 2 - 2 Finnsnes (1 - 1) - - -
Final Junkeren 14 - 0 Sortland (8 - 0) - - -
Final Selbak 2 - 3 Bjørnevatn (2 - 1) - - -
Duminicã 22.04.2018
1
x
2
Final Stålkameratene 3 - 1 SF Grei (0 - 0) - - -
Final Madla 2 - 2 Sola (1 - 0) - - -
Final Fløya 3 - 1 Lyn (1 - 1) - - -
Final Melbo IL 4 - 1 Korsvoll - - - -
Final Drøbak / Frogn 4 - 2 Hødd II (2 - 2) - - -
Final Fyllingsdalen 4 - 1 Tertnes (2 - 1) - - -
Final Tr?ff 2 - 1 Herd (1 - 1) - - -
Luni 23.04.2018
1
x
2
Final Gjøvik-Lyn 0 - 4 Rosenborg II (0 - 0) - - -
Final Oppsal 5 - 1 Molde II - - - -
Final Lokomotiv Oslo 2 - 1 Rilindja (2 - 0) - - -
Final Kvik Halden 0 - 2 Lillestrøm II (0 - 1) - - -
Final Åssiden IF 0 - 3 Sandefjord II (0 - 1) - - -
Final KFUM II 3 - 1 Ready (1 - 1) - - -
Final Strømsgodset II 4 - 3 Lørenskog (3 - 1) - - -
Final Sogndal II 5 - 4 Brann II (4 - 0) - - -
Final Levanger II 2 - 0 Orkla (0 - 0) - - -
Joi 26.04.2018
1
x
2
Final Tr?ff 3 - 2 Kristiansund II (0 - 1) - - -
Final Sola 3 - 0 Staal Jørpeland (1 - 0) - - -
Vineri 27.04.2018
1
x
2
Final Molde II 5 - 1 Drøbak / Frogn (1 - 1) - - -
Final Follo 5 - 1 Lokomotiv Oslo (4 - 1) - - -
Final Sandefjord II 3 - 1 Vindbjart (2 - 0) - - -
Final Brodd 3 - 1 Viking II (1 - 1) - - -
Sâmbãtã 28.04.2018
1
x
2
Final Halsen 3 - 2 Madla (0 - 0) - - -
Final Skjetten 1 - 2 Skedsmo - - - -
Final Herd 0 - 1 Rilindja (0 - 1) - - -
Final Spjelkavik 2 - 3 Oppsal (2 - 0) - - -
Final Tertnes 3 - 2 Vardeneset (1 - 1) - - -
Final Melhus 1 - 1 Gjøvik-Lyn (0 - 1) - - -
Final Ready 2 - 2 Ullern (0 - 2) - - -
Final Lørenskog 1 - 1 Kvik Halden (0 - 1) - - -
Final Selbak 1 - 2 Kråkerøy (0 - 0) - - -
Final Vestfossen 2 - 2 Gjelleråsen (0 - 0) - - -
Final Donn 2 - 0 Pors Grenland - - - -
Final Ørn Horten 5 - 0 Åssiden IF (5 - 0) - - -
Final Fyllingsdalen 3 - 1 Stord (2 - 0) - - -
Final Øystese 3 - 0 Forde (0 - 0) - - -
Final Sotra 0 - 1 Varegg (0 - 1) - - -
Final Kolstad 2 - 2 Brumunddal (1 - 2) - - -
Final Orkla 0 - 1 Byåsen (0 - 1) - - -
Final Tillerbyen 1 - 1 Loten (0 - 1) - - -
Final Verdal 1 - 0 Steinkjer (1 - 0) - - -
Final Finnsnes 7 - 1 Melbo IL (2 - 0) - - -
Final Senja 0 - 1 Harstad (0 - 0) 1.59 4.65 3.60
Final Lillestrøm II 1 - 2 Valdres - - - -
Final Bjørnevatn 2 - 2 Østsiden - - - -
Final Ottestad 2 - 2 Rosenborg II - - - -
Final Stålkameratene 2 - 1 Skarp (1 - 0) - - -
Duminicã 29.04.2018
1
x
2
Final Egersund II 1 - 1 Tønsberg (1 - 0) - - -
Final Frigg 4 - 0 Skjervøy (1 - 0) - - -
Final Sortland 0 - 3 SF Grei (0 - 0) - - -
Final Korsvoll 0 - 1 Fløya (0 - 1) - - -
Final Hødd II 2 - 2 KFUM II (0 - 2) - - -
Final Lyn 5 - 1 Junkeren (4 - 0) - - -
Luni 30.04.2018
1
x
2
Final Tynset 8 - 1 Levanger II (4 - 1) - - -
Final Urædd 2 - 1 Start II (1 - 0) - - -
Final Brann II 1 - 2 Fana (1 - 0) - - -
Final Eidsvold 2 - 0 Strømsgodset II (1 - 0) - - -
Marþi 01.05.2018
1
x
2
Final Vindbjart 0 - 0 Donn (0 - 0) - - -
Vineri 04.05.2018
1
x
2
Final Fløya 0 - 0 Finnsnes (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 05.05.2018
1
x
2
Final Drøbak / Frogn 4 - 2 Spjelkavik (0 - 2) - - -
Final Oppsal 1 - 2 Tr?ff (1 - 0) - - -
Final Staal Jørpeland 1 - 2 Halsen (1 - 1) - - -
Final Sortland 2 - 4 Stålkameratene (1 - 2) - - -
Final Gjelleråsen 2 - 2 Skjetten (0 - 2) - - -
Final Sogndal II 0 - 6 Brodd (0 - 4) - - -
Final Stord 1 - 1 Tertnes (0 - 0) - - -
Final Gjøvik-Lyn 4 - 5 Kolstad (3 - 3) - - -
Final Kristiansund II 2 - 2 Herd (0 - 2) - - -
Final Fana 0 - 1 Lysekloster (0 - 1) - - -
Final Viking II 1 - 2 Sotra (1 - 0) - - -
Final Skjervøy 3 - 3 Skarp (2 - 1) - - -
Final Rilindja 1 - 3 Follo (1 - 2) - - -
Final Kvik Halden 1 - 1 Eidsvold (1 - 0) - - -
Final Østsiden 3 - 2 Vestfossen (2 - 1) - - -
Final Åssiden IF 3 - 0 Urædd (0 - 0) - - -
Final Start II 2 - 5 Sola (1 - 3) - - -
Final Tønsberg 2 - 1 Donn (0 - 0) - - -
Final Vindbjart 0 - 5 Ørn Horten (0 - 2) - - -
Final Forde 2 - 2 Fyllingsdalen (1 - 2) 3.05 4.85 1.69
Final Varegg 1 - 2 Øystese (1 - 1) - - -
Final Brumunddal 1 - 1 Tillerbyen (1 - 1) - - -
Final Byåsen 2 - 1 Tynset (1 - 0) - - -
Final Loten 0 - 1 Orkla (0 - 1) - - -
Final Steinkjer 3 - 1 Ottestad (1 - 1) - - -
Final SF Grei 1 - 2 Lyn (0 - 1) - - -
Final Junkeren 8 - 0 Korsvoll (18 - 0) - - -
Final Melbo IL 0 - 4 Senja (0 - 2) - - -
Final Kråkerøy 3 - 0 Bjørnevatn (1 - 0) - - -
Duminicã 06.05.2018
1
x
2
Final Rosenborg II 2 - 2 Melhus (1 - 0) - - -
Final Harstad 0 - 2 Frigg (0 - 2) - - -
Final Ullern 13 - 0 Hødd II (7 - 0) - - -
Final Valdres 0 - 1 Lørenskog (0 - 0) - - -
Luni 07.05.2018
1
x
2
Final Vardeneset 2 - 0 Brann II - - - -
Final Skedsmo 2 - 2 Lillestrøm II - - - -
Final Strømsgodset II 5 - 0 Selbak (3 - 0) - - -
Final Madla 3 - 1 Egersund II (1 - 0) - - -
Final Pors Grenland 2 - 3 Sandefjord II (1 - 0) - - -
Final Levanger II 1 - 2 Verdal (0 - 1) - - -
Marþi 08.05.2018
1
x
2
Final KFUM II 1 - 3 Molde II (1 - 1) - - -
Joi 10.05.2018
1
x
2
Final Urædd 3 - 2 Vindbjart (3 - 1) - - -
Final Stålkameratene 0 - 3 Skjervøy (0 - 0) - - -
Final Bjørnevatn 1 - 0 Vestfossen - - - -
Sâmbãtã 12.05.2018
1
x
2
Final Sola 1 - 0 Åssiden IF (0 - 0) - - -
Final Øystese 1 - 6 Viking II (0 - 2) - - -
Final Stord 3 - 1 Forde (0 - 1) - - -
Final Skjetten 0 - 0 Østsiden (0 - 0) - - -
Final Senja 2 - 1 Fløya (1 - 0) 2.20 4.05 2.35
Final Lørenskog 1 - 0 Skedsmo (1 - 0) - - -
Final Tillerbyen 1 - 2 Gjøvik-Lyn (1 - 2) - - -
Final Ready 2 - 5 Rilindja (1 - 2) - - -
Final Eidsvold 5 - 1 Valdres (0 - 1) - - -
Final Selbak 1 - 5 Kvik Halden (0 - 3) - - -
Final Ørn Horten 1 - 1 Pors Grenland (0 - 0) - - -
Final Brodd 5 - 1 Fana (1 - 1) - - -
Final Lysekloster 6 - 0 Vardeneset (2 - 0) - - -
Final Orkla 4 - 1 Brumunddal (2 - 1) - - -
Final Ottestad 1 - 1 Melhus (0 - 0) - - -
Final Tynset 2 - 1 Loten (2 - 1) - - -
Final Verdal 0 - 2 Byåsen (0 - 0) - - -
Final Finnsnes 0 - 1 Junkeren (0 - 0) - - -
Final Korsvoll 1 - 1 SF Grei (0 - 1) - - -
Final Skarp 2 - 3 Harstad (0 - 1) - - -
Final Hødd II 1 - 2 Lokomotiv Oslo (1 - 1) - - -
Duminicã 13.05.2018
1
x
2
Final Spjelkavik 1 - 0 KFUM II (0 - 0) - - -
Final Lyn 7 - 0 Sortland - - - -
Final Sotra 4 - 0 Sogndal II (0 - 0) - - -
Final Herd 2 - 3 Follo (0 - 1) - - -
Final Frigg 1 - 1 Melbo IL (1 - 1) - - -
Final Tr?ff 1 - 1 Drøbak / Frogn (0 - 0) - - -
Final Fyllingsdalen 1 - 0 Varegg (1 - 0) 1.31 5.50 5.60
Luni 14.05.2018
1
x
2
Final Molde II 3 - 0 Ullern (0 - 0) - - -
Final Kristiansund II 0 - 3 Oppsal (0 - 1) - - -
Final Halsen 3 - 1 Start II (0 - 0) - - -
Final Kråkerøy 2 - 5 Strømsgodset II (2 - 2) - - -
Final Lillestrøm II 4 - 3 Gjelleråsen (1 - 2) - - -
Final Egersund II 2 - 8 Donn (1 - 3) - - -
Final Madla 1 - 1 Staal Jørpeland (1 - 0) - - -
Final Sandefjord II 1 - 5 Tønsberg (0 - 2) - - -
Final Tertnes 3 - 1 Brann II (1 - 0) - - -
Final Kolstad 1 - 6 Rosenborg II - 2.35 4.50 2.10
Final Steinkjer 5 - 1 Levanger II (3 - 1) - - -
Marþi 15.05.2018
1
x
2
Final Vardeneset 1 - 1 Brodd (0 - 1) - - -
Miercuri 16.05.2018
1
x
2
Final Pors Grenland 3 - 0 Urædd (1 - 0) - - -
Final Varegg 1 - 2 Stord (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 19.05.2018
1
x
2
Final Ullern 5 - 2 Spjelkavik (2 - 0) - - -
Final Fløya 1 - 0 Frigg (0 - 0) - - -
Final Junkeren 2 - 2 Senja (1 - 1) - - -
Final Sogndal II 3 - 2 Øystese (0 - 2) - - -
Final Levanger II 1 - 0 Ottestad (0 - 0) - - -
Final Skedsmo 0 - 3 Eidsvold (0 - 1) 4.45 4.95 1.44
Final Start II 1 - 2 Madla (1 - 2) - - -
Final Viking II 2 - 2 Fyllingsdalen (1 - 1) - - -
Final Loten 1 - 3 Verdal (0 - 1) - - -
Final Follo 1 - 0 Ready (0 - 0) - - -
Final Gjelleråsen 3 - 0 Lørenskog (0 - 0) - - -
Final Kvik Halden 0 - 2 Kråkerøy (0 - 1) - - -
Final Valdres 8 - 1 Selbak - - - -
Final Fana 0 - 1 Sotra (0 - 1) - - -
Final Forde 2 - 0 Tertnes (1 - 0) - - -
Final Brumunddal 0 - 0 Tynset (0 - 0) - - -
Final Byåsen 1 - 0 Steinkjer (0 - 0) - - -
Final Gjøvik-Lyn 2 - 1 Orkla (0 - 1) - - -
Final Harstad 3 - 0 Skjervøy (1 - 0) 1.59 4.80 3.55
Final Strømsgodset II 4 - 0 Bjørnevatn (1 - 0) - - -
Duminicã 20.05.2018
1
x
2
Final Oppsal 6 - 0 Herd (2 - 0) - - -
Final Sortland 1 - 2 Korsvoll (0 - 0) - - -
Final Vestfossen 4 - 0 Skjetten (1 - 0) 2.10 4.45 2.35
Final Melbo IL 2 - 0 Skarp (2 - 0) - - -
Luni 21.05.2018
1
x
2
Final Rilindja 3 - 1 Hødd II (2 - 0) - - -
Final KFUM II 0 - 0 Tr?ff (0 - 0) - - -
Final Vindbjart 4 - 2 Sola (1 - 1) - - -
Final Melhus 2 - 4 Kolstad (0 - 2) - - -
Final SF Grei 1 - 1 Finnsnes (0 - 1) - - -
Final Lyn 2 - 0 Stålkameratene (1 - 0) - - -
Final Drøbak / Frogn 4 - 2 Kristiansund II (1 - 1) - - -
Final Åssiden IF 3 - 2 Halsen (0 - 0) - - -
Final Tønsberg 1 - 1 Ørn Horten (0 - 1) - - -
Marþi 22.05.2018
1
x
2
Final Lokomotiv Oslo 0 - 1 Molde II (0 - 0) - - -
Final Østsiden 2 - 2 Lillestrøm II (2 - 1) - - -
Final Donn 4 - 3 Sandefjord II (3 - 1) - - -
Final Staal Jørpeland 4 - 0 Egersund II (1 - 0) - - -
Final Brann II 3 - 1 Lysekloster (2 - 1) 7.00 6.40 1.21
Final Rosenborg II 3 - 0 Tillerbyen (2 - 0) 1.22 6.00 7.00
Miercuri 23.05.2018
1
x
2
Final Rilindja 1 - 3 Ullern (0 - 2) - - -
Vineri 25.05.2018
1
x
2
Final Skarp 1 - 0 Fløya (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 26.05.2018
1
x
2
Final Madla 2 - 2 Åssiden IF (1 - 1) - - -
Final Sola 2 - 1 Pors Grenland (0 - 1) 2.20 4.50 2.30
Final Stålkameratene 3 - 6 Harstad (2 - 2) - - -
Final Oppsal 4 - 1 Drøbak / Frogn (2 - 1) - - -
Final Kråkerøy 1 - 1 Valdres (1 - 0) - - -
Final Urædd 3 - 5 Tønsberg (1 - 3) - - -
Final Korsvoll 2 - 1 Lyn (0 - 0) - - -
Final Lørenskog 3 - 2 Østsiden (3 - 1) - - -
Final Sotra 4 - 3 Vardeneset (3 - 1) - - -
Final Stord 1 - 3 Viking II (0 - 2) - - -
Final Verdal 0 - 2 Brumunddal (0 - 1) - - -
Final Bjørnevatn 1 - 1 Skjetten (1 - 0) - - -
Final Eidsvold 3 - 0 Gjelleråsen (1 - 0) - - -
Final Selbak 0 - 1 Skedsmo (0 - 0) - - -
Final Halsen 2 - 2 Vindbjart (2 - 1) - - -
Final Ørn Horten 3 - 0 Donn (1 - 0) - - -
Final Forde 2 - 2 Varegg (1 - 1) 1.67 4.30 3.45
Final Ottestad 3 - 2 Kolstad (3 - 0) - - -
Final Steinkjer 3 - 1 Loten (2 - 1) - - -
Final Tynset 4 - 1 Gjøvik-Lyn (2 - 0) - - -
Final Finnsnes 3 - 0 Sortland (3 - 0) - - -
Final Senja 3 - 2 SF Grei (1 - 0) - - -
Final Skjervøy 3 - 0 Melbo IL (1 - 0) - - -
Final Molde II 4 - 0 Rilindja (3 - 0) - - -
Final Øystese 1 - 5 Fana - - - -
Final Kristiansund II 3 - 3 KFUM II (1 - 3) - - -
Duminicã 27.05.2018
1
x
2
Final Hødd II 3 - 0 Follo (3 - 0) - - -
Final Herd 3 - 2 Ready (0 - 1) - - -
Final Tertnes 0 - 1 Lysekloster (0 - 1) - - -
Final Tillerbyen 0 - 1 Melhus (0 - 1) - - -
Final Spjelkavik 2 - 1 Lokomotiv Oslo (1 - 0) - - -
Final Frigg 3 - 3 Junkeren (2 - 2) - - -
Final Tr?ff 6 - 1 Ullern (1 - 0) - - -
Luni 28.05.2018
1
x
2
Final Staal Jørpeland 1 - 1 Start II (1 - 1) 1.10 7.50 15.00
Final Lillestrøm II 4 - 0 Vestfossen - 1.27 5.25 7.00
Final Strømsgodset II 1 - 2 Kvik Halden (0 - 2) - - -
Final Egersund II 2 - 3 Sandefjord II (1 - 1) - - -
Final Brodd 1 - 2 Brann II (0 - 1) - - -
Final Fyllingsdalen 0 - 3 Sogndal II (0 - 1) - - -
Final Levanger II 0 - 2 Byåsen (0 - 2) - - -
Final Orkla 3 - 2 Rosenborg II (2 - 0) 2.45 4.60 2.00
Joi 31.05.2018
1
x
2
Final Vestfossen 3 - 2 Lørenskog (3 - 1) - - -
Final Rosenborg II 2 - 0 Tynset (0 - 0) - - -
Vineri 01.06.2018
1
x
2
Final Fløya 2 - 2 Skjervøy (1 - 2) 1.49 4.55 4.30
Sâmbãtã 02.06.2018
1
x
2
Final Lokomotiv Oslo 1 - 1 Tr?ff (1 - 0) - - -
Final Ready 3 - 1 Hødd II (2 - 0) - - -
Final Rilindja 1 - 0 Spjelkavik (0 - 0) - - -
Final Åssiden IF 2 - 4 Staal Jørpeland (0 - 1) - - -
Final Viking II 4 - 1 Forde (1 - 0) - - -
Final Ullern 1 - 2 Kristiansund II (1 - 0) - - -
Final Sogndal II 2 - 1 Stord (1 - 1) - - -
Final Brumunddal 1 - 1 Steinkjer (1 - 0) - - -
Final Skedsmo 0 - 2 Kråkerøy (0 - 0) - - -
Final Vindbjart 5 - 1 Madla (2 - 1) - - -
Final Lysekloster 5 - 1 Brodd (1 - 1) - - -
Final Byåsen 1 - 1 Ottestad (0 - 0) - - -
Final Gjøvik-Lyn 3 - 0 Verdal (0 - 0) - - -
Final Brann II 0 - 2 Sotra (0 - 1) 3.25 4.55 1.67
Final Østsiden 1 - 2 Eidsvold (0 - 1) - - -
Final Valdres 0 - 3 Strømsgodset II (0 - 1) - - -
Final Pors Grenland 4 - 1 Halsen (3 - 0) 1.77 4.45 2.95
Final Sandefjord II 2 - 2 Ørn Horten (1 - 1) - - -
Final Fana 2 - 1 Fyllingsdalen (0 - 1) - - -
Final Vardeneset 0 - 1 Øystese (0 - 1) - - -
Final Junkeren 4 - 3 Skarp (2 - 2) - - -
Final Melbo IL 3 - 0 Harstad (0 - 0) - - -
Final Sortland 0 - 7 Senja (0 - 3) 5.70 6.60 1.26
Final Kvik Halden 6 - 1 Bjørnevatn (4 - 0) - - -
Duminicã 03.06.2018
1
x
2
Final Drøbak / Frogn 5 - 3 Herd (0 - 3) - - -
Final Lyn 1 - 0 Finnsnes (0 - 0) - - -
Final Tønsberg 0 - 1 Sola (0 - 1) - - -
Final Melhus 3 - 1 Orkla (2 - 1) - - -
Final Follo 3 - 1 Molde II (2 - 1) - - -
Final Korsvoll 1 - 0 Stålkameratene (0 - 0) - - -
Final Gjelleråsen 2 - 2 Selbak (0 - 1) - - -
Final Varegg 1 - 4 Tertnes (0 - 1) - - -
Final Kolstad 2 - 3 Tillerbyen (1 - 1) 1.91 4.45 2.65
Luni 04.06.2018
1
x
2
Final Start II 8 - 0 Egersund II (6 - 0) - - -
Final Loten 1 - 0 Levanger II (0 - 0) - - -
Final Skjetten 3 - 2 Lillestrøm II - 4.50 5.00 1.43
Final Donn 3 - 2 Urædd (1 - 1) - - -
Final SF Grei 0 - 5 Frigg - - - -
Final KFUM II 0 - 0 Oppsal (0 - 0) - - -
Vineri 08.06.2018
1
x
2
Final Stålkameratene 3 - 2 Melbo IL (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 09.06.2018
1
x
2
Final Madla 2 - 3 Pors Grenland (1 - 2) - - -
Final Oppsal 2 - 1 Ullern (1 - 0) - - -
Final Kråkerøy 0 - 4 Gjelleråsen (0 - 2) - - -
Final Steinkjer 1 - 2 Gjøvik-Lyn (0 - 1) - - -
Final Staal Jørpeland 4 - 2 Vindbjart (3 - 2) - - -
Final Fyllingsdalen 0 - 1 Vardeneset (0 - 0) - - -
Final Tertnes 3 - 2 Brodd (2 - 0) - - -
Final Levanger II 2 - 3 Brumunddal (2 - 1) - - -
Final Eidsvold 5 - 2 Vestfossen (4 - 0) - - -
Final Kvik Halden 2 - 1 Valdres (1 - 0) - - -
Final Selbak 1 - 2 Østsiden - - - -
Final Halsen 0 - 2 Tønsberg (0 - 0) - - -
Final Sola 0 - 1 Donn (0 - 0) - - -
Final Start II 1 - 1 Åssiden IF (1 - 1) - - -
Final Sotra 2 - 1 Lysekloster (1 - 1) 3.20 4.50 1.69
Final Stord 3 - 4 Fana (2 - 1) - - -
Final Byåsen 7 - 1 Loten (3 - 1) - - -
Final Orkla 1 - 3 Kolstad (1 - 3) 1.87 4.45 2.80
Final Ottestad 1 - 3 Tillerbyen (0 - 0) - - -
Final Tynset 2 - 4 Melhus (2 - 3) - - -
Final Verdal 2 - 1 Rosenborg II (0 - 1) - - -
Final Harstad 1 - 3 Fløya (0 - 3) 2.25 3.90 2.35
Final Egersund II 1 - 2 Ørn Horten - - - -
Final Lørenskog 4 - 1 Skjetten (2 - 0) - - -
Final Skjervøy 1 - 2 Junkeren (0 - 0) - - -
Duminicã 10.06.2018
1
x
2
Final Finnsnes 2 - 0 Korsvoll (2 - 0) - - -
Final Varegg 0 - 9 Viking II (0 - 6) - - -
Final Senja 2 - 1 Lyn (1 - 1) - - -
Final Skarp 0 - 2 SF Grei (0 - 1) - - -
Final Spjelkavik 4 - 0 Follo (2 - 0) - - -
Final Bjørnevatn 2 - 0 Lillestrøm II (0 - 0) - - -
Final Forde 3 - 3 Sogndal II (1 - 1) - - -
Final Frigg 6 - 0 Sortland (2 - 0) - - -
Final Kristiansund II 2 - 1 Lokomotiv Oslo (0 - 1) - - -
Final Molde II 6 - 0 Ready (2 - 0) - - -
Final Tr?ff 1 - 1 Rilindja (0 - 1) - - -
Luni 11.06.2018
1
x
2
Final Øystese 0 - 3 Brann II (0 - 0) - - -
Final Drøbak / Frogn 2 - 0 KFUM II (2 - 0) - - -
Final Herd 4 - 0 Hødd II (1 - 0) - - -
Final Strømsgodset II 4 - 1 Skedsmo (1 - 0) - - -
Final Urædd 3 - 1 Sandefjord II (1 - 0) - - -
Miercuri 13.06.2018
1
x
2
Final Lysekloster 3 - 1 Sogndal II (2 - 1) - - -
Vineri 15.06.2018
1
x
2
Final Lokomotiv Oslo 1 - 2 Oppsal (1 - 1) - - -
Final Vestfossen 3 - 2 Selbak - - - -
Sâmbãtã 16.06.2018
1
x
2
Final Follo 2 - 1 Tr?ff (1 - 1) - - -
Final Ready 3 - 1 Spjelkavik (0 - 0) - - -
Final Pors Grenland 2 - 1 Staal Jørpeland (0 - 0) 1.67 4.25 3.50
Final Finnsnes 7 - 1 Stålkameratene (3 - 1) - - -
Final Rilindja 2 - 2 Kristiansund II - - - -
Final Ullern 0 - 1 Drøbak / Frogn (0 - 0) - - -
Final Junkeren 1 - 0 Harstad (1 - 0) - - -
Final Skjetten 0 - 2 Eidsvold - - - -
Final Skedsmo 0 - 1 Kvik Halden (0 - 1) - - -
Final Brodd 0 - 2 Sotra (0 - 0) - - -
Final Vardeneset 2 - 2 Stord (1 - 1) - - -
Final Brann II 1 - 2 Fyllingsdalen (1 - 2) 2.85 4.60 1.80
Final Østsiden 2 - 2 Kråkerøy (2 - 1) - - -
Final Åssiden IF 1 - 0 Egersund II (0 - 0) - - -
Final Donn 2 - 3 Halsen - - - -
Final Ørn Horten 3 - 2 Urædd (2 - 1) - - -
Final Vindbjart 2 - 3 Start II (2 - 2) - - -
Final Fana 6 - 0 Forde (2 - 0) - - -
Final Sogndal II 1 - 0 Varegg (1 - 0) - - -
Final Brumunddal 3 - 1 Byåsen (1 - 0) - - -
Final Kolstad 3 - 2 Tynset (2 - 1) - - -
Final Loten 3 - 2 Ottestad (1 - 1) - - -
Final Melhus 0 - 1 Verdal (0 - 0) - - -
Final Tillerbyen 4 - 1 Orkla (2 - 0) 2.15 4.35 2.30
Final SF Grei 4 - 2 Skjervøy (4 - 2) - - -
Final Valdres 2 - 1 Bjørnevatn (0 - 0) - - -
Duminicã 17.06.2018
1
x
2
Final Tønsberg 0 - 0 Madla (0 - 0) - - -
Final KFUM II 1 - 3 Herd (1 - 1) - - -
Final Lysekloster 3 - 1 Øystese (1 - 0) - - -
Final Korsvoll 0 - 2 Senja (0 - 2) - - -
Final Lyn 1 - 0 Frigg (1 - 0) - - -
Final Sandefjord II 1 - 2 Sola (1 - 1) - - -
Final Viking II 5 - 0 Tertnes (2 - 0) - - -
Final Fløya 4 - 0 Melbo IL (3 - 0) - - -
Final Sortland 2 - 2 Skarp (1 - 2) - - -
Luni 18.06.2018
1
x
2
Final Gjøvik-Lyn 1 - 1 Levanger II (0 - 0) - - -
Final Hødd II 1 - 2 Molde II (1 - 0) - - -
Final Gjelleråsen 4 - 2 Strømsgodset II (3 - 0) - - -
Final Lillestrøm II 2 - 2 Lørenskog (1 - 1) - - -
Final Rosenborg II 1 - 1 Steinkjer (0 - 1) 1.57 4.30 3.95
Miercuri 20.06.2018
1
x
2
Final Stord 2 - 3 Brann II (0 - 3) - - -
Joi 21.06.2018
1
x
2
Final Viking II 2 - 1 Sogndal II (2 - 1) - - -
Final Verdal 1 - 0 Kolstad (0 - 0) 1.65 4.40 3.50
Final Tynset 2 - 2 Tillerbyen (1 - 1) - - -
Vineri 22.06.2018
1
x
2
Final Stålkameratene 3 - 4 Fløya (1 - 1) - - -
Final Åssiden IF 1 - 3 Vindbjart (0 - 0) - - -
Final Drøbak / Frogn 3 - 0 Lokomotiv Oslo (0 - 0) - - -
Final Senja 2 - 0 Finnsnes (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 23.06.2018
1
x
2
Final Staal Jørpeland 1 - 1 Tønsberg (1 - 0) - - -
Final Forde 1 - 3 Vardeneset (0 - 1) - - -
Final Oppsal 4 - 0 Rilindja (0 - 0) - - -
Final Kråkerøy 4 - 0 Vestfossen (1 - 0) - - -
Final Sola 0 - 1 Ørn Horten (0 - 1) - - -
Final Byåsen 1 - 0 Gjøvik-Lyn (0 - 0) - - -
Final Steinkjer 0 - 2 Melhus (0 - 2) - - -
Final Skjervøy 4 - 2 Sortland (2 - 0) 1.54 5.05 3.65
Final Kvik Halden 2 - 0 Gjelleråsen (1 - 0) - - -
Final Selbak 2 - 3 Skjetten (0 - 1) - - -
Final Valdres 2 - 0 Skedsmo - - - -
Final Madla 4 - 2 Donn (3 - 0) - - -
Final Fyllingsdalen 2 - 0 Lysekloster (1 - 0) 2.40 4.25 2.15
Final Øystese 2 - 3 Brodd (0 - 1) - - -
Final Tertnes 1 - 7 Sotra - - - -
Final Varegg 0 - 1 Fana (0 - 1) - - -
Final Loten 1 - 5 Brumunddal (0 - 2) - - -
Final Ottestad 2 - 1 Orkla (0 - 1) - - -
Final Frigg 0 - 0 Korsvoll (0 - 0) - - -
Final Start II 2 - 1 Pors Grenland (1 - 1) - - -
Duminicã 24.06.2018
1
x
2
Final Spjelkavik 2 - 2 Hødd II (1 - 1) - - -
Final Herd 0 - 1 Molde II (0 - 0) - - -
Final Skarp 4 - 4 Lyn (0 - 2) - - -
Final Melbo IL 2 - 1 Junkeren (0 - 1) - - -
Final Kristiansund II 2 - 0 Follo (1 - 0) - - -
Final Bjørnevatn 0 - 5 Lørenskog (0 - 2) - - -
Final Egersund II 3 - 1 Urædd (1 - 1) - - -
Final Harstad 0 - 3 SF Grei (0 - 1) - - -
Final Tr?ff 0 - 3 Ready (0 - 0) - - -
Luni 25.06.2018
1
x
2
Final Eidsvold 5 - 1 Lillestrøm II (1 - 0) - - -
Final Strømsgodset II 5 - 1 Østsiden (3 - 1) - - -
Final Halsen 1 - 0 Sandefjord II (0 - 0) - - -
Final Levanger II 1 - 4 Rosenborg II (1 - 1) - - -
Final KFUM II 3 - 4 Ullern (1 - 2) - - -
Sâmbãtã 30.06.2018
1
x
2
Final Donn 1 - 5 Staal Jørpeland (0 - 3) - - -
Final Egersund II 1 - 6 Vindbjart (1 - 2) - - -
Final Follo 0 - 4 Oppsal (0 - 2) - - -
Final Hødd II 3 - 7 Tr?ff (1 - 2) - - -
Final Rilindja 5 - 3 Drøbak / Frogn (2 - 3) - - -
Final Gjelleråsen 4 - 1 Valdres (2 - 0) - - -
Final Lørenskog 0 - 0 Eidsvold (0 - 0) - - -
Final Østsiden 0 - 2 Kvik Halden (0 - 1) - - -
Final Skjetten 1 - 1 Kråkerøy - - - -
Final Ørn Horten 3 - 0 Halsen (1 - 0) - - -
Final Pors Grenland 4 - 0 Åssiden IF (1 - 0) - - -
Final Sandefjord II 0 - 1 Madla (0 - 1) - - -
Duminicã 01.07.2018
1
x
2
Amanat Herd - Ullern - - - -
Final Ready 5 - 2 Kristiansund II (2 - 0) - - -
Final Urædd 2 - 2 Sola (1 - 0) - - -
Final Bjørnevatn 2 - 0 Skedsmo (2 - 0) - - -
Final Korsvoll 0 - 0 Skarp (0 - 0) - - -
Luni 02.07.2018
1
x
2
Final Tønsberg 2 - 1 Start II (2 - 0) - - -
Final Lokomotiv Oslo 5 - 0 KFUM II (3 - 0) - - -
Final Molde II 3 - 1 Spjelkavik (0 - 0) - - -
Final Melhus 3 - 3 Levanger II (1 - 2) - - -
Marþi 03.07.2018
1
x
2
Final Lillestrøm II 6 - 0 Selbak (4 - 0) - - -
Final Vestfossen 1 - 0 Strømsgodset II (1 - 0) - - -
Joi 05.07.2018
1
x
2
Final Sola 3 - 0 Egersund II (1 - 0) - - -
Final KFUM II 2 - 1 Rilindja (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 07.07.2018
1
x
2
Final Staal Jørpeland 4 - 1 Sandefjord II (2 - 0) - - -
Final Spjelkavik 0 - 0 Herd (0 - 0) - - -
Final Selbak 0 - 2 Lørenskog (0 - 2) - - -
Final Valdres 3 - 0 Østsiden (2 - 0) - - -
Final Åssiden IF 1 - 2 Tønsberg (0 - 2) - - -
Final Halsen 2 - 1 Urædd (1 - 1) - - -
Final Madla 2 - 1 Ørn Horten (1 - 0) - - -
Final Vindbjart 4 - 1 Pors Grenland (1 - 1) - - -
Final Eidsvold 4 - 0 Bjørnevatn (3 - 0) - - -
Duminicã 08.07.2018
1
x
2
Final Kristiansund II 1 - 1 Hødd II - - - -
Final Drøbak / Frogn 1 - 0 Follo (0 - 0) - - -
Final Oppsal 2 - 1 Ready (0 - 0) - - -
Final Ullern 0 - 2 Lokomotiv Oslo (0 - 2) - - -
Final Kvik Halden 3 - 0 Vestfossen (1 - 0) - - -
Final Skedsmo 6 - 3 Gjelleråsen (4 - 2) - - -
Luni 09.07.2018
1
x
2
Final Tr?ff 4 - 3 Molde II (1 - 1) - - -
Final Kråkerøy 2 - 0 Lillestrøm II (0 - 0) - - -
Marþi 10.07.2018
1
x
2
Final Start II 0 - 2 Donn (0 - 1) - - -
Final Strømsgodset II 5 - 1 Skjetten (1 - 0) - - -
Joi 12.07.2018
1
x
2
Final Pors Grenland 8 - 1 Egersund II (2 - 1) - - -
Final KFUM II 5 - 0 Follo (2 - 0) - - -
Vineri 13.07.2018
1
x
2
Final Kristiansund II 3 - 3 Molde II (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 14.07.2018
1
x
2
Final Start II 2 - 0 Sandefjord II (1 - 0) - - -
Final Lokomotiv Oslo 1 - 0 Herd (0 - 0) - - -
Final Tr?ff 4 - 1 Spjelkavik (3 - 1) - - -
Final Valdres 3 - 1 Vestfossen (1 - 1) - - -
Final Åssiden IF 1 - 4 Donn (1 - 2) - - -
Final Halsen 2 - 2 Sola (1 - 1) - - -
Final Madla 2 - 0 Urædd (1 - 0) - - -
Final Staal Jørpeland 0 - 2 Ørn Horten (0 - 1) - - -
Final Vindbjart 2 - 1 Tønsberg (0 - 1) - - -
Final Gjelleråsen 2 - 1 Bjørnevatn (1 - 0) - - -
Duminicã 15.07.2018
1
x
2
Final Drøbak / Frogn 1 - 4 Ready (0 - 1) - - -
Final Ullern 4 - 1 Rilindja (1 - 0) - - -
Final Kvik Halden 2 - 1 Skjetten (0 - 1) - - -
Final Kråkerøy 0 - 2 Lørenskog (0 - 2) - - -
Final Selbak 1 - 4 Eidsvold (0 - 2) - - -
Final Skedsmo 1 - 1 Østsiden (1 - 0) - - -
Final Oppsal 10 - 2 Hødd II (4 - 1) - - -
Sâmbãtã 21.07.2018
1
x
2
14:00 Senja -:- Stålkameratene - - - -
16:00 Fana -:- Viking II - - - -
17:00 Brodd -:- Fyllingsdalen - - - -
17:00 Sotra -:- Øystese - - - -
17:00 Vardeneset -:- Varegg - - - -
17:00 Gjøvik-Lyn -:- Loten - - - -
17:00 Orkla -:- Tynset - - - -
17:00 Tillerbyen -:- Verdal - - - -
17:00 SF Grei -:- Melbo IL - - - -
17:00 Junkeren -:- Fløya - - - -
Duminicã 22.07.2018
1
x
2
15:00 Finnsnes -:- Frigg - - - -
16:00 Lyn -:- Skjervøy - - - -
19:00 Lysekloster -:- Stord - - - -
19:00 Kolstad -:- Steinkjer - - - -
19:00 Ottestad -:- Brumunddal - - - -
19:00 Sortland -:- Harstad - - - -
Luni 23.07.2018
1
x
2
20:00 Tertnes -:- Sogndal II - - - -
20:00 Rosenborg II -:- Byåsen - - - -
Marþi 24.07.2018
1
x
2
20:00 Brann II -:- Forde - - - -
Statistici Division 3 - Group 1 ( 524 meciuri jucate din 543 )
Partide jucate 524
Victorii gazde 46.2%
Victorii oaspeți 35.7%
Egaluri 18.1%
Total goluri 1988
Goluri / meci 3.79
Goluri / meci echipa gazdă 2.02
Goluri / meci echipa oaspete 1.6
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 97.5%
Peste 1.5 goluri 86.8%
Peste 2.5 goluri 71%
Peste 3.5 goluri 51%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 74.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 43.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 21%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 9.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 80%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 57.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 31.9%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 15.5%
Goluri în repriza 1 816
Goluri în repriza 2 1003
Goluri în repriza 1 (gazde) 473
Goluri în repriza 2 (gazde) 628
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 343
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 456
Echipa gazdă învinge la 0 98 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 105 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 105 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 98 meciuri
Echipa gazdă a înscris 397 meciuri
Echipa oaspete a înscris 404 meciuri
Nu s-au marcat goluri 22 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe Division 3 - Group 1
Loc Echipă GPM GI
1 Junkeren 3.64 40
2 Viking II 3.55 39
3 Oppsal 3.21 45
4 Eidsvold 3.14 44
5 Strømsgodset II 3 39
6 Rosenborg II 2.73 30
7 Ullern 2.69 35
8 Frigg 2.64 29
9 Sotra 2.64 29
10 Molde II 2.57 36
11 Ørn Horten 2.57 36
12 Tr?ff 2.5 35
13 Senja 2.45 27
14 Lysekloster 2.45 27
15 Vindbjart 2.43 34
16 Gjelleråsen 2.43 34
17 Drøbak / Frogn 2.2