Sound

Division 1 Polonia- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
20 Iul
18 Mai
Vineri 30.11.2018
1
x
2
02:00 Warta Poznań -:- Puszcza Niepołomice - - - -
02:00 Stal Mielec -:- Bytovia Bytów - - - -
02:00 Garbarnia Kraków -:- Podbeskidzie - - - -
02:00 GKS Katowice -:- Sandecja Nowy Sącz - - - -
02:00 Stomil Olsztyn -:- ŁKS Łódź - - - -
Sâmbãtã 01.12.2018
1
x
2
Final Warta Poznań 2 - 0 Puszcza Niepołomice (0 - 0) 2.90 2.90 2.43
Final Chrobry Głogów 0 - 2 Wigry Suwałki (0 - 0) 1.95 3.40 3.40
Final Nieciecza 3 - 1 Tychy 71 (1 - 0) 1.95 3.40 3.40
Final Garbarnia Kraków 0 - 2 Podbeskidzie (0 - 1) 3.70 3.20 1.95
Final Stomil Olsztyn 2 - 2 ŁKS Łódź (1 - 1) 3.60 3.15 2.00
Duminicã 02.12.2018
1
x
2
Final Odra Opole 0 - 2 Raków Częstochowa (0 - 0) 4.00 3.65 1.72
Final Stal Mielec 2 - 1 Bytovia Bytów (2 - 1) 1.38 4.60 6.10
Final GKS Katowice 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz (0 - 0) 2.80 2.95 2.48
Luni 03.12.2018
1
x
2
Final Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Jastrzębie (1 - 1) 2.10 3.15 3.30
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Raków Częstochowa 21 14 6 1 36 10 +26 48
? V V V V V
2 Sandecja Nowy Sącz 21 10 8 3 23 12 +11 38
? E V V V E
3 ŁKS Łódź 21 10 7 4 32 18 +14 37
? E V V V E
4 Stal Mielec 21 10 7 4 30 14 +16 37
? V V V V V
5 Podbeskidzie 21 9 5 7 30 22 +8 32
? V Î V V Î
6 Puszcza Niepołomice 21 8 6 7 24 27 -3 30
? Î Î V Î V
7 Chojniczanka Chojnice 21 7 8 6 29 27 +2 29
? V Î Î V Î
8 Jastrzębie 21 7 8 6 24 27 -3 29
? Î Î V E E
9 Nieciecza 21 7 6 8 32 34 -2 27
? V V E E V
10 Tychy 71 21 6 8 7 28 26 +2 26
? Î V V V Î
11 Bytovia Bytów 21 5 11 5 33 28 +5 26
? Î E Î E E
12 Odra Opole 20 6 5 9 28 33 -5 23
? Î Î Î Î V
13 Chrobry Głogów 21 6 5 10 14 21 -7 23
14 Warta Poznań 21 6 5 10 19 27 -8 23
? V Î Î Î Î
15 Wigry Suwałki 20 5 7 8 22 33 -11 22
? V Î Î V Î
16 Stomil Olsztyn 21 6 4 11 20 29 -9 22
? E Î V V Î
17 GKS Katowice 21 4 6 11 16 28 -12 18
? E E Î E V
18 Garbarnia Kraków 21 4 4 13 16 40 -24 16
? Î E V Î Î
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Bytovia Bytów 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E Î E E
2 Chojniczanka Chojnice 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î Î V Î
3 Chrobry Głogów 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 GKS Katowice 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E E Î E V
5 Garbarnia Kraków 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E V Î Î
6 Jastrzębie 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î V E E
7 Nieciecza 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V E E V
8 Odra Opole 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î Î V
9 Podbeskidzie 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î V V Î
10 Puszcza Niepołomice 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î V Î V
11 Raków Częstochowa 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V V V V
12 Sandecja Nowy Sącz 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V V E
13 Stal Mielec 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V V V V V
14 Stomil Olsztyn 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î V V Î
15 Tychy 71 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V V V Î
16 Warta Poznań 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î Î Î Î
17 Wigry Suwałki 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î Î V Î
18 ŁKS Łódź 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V V V E
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Rakow Czestochowa 21 14 6 1 36 10 10 7 3 0 17 5 11 7 3 1 19 5 +26 48
2 Sandecja Nowy Sacz 21 10 8 3 23 12 10 7 3 0 13 2 11 3 5 3 10 10 +11 38
3 LKS Lodz 21 10 7 4 32 18 10 5 2 3 15 9 11 5 5 1 17 9 +14 37
4 Stal Mielec 21 10 7 4 30 14 11 6 4 1 19 5 10 4 3 3 11 9 +16 37
5 Podbeskidzie 21 9 5 7 30 22 10 3 3 4 12 13 11 6 2 3 18 9 +8 32
6 Puszcza Niepolomice 21 8 6 7 24 27 10 5 1 4 11 12 11 3 5 3 13 15 -3 30
7 Chojniczanka Chojnice 21 7 8 6 29 27 11 5 5 1 22 15 10 2 3 5 7 12 +2 29
8 Jastrzebie 21 7 8 6 24 27 11 3 4 4 12 16 10 4 4 2 12 11 -3 29
9 Nieciecza 21 7 6 8 32 34 11 3 4 4 14 14 10 4 2 4 18 20 -2 27
10 Tychy 71 21 6 8 7 28 26 11 5 3 3 19 11 10 1 5 4 9 15 +2 26
11 Bytovia Bytow 21 5 11 5 33 28 10 1 7 2 14 13 11 4 4 3 19 15 +5 26
12 Odra Opole 20 6 5 9 28 33 11 6 2 3 19 11 9 0 3 6 9 22 -5 23
13 Chrobry Glogow 21 6 5 10 14 21 11 3 3 5 8 8 10 3 2 5 6 13 -7 23
14 Warta Poznan 21 6 5 10 19 27 11 3 3 5 11 15 10 3 2 5 8 12 -8 23
15 Wigry Suwalki 20 5 7 8 22 33 10 3 3 4 12 19 10 2 4 4 10 14 -11 22
16 Stomil Olsztyn 21 6 4 11 20 29 8 3 2 3 10 11 13 3 2 8 10 18 -9 22
17 GKS Katowice 21 4 6 11 16 28 11 1 5 5 9 13 10 3 1 6 7 15 -12 18
18 Garbarnia Krakow 21 4 4 13 16 40 11 2 1 8 8 19 10 2 3 5 8 21 -24 16
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Bytovia Bytow 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
2 Chojniczanka Chojnice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Chrobry Glogow 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 GKS Katowice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Garbarnia Krakow 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Jastrzebie 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Nieciecza 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Odra Opole 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Podbeskidzie 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Puszcza Niepolomice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Sandecja Nowy Sacz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Stal Mielec 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Stomil Olsztyn 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Tychy 71 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Warta Poznan 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
17 Wigry Suwalki 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
18 LKS Lodz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Promovează
Play Off Retrogradare
Retrogradează
Partide jucate 188
Victorii gazde 37.8%
Victorii oaspeți 31.4%
Egaluri 30.8%
Total goluri 456
Goluri / meci 2.43
Goluri / meci echipa gazdă 1.3
Goluri / meci echipa oaspete 1.12
Cartonase galbene 827
Cartonase galbene / partidă 4.4
Cartonase roșii 46
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 92%
Peste 1.5 goluri 73.9%
Peste 2.5 goluri 42%
Peste 3.5 goluri 21.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 68.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 25.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 8.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 0.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 76.1%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 43.6%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 14.4%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 4.3%
Goluri în repriza 1 194
Goluri în repriza 2 262
Goluri în repriza 1 (gazde) 104
Goluri în repriza 2 (gazde) 141
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 90
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 121
Echipa gazdă învinge la 0 40 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 36 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 11 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 4 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 36 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 40 meciuri
Echipa gazdă a înscris 137 meciuri
Echipa oaspete a înscris 133 meciuri
Nu s-au marcat goluri 15 meciuri
Penalty-uri înscrise 41
Penalty-uri ratate 15
Penalty-uri / partidă 0.3
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Nieciecza 1.52 21 15 6 11 6 5 10 9 1
2 Bytovia Bytów 1.57 21 13 8 10 5 5 11 8 3
3 Odra Opole 1.4 20 12 8 11 7 4 9 5 4
4 Chojniczanka Chojnice 1.38 21 11 10 11 8 3 10 3 7
5 Garbarnia Kraków 0.76 21 11 10 11 5 6 10 6 4
6 Podbeskidzie 1.43 21 10 11 10 6 4 11 4 7
7 Tychy 71 1.33 21 10 11 11 6 5 10 4 6
8 Jastrzębie 1.14 21 10 11 11 6 5 10 4 6
9 Wigry Suwałki 1.1 20 10 10 10 6 4 10 4 6
10 Stomil Olsztyn 0.95 21 9 12 8 4 4 13 5 8
11 Raków Częstochowa 1.71 21 7 14 10 3 7 11 4 7
12 ŁKS Łódź 1.52 21 7 14 10 3 7 11 4 7
13 Puszcza Niepołomice 1.14 21 7 14 10 3 7 11 4 7
14 Warta Poznań 0.9 21 7 14 11 4 7 10 3 7
15 Stal Mielec 1.43 21 6 15 11 3 8 10 3 7
16 GKS Katowice 0.76 21 6 15 11 3 8 10 3 7
17 Chrobry Głogów 0.67 21 5 16 11 1 10 10 4 6
18 Sandecja Nowy Sącz 1.1 21 2 19 10 0 10 11 2 9
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Raków Częstochowa 5 - 2 3 - 2 6 - 2 6 - 2 8 - 0 8 - 2 36 - 10
2 Bytovia Bytów 3 - 2 4 - 4 3 - 7 7 - 2 9 - 5 7 - 8 33 - 28
3 ŁKS Łódź 5 - 1 5 - 2 5 - 2 8 - 4 4 - 5 5 - 4 32 - 18
4 Nieciecza 3 - 3 5 - 3 7 - 3 3 - 10 5 - 8 9 - 7 32 - 34
5 Stal Mielec 3 - 2 4 - 1 7 - 2 4 - 1 5 - 2 7 - 6 30 - 14
6 Podbeskidzie 2 - 1 8 - 3 2 - 4 9 - 3 5 - 6 4 - 5 30 - 22
7 Chojniczanka Chojnice 9 - 9 4 - 0 5 - 2 1 - 4 4 - 5 6 - 7 29 - 27
8 Tychy 71 2 - 2 6 - 2 5 - 6 3 - 6 6 - 3 4 - 7 28 - 26
9 Odra Opole 4 - 4 4 - 5 3 - 6 7 - 3 4 - 7 6 - 8 28 - 33
10 Jastrzębie 1 - 5 2 - 2 3 - 3 4 - 7 7 - 3 7 - 7 24 - 27
11 Puszcza Niepołomice 4 - 3 3 - 7 5 - 3 3 - 2 4 - 4 5 - 8 24 - 27
12 Sandecja Nowy Sącz 3 - 3 3 - 2 2 - 1 5 - 2 3 - 3 7 - 1 23 - 12
13 Wigry Suwałki 2 - 1 1 - 7 4 - 6 4 - 7 6 - 6 5 - 6 22 - 33
14 Stomil Olsztyn 2 - 2 4 - 3 4 - 5 1 - 8 5 - 7 4 - 4 20 - 29
15 Warta Poznań 0 - 4 3 - 4 3 - 4 4 - 3 3 - 6 6 - 6 19 - 27
16 GKS Katowice 2 - 1 1 - 7 6 - 3 1 - 3 4 - 7 2 - 7 16 - 28
17 Garbarnia Kraków 2 - 5 2 - 7 1 - 8 2 - 3 3 - 6 6 - 9 16 - 40
18 Chrobry Głogów 3 - 5 2 - 3 2 - 6 0 - 2 1 - 3 6 - 2 14 - 21
Jucător

An:

Echipa: