Sound

Division 1 Polonia- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
26 Iul
29 Mai
Vineri 16.08.2019
1
x
2
Final Odra Opole 0 - 1 Stomil Olsztyn (0 - 1) 1.95 3.40 3.40
Final Chrobry Głogów 0 - 1 Puszcza Niepołomice (0 - 0) 2.80 2.95 2.50
Final Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Tychy 71 (0 - 0) 2.26 3.40 3.30
Final Stal Mielec 2 - 0 Olimpia Grudziądz (2 - 0) 1.40 4.30 6.40
Final Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Nieciecza (1 - 0) 2.95 3.30 2.20
Sâmbãtã 17.08.2019
1
x
2
Final Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 Miedź Legnica (1 - 0) 2.70 3.20 2.40
Final Radomiak Radom 0 - 2 Warta Poznań (0 - 0) - - -
Final Wigry Suwałki 1 - 0 Podbeskidzie (1 - 0) 3.50 3.30 1.95
Final Jastrzębie 1 - 1 Bełchatów (0 - 0) 1.90 3.40 3.55
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Nieciecza 4 3 0 1 6 1 +5 9
? Î V V V V
2 Warta Poznań 4 3 0 1 6 3 +3 9
? V V V Î V
3 Bełchatów 4 2 1 1 7 2 +5 7
? E V Î V V
4 Podbeskidzie 4 2 1 1 6 3 +3 7
? Î V V E Î
5 Chojniczanka Chojnice 4 2 1 1 7 5 +2 7
? V V Î E V
6 Miedź Legnica 4 2 1 1 4 3 +1 7
? Î V V E V
7 Puszcza Niepołomice 4 2 1 1 3 2 +1 7
? V Î V E Î
8 Stal Mielec 4 2 1 1 6 6 +0 7
? V Î E V V
9 Olimpia Grudziądz 4 2 0 2 9 7 +2 6
? Î Î V V E
10 Sandecja Nowy Sącz 4 2 0 2 4 6 -2 6
? V V Î Î Î
11 Stomil Olsztyn 4 2 0 2 4 6 -2 6
? V V Î Î V
12 Radomiak Radom 4 2 0 2 4 7 -3 6
? Î Î V V E
13 Jastrzębie 4 1 2 1 4 4 +0 5
? E Î V E Î
14 Wigry Suwałki 4 1 2 1 4 4 +0 5
? V Î E E V
15 Zagłębie Sosnowiec 4 1 1 2 2 4 -2 4
? V Î Î E V
16 Tychy 71 4 1 0 3 6 6 +0 3
? Î V Î Î V
17 Odra Opole 4 0 1 3 1 6 -5 1
? Î Î Î E V
18 Chrobry Głogów 4 0 0 4 1 9 -8 0
? Î Î Î Î V
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Bełchatów 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V Î V V
2 Chojniczanka Chojnice 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î E V
3 Chrobry Głogów 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î Î V
4 Jastrzębie 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î V E Î
5 Miedź Legnica 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V V E V
6 Nieciecza 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V V V V
7 Odra Opole 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î E V
8 Olimpia Grudziądz 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î V V E
9 Podbeskidzie 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V V E Î
10 Puszcza Niepołomice 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î V E Î
11 Radomiak Radom 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î V V E
12 Sandecja Nowy Sącz 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î Î Î
13 Stal Mielec 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î E V V
14 Stomil Olsztyn 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V Î Î V
15 Tychy 71 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V Î Î V
16 Warta Poznań 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V V Î V
17 Wigry Suwałki 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î E E V
18 Zagłębie Sosnowiec 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î Î E V
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Nieciecza 4 3 0 1 6 1 2 2 0 0 5 0 2 1 0 1 1 1 +5 9
2 Warta Poznan 4 3 0 1 6 3 1 1 0 0 1 0 3 2 0 1 5 3 +3 9
3 Belchatow 4 2 1 1 7 2 2 2 0 0 6 0 2 0 1 1 1 2 +5 7
4 Podbeskidzie 4 2 1 1 6 3 1 1 0 0 4 1 3 1 1 1 2 2 +3 7
5 Chojniczanka Chojnice 4 2 1 1 7 5 2 1 0 1 1 1 2 1 1 0 6 4 +2 7
6 Miedz Legnica 4 2 1 1 4 3 2 1 1 0 2 1 2 1 0 1 2 2 +1 7
7 Puszcza Niepolomice 4 2 1 1 3 2 2 0 1 1 1 2 2 2 0 0 2 0 +1 7
8 Stal Mielec 4 2 1 1 6 6 3 2 1 0 5 2 1 0 0 1 1 4 +0 7
9 Olimpia Grudziadz 4 2 0 2 9 7 2 1 0 1 8 5 2 1 0 1 1 2 +2 6
10 Sandecja Nowy Sacz 4 2 0 2 4 6 2 1 0 1 2 2 2 1 0 1 2 4 -2 6
11 Stomil Olsztyn 4 2 0 2 4 6 1 1 0 0 2 1 3 1 0 2 2 5 -2 6
12 Radomiak Radom 4 2 0 2 4 7 3 2 0 1 4 4 1 0 0 1 0 3 -3 6
13 Jastrzebie 4 1 2 1 4 4 2 1 1 0 3 2 2 0 1 1 1 2 +0 5
14 Wigry Suwalki 4 1 2 1 4 4 3 1 1 1 3 3 1 0 1 0 1 1 +0 5
15 Zaglebie Sosnowiec 4 1 1 2 2 4 3 1 1 1 2 2 1 0 0 1 0 2 -2 4
16 Tychy 71 4 1 0 3 6 6 1 1 0 0 4 1 3 0 0 3 2 5 +0 3
17 Odra Opole 4 0 1 3 1 6 2 0 0 2 0 2 2 0 1 1 1 4 -5 1
18 Chrobry Glogow 4 0 0 4 1 9 2 0 0 2 0 2 2 0 0 2 1 7 -8 0
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Belchatow 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Chojniczanka Chojnice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Chrobry Glogow 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Jastrzebie 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Miedz Legnica 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Nieciecza 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Odra Opole 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Olimpia Grudziadz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Podbeskidzie 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Puszcza Niepolomice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Radomiak Radom 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Sandecja Nowy Sacz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Stal Mielec 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Stomil Olsztyn 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Tychy 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Warta Poznan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Wigry Suwalki 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 Zaglebie Sosnowiec 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Promovează
PlayOff Promovare
Retrogradează
Partide jucate 36
Victorii gazde 52.8%
Victorii oaspeți 30.6%
Egaluri 16.6%
Total goluri 84
Goluri / meci 2.33
Goluri / meci echipa gazdă 1.47
Goluri / meci echipa oaspete 0.86
Cartonase galbene 169
Cartonase galbene / partidă 4.7
Cartonase roșii 8
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 94.4%
Peste 1.5 goluri 63.9%
Peste 2.5 goluri 44.4%
Peste 3.5 goluri 11.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 72.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 38.9%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 8.3%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 66.7%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 30.6%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 8.3%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 2.8%
Goluri în repriza 1 43
Goluri în repriza 2 41
Goluri în repriza 1 (gazde) 27
Goluri în repriza 2 (gazde) 26
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 16
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 15
Echipa gazdă învinge la 0 11 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 7 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 4 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 1 meci
Echipa gazdă pierde la 0 7 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 11 meciuri
Echipa gazdă a înscris 27 meciuri
Echipa oaspete a înscris 23 meciuri
Nu s-au marcat goluri 2 meciuri
Penalty-uri înscrise 11
Penalty-uri ratate 3
Penalty-uri / partidă 0.4
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Tychy 71 1.5 4 3 1 1 1 0 3 2 1
2 Stomil Olsztyn 1 4 3 1 1 1 0 3 2 1
3 Radomiak Radom 1 4 3 1 3 2 1 1 1 0
4 Sandecja Nowy Sącz 1 4 3 1 2 1 1 2 2 0
5 Olimpia Grudziądz 2.25 4 2 2 2 2 0 2 0 2
6 Bełchatów 1.75 4 2 2 2 2 0 2 0 2
7 Stal Mielec 1.5 4 2 2 3 1 2 1 1 0
8 Warta Poznań 1.5 4 2 2 1 0 1 3 2 1
9 Jastrzębie 1 4 2 2 2 1 1 2 1 1
10 Miedź Legnica 1 4 2 2 2 1 1 2 1 1
11 Chrobry Głogów 0.25 4 2 2 2 0 2 2 2 0
12 Chojniczanka Chojnice 1.75 4 1 3 2 0 2 2 1 1
13 Nieciecza 1.5 4 1 3 2 1 1 2 0 2
14 Podbeskidzie 1.5 4 1 3 1 1 0 3 0 3
15 Wigry Suwałki 1 4 1 3 3 1 2 1 0 1
16 Puszcza Niepołomice 0.75 4 1 3 2 1 1 2 0 2
17 Odra Opole 0.25 4 1 3 2 0 2 2 1 1
18 Zagłębie Sosnowiec 0.5 4 0 4 3 0 3 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Olimpia Grudziądz 0 - 2 1 - 0 2 - 2 1 - 0 4 - 0 1 - 3 9 - 7
2 Bełchatów 2 - 0 0 - 0 2 - 0 1 - 1 0 - 1 2 - 0 7 - 2
3 Chojniczanka Chojnice 3 - 0 0 - 0 1 - 2 0 - 1 0 - 2 3 - 0 7 - 5
4 Nieciecza 0 - 1 1 - 0 1 - 0 1 - 0 2 - 0 1 - 0 6 - 1
5 Podbeskidzie 0 - 1 1 - 0 2 - 1 0 - 1 2 - 0 1 - 0 6 - 3
6 Warta Poznań 0 - 0 1 - 2 0 - 0 2 - 0 2 - 0 1 - 1 6 - 3
7 Stal Mielec 1 - 0 3 - 0 2 - 1 0 - 0 0 - 3 0 - 2 6 - 6
8 Tychy 71 0 - 1 0 - 1 2 - 2 1 - 0 2 - 1 1 - 1 6 - 6
9 Miedź Legnica 0 - 2 1 - 1 2 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 4 - 3
10 Jastrzębie 1 - 0 0 - 1 1 - 1 1 - 0 1 - 1 0 - 1 4 - 4
11 Wigry Suwałki 0 - 0 0 - 2 2 - 1 0 - 1 0 - 0 2 - 0 4 - 4
12 Stomil Olsztyn 1 - 2 1 - 0 1 - 1 0 - 1 1 - 1 0 - 1 4 - 6
13 Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 1 - 2 0 - 2 0 - 0 1 - 1 1 - 1 4 - 6
14 Radomiak Radom 1 - 2 1 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 2 4 - 7
15 Puszcza Niepołomice 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 0 3 - 2
16 Zagłębie Sosnowiec 1 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 2 0 - 0 2 - 4
17 Odra Opole 0 - 0 0 - 1 1 - 2 0 - 1 0 - 1 0 - 1 1 - 6
18 Chrobry Głogów 1 - 0 0 - 1 0 - 3 0 - 0 0 - 2 0 - 3 1 - 9
Jucător

An:

Echipa: