Sound

Division 2 Rusia - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
19 Iul
26 Mai
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Mordovia Saransk 13 10 3 0 18 3 +15 33
? E V V V V
2 Volga Ulyanovsk 13 8 3 2 23 8 +15 27
? V V V V E
3 Syzran-2003 13 8 2 3 21 15 +6 26
? V Î V V Î
4 Neftekhimik 13 6 5 2 20 10 +10 23
? E V V V E
5 Zenit Izhevsk 13 7 1 5 13 10 +3 22
? V V Î V V
6 Nosta 13 6 3 4 24 19 +5 21
? Î Î V V Î
7 Chelyabinsk 13 5 6 2 22 14 +8 21
? E E V Î Î
8 KAMAZ 13 5 5 3 18 10 +8 20
? E V Î Î E
9 Anzhi-Junior Zelenodolsk 13 4 2 7 16 14 +2 14
? E Î Î Î V
10 Lada Tolyatti 13 3 0 10 9 30 -21 9
11 Orenburg II 13 2 2 9 11 27 -16 8
? E Î V Î Î
12 Krylya Sovetov II 13 2 1 10 9 32 -23 7
? Î E Î V Î
13 Ural 2 12 1 1 10 5 17 -12 4
? Î Î Î Î E
14 Dinamo Kirov 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î E Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Mordovia Saransk 13 10 3 0 18 3 6 5 1 0 10 1 7 5 2 0 8 2 +15 33
2 Volga Ulyanovsk 13 8 3 2 23 8 6 4 1 1 15 5 7 4 2 1 8 3 +15 27
3 Syzran-2003 13 8 2 3 21 15 7 4 1 2 9 8 6 4 1 1 12 7 +6 26
4 Neftekhimik 13 6 5 2 20 10 6 3 3 0 11 3 7 3 2 2 9 7 +10 23
5 Zenit Izhevsk 13 7 1 5 13 10 8 3 1 4 7 7 5 4 0 1 6 3 +3 22
6 Nosta 13 6 3 4 24 19 7 3 2 2 11 8 6 3 1 2 13 11 +5 21
7 Chelyabinsk 13 5 6 2 22 14 6 3 2 1 13 7 7 2 4 1 9 7 +8 21
8 KAMAZ 13 5 5 3 18 10 8 4 2 2 12 6 5 1 3 1 6 4 +8 20
9 Anzhi-Junior Zelenodolsk 13 4 2 7 16 14 6 2 1 3 9 5 7 2 1 4 7 9 +2 14
10 Lada Tolyatti 13 3 0 10 9 30 5 1 0 4 2 9 8 2 0 6 7 21 -21 9
11 Orenburg II 13 2 2 9 11 27 7 2 2 3 8 10 6 0 0 6 3 17 -16 8
12 Krylya Sovetov II 13 2 1 10 9 32 6 1 0 5 6 14 7 1 1 5 3 18 -23 7
13 Ural II 12 1 1 10 5 17 6 0 1 5 3 10 6 1 0 5 2 7 -12 4
14 Dinamo Kirov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
Comparați doua echipe
Promovează
Retrogradează
Statistici 2. Division: Ural-Povolzhye ( 84 meciuri jucate din 167 )
Partide jucate 84
Victorii gazde 32.1%
Victorii oaspeți 40.5%
Egaluri 27.4%
Total goluri 209
Goluri / meci 2.49
Goluri / meci echipa gazdă 1.14
Goluri / meci echipa oaspete 1.11
Cartonase galbene 13
Cartonase galbene / partidă 0.2
Cartonase roșii 12
Cartonase roșii / partidă 0.1
Peste 0.5 goluri 91.7%
Peste 1.5 goluri 69%
Peste 2.5 goluri 44%
Peste 3.5 goluri 23.8%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 51.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 21.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 9.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 2.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 56%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 40.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 16.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 8.3%
Goluri în repriza 1 71
Goluri în repriza 2 102
Goluri în repriza 1 (gazde) 43
Goluri în repriza 2 (gazde) 53
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 28
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 81
Echipa gazdă învinge la 0 16 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 26 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 1 meci
Oaspeții câștiga din urmă 4 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 26 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 16 meciuri
Echipa gazdă a înscris 44 meciuri
Echipa oaspete a înscris 54 meciuri
Nu s-au marcat goluri 14 meciuri
Penalty-uri înscrise 14
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.2
Top echipe 2. Division: Ural-Povolzhye
Loc Echipă GPM GI
1 Nosta 1.62 21
2 Syzran-2003 1.62 21
3 Chelyabinsk 1.54 20
4 Volga Ulyanovsk 1.46 19
5 KAMAZ 1.31 17
6 Neftekhimik 1.23 16
7 Anzhi-Junior Zelenodolsk 1.23 16
8 Mordovia Saransk 1.08 14
9 Zenit Izhevsk 1 13
10 Lada Tolyatti 0.69 9
11 Krylya Sovetov II 0.69 9
12 Orenburg II 0.69 9
13 Ural 2 0.42 5
Loc Echipă GPM GP
1 Mordovia Saransk 0.23 3
2 Volga Ulyanovsk 0.62 8
3 Neftekhimik 0.69 9
4 KAMAZ 0.77 10
5 Zenit Izhevsk 0.77 10
6 Anzhi-Junior Zelenodolsk 0.85 11
7 Chelyabinsk 1 13
8 Nosta 1.15 15
9 Syzran-2003 1.15 15
10 Ural 2 1.17 14
11 Orenburg II 1.85 24
12 Lada Tolyatti 2.08 27
13 Krylya Sovetov II 2.31 30
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Nosta 1.62 13 8 5 7 3 4 6 5 1
2 Chelyabinsk 1.54 13 8 5 6 4 2 7 4 3
3 Lada Tolyatti 0.69 13 8 5 5 2 3 8 6 2
4 Syzran-2003 1.62 13 7 6 7 4 3 6 3 3
5 Krylya Sovetov II 0.69 13 7 6 6 4 2 7 3 4
6 Orenburg II 0.69 13 7 6 7 3 4 6 4 2
7 Volga Ulyanovsk 1.46 13 6 7 6 3 3 7 3 4
8 KAMAZ 1.31 13 5 8 8 3 5 5 2 3
9 Neftekhimik 1.23 13 5 8 6 2 4 7 3 4
10 Anzhi-Junior Zelenodolsk 1.23 13 5 8 6 3 3 7 2 5
11 Zenit Izhevsk 1 13 3 10 8 2 6 5 1 4
12 Ural 2 0.42 12 3 9 6 2 4 6 1 5
13 Mordovia Saransk 1.08 13 2 11 6 2 4 7 0 7
14 Dinamo Kirov 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Nosta 2 - 2 5 - 2 5 - 3 1 - 3 8 - 5 3 - 4 21 - 15
2 Syzran-2003 2 - 1 6 - 2 3 - 1 2 - 1 1 - 7 7 - 3 21 - 15
3 Chelyabinsk 4 - 3 4 - 0 4 - 4 4 - 1 3 - 4 3 - 2 20 - 13
4 Volga Ulyanovsk 2 - 2 8 - 1 1 - 2 3 - 2 4 - 2 5 - 0 19 - 8
5 KAMAZ 3 - 1 2 - 2 4 - 1 3 - 0 2 - 2 5 - 4 17 - 10
6 Neftekhimik 1 - 0 3 - 1 1 - 2 2 - 1 6 - 1 7 - 5 16 - 9
7 Anzhi-Junior Zelenodolsk 1 - 2 1 - 4 1 - 0 1 - 1 5 - 5 7 - 2 16 - 11
8 Mordovia Saransk 2 - 1 1 - 0 3 - 0 5 - 1 3 - 0 4 - 1 14 - 3
9 Zenit Izhevsk 2 - 0 3 - 2 0 - 2 1 - 4 4 - 0 3 - 2 13 - 10
10 Orenburg II 2 - 5 0 - 7 4 - 5 1 - 4 2 - 2 2 - 4 9 - 24
11 Lada Tolyatti 0 - 0 1 - 6 2 - 7 4 - 4 1 - 5 1 - 8 9 - 27
12 Krylya Sovetov II 0 - 1 2 - 8 0 - 2 0 - 5 4 - 7 3 - 9 9 - 30
13 Ural 2 0 - 3 2 - 3 1 - 0 1 - 1 0 - 3 1 - 7 5 - 14
14 Dinamo Kirov 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
Transferuri Division 2
Jucător

An:

Echipa: