Sound

Division 3 - Group 1 Norvegia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Vineri 13.04.2018
1
x
2
Final Molde II 6 - 1 Kristiansund II - - - -
Sâmbãtã 14.04.2018
1
x
2
Final Ørn Horten 1 - 1 Staal Jørpeland (0 - 0) - - -
Final Sola 0 - 2 Halsen (0 - 1) - - -
Final Brodd 2 - 0 Forde (0 - 0) - - -
Final Skjetten 0 - 1 Kvik Halden (0 - 0) - - -
Final Bjørnevatn 0 - 2 Gjelleråsen (0 - 0) - - -
Final Lørenskog 1 - 0 Kråkerøy (1 - 0) - - -
Final Brann II 3 - 6 Viking II (0 - 3) - - -
Final Lysekloster 5 - 0 Varegg (1 - 0) 1.22 5.70 8.00
Final Finnsnes 3 - 1 Skjervøy (2 - 1) - - -
Final Ready 0 - 1 Drøbak / Frogn (0 - 0) - - -
Final Spjelkavik 3 - 3 Tr?ff (3 - 1) - - -
Final Eidsvold 5 - 1 Selbak (2 - 1) - - -
Final Østsiden 1 - 1 Skedsmo (1 - 0) - - -
Final Vestfossen 1 - 4 Valdres (1 - 1) - - -
Final Donn 5 - 2 Åssiden IF (0 - 1) - - -
Final Egersund II 2 - 1 Pors Grenland (2 - 0) - - -
Final Tønsberg 0 - 1 Vindbjart (0 - 0) - - -
Final Øystese 0 - 4 Fyllingsdalen - - - -
Final Sotra 3 - 0 Stord (1 - 0) - - -
Final Tertnes 2 - 1 Fana (0 - 1) - - -
Final Kolstad 2 - 2 Byåsen (2 - 0) - - -
Final Melhus 2 - 2 Loten (1 - 0) - - -
Final Orkla 3 - 6 Steinkjer (1 - 1) - - -
Final Ottestad 0 - 2 Gjøvik-Lyn (0 - 1) - - -
Final Rosenborg II 3 - 0 Brumunddal (1 - 0) - - -
Final Tynset 1 - 2 Verdal (1 - 1) - - -
Final Senja 0 - 1 Skarp (0 - 0) - - -
Final Frigg 7 - 1 Stålkameratene (4 - 1) - - -
Duminicã 15.04.2018
1
x
2
Final Vardeneset 4 - 1 Sogndal II (1 - 0) - - -
Final Urædd 3 - 0 Madla (1 - 0) - - -
Final Hødd II 2 - 4 Oppsal (2 - 2) - - -
Final Lyn 3 - 0 Melbo IL (1 - 0) - - -
Final Herd 2 - 0 Lokomotiv Oslo (1 - 0) - - -
Final Follo 3 - 2 KFUM II (2 - 2) - - -
Final SF Grei 2 - 3 Junkeren (2 - 0) - - -
Final Korsvoll 3 - 5 Harstad (3 - 1) - - -
Final Sortland 2 - 3 Fløya (1 - 1) - - -
Luni 16.04.2018
1
x
2
Final Sandefjord II 3 - 1 Start II (2 - 1) - - -
Final Lillestrøm II 2 - 1 Strømsgodset II - - - -
Final Tillerbyen 0 - 3 Levanger II (0 - 1) - - -
Sâmbãtã 21.04.2018
1
x
2
Final Skarp 1 - 1 Frigg (0 - 0) - - -
Final Kristiansund II 1 - 2 Spjelkavik - - - -
Final Ullern 1 - 1 Follo (0 - 1) - - -
Final Staal Jørpeland 2 - 0 Urædd - - - -
Final Start II 0 - 6 Ørn Horten (0 - 1) - - -
Final Skedsmo 1 - 2 Vestfossen - - - -
Final Fana 2 - 3 Vardeneset - - - -
Final Varegg 0 - 0 Brodd (0 - 0) - - -
Final Viking II 1 - 1 Lysekloster - - - -
Final Byåsen 0 - 1 Tillerbyen - - - -
Final Skjervøy 2 - 3 Senja - - - -
Final Gjelleråsen 3 - 3 Østsiden (3 - 1) - - -
Final Kråkerøy 2 - 3 Eidsvold - - - -
Final Valdres 5 - 1 Skjetten - - - -
Final Halsen 6 - 0 Egersund II - - - -
Final Pors Grenland 1 - 1 Tønsberg - - - -
Final Forde 2 - 2 Sotra (1 - 1) - - -
Final Stord 2 - 2 Øystese (2 - 0) - - -
Final Brumunddal 0 - 0 Melhus (0 - 0) - - -
Final Loten 2 - 0 Kolstad - - - -
Final Steinkjer 3 - 1 Tynset (1 - 0) - - -
Final Verdal 3 - 3 Ottestad (0 - 1) - - -
Final Harstad 2 - 2 Finnsnes (1 - 1) - - -
Final Junkeren 14 - 0 Sortland (8 - 0) - - -
Final Selbak 2 - 3 Bjørnevatn (2 - 1) - - -
Duminicã 22.04.2018
1
x
2
Final Stålkameratene 3 - 1 SF Grei (0 - 0) - - -
Final Madla 2 - 2 Sola (1 - 0) - - -
Final Fløya 3 - 1 Lyn (1 - 1) - - -
16:00 Melbo IL -:- Korsvoll - - - -
Final Drøbak / Frogn 4 - 2 Hødd II (2 - 2) - - -
Final Fyllingsdalen 4 - 1 Tertnes - - - -
Final Tr?ff 2 - 1 Herd (1 - 1) - - -
Luni 23.04.2018
1
x
2
18:00 Gjøvik-Lyn -:- Rosenborg II - - - -
18:30 Oppsal -:- Molde II - - - -
19:00 Lokomotiv Oslo -:- Rilindja - - - -
19:00 Kvik Halden -:- Lillestrøm II - - - -
19:00 Åssiden IF -:- Sandefjord II - - - -
Amanat Vindbjart - Donn - - - -
19:15 KFUM II -:- Ready - - - -
20:00 Strømsgodset II -:- Lørenskog - - - -
20:00 Sogndal II -:- Brann II - - - -
20:00 Levanger II -:- Orkla - - - -
Joi 26.04.2018
1
x
2
20:00 Tr?ff -:- Kristiansund II - - - -
20:00 Sola -:- Staal Jørpeland - - - -
Vineri 27.04.2018
1
x
2
15:00 Molde II -:- Drøbak / Frogn - - - -
19:00 Follo -:- Lokomotiv Oslo - - - -
19:00 Sandefjord II -:- Vindbjart - - - -
19:00 Brodd -:- Viking II - - - -
Sâmbãtã 28.04.2018
1
x
2
14:00 Halsen -:- Madla - - - -
15:00 Skjetten -:- Skedsmo - - - -
16:00 Herd -:- Rilindja - - - -
16:00 Spjelkavik -:- Oppsal - - - -
16:00 Tertnes -:- Vardeneset - - - -
16:00 Melhus -:- Gjøvik-Lyn - - - -
17:00 Ready -:- Ullern - - - -
17:00 Lørenskog -:- Kvik Halden - - - -
17:00 Selbak -:- Kråkerøy - - - -
17:00 Vestfossen -:- Gjelleråsen - - - -
17:00 Donn -:- Pors Grenland - - - -
17:00 Ørn Horten -:- Åssiden IF - - - -
17:00 Fyllingsdalen -:- Stord - - - -
17:00 Øystese -:- Forde - - - -
17:00 Sotra -:- Varegg - - - -
17:00 Kolstad -:- Brumunddal - - - -
17:00 Orkla -:- Byåsen - - - -
17:00 Tillerbyen -:- Loten - - - -
17:00 Verdal -:- Steinkjer - - - -
17:00 Finnsnes -:- Melbo IL - - - -
17:00 Senja -:- Harstad - - - -
17:30 Stålkameratene -:- Skarp - - - -
18:00 Bjørnevatn -:- Østsiden - - - -
18:00 Ottestad -:- Rosenborg II - - - -
Duminicã 29.04.2018
1
x
2
14:00 Egersund II -:- Tønsberg - - - -
16:00 Frigg -:- Skjervøy - - - -
16:00 Sortland -:- SF Grei - - - -
16:45 Korsvoll -:- Fløya - - - -
17:00 Hødd II -:- KFUM II - - - -
17:00 Lyn -:- Junkeren - - - -
Statistici Division 3 - Group 1 ( 72 meciuri jucate din 118 )
Partide jucate 72
Victorii gazde 31.9%
Victorii oaspeți 43.1%
Egaluri 25%
Total goluri 287
Goluri / meci 3.99
Goluri / meci echipa gazdă 1.79
Goluri / meci echipa oaspete 1.68
Cartonase galbene -
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii -
Cartonase roșii / partidă -
Peste 0.5 goluri 97.2%
Peste 1.5 goluri 88.9%
Peste 2.5 goluri 70.8%
Peste 3.5 goluri 54.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 62.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 34.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 18.1%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 11.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 73.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 52.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 25%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 13.9%
Goluri în repriza 1 96
Goluri în repriza 2 130
Goluri în repriza 1 (gazde) 63
Goluri în repriza 2 (gazde) 83
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 33
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 74
Echipa gazdă învinge la 0 9 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 22 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 22 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 9 meciuri
Echipa gazdă a înscris 45 meciuri
Echipa oaspete a înscris 58 meciuri
Nu s-au marcat goluri 5 meciuri
Penalty-uri înscrise -
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă -
Top echipe Division 3 - Group 1
Loc Echipă GPM GI
1 Junkeren 8.5 17
2 Donn 5 5
3 Steinkjer 4.5 9
4 Eidsvold 4 8
5 Frigg 4 8
6 Oppsal 4 4
7 Harstad 3.5 7
8 Ørn Horten 3.5 7
9 Vardeneset 3.5 7
10 Viking II 3 6
11 Fløya 3 6
12 Lysekloster 3 6
13 Korsvoll 3 3
14 Rosenborg II 3 3
15 Brann II 3 3
16 Orkla 3 3
17 Sandefjord II 3 3
18 Levanger II 3 3
19 Drøbak / Frogn 2.5 5
20 Tr?ff 2.5 5
21 Verdal 2.5 5
22 Finnsnes 2.5 5
23 Spjelkavik 2.5 5
24 Sotra 2.5 5
25 Gjelleråsen 2.5 5
26 Follo 2 4
27 Lyn 2 4
28 Østsiden 2 4
29 Stålkameratene 2 4
30 Valdres 2 4
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Junkeren 8.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
2 Steinkjer 4.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
3 Eidsvold 4 2 2 0 1 1 0 1 1 0
4 Harstad 3.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
5 Vardeneset 3.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
6 Fløya 3 2 2 0 1 1 0 1 1 0
7 Tr?ff 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
8 Verdal 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
9 Finnsnes 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
10 Spjelkavik 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
11 Sotra 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
12 Valdres 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
13 Lyn 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
14 Stålkameratene 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
15 Fyllingsdalen 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
16 Hødd II 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
17 Tertnes 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
18 SF Grei 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
19 Vestfossen 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
20 Selbak 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
21 Tynset 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
22 Stord 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
23 Sortland 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
24 Øystese 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
25 Madla 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
26 Egersund II 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
27 Fana 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
28 Start II 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
29 Skjervøy 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
30 Kristiansund II 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
31 Donn 5 1 1 0 1 1 0 0 0
32 Frigg 4 2 1 1 1 1 0 1 0 1
33 Oppsal 4 1 1 0 0 0 0 1 1 0
34 Ørn Horten 3.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
35 Korsvoll 3 1 1 0 1 1 0 0 0 0
36 Rosenborg II 3 1 1 0 1 1 0 0 0 0
37 Viking II 3 2 1 1 1 0 1 1 1 0
38 Brann II 3 1 1 0 1 1 0 0 0 0
39 Orkla 3 1 1 0 1 1 0 0 0 0
40 Lysekloster 3 2 1 1 1 1 0 1 0 1
41 Sandefjord II 3 1 1 0 1 1 0 0 0 0
42 Levanger II 3 1 1 0 0 0 0 1 1 0
43 Drøbak / Frogn 2.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
44 Gjelleråsen 2.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
45 Follo 2 2 1 1 1 1 0 1 0 1
46 Østsiden 2 2 1 1 1 0 1 1 1 0
47 Åssiden IF 2 1 1 0 0 0 0 1 1 0
48 KFUM II 2 1 1 0 0 0 0 1 1 0
49 Senja 1.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
50 Herd 1.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
51 Ottestad 1.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
52 Urædd 1.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
53 Bjørnevatn 1.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
54 Byåsen 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
55 Strømsgodset II 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0
56 Forde 1 2 1 1 1 1 0 1 0 1
57 Kolstad 1 2 1 1 1 1 0 1 0 1
58 Sola 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
59 Loten 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
60 Halsen 1 2 1 1 1 1 0 1 0 1
61 Melhus 1 2 1 1 1 1 0 1 0 1
62 Sogndal II 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0
63 Pors Grenland 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
64 Skjetten 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
65 Skedsmo 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
66 Tillerbyen 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
67 Lillestrøm II 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
68 Molde II 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
69 Brumunddal 0 2 1 1 1 0 1 1 1 0
70 Kråkerøy 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1
71 Varegg 0 2 1 1 1 0 1 1 1 0
72 Melbo IL 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0
73 Gjøvik-Lyn 2 1 0 1 0 0 0 1 0 1
74 Skarp 1 1 0 1 1 0 1 0 0
1 1 1 0 1 0 0 1 0 1
75 Kvik Halden 1 1 0 1 0 0 0 1 0 1
76 Lørenskog 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0
77 Ullern 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0
78 Vindbjart 1 1 0 1 0 0 1 0 1
79 Brodd 1 2 0 2 1 0 1 1 0 1
80 Tønsberg 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
81 Staal Jørpeland 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
82 Lokomotiv Oslo 0 1 0 1 0 0 0 1 0 1
83 Rilindja 0 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Ready 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Junkeren 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 17 - 2
2 Steinkjer 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 9 - 4
3 Eidsvold 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 1
4 Frigg 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 8 - 2
5 Ørn Horten 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 1
6 Vardeneset 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 1
7 Harstad 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 7 - 5
8 Lysekloster 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 0
9 Fløya 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 3
10 Viking II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 6 - 4
11 Drøbak / Frogn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 2
12 Donn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 2
13 Sotra 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 2
14 Finnsnes 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 3
15 Spjelkavik 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 3
16 Gjelleråsen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 3
17 Tr?ff 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 4
18 Verdal 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5 - 4
19 Fyllingsdalen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 1
20 Valdres 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 2
21 Oppsal 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 2
22 Follo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 3
23 Lyn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 3
24 Østsiden 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 4
25 Stålkameratene 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 8
26 Hødd II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 4 - 8
27 Rosenborg II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
28 Urædd 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
29 Levanger II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 0
30 Senja 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 1
31 Tertnes 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 1
32 Sandefjord II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 1
33 Herd 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 2
34 Vestfossen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 4
35 Bjørnevatn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 4
36 Korsvoll 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 5
37 Ottestad 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 5
38 Brann II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 6
39 SF Grei 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 6
40 Orkla 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 6
41 Selbak 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 3 - 8
42 Gjøvik-Lyn 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
43 Brodd 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
44 Halsen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 0
45 Egersund II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 1
46 Kolstad 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
47 Loten 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
48 Melhus 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 2
49 Byåsen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 3
50 KFUM II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 3
51 Forde 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 4
52 Sola 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 4
53 Stord 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 5
54 Tynset 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 5
55 Madla 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 5
56 Åssiden IF 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 5
57 Øystese 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 6
58 Sortland 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 17
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
59 Kvik Halden 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
60 Lørenskog 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
61 Strømsgodset II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
62 Vindbjart 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
63 Tønsberg 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
64 Skarp 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
65 Skjetten 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
66 Ullern 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
67 Staal Jørpeland 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
68 Kristiansund II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2
69 Pors Grenland 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
70 Skedsmo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
71 Tillerbyen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 3
72 Sogndal II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 4
73 Fana 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 5
74 Skjervøy 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 6
75 Start II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 9
76 Rilindja 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
77 Lillestrøm II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
78 Molde II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
79 Ready 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
80 Lokomotiv Oslo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2
81 Brumunddal 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
82 Melbo IL 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 3
83 Kråkerøy 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 4
84 Varegg 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 5