Sound

Division 2 Rusia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
18 Iul
01 Iun
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Tekstilshchik 12 9 3 0 24 8 +16 30
? V V V V E
2 Kazanka 12 7 3 2 20 10 +10 24
? V E V E E
3 Veles 12 6 3 3 19 13 +6 21
? V V V Î Î
4 Torpedo Vladimir 12 5 5 2 18 11 +7 20
? Î E E V E
5 Leningradets 12 6 2 4 16 11 +5 20
? V Î Î Î E
6 Dolgoprudny 12 5 3 4 20 14 +6 18
? V Î V V V
7 Murom 12 5 2 5 18 20 -2 17
? V V V Î E
8 Kolomna 12 4 2 6 13 17 -4 14
? Î V Î V E
9 Znamya Truda 12 4 2 6 12 17 -5 14
? Î Î V V Î
10 Pskov 747 12 4 1 7 12 22 -10 13
? Î Î Î V V
11 Dnepr Smolensk 12 3 2 7 11 23 -12 11
? Î E Î Î Î
12 Luki-Energiya 12 1 5 6 9 13 -4 8
? Î E Î Î E
13 Chertanovo II 12 1 3 8 12 25 -13 6
? E Î Î Î Î
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Torpedo Vladimir 1 1 0 0 4 1 +3 3
? Î E E V E
2 Chertanovo II 1 1 0 0 3 2 +1 3
? E Î Î Î Î
3 Leningradets 1 1 0 0 2 0 +2 3
? V Î Î Î E
4 Veles 1 1 0 0 2 1 +1 3
? V V V Î Î
5 Tekstilshchik 1 1 0 0 1 0 +1 3
? V V V V E
6 Dolgoprudny 1 0 1 0 0 0 +0 1
? V Î V V V
7 Luki-Energiya 1 0 1 0 0 0 +0 1
? Î E Î Î E
8 Murom 1 0 0 1 2 3 -1 0
? V V V Î E
9 Kolomna 1 0 0 1 1 2 -1 0
? Î V Î V E
10 Pskov 747 1 0 0 1 1 4 -3 0
? Î Î Î V V
11 Dnepr Smolensk 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E Î Î Î
12 Znamya Truda 1 0 0 1 0 1 -1 0
? Î Î V V Î
13 Kazanka 1 0 0 1 0 2 -2 0
? V E V E E
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Tekstilshchik 12 9 3 0 24 8 6 4 2 0 13 6 6 5 1 0 11 2 +16 30
2 Kazanka 12 7 3 2 20 10 6 4 1 1 12 4 6 3 2 1 8 6 +10 24
3 Veles 12 6 3 3 19 13 6 4 1 1 12 3 6 2 2 2 7 10 +6 21
4 Torpedo Vladimir 12 5 5 2 18 11 6 2 3 1 6 4 6 3 2 1 12 7 +7 20
5 Leningradets 12 6 2 4 16 11 6 3 1 2 7 5 6 3 1 2 9 6 +5 20
6 Dolgoprudny 12 5 3 4 20 14 6 4 1 1 17 8 6 1 2 3 3 6 +6 18
7 Murom 12 5 2 5 18 20 6 3 2 1 9 7 6 2 0 4 9 13 -2 17
8 Kolomna 12 4 2 6 13 17 6 3 0 3 8 8 6 1 2 3 5 9 -4 14
9 Znamya Truda 12 4 2 6 12 17 6 3 0 3 5 8 6 1 2 3 7 9 -5 14
10 Pskov 747 12 4 1 7 12 22 6 2 1 3 6 7 6 2 0 4 6 15 -10 13
11 Dnepr Smolensk 12 3 2 7 11 23 6 2 2 2 6 7 6 1 0 5 5 16 -12 11
12 Luki-Energiya 12 1 5 6 9 13 6 1 3 2 7 7 6 0 2 4 2 6 -4 8
13 Chertanovo II 12 1 3 8 12 25 6 1 1 4 8 14 6 0 2 4 4 11 -13 6
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Torpedo Vladimir 1 1 0 0 4 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 +3 3
2 Chertanovo II 1 1 0 0 3 2 1 1 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0 +1 3
3 Leningradets 1 1 0 0 2 0 1 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 +2 3
4 Veles 1 1 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 +1 3
5 Tekstilshchik 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 +1 3
6 Dolgoprudny 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 +0 1
7 Luki-Energiya 1 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 1
8 Murom 1 0 0 1 2 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
9 Kolomna 1 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 -1 0
10 Pskov 747 1 0 0 1 1 4 1 0 0 1 1 4 0 0 0 0 0 0 -3 0
11 Dnepr Smolensk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Znamya Truda 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 -1 0
13 Kazanka 1 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
Comparați doua echipe
Promovează
Statistici 2. Division: West ( 78 meciuri jucate din 287 )
Partide jucate 78
Victorii gazde 41%
Victorii oaspeți 38.5%
Egaluri 20.5%
Total goluri 204
Goluri / meci 2.62
Goluri / meci echipa gazdă 1.24
Goluri / meci echipa oaspete 1.13
Cartonase galbene 22
Cartonase galbene / partidă 0.3
Cartonase roșii 11
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 91%
Peste 1.5 goluri 73.1%
Peste 2.5 goluri 51.3%
Peste 3.5 goluri 26.9%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 66.7%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 24.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 6.4%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 1.3%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 62.8%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 39.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 14.1%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 2.6%
Goluri în repriza 1 77
Goluri în repriza 2 94
Goluri în repriza 1 (gazde) 45
Goluri în repriza 2 (gazde) 54
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 32
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 54
Echipa gazdă învinge la 0 19 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 18 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 5 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 9 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 18 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 19 meciuri
Echipa gazdă a înscris 52 meciuri
Echipa oaspete a înscris 51 meciuri
Nu s-au marcat goluri 8 meciuri
Penalty-uri înscrise 9
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe 2. Division: West
Loc Echipă GPM GI
1 Tekstilshchik 1.75 21
2 Kazanka 1.67 20
3 Veles 1.58 19
4 Torpedo Vladimir 1.42 17
5 Murom 1.33 16
6 Leningradets 1.33 16
7 Dolgoprudny 1.08 13
8 Pskov 747 1 12
9 Kolomna 1 12
10 Chertanovo II 1 12
11 Dnepr Smolensk 0.83 10
12 Znamya Truda 0.83 10
13 Luki-Energiya 0.58 7
Loc Echipă GPM GP
1 Tekstilshchik 0.67 8
2 Leningradets 0.67 8
3 Kazanka 0.75 9
4 Torpedo Vladimir 0.83 10
5 Dolgoprudny 1.08 13
6 Luki-Energiya 1.08 13
7 Veles 1.08 13
8 Pskov 747 1.25 15
9 Kolomna 1.25 15
10 Znamya Truda 1.42 17
11 Murom 1.5 18
12 Dnepr Smolensk 1.92 23
13 Chertanovo II 1.92 23
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Murom 1.33 12 8 4 6 4 2 6 4 2
2 Veles 1.58 12 7 5 6 3 3 6 4 2
3 Kolomna 1 12 7 5 6 3 3 6 4 2
4 Chertanovo II 1 12 7 5 6 5 1 6 2 4
5 Tekstilshchik 1.75 12 6 6 6 4 2 6 2 4
6 Kazanka 1.67 12 6 6 6 4 2 6 2 4
7 Torpedo Vladimir 1.42 12 6 6 6 2 4 6 4 2
8 Dolgoprudny 1.08 12 6 6 6 4 2 6 2 4
9 Pskov 747 1 12 6 6 6 1 5 6 5 1
10 Znamya Truda 0.83 12 6 6 6 2 4 6 4 2
11 Leningradets 1.33 12 5 7 6 2 4 6 3 3
12 Dnepr Smolensk 0.83 12 5 7 6 2 4 6 3 3
13 Luki-Energiya 0.58 12 5 7 6 4 2 6 1 5
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Tekstilshchik 2 - 1 6 - 3 3 - 0 4 - 2 3 - 2 6 - 0 21 - 8
2 Kazanka 3 - 0 5 - 2 2 - 1 0 - 2 4 - 2 6 - 3 20 - 9
3 Veles 1 - 2 2 - 2 3 - 3 4 - 1 5 - 1 4 - 4 19 - 13
4 Torpedo Vladimir 2 - 2 4 - 4 2 - 2 2 - 1 3 - 0 5 - 2 17 - 10
5 Leningradets 3 - 0 2 - 2 1 - 3 2 - 3 5 - 1 3 - 2 16 - 8
6 Murom 4 - 3 1 - 1 4 - 3 5 - 2 2 - 4 2 - 7 16 - 18
7 Dolgoprudny 2 - 1 3 - 3 5 - 2 2 - 0 3 - 6 5 - 2 13 - 13
8 Pskov 747 1 - 1 2 - 5 1 - 5 1 - 3 2 - 4 5 - 4 12 - 15
9 Kolomna 0 - 2 3 - 2 4 - 3 1 - 2 1 - 4 4 - 3 12 - 15
10 Chertanovo II 0 - 2 2 - 4 4 - 2 0 - 6 5 - 6 1 - 5 12 - 23
11 Znamya Truda 0 - 3 4 - 2 2 - 1 1 - 3 5 - 4 0 - 4 10 - 17
12 Dnepr Smolensk 2 - 2 3 - 8 2 - 5 1 - 0 1 - 3 1 - 5 10 - 23
13 Luki-Energiya 0 - 1 2 - 1 1 - 4 2 - 0 2 - 4 2 - 3 7 - 13
Transferuri Division 2
Jucător

An:

Echipa: