Sound

Division 1 Rusia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
17 Iul
24 Mai
Vineri 17.08.2018
1
x
2
03:00 Tambov -:- Mordovia Saransk - - - -
03:00 Tom' Tomsk -:- Armavir - - - -
Sâmbãtã 18.08.2018
1
x
2
Final Luch Vladivostok 0 - 1 Krasnodar II (0 - 0) - - -
Final Tyumen 0 - 0 Sibir (0 - 0) - - -
Final Tom' Tomsk 3 - 0 Armavir (1 - 0) - - -
Final Shinnik 1 - 0 Zenit II (1 - 0) - - -
Final Chertanovo 2 - 2 SKA Khabarovsk (0 - 2) - - -
Final Avangard Kursk 0 - 2 Baltika (0 - 2) - - -
Final Fakel 2 - 0 Khimki (0 - 0) - - -
Final Tambov 2 - 2 Mordovia Saransk (1 - 2) - - -
Final Sochi 0 - 1 Nizhny Novgorod (0 - 1) - - -
Duminicã 19.08.2018
1
x
2
16:30 Spartak Moskva II -:- Rotor Volgograd - - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Krasnodar II 7 5 2 0 11 5 +6 17
? V V V V V
2 Tom' Tomsk 7 5 1 1 10 2 +8 16
? V Î E V V
3 Nizhny Novgorod 7 4 3 0 8 4 +4 15
? V V E V E
4 Tambov 7 4 2 1 12 8 +4 14
? E V Î V E
5 Sochi 7 3 2 2 12 9 +3 11
? Î E V E V
6 Spartak Moskva II 6 3 2 1 7 4 +3 11
? V V Î E E
7 Shinnik 7 3 2 2 6 6 0 11
? V E Î Î E
8 Avangard Kursk 7 3 1 3 6 8 -2 10
? Î V V Î V
9 SKA Khabarovsk 7 2 4 1 11 8 +3 10
? E Î E V E
10 Khimki 7 3 0 4 8 10 -2 9
? Î Î V V Î
11 Mordovia Saransk 7 2 3 2 11 9 +2 9
? E E V Î Î
12 Tyumen 7 2 3 2 8 6 +2 9
? E E E Î V
13 Chertanovo 7 2 3 2 11 11 0 9
? E Î E Î V
14 Sibir 7 2 3 2 4 7 -3 9
? E V Î V E
15 Luch Vladivostok 7 2 2 3 4 3 +1 8
? Î V E E V
16 Fakel 7 2 0 5 7 8 -1 6
? V Î Î V Î
17 Rotor Volgograd 6 1 3 2 3 5 -2 6
? E Î E Î V
18 Baltika 7 1 3 3 8 12 -4 6
? V E E E Î
19 Armavir 7 0 1 6 2 15 -13 1
? Î Î E Î Î
20 Zenit II 7 0 0 7 4 13 -9 0
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Baltika 0 0 0 0 0 0 0 0
? V E E E Î
2 Sibir 0 0 0 0 0 0 0 0
? E V Î V E
3 SKA Khabarovsk 0 0 0 0 0 0 0 0
? E Î E V E
4 Luch Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î V E E V
5 Avangard Kursk 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î V V Î V
6 Mordovia Saransk 0 0 0 0 0 0 0 0
? E E V Î Î
7 Khimki 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î Î V V Î
8 Tom' Tomsk 0 0 0 0 0 0 0 0
? V Î E V V
9 Shinnik 0 0 0 0 0 0 0 0
? V E Î Î E
10 Spartak Moskva II 0 0 0 0 0 0 0 0
? V V Î E E
11 Zenit II 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Fakel 0 0 0 0 0 0 0 0
? V Î Î V Î
13 Rotor Volgograd 0 0 0 0 0 0 0 0
? E Î E Î V
14 Armavir 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î Î E Î Î
15 Tyumen 0 0 0 0 0 0 0 0
? E E E Î V
16 Krasnodar II 0 0 0 0 0 0 0 0
? V V V V V
17 Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î E V E V
18 Chertanovo 0 0 0 0 0 0 0 0
? E Î E Î V
19 Tambov 0 0 0 0 0 0 0 0
? E V Î V E
20 Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0
? V V E V E
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Krasnodar 2 7 5 2 0 11 5 3 1 2 0 5 3 4 4 0 0 6 2 +6 17
2 Tomsk 7 5 1 1 10 2 6 4 1 1 9 2 1 1 0 0 1 0 +8 16
3 Nizhny Novgorod 7 4 3 0 8 4 3 2 1 0 4 2 4 2 2 0 4 2 +4 15
4 FC Tambov 7 4 2 1 12 8 3 0 2 1 3 4 4 4 0 0 9 4 +4 14
5 Sochi 7 3 2 2 12 9 3 1 0 2 3 4 4 2 2 0 9 5 +3 11
6 Spartak Moscow 2 6 3 2 1 7 4 2 1 1 0 2 1 4 2 1 1 5 3 +3 11
7 Shinnik Yaroslavl 7 3 2 2 6 6 4 1 2 1 2 2 3 2 0 1 4 4 0 11
8 Kursk 7 3 1 3 6 8 4 2 0 2 3 4 3 1 1 1 3 4 -2 10
9 SKA Khabarovsk 7 2 4 1 11 8 4 2 1 1 7 4 3 0 3 0 4 4 +3 10
10 FK Chimki Moskovska oblast 7 3 0 4 8 10 3 1 0 2 4 5 4 2 0 2 4 5 -2 9
11 M. Saransk 7 2 3 2 11 9 3 1 1 1 6 4 4 1 2 1 5 5 +2 9
12 Tyumen 7 2 3 2 8 6 6 2 3 1 7 4 1 0 0 1 1 2 +2 9
13 Chertanovo M. 7 2 3 2 11 11 4 1 3 0 7 5 3 1 0 2 4 6 0 9
14 Sibir 7 2 3 2 4 7 2 1 0 1 1 2 5 1 3 1 3 5 -3 9
15 Luch 7 2 2 3 4 3 5 2 1 2 4 2 2 0 1 1 0 1 +1 8
16 F. Voronezh 7 2 0 5 7 8 4 2 0 2 6 3 3 0 0 3 1 5 -1 6
17 R. Volgograd 6 1 3 2 3 5 2 1 1 0 2 1 4 0 2 2 1 4 -2 6
18 Baltika 7 1 3 3 8 12 2 0 1 1 3 4 5 1 2 2 5 8 -4 6
19 Armavir 7 0 1 6 2 15 2 0 0 2 1 4 5 0 1 4 1 11 -13 1
20 Zenit Petersburg 2 7 0 0 7 4 13 4 0 0 4 4 10 3 0 0 3 0 3 -9 0
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Baltika 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Sibir 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SKA Khabarovsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Luch 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kursk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 M. Saransk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FK Chimki Moskovska oblast 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Tomsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Shinnik Yaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Spartak Moscow 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zenit Petersburg 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 F. Voronezh 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 R. Volgograd 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Armavir 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Tyumen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Krasnodar 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Chertanovo M. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 FC Tambov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Comparați doua echipe
Promovează - Premier League
Promotion - Premier League (Relegation)
Retrogradează
Statistici FNL ( 69 meciuri jucate din 692 )
Partide jucate 69
Victorii gazde 36.2%
Victorii oaspeți 34.8%
Egaluri 29%
Total goluri 153
Goluri / meci 2.22
Goluri / meci echipa gazdă 1.2
Goluri / meci echipa oaspete 1.01
Cartonase galbene 265
Cartonase galbene / partidă 3.8
Cartonase roșii 10
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 91.3%
Peste 1.5 goluri 65.2%
Peste 2.5 goluri 43.5%
Peste 3.5 goluri 17.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 69.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 29%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 5.8%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 1.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 73.9%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 37.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 4.3%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 73
Goluri în repriza 2 80
Goluri în repriza 1 (gazde) 34
Goluri în repriza 2 (gazde) 49
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 39
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 31
Echipa gazdă învinge la 0 16 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 12 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 3 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 1 meci
Echipa gazdă pierde la 0 12 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 16 meciuri
Echipa gazdă a înscris 51 meciuri
Echipa oaspete a înscris 47 meciuri
Nu s-au marcat goluri 6 meciuri
Penalty-uri înscrise 16
Penalty-uri ratate 2
Penalty-uri / partidă 0.3
Top echipe FNL
Loc Echipă GPM GI
1 Tambov 1.71 12
2 Sochi 1.71 12
3 SKA Khabarovsk 1.57 11
4 Mordovia Saransk 1.57 11
5 Krasnodar II 1.57 11
6 Chertanovo 1.57 11
7 Tom' Tomsk 1.43 10
8 Spartak Moskva II 1.17 7
9 Baltika 1.14 8
10 Khimki 1.14 8
11 Nizhny Novgorod 1.14 8
12 Tyumen 1.14 8
13 Fakel 1 7
14 Avangard Kursk 0.86 6
15 Shinnik 0.86 6
16 Luch Vladivostok 0.57 4
17 Sibir 0.57 4
18 Zenit II 0.57 4
19 Rotor Volgograd 0.5 3
20 Armavir 0.29 2
Loc Echipă GPM GP
1 Tom' Tomsk 0.29 2
2 Luch Vladivostok 0.43 3
3 Nizhny Novgorod 0.57 4
4 Spartak Moskva II 0.67 4
5 Krasnodar II 0.71 5
6 Rotor Volgograd 0.83 5
7 Tyumen 0.86 6
8 Shinnik 0.86 6
9 Sibir 1 7
10 Avangard Kursk 1.14 8
11 SKA Khabarovsk 1.14 8
12 Fakel 1.14 8
13 Tambov 1.14 8
14 Mordovia Saransk 1.29 9
15 Sochi 1.29 9
16 Khimki 1.43 10
17 Chertanovo 1.57 11
18 Baltika 1.71 12
19 Zenit II 1.86 13
20 Armavir 2.14 15
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Tambov 1.71 7 6 1 3 2 1 4 4 0
2 Mordovia Saransk 1.57 7 5 2 3 3 0 4 2 2
3 Chertanovo 1.57 7 5 2 4 2 2 3 3 0
4 Sochi 1.71 7 4 3 3 1 2 4 3 1
5 SKA Khabarovsk 1.57 7 4 3 4 3 1 3 1 2
6 Baltika 1.14 7 4 3 2 2 0 5 2 3
7 Zenit II 0.57 7 4 3 4 4 0 3 0 3
8 Armavir 0.29 7 4 3 2 1 1 5 3 2
9 Krasnodar II 1.57 7 3 4 3 1 2 4 2 2
10 Khimki 1.14 7 3 4 3 2 1 4 1 3
11 Nizhny Novgorod 1.14 7 3 4 3 2 1 4 1 3
12 Fakel 1 7 3 4 4 2 2 3 1 2
13 Avangard Kursk 0.86 7 3 4 4 1 3 3 2 1
14 Spartak Moskva II 1.17 6 2 4 2 1 1 4 1 3
15 Tyumen 1.14 7 2 5 6 1 5 1 1 0
16 Shinnik 0.86 7 2 5 4 0 4 3 2 1
17 Tom' Tomsk 1.43 7 1 6 6 1 5 1 0 1
18 Luch Vladivostok 0.57 7 1 6 5 1 4 2 0 2
19 Sibir 0.57 7 1 6 2 0 2 5 1 4
20 Rotor Volgograd 0.5 6 0 6 2 0 2 4 0 4
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Tambov 1 - 2 4 - 0 0 - 2 2 - 1 3 - 0 2 - 3 12 - 8
2 Sochi 3 - 0 3 - 0 1 - 2 2 - 2 1 - 2 2 - 2 12 - 9
3 Krasnodar II 1 - 1 2 - 0 3 - 1 2 - 3 0 - 0 2 - 0 11 - 5
4 SKA Khabarovsk 1 - 0 3 - 3 2 - 1 3 - 2 0 - 0 2 - 2 11 - 8
5 Mordovia Saransk 1 - 1 2 - 1 2 - 1 2 - 2 0 - 2 4 - 2 11 - 9
6 Chertanovo 1 - 2 0 - 4 0 - 2 4 - 0 1 - 1 5 - 1 11 - 11
7 Tom' Tomsk 2 - 0 1 - 1 1 - 0 1 - 1 2 - 0 3 - 0 10 - 2
8 Nizhny Novgorod 3 - 1 1 - 1 1 - 1 0 - 0 1 - 0 2 - 1 8 - 4
9 Tyumen 1 - 2 0 - 0 4 - 0 0 - 1 2 - 1 1 - 2 8 - 6
10 Khimki 0 - 1 1 - 3 1 - 2 1 - 2 3 - 2 2 - 0 8 - 10
11 Baltika 1 - 1 1 - 2 1 - 2 2 - 1 0 - 2 2 - 4 8 - 12
12 Spartak Moskva II 1 - 1 1 - 1 3 - 1 0 - 1 1 - 0 1 - 0 7 - 4
13 Fakel 1 - 3 0 - 1 2 - 0 1 - 0 2 - 1 1 - 3 7 - 8
14 Shinnik 2 - 0 0 - 1 0 - 2 2 - 0 1 - 1 1 - 2 6 - 6
15 Avangard Kursk 2 - 2 2 - 1 2 - 1 0 - 1 0 - 3 0 - 0 6 - 8
16 Luch Vladivostok 2 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 2 2 - 0 4 - 3
17 Sibir 1 - 0 1 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 5 4 - 7
18 Zenit II 1 - 6 0 - 1 0 - 2 0 - 1 2 - 0 1 - 3 4 - 13
19 Rotor Volgograd 0 - 0 1 - 0 0 - 2 1 - 1 1 - 1 0 - 1 3 - 5
20 Armavir 0 - 2 0 - 2 0 - 2 0 - 3 1 - 2 1 - 4 2 - 15
Transferuri Division 1
Jucător

An:

Echipa: