Sound

Reserve League Olanda- Results, top scorers

Înregistrează-te
Marþi 14.11.2017
1
x
2
Final Jong Waalwijk 1 - 2 Jong NEC (0 - 1) - - -
Luni 20.11.2017
1
x
2
Final Jong Heracles 2 - 1 ADO Den Haag Res. (0 - 0) - - -
20:30 Jong Waalwijk -:- Jong Nac Breda - - - -
Final Jong Dordrecht 0 - 4 Jong Zwolle (0 - 1) - - -
Final Jong FC Eindhoven 3 - 0 Jong G.A. Eagles (3 - 0) - - -
Final Jong Heerenveen 3 - 1 Jong Excelsior (1 - 0) - - -
Final Jong Helmond 4 - 2 Jong Willem II (1 - 0) - - -
Final Jong Waalwijk 4 - 0 Jong Nac Breda (1 - 0) - - -
Luni 27.11.2017
1
x
2
Final Jong Feyenoord 3 - 0 ADO Den Haag Res. (1 - 0) - - -
Luni 04.12.2017
1
x
2
Final Jong Nac Breda 2 - 1 Jong Heracles (1 - 0) - - -
Final Jong Zwolle 4 - 4 Jong Roda (4 - 1) - - -
Final Jong Excelsior 1 - 2 Jong Waalwijk (0 - 1) - - -
Final Jong G.A. Eagles 1 - 2 Jong Helmond (0 - 2) - - -
20:30 Jong NEC -:- Jong Cambuur - - - -
Final Jong Willem II 1 - 2 Jong Dordrecht (0 - 0) - - -
Final Jong NEC 3 - 2 Jong Cambuur (1 - 2) - - -
Luni 11.12.2017
1
x
2
20:30 Jong Nac Breda -:- Jong Feyenoord - - - -
Amanat Jong Waalwijk - Jong Heerenveen - - - -
Marþi 12.12.2017
1
x
2
Final Jong Cambuur 2 - 1 ADO Den Haag Res. (0 - 0) - - -
Miercuri 17.01.2018
1
x
2
Final Jong Heracles 4 - 2 Jong Feyenoord (4 - 1) - - -
Luni 22.01.2018
1
x
2
Final Jong Feyenoord 0 - 3 Jong Excelsior (0 - 1) - - -
Final Jong Heracles 0 - 4 Jong Heerenveen (0 - 3) - - -
Final Jong NEC 1 - 1 ADO Den Haag Res. (0 - 0) - - -
Marþi 23.01.2018
1
x
2
Final Jong Cambuur 1 - 1 Jong Nac Breda (0 - 0) - - -
Luni 05.02.2018
1
x
2
20:30 Jong Excelsior -:- Jong Cambuur - - - -
Final Jong Heerenveen 5 - 0 Jong Feyenoord (1 - 0) - - -
20:30 Jong Nac Breda -:- Jong NEC - - - -
Final Jong Willem II 1 - 0 Jong Roda (1 - 0) - - -
Final Jong Zwolle 3 - 1 Jong FC Eindhoven (0 - 0) - - -
Marþi 06.02.2018
1
x
2
Final Jong Nac Breda 5 - 2 Jong NEC (1 - 1) - - -
Final Jong Helmond 0 - 3 Jong Dordrecht (0 - 0) - - -
Luni 12.02.2018
1
x
2
Final Jong Feyenoord 0 - 1 Jong Heerenveen - - - -
Final Jong Excelsior 1 - 4 Jong Cambuur (0 - 1) - - -
20:30 Jong Waalwijk -:- Jong Heracles - - - -
Luni 19.02.2018
1
x
2
Final Jong Feyenoord 3 - 0 Jong Waalwijk (1 - 0) - - -
Final Jong Cambuur 0 - 0 Jong Heerenveen (0 - 0) - - -
Final ADO Den Haag Res. 0 - 0 Jong Nac Breda (0 - 0) - - -
Final Jong Dordrecht 2 - 1 Jong G.A. Eagles (1 - 1) - - -
Final Jong NEC 1 - 0 Jong Excelsior (1 - 0) - - -
Final Jong Roda 2 - 0 Jong Helmond (0 - 0) - - -
Marþi 20.02.2018
1
x
2
Final Jong FC Eindhoven 0 - 2 Jong Willem II (0 - 1) - - -
Luni 26.02.2018
1
x
2
Final Jong Heerenveen 4 - 2 Jong NEC (1 - 0) - - -
Final Jong Excelsior 0 - 1 ADO Den Haag Res. (0 - 1) - - -
Final Jong Waalwijk 3 - 3 Jong Cambuur (2 - 2) - - -
Luni 05.03.2018
1
x
2
Final Jong Cambuur 4 - 1 Jong Heracles (3 - 1) - - -
Final ADO Den Haag Res. 4 - 4 Jong Heerenveen (0 - 3) - - -
Final Jong Dordrecht 2 - 3 Jong Roda (2 - 1) - - -
Final Jong G.A. Eagles 3 - 1 Jong Zwolle (1 - 0) - - -
Final Jong Helmond 1 - 2 Jong FC Eindhoven (1 - 0) - - -
Final Jong Nac Breda 0 - 0 Jong Excelsior (0 - 0) - - -
Final Jong NEC 1 - 3 Jong Waalwijk (0 - 1) - - -
Luni 12.03.2018
1
x
2
Final Jong Heerenveen 1 - 0 Jong Nac Breda (0 - 0) - - -
Final Jong Zwolle 5 - 0 Jong Willem II (3 - 0) - - -
Marþi 13.03.2018
1
x
2
Final Jong Feyenoord 6 - 0 Jong Cambuur (2 - 0) - - -
Final Jong Heracles 1 - 0 Jong NEC (1 - 0) - - -
Final Jong FC Eindhoven 2 - 0 Jong Dordrecht (2 - 0) - - -
20:30 Jong Roda -:- Jong G.A. Eagles - - - -
Final Jong Waalwijk 2 - 3 ADO Den Haag Res. (1 - 1) - - -
Luni 19.03.2018
1
x
2
Final Jong Heracles 0 - 2 Jong Cambuur (0 - 2) - - -
Final Jong Waalwijk 0 - 4 Jong Excelsior (0 - 2) - - -
Miercuri 28.03.2018
1
x
2
Final Jong Roda 0 - 2 Jong G.A. Eagles (0 - 1) - - -
Marþi 03.04.2018
1
x
2
15:00 Jong Nac Breda -:- Jong Feyenoord - - - -
Final Jong Waalwijk 1 - 2 Jong Heracles (1 - 2) - - -
Final Jong Feyenoord 3 - 1 Jong Nac Breda (1 - 1) - - -
Luni 09.04.2018
1
x
2
Final ADO Den Haag Res. 5 - 3 Jong Heracles (2 - 1) - - -
Final Jong Excelsior 3 - 2 Jong Heerenveen (2 - 1) - - -
Final Jong G.A. Eagles 2 - 3 Jong Willem II (2 - 0) - - -
Marþi 10.04.2018
1
x
2
Final Jong Feyenoord 0 - 0 Jong NEC (0 - 0) - - -
Final Jong Helmond 2 - 0 Jong Zwolle (1 - 0) - - -
Final Jong Nac Breda 6 - 2 Jong Waalwijk (0 - 0) - - -
Final Jong Roda 2 - 3 Jong FC Eindhoven (1 - 1) - - -
Marþi 17.04.2018
1
x
2
Final Jong Waalwijk 2 - 4 Jong Feyenoord (1 - 2) - - -
Luni 23.04.2018
1
x
2
15:00 ADO Den Haag Res. -:- Jong Feyenoord - - - -
Final Jong Cambuur 0 - 0 Jong NEC (0 - 0) - - -
Final Jong G.A. Eagles 3 - 3 Jong FC Eindhoven (1 - 1) - - -
19:30 Jong Heracles -:- Jong Nac Breda - - - -
Final Jong Waalwijk 2 - 4 Jong Heerenveen (0 - 2) - - -
Final Jong Willem II 4 - 2 Jong Helmond (3 - 1) - - -
Final Jong Zwolle 3 - 1 Jong Dordrecht (1 - 1) - - -
Marþi 24.04.2018
1
x
2
Final ADO Den Haag Res. 2 - 2 Jong Feyenoord (0 - 1) - - -
Final Jong Heracles 3 - 0 Jong Nac Breda (3 - 0) - - -
Luni 30.04.2018
1
x
2
Final Jong NEC 3 - 2 Jong Feyenoord (1 - 2) - - -
Final Jong Excelsior 1 - 1 Jong Heracles (1 - 0) - - -
Final ADO Den Haag Res. 3 - 3 Jong Cambuur (2 - 3) - - -
Final Jong Dordrecht 0 - 1 Jong Willem II (0 - 0) - - -
Amanat Jong Heerenveen - Jong Waalwijk - - - -
Final Jong Helmond 2 - 3 Jong G.A. Eagles (2 - 1) - - -
Final Jong Roda 1 - 1 Jong Zwolle (0 - 0) - - -
Marþi 22.05.2018
1
x
2
Final Jong Heerenveen 2 - 4 Jong Waalwijk (0 - 0) - - -
Luni 13.08.2018
1
x
2
15:00 Jong Feyenoord -:- Jong Excelsior - - - -
Final Jong Feyenoord 6 - 0 Jong Excelsior (3 - 0) - - -
19:30 Jong Dordrecht -:- Jong Roda - - - -
19:30 Jong Helmond -:- ADO Den Haag Res. - - - -
19:30 Jong Sittard -:- Jong FC Eindhoven - - - -
19:30 Jong Waalwijk -:- Jong Willem II - - - -
19:30 Jong Dordrecht -:- Jong Roda - - - -
Amanat Jong Helmond - ADO Den Haag Res. - - - -
Final Jong Sittard 4 - 0 Jong FC Eindhoven (2 - 0) - - -
Amanat Jong Waalwijk - Jong Willem II - - - -
Luni 20.08.2018
1
x
2
Final ADO Den Haag Res. 2 - 1 Jong Feyenoord (0 - 1) - - -
Final Jong Zwolle 1 - 1 Jong Heracles (1 - 0) - - -
Final Achilles '29 II 0 - 11 Jong FC Emmen (0 - 5) - - -
Final Jong Cambuur 2 - 4 Jong Heerenveen (1 - 1) - - -
Final De Graafschap II 4 - 0 Jong NEC (0 - 0) - - -
Final Jong Excelsior 2 - 2 Jong Dordrecht (0 - 0) - - -
Final Jong FC Eindhoven 0 - 2 Jong Nac Breda (0 - 1) - - -
Final Jong G.A. Eagles 1 - 2 Twente II (0 - 1) - - -
Final Jong Roda 0 - 3 Jong Waalwijk (0 - 3) - - -
Final Jong Willem II 2 - 0 Jong Sittard (1 - 0) - - -
Luni 27.08.2018
1
x
2
Final Jong FC Emmen 4 - 0 Jong Zwolle (4 - 0) - - -
Final Jong Heracles 4 - 0 Jong G.A. Eagles (2 - 0) - - -
Final Jong Dordrecht 1 - 2 ADO Den Haag Res. (0 - 0) - - -
Final Twente II 2 - 1 De Graafschap II (2 - 0) - - -
Final Jong Feyenoord 5 - 0 Jong Helmond (3 - 0) - - -
Final Jong Heerenveen 6 - 2 Achilles '29 II - - - -
Final Jong Nac Breda 0 - 1 Jong Willem II (0 - 0) - - -
Final Jong Sittard 5 - 1 Jong Roda (3 - 0) - - -
Final Jong Waalwijk 2 - 0 Jong Excelsior (2 - 0) - - -
Marþi 28.08.2018
1
x
2
Final Jong NEC 4 - 2 Jong Cambuur (2 - 2) - - -
Luni 03.09.2018
1
x
2
Final Jong Waalwijk 3 - 0 Jong Willem II (2 - 0) - - -
Luni 10.09.2018
1
x
2
Final Jong Dordrecht 0 - 3 Jong Roda (0 - 2) - - -
Marþi 11.09.2018
1
x
2
19:30 Jong Dordrecht -:- Jong Roda - - - -
Luni 17.09.2018
1
x
2
Final Jong Cambuur 2 - 1 Twente II (1 - 0) - - -
Final De Graafschap II 0 - 1 Jong Heracles (0 - 1) - - -
Final ADO Den Haag Res. 3 - 1 Jong Waalwijk (1 - 0) - - -
Amanat Jong Excelsior - Jong Sittard - - - -
Final Jong G.A. Eagles 1 - 0 Jong FC Emmen (1 - 0) - - -
Final Jong NEC 5 - 1 Jong Heerenveen (1 - 1) - - -
Final Jong Roda 0 - 1 Jong Nac Breda (0 - 0) - - -
Final Jong Willem II 4 - 1 Jong FC Eindhoven (1 - 0) - - -
Final Jong Zwolle 5 - 0 Achilles '29 II (1 - 0) - - -
Marþi 18.09.2018
1
x
2
Final Jong Helmond 6 - 0 Jong Dordrecht (1 - 0) - - -
Luni 01.10.2018
1
x
2
Final Achilles '29 II 0 - 5 Jong G.A. Eagles (0 - 2) - - -
Final Jong Dordrecht 2 - 2 Jong Feyenoord (1 - 1) - - -
Final Jong FC Eindhoven 0 - 4 Jong Roda (0 - 2) - - -
Final Jong FC Emmen 2 - 2 De Graafschap II (0 - 0) - - -
Final Twente II 2 - 1 Jong NEC (0 - 0) - - -
Final Jong Heerenveen 2 - 1 Jong Zwolle (1 - 0) - - -
Final Jong Heracles 3 - 2 Jong Cambuur (1 - 1) - - -
Final Jong Nac Breda 3 - 0 Jong Excelsior (2 - 0) - - -
Final Jong Sittard 3 - 0 ADO Den Haag Res. (1 - 0) - - -
Final Jong Waalwijk 3 - 0 Jong Helmond (1 - 0) - - -
Luni 08.10.2018
1
x
2
Final Jong Excelsior 1 - 2 Jong Sittard (0 - 1) - - -
Final Jong Helmond 0 - 2 ADO Den Haag Res. (0 - 1) - - -
Joi 11.10.2018
1
x
2
Final Jong Feyenoord 1 - 0 Jong Nac Breda (0 - 0) - - -
Marþi 16.10.2018
1
x
2
Final Jong Nac Breda 1 - 5 Jong Sittard (1 - 2) - - -
Luni 22.10.2018
1
x
2
Final Jong NEC 0 - 2 Jong Heracles (0 - 0) - - -
Final Jong Feyenoord 4 - 0 Jong Waalwijk (1 - 0) - - -
Final Jong Cambuur 0 - 0 Jong FC Emmen (0 - 0) - - -
Final De Graafschap II 10 - 0 Achilles '29 II (6 - 0) - - -
Final ADO Den Haag Res. 1 - 1 Jong Nac Breda (1 - 1) - - -
Final Jong Excelsior 6 - 1 Jong FC Eindhoven (1 - 1) - - -
Final Jong G.A. Eagles 1 - 1 Jong Zwolle (1 - 0) - - -
Final Jong Helmond 0 - 2 Jong Sittard (0 - 0) - - -
Final Jong Roda 0 - 4 Jong Willem II (0 - 3) - - -
Marþi 23.10.2018
1
x
2
Final Twente II 3 - 1 Jong Heerenveen (0 - 1) - - -
Luni 29.10.2018
1
x
2
Amanat Jong Helmond - Jong Roda - - - -
Final Jong Nac Breda 4 - 1 Jong Dordrecht (2 - 1) - - -
Luni 05.11.2018
1
x
2
Final Jong Heracles 4 - 3 Twente II (1 - 2) - - -
Final Achilles '29 II 0 - 10 Jong Cambuur (0 - 5) - - -
20:30 Jong FC Eindhoven -:- ADO Den Haag Res. - - - -
Final Jong FC Emmen 0 - 1 Jong NEC (0 - 1) - - -
Final Jong Heerenveen 2 - 2 Jong G.A. Eagles (0 - 1) - - -
Final Jong Nac Breda 0 - 0 Jong Helmond (0 - 0) - - -
20:30 Jong Sittard -:- Jong Feyenoord - - - -
Final Jong Waalwijk 2 - 0 Jong Dordrecht (1 - 0) - - -
Final Jong Willem II 0 - 3 Jong Excelsior (0 - 1) - - -
Final Jong Zwolle 4 - 2 De Graafschap II (2 - 1) - - -
Marþi 06.11.2018
1
x
2
Final Jong Sittard 1 - 3 Jong Feyenoord (1 - 2) - - -
Final Jong FC Eindhoven 2 - 0 ADO Den Haag Res. (0 - 0) - - -
Luni 12.11.2018
1
x
2
Final ADO Den Haag Res. 1 - 4 Jong Excelsior (1 - 2) - - -
Luni 19.11.2018
1
x
2
Final Jong Waalwijk 1 - 0 Jong Nac Breda (0 - 0) - - -
Marþi 20.11.2018
1
x
2
Final Jong Feyenoord 3 - 1 Jong Willem II (2 - 0) - - -
Luni 26.11.2018
1
x
2
Final Jong Cambuur 3 - 5 Jong Zwolle (0 - 3) - - -
Final De Graafschap II 2 - 4 Jong G.A. Eagles (1 - 1) - - -
Final ADO Den Haag Res. 2 - 1 Jong Willem II (2 - 1) - - -
Final Jong Dordrecht 1 - 2 Jong Sittard (0 - 1) - - -
Final Jong Excelsior 4 - 2 Jong Roda (2 - 1) - - -
Final Jong Helmond 0 - 7 Jong FC Eindhoven (0 - 4) - - -
Final Jong Heracles 4 - 1 Jong Heerenveen (1 - 0) - - -
Final Jong NEC 4 - 0 Achilles '29 II - - - -
20:30 Jong Nijmegen -:- Jong Achilles 29 - - - -
Marþi 27.11.2018
1
x
2
Final Twente II 0 - 3 Jong FC Emmen (0 - 2) - - -
Luni 03.12.2018
1
x
2
Final Jong FC Eindhoven 2 - 1 Jong Feyenoord (1 - 1) - - -
Final Achilles '29 II 2 - 10 Twente II (0 - 4) - - -
Final De Graafschap II 4 - 3 Jong Heerenveen (1 - 1) - - -
Final Jong FC Emmen 0 - 3 Jong Heracles (0 - 2) - - -
Final Jong Roda 6 - 1 ADO Den Haag Res. (2 - 1) - - -
Final Jong Sittard 2 - 0 Jong Waalwijk (1 - 0) - - -
Final Jong Willem II 4 - 0 Jong Helmond (1 - 0) - - -
Final Jong Zwolle 3 - 0 Jong NEC (1 - 0) - - -
Marþi 04.12.2018
1
x
2
Final Jong G.A. Eagles 2 - 1 Jong Cambuur (0 - 0) - - -
Joi 06.12.2018
1
x
2
20:30 Jong Dordrecht -:- Jong FC Eindhoven - - - -
Vineri 07.12.2018
1
x
2
22:00 Jong Dordrecht -:- Jong FC Eindhoven - - - -
Luni 10.12.2018
1
x
2
Final Jong Roda 1 - 4 Jong Feyenoord (1 - 2) - - -
20:30 Jong Cambuur -:- De Graafschap II - - - -
Amanat Jong Excelsior - Jong Helmond - - - -
Final Jong FC Eindhoven 3 - 2 Jong Waalwijk (2 - 1) - - -
Final Twente II 1 - 0 Jong Zwolle (1 - 0) - - -
Final Jong Heerenveen 0 - 2 Jong FC Emmen (0 - 1) - - -
Final Jong NEC 4 - 3 Jong G.A. Eagles (4 - 1) - - -
Final Jong Willem II 4 - 0 Jong Dordrecht (1 - 0) - - -
Final Jong Heracles 20 - 0 Achilles '29 II (10 - 0) - - -
Marþi 11.12.2018
1
x
2
Final Jong Cambuur 0 - 1 De Graafschap II (0 - 0) - - -
Luni 17.12.2018
1
x
2
Final Jong Dordrecht 3 - 2 Jong FC Eindhoven (2 - 1) - - -
Amanat Jong Helmond - Jong Roda - - - -
Final Jong Excelsior 1 - 2 Jong Helmond (1 - 1) - - -
Luni 21.01.2019
1
x
2
Final Jong Feyenoord 0 - 2 Twente II (0 - 1) - - -
Luni 28.01.2019
1
x
2
Final Jong FC Emmen 0 - 0 Jong NEC (0 - 0) - - -
Final Jong Heracles 1 - 1 Jong Sittard (1 - 1) - - -
Final Jong Willem II 1 - 1 ADO Den Haag Res. (1 - 0) - - -
20:30 Achilles '29 II -:- Jong G.A. Eagles - - - -
Final De Graafschap II 1 - 0 Jong Helmond (1 - 0) - - -
20:30 Jong Excelsior -:- Jong Cambuur - - - -
Final Jong FC Eindhoven 0 - 4 Jong Heerenveen (0 - 3) - - -
Marþi 29.01.2019
1
x
2
Final Jong Roda 4 - 2 Jong Nac Breda (2 - 0) - - -
Final Jong Zwolle 3 - 0 Jong Waalwijk (1 - 0) - - -
20:30 Achilles '29 II -:- Jong G.A. Eagles - - - -
Final Jong Excelsior 3 - 0 Jong Cambuur (2 - 0) - - -
Luni 04.02.2019
1
x
2
Final Jong Helmond 2 - 3 Jong Roda (1 - 0) - - -
Final Jong Sittard 1 - 0 Jong Waalwijk (1 - 0) - - -
Final Jong G.A. Eagles 2 - 0 Jong Dordrecht (0 - 0) - - -
Final Jong Heerenveen 2 - 3 Jong Excelsior (1 - 3) - - -
Final Jong Nac Breda 1 - 0 Jong FC Eindhoven (1 - 0) - - -
Marþi 05.02.2019
1
x
2
Final Jong Cambuur 6 - 1 Achilles '29 II (1 - 1) - - -
Luni 11.02.2019
1
x
2
Final Jong NEC 4 - 0 Jong Feyenoord (1 - 0) - - -
Final ADO Den Haag Res. 4 - 0 Jong Heracles (2 - 0) - - -
Final Jong Waalwijk 1 - 1 Jong FC Emmen (0 - 0) - - -
Final Twente II 4 - 1 Jong Willem II (2 - 1) - - -
Final Jong Sittard 0 - 2 Jong Zwolle (0 - 1) - - -
Final Achilles '29 II 0 - 7 Jong Heerenveen (0 - 4) - - -
Final Jong Dordrecht 0 - 5 Jong Cambuur (0 - 2) - - -
Amanat Jong FC Eindhoven - Jong Helmond - - - -
Marþi 12.02.2019
1
x
2
Final Jong Excelsior 0 - 3 Jong Nac Breda (0 - 1) - - -
Final Jong Roda 5 - 0 De Graafschap II (3 - 0) - - -
Luni 18.02.2019
1
x
2
Final Jong FC Emmen 6 - 0 Jong Sittard (3 - 0) - - -
Final Jong Willem II 1 - 3 Jong Feyenoord (0 - 1) - - -
Final Jong Waalwijk 2 - 1 Jong NEC (1 - 0) - - -
Final Jong Zwolle 1 - 2 ADO Den Haag Res. (0 - 0) - - -
Final Jong Cambuur 1 - 2 Jong G.A. Eagles (0 - 1) - - -
Final De Graafschap II 2 - 0 Jong FC Eindhoven (2 - 0) - - -
20:30 Jong Heerenveen -:- Jong Dordrecht - - - -
Amanat Jong Helmond - Jong Excelsior - - - -
Final Jong Nac Breda 12 - 0 Achilles '29 II (6 - 0) - - -
Marþi 19.02.2019
1
x
2
Final Jong Heracles 1 - 1 Twente II (0 - 0) - - -
Luni 25.02.2019
1
x
2
Final Jong Waalwijk 1 - 3 Jong Heracles (0 - 2) - - -
Final ADO Den Haag Res. 1 - 1 Jong FC Emmen (0 - 0) - - -
Final Achilles '29 II 1 - 4 Jong G.A. Eagles (0 - 4) - - -
Final Jong FC Eindhoven 1 - 3 Jong Roda (0 - 2) - - -
Final Jong Heerenveen 3 - 1 Jong Dordrecht (1 - 0) - - -
Luni 04.03.2019
1
x
2
Final Twente II 3 - 2 Jong Zwolle (2 - 1) - - -
Final Jong Excelsior 0 - 2 De Graafschap II (0 - 1) - - -
Final Jong G.A. Eagles 0 - 0 Jong Heerenveen (0 - 0) - - -
Luni 11.03.2019
1
x
2
Amanat Jong Zwolle - Jong Feyenoord - - - -
Final Jong FC Emmen 5 - 2 Twente II (2 - 1) - - -
Final Jong Sittard 0 - 1 Jong NEC (0 - 0) - - -
Final Jong Heracles 3 - 1 Jong Willem II (1 - 0) - - -
Final Jong Waalwijk 2 - 0 ADO Den Haag Res. (1 - 0) - - -
Final Jong Heerenveen 2 - 0 Jong Cambuur (0 - 0) - - -
Final Jong Helmond 7 - 0 Jong Dordrecht (4 - 0) - - -
Final Jong Nac Breda 1 - 2 Jong G.A. Eagles (0 - 1) - - -
Final Jong Roda 0 - 3 Jong Excelsior (0 - 1) - - -
Final De Graafschap II 14 - 0 Achilles '29 II (9 - 0) - - -
Luni 18.03.2019
1
x
2
Final Jong NEC 0 - 0 Jong Willem II (0 - 0) - - -
Final Jong FC Eindhoven 1 - 3 Jong Helmond (0 - 2) - - -
Final Jong G.A. Eagles 1 - 2 Jong Excelsior (0 - 1) - - -
Miercuri 20.03.2019
1
x
2
Final Jong Feyenoord 2 - 2 Jong Heracles (1 - 0) - - -
Luni 25.03.2019
1
x
2
Final Jong NEC 1 - 0 Twente II (0 - 0) - - -
Final Achilles '29 II 2 - 4 Jong Helmond (2 - 4) - - -
Final Jong Dordrecht 2 - 4 Jong Nac Breda (1 - 2) - - -
Final Jong FC Eindhoven 0 - 6 Jong G.A. Eagles (0 - 2) - - -
Marþi 26.03.2019
1
x
2
16:00 Jong Zwolle -:- Jong Feyenoord - - - -
Marþi 02.04.2019
1
x
2
Final Jong Cambuur 6 - 3 Jong FC Eindhoven (4 - 2) - - -
Luni 08.04.2019
1
x
2
Final Jong Feyenoord 0 - 2 Jong FC Emmen (0 - 7) - - -
Final Jong Willem II 0 - 1 Jong Zwolle (0 - 0) - - -
Final ADO Den Haag Res. 0 - 1 Jong Sittard (0 - 0) - - -
Final Twente II 3 - 0 Jong Waalwijk (1 - 0) - - -
Final Achilles '29 II 0 - 8 Jong Roda (0 - 3) - - -
Final Jong Cambuur 0 - 7 Jong Nac Breda (0 - 1) - - -
Final Jong Dordrecht 1 - 4 De Graafschap II (0 - 1) - - -
Final Jong Excelsior 6 - 0 Jong FC Eindhoven (2 - 0) - - -
Final Jong G.A. Eagles 3 - 2 Jong Helmond (2 - 1) - - -
Marþi 09.04.2019
1
x
2
Final Jong NEC 1 - 3 Jong Heracles (0 - 1) - - -
Luni 15.04.2019
1
x
2
Final Jong FC Emmen 4 - 1 Jong Willem II (1 - 1) - - -
Final Jong Sittard 1 - 3 Twente II (0 - 1) - - -
Final Jong Zwolle 3 - 1 Jong Heracles (2 - 0) - - -
Final ADO Den Haag Res. 1 - 4 Jong NEC (0 - 2) - - -
Final Jong Waalwijk 3 - 0 Jong Feyenoord (1 - 0) - - -
Final Jong Helmond 3 - 1 Jong Cambuur (1 - 0) - - -
Final Jong Nac Breda 0 - 1 Jong Heerenveen (0 - 0) - - -
Final Jong Roda 3 - 1 Jong Dordrecht (1 - 0) - - -
Final Jong FC Eindhoven 2 - 3 Achilles '29 II (0 - 0) - - -
Marþi 16.04.2019
1
x
2
Final De Graafschap II 1 - 1 Jong G.A. Eagles (0 - 1) - - -
Luni 29.04.2019
1
x
2
Final Jong Willem II 1 - 1 Jong Waalwijk (1 - 0) - - -
Final Twente II 4 - 2 ADO Den Haag Res. (2 - 0) - - -
Final Jong Heracles 0 - 1 Jong FC Emmen (0 - 0) - - -
19:30 Jong Zwolle -:- Jong NEC - - - -
Final Achilles '29 II 1 - 15 Jong Excelsior (1 - 2) - - -
Final Jong Cambuur 2 - 2 De Graafschap II (0 - 2) - - -
Final Jong Dordrecht 4 - 1 Jong FC Eindhoven (0 - 0) - - -
Final Jong G.A. Eagles 3 - 2 Jong Roda (1 - 1) - - -
Final Jong Heerenveen 4 - 1 Jong Helmond (2 - 0) - - -
Marþi 30.04.2019
1
x
2
Final Jong Zwolle 0 - 1 Jong NEC (0 - 0) - - -
Joi 02.05.2019
1
x
2
Final Jong Zwolle 3 - 3 Jong Feyenoord (1 - 1) - - -
Luni 06.05.2019
1
x
2
Final Jong Feyenoord 1 - 2 Jong Sittard (0 - 0) - - -
Final De Graafschap II 2 - 3 Jong Heerenveen (1 - 1) - - -
Final Jong Helmond 2 - 2 Jong Nac Breda (0 - 2) - - -
Marþi 07.05.2019
1
x
2
Final Jong Excelsior 4 - 1 Jong Dordrecht (2 - 0) - - -
Final Jong Roda 3 - 2 Jong Cambuur (1 - 1) - - -
Final Jong FC Emmen 1 - 1 Jong Zwolle (1 - 1) - - -
Joi 09.05.2019
1
x
2
Final Jong Nac Breda 1 - 0 De Graafschap II (0 - 0) - - -
Luni 13.05.2019
1
x
2
Amanat ADO Den Haag Res. - Jong Feyenoord - - - -
Final Jong Sittard 0 - 2 Jong Willem II (0 - 2) - - -
Final Jong Heerenveen 1 - 4 Jong Roda (0 - 2) - - -
Amanat Jong Dordrecht - Achilles '29 II - - - -
Amanat Jong Dordrecht - Jong Achilles 29 - - - -
Luni 12.08.2019
1
x
2
Final Jong Cambuur 2 - 1 Jong Heracles (0 - 1) - - -
Final Jong FC Emmen 2 - 2 Jong G.A. Eagles (1 - 0) - - -
Final Jong Nac Breda 1 - 0 Jong Roda (0 - 0) - - -
19:30 Jong Vitesse -:- Jong Heerenveen - - - -
Final Jong Zwolle 4 - 0 De Graafschap II (2 - 0) - - -
Marþi 13.08.2019
1
x
2
Final Twente II 0 - 3 Groningen II (0 - 0) - - -
Final Jong Dordrecht 2 - 2 Den Bosch II (0 - 1) - - -
Final Jong FC Eindhoven 0 - 4 Jong Waalwijk (0 - 2) - - -
Aban. Jong Vitesse - Jong Heerenveen - - - -
Luni 19.08.2019
1
x
2
Final Groningen II 1 - 5 Jong Vitesse (1 - 3) - - -
Final De Graafschap II 2 - 1 Jong Cambuur (0 - 1) - - -
Final Jong G.A. Eagles 2 - 1 Jong Zwolle (1 - 0) - - -
Final Jong Heerenveen 2 - 1 Jong FC Emmen (1 - 0) - - -
Final Jong Roda 1 - 1 Jong Dordrecht (1 - 0) - - -
19:30 Jong Waalwijk -:- Jong Venlo - - - -
Final Jong Willem II 3 - 0 Jong FC Eindhoven (2 - 0) - - -
Final Jong Waalwijk 3 - 1 Jong Venlo (2 - 1) - - -
Marþi 20.08.2019
1
x
2
Final Jong Excelsior 0 - 4 Jong Sittard (0 - 2) - - -
Final Den Bosch II 0 - 3 Jong NEC (0 - 1) - - -
Luni 26.08.2019
1
x
2
15:00 Jong Feyenoord -:- De Graafschap II - - - -
15:00 Jong FC Emmen -:- Groningen II - - - -
19:30 Jong Vitesse -:- Twente II - - - -
19:30 Jong Cambuur -:- Jong G.A. Eagles - - - -
19:30 Jong Dordrecht -:- Jong Nac Breda - - - -
19:30 Jong FC Eindhoven -:- Den Bosch II - - - -
19:30 Jong NEC -:- Jong Roda - - - -
19:30 Jong Sittard -:- Jong Waalwijk - - - -
19:30 Jong Venlo -:- Jong Willem II - - - -
19:30 Jong Zwolle -:- Jong Heerenveen - - - -
Partide jucate 289
Victorii gazde 47.8%
Victorii oaspeți 37.4%
Egaluri 14.8%
Total goluri 1136
Goluri / meci 3.93
Goluri / meci echipa gazdă 2.12
Goluri / meci echipa oaspete 1.77
Cartonase galbene 4
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 24
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 96.5%
Peste 1.5 goluri 86.9%
Peste 2.5 goluri 72.7%
Peste 3.5 goluri 52.6%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 79.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 46.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 23.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 8.7%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 86.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 66.1%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 37.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 17%
Goluri în repriza 1 484
Goluri în repriza 2 639
Goluri în repriza 1 (gazde) 261
Goluri în repriza 2 (gazde) 359
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 223
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 290
Echipa gazdă învinge la 0 66 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 56 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 24 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 15 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 56 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 66 meciuri
Echipa gazdă a înscris 222 meciuri
Echipa oaspete a înscris 212 meciuri
Nu s-au marcat goluri 11 meciuri
Penalty-uri înscrise 43
Penalty-uri ratate 1
Penalty-uri / partidă 0.2
Loc Echipă GPM GP
1 Jong FC Emmen 0.85 17
2 Jong Vitesse 1 1
3 Jong Nac Breda 1.23 38
4 Jong Sittard 1.25 25
5 Jong Zwolle 1.39 39
6 Jong NEC 1.4 42
7 Jong Heracles 1.53 46
8 Jong G.A. Eagles 1.55 45
9 Jong Willem II 1.57 44
10 De Graafschap II 1.62 34
11 Twente II 1.63 31
12 Jong Feyenoord 1.63 49
13 Jong Excelsior 1.63 49
14 Jong Heerenveen 1.71 53
15 Jong Waalwijk 1.79 61
16 1.86 52
17 ADO Den Haag Res. 1.93 56
18 Jong Cambuur 2.13 68
19 Jong Helmond 2.23 58
20 Groningen II 2.5 5
21 Den Bosch II 2.5 5
22 Jong Dordrecht 2.76 80
23 Jong FC Eindhoven 2.83 82
24 Jong Venlo 3 3
25 Achilles '29 II 7.94 143
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Jong Waalwijk 1.76 34 26 8 19 14 5 15 12 3
2 Jong Cambuur 2.16 32 25 7 16 11 5 16 14 2
3 Jong Feyenoord 2.13 30 25 5 16 11 5 14 14 0
4 Jong Excelsior 2.37 30 24 6 16 13 3 14 11 3
5 Jong Heerenveen 2.35 31 24 7 15 12 3 16 12 4
6 Jong Dordrecht 1.14 29 24 5 14 13 1 15 11 4
7 Jong G.A. Eagles 2.14 29 23 6 14 10 4 15 13 2
8 Jong FC Eindhoven 1.38 29 23 6 14 10 4 15 13 2
9 Jong Heracles 2.5 30 21 9 15 10 5 15 11 4
10 2.32 28 21 7 15 10 5 13 11 2
11 Jong Helmond 1.73 26 20 6 13 10 3 13 10 3
12 Jong Zwolle 2.21 28 19 9 14 12 2 14 7 7
13 ADO Den Haag Res. 1.59 29 19 10 14 10 4 15 9 6
14 Jong Willem II 1.64 28 18 10 13 8 5 15 10 5
15 Jong NEC 1.53 30 18 12 14 9 5 16 9 7
16 Achilles '29 II 0.67 18 18 0 9 9 0 9 9 0
17 Jong Nac Breda 1.97 31 16 15 15 8 7 16 8 8
18 Twente II 2.42 19 15 4 10 9 1 9 6 3
19 De Graafschap II 2.67 21 14 7 11 7 4 10 7 3
20 Jong Sittard 1.8 20 11 9 10 5 5 10 6 4
21 Jong FC Emmen 2.3 20 10 10 10 7 3 10 3 7
22 Groningen II 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
23 Den Bosch II 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
24 Jong Vitesse 5 1 1 0 0 0 0 1 1 0
25 Jong Venlo 1 1 1 0 0 0 0 1 1 0
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Jong Heracles 11 - 5 9 - 10 15 - 7 10 - 9 11 - 7 15 - 5 75 - 46
2 Jong Heerenveen 7 - 4 11 - 5 12 - 5 14 - 8 19 - 11 9 - 18 73 - 53
3 Jong Excelsior 11 - 6 7 - 6 7 - 10 15 - 9 15 - 5 14 - 9 71 - 49
4 Jong Cambuur 11 - 6 13 - 5 7 - 15 12 - 13 5 - 11 15 - 17 69 - 68
5 6 - 5 6 - 14 13 - 8 14 - 9 9 - 7 14 - 9 65 - 52
6 Jong Feyenoord 8 - 7 7 - 6 13 - 6 9 - 8 11 - 8 13 - 12 64 - 49
7 Jong Zwolle 7 - 5 8 - 4 11 - 8 6 - 4 14 - 4 16 - 15 62 - 39
8 Jong G.A. Eagles 9 - 9 6 - 6 8 - 6 11 - 8 8 - 4 16 - 11 62 - 45
9 Jong Nac Breda 7 - 3 10 - 4 5 - 5 14 - 5 12 - 7 12 - 9 61 - 38
10 Jong Waalwijk 7 - 8 12 - 8 6 - 9 12 - 12 10 - 8 13 - 16 60 - 61
11 De Graafschap II 7 - 7 8 - 3 11 - 5 7 - 3 9 - 9 14 - 7 56 - 34
12 Jong FC Emmen 10 - 3 3 - 1 9 - 4 3 - 2 10 - 6 11 - 1 46 - 17
13 Twente II 6 - 4 4 - 1 8 - 3 6 - 8 7 - 5 12 - 6 46 - 31
14 Jong NEC 8 - 5 4 - 4 5 - 6 9 - 10 10 - 8 11 - 9 46 - 42
15 Jong Willem II 9 - 4 6 - 6 6 - 7 7 - 5 12 - 6 4 - 11 46 - 44
16 ADO Den Haag Res. 3 - 10 7 - 9 4 - 5 8 - 8 8 - 11 14 - 13 46 - 56
17 Jong Helmond 7 - 8 8 - 6 7 - 8 6 - 9 5 - 16 10 - 8 45 - 58
18 Jong FC Eindhoven 8 - 17 7 - 11 3 - 9 6 - 19 6 - 14 10 - 12 40 - 82
19 Jong Sittard 4 - 5 3 - 3 6 - 3 4 - 3 5 - 5 7 - 4 36 - 25
20 Jong Dordrecht 2 - 7 4 - 11 3 - 11 7 - 12 6 - 16 9 - 19 33 - 80
21 Achilles '29 II 0 - 19 2 - 23 1 - 19 3 - 21 2 - 24 0 - 27 12 - 143
22 Jong Vitesse 0 - 1 2 - 0 1 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 0 5 - 1
23 Groningen II 1 - 0 0 - 2 0 - 1 3 - 1 0 - 1 0 - 0 4 - 5
24 Den Bosch II 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 2 0 - 1 2 - 5
25 Jong Venlo 1 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 3
1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
Jucător

An:

Echipa: