Sound

FNL Rusia- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
07 Iul
15 Mai
Duminicã 25.08.2019
1
x
2
Final SKA Khabarovsk 3 - 0 Armavir (0 - 0) 1.87 2.90 4.45
Final Chertanovo 1 - 1 Tom Tomsk (0 - 0) 2.20 2.95 2.88
Final Neftekhimik 1 - 0 Krasnodar II (0 - 0) 2.25 2.90 2.90
Final Mordovia Saransk 0 - 1 Nizhny Novgorod (0 - 0) 4.25 3.40 1.71
Final Shinnik 0 - 1 Khimki (0 - 0) 2.95 2.95 2.17
Final Fakel 0 - 0 Avangard Kursk (0 - 0) 2.35 2.90 2.70
Final Torpedo Moskva 2 - 0 Yenisey (2 - 0) 1.63 3.10 5.00
Final Baltika 0 - 0 Luch Vladivostok (0 - 0) 1.92 3.00 3.55
Final Ch1ayka 3 - 0 Tekstilshchik (0 - 0) - - -
Luni 26.08.2019
1
x
2
16:00 Spartak Moskva II -:- Rotor Volgograd - 3.10 3.15 2.10
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Torpedo Moskva 10 8 1 1 18 7 +11 25
? V E V V V
2 Khimki 10 7 3 0 24 6 +18 24
? V V V E V
3 Rotor Volgograd 9 6 1 2 16 8 +8 19
? Î Î V V V
4 Tom Tomsk 10 5 4 1 11 4 +7 19
? E V E Î E
5 Chertanovo 10 5 4 1 11 7 +4 19
? E V V Î E
6 Spartak Moskva II 9 4 3 2 15 10 +5 15
? V Î E V E
7 SKA Khabarovsk 10 4 3 3 13 8 +5 15
? V E Î E V
8 Shinnik 10 4 3 3 13 12 +1 15
? Î V V E E
9 Luch Vladivostok 10 3 4 3 14 15 -1 13
? E V V E Î
10 Neftekhimik 10 3 3 4 12 12 0 12
? V Î Î Î E
11 Armavir 10 3 3 4 10 14 -4 12
? Î Î E V V
12 Nizhny Novgorod 10 3 3 4 9 13 -4 12
? V V E Î V
13 Baltika 10 3 2 5 9 11 -2 11
? E V E V V
14 Ch1ayka 10 2 5 3 7 7 0 11
? V V E V E
15 Avangard Kursk 10 2 4 4 9 16 -7 10
? E Î E Î E
16 Mordovia Saransk 10 2 2 6 8 14 -6 8
? Î E Î V Î
17 Krasnodar II 10 2 2 6 7 13 -6 8
? Î Î V Î Î
18 Tekstilshchik 10 2 2 6 11 20 -9 8
? Î Î Î V E
19 Fakel 10 1 3 6 4 12 -8 6
? E V Î Î Î
20 Yenisey 10 1 3 6 4 16 -12 6
? Î Î E E E
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Baltika 0 0 0 0 0 0 0 0
? E V E V V
2 Torpedo Moskva 0 0 0 0 0 0 0 0
? V E V V V
3 SKA Khabarovsk 0 0 0 0 0 0 0 0
? V E Î E V
4 Luch Vladivostok 0 0 0 0 0 0 0 0
? E V V E Î
5 Avangard Kursk 0 0 0 0 0 0 0 0
? E Î E Î E
6 Mordovia Saransk 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î E Î V Î
7 Tekstilshchik 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î Î Î V E
8 Khimki 0 0 0 0 0 0 0 0
? V V V E V
9 Tom Tomsk 0 0 0 0 0 0 0 0
? E V E Î E
10 Shinnik 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î V V E E
11 Spartak Moskva II 0 0 0 0 0 0 0 0
? V Î E V E
12 Fakel 0 0 0 0 0 0 0 0
? E V Î Î Î
13 Rotor Volgograd 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î Î V V V
14 Armavir 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î Î E V V
15 Yenisey 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î Î E E E
16 Krasnodar II 0 0 0 0 0 0 0 0
? Î Î V Î Î
17 Neftekhimik 0 0 0 0 0 0 0 0
? V Î Î Î E
18 Chertanovo 0 0 0 0 0 0 0 0
? E V V Î E
19 Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0
? V V E Î V
20 Ch1ayka 0 0 0 0 0 0 0 0
? V V E V E
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 T. Moscow 10 8 1 1 18 7 6 5 1 0 14 5 4 3 0 1 4 2 +11 25
2 FK Chimki Moskovska oblast 10 7 3 0 24 6 4 4 0 0 13 2 6 3 3 0 11 4 +18 24
3 R. Volgograd 9 6 1 2 16 8 3 1 1 1 6 6 6 5 0 1 10 2 +8 19
4 Tomsk 10 5 4 1 11 4 6 3 2 1 6 2 4 2 2 0 5 2 +7 19
5 Chertanovo M. 10 5 4 1 11 7 5 2 2 1 5 4 5 3 2 0 6 3 +4 19
6 Spartak Moscow 2 9 4 3 2 15 10 4 2 1 1 7 4 5 2 2 1 8 6 +5 15
7 SKA Khabarovsk 10 4 3 3 13 8 7 3 1 3 8 5 3 1 2 0 5 3 +5 15
8 Shinnik Yaroslavl 10 4 3 3 13 12 5 1 2 2 3 5 5 3 1 1 10 7 +1 15
9 Luch 10 3 4 3 14 15 7 2 2 3 11 13 3 1 2 0 3 2 -1 13
10 Neftekhimik 10 3 3 4 12 12 5 1 2 2 5 6 5 2 1 2 7 6 0 12
11 Armavir 10 3 3 4 10 14 5 2 2 1 6 6 5 1 1 3 4 8 -4 12
12 Nizhny Novgorod 10 3 3 4 9 13 5 2 1 2 6 8 5 1 2 2 3 5 -4 12
13 Baltika 10 3 2 5 9 11 5 1 1 3 3 5 5 2 1 2 6 6 -2 11
14 FK Chayka 10 2 5 3 7 7 4 1 1 2 3 3 6 1 4 1 4 4 0 11
15 Kursk 10 2 4 4 9 16 5 1 3 1 5 7 5 1 1 3 4 9 -7 10
16 M. Saransk 10 2 2 6 8 14 6 1 1 4 3 8 4 1 1 2 5 6 -6 8
17 Krasnodar 2 10 2 2 6 7 13 4 0 1 3 2 5 6 2 1 3 5 8 -6 8
18 Tekstilshtik 10 2 2 6 11 20 3 0 1 2 2 6 7 2 1 4 9 14 -9 8
19 F. Voronezh 10 1 3 6 4 12 7 1 3 3 3 6 3 0 0 3 1 6 -8 6
20 Yenisey 10 1 3 6 4 16 3 0 1 2 2 6 7 1 2 4 2 10 -12 6
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Baltika 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 T. Moscow 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SKA Khabarovsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Luch 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kursk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 M. Saransk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Tekstilshtik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FK Chimki Moskovska oblast 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tomsk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Shinnik Yaroslavl 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Spartak Moscow 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 F. Voronezh 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 R. Volgograd 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Armavir 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Yenisey 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Krasnodar 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Neftekhimik 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Chertanovo M. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Nizhny Novgorod 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 FK Chayka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Comparați doua echipe
Promovează - Premier League
Promotion - FNL (Promotion)
Retrogradează
Partide jucate 99
Victorii gazde 33.3%
Victorii oaspeți 37.4%
Egaluri 29.3%
Total goluri 225
Goluri / meci 2.27
Goluri / meci echipa gazdă 1.14
Goluri / meci echipa oaspete 1.13
Cartonase galbene 565
Cartonase galbene / partidă 5.7
Cartonase roșii 26
Cartonase roșii / partidă 0.3
Peste 0.5 goluri 88.9%
Peste 1.5 goluri 68.7%
Peste 2.5 goluri 43.4%
Peste 3.5 goluri 16.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 62.6%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 26.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 8.1%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 1%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 74.7%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 35.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 14.1%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 4%
Goluri în repriza 1 97
Goluri în repriza 2 128
Goluri în repriza 1 (gazde) 49
Goluri în repriza 2 (gazde) 64
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 48
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 64
Echipa gazdă învinge la 0 19 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 21 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 5 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 4 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 21 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 19 meciuri
Echipa gazdă a înscris 67 meciuri
Echipa oaspete a înscris 69 meciuri
Nu s-au marcat goluri 11 meciuri
Penalty-uri înscrise 23
Penalty-uri ratate 9
Penalty-uri / partidă 0.3
Loc Echipă GPM GI
1 Khimki 2.4 24
2 Ch1ayka 2 4
3 Torpedo Moskva 1.8 18
4 Rotor Volgograd 1.78 16
5 Spartak Moskva II 1.67 15
6 Luch Vladivostok 1.4 14
7 SKA Khabarovsk 1.3 13
8 Shinnik 1.3 13
9 Neftekhimik 1.2 12
10 Tekstilshchik 1.1 11
11 Tom Tomsk 1.1 11
12 Chertanovo 1.1 11
13 Armavir 1 10
14 Avangard Kursk 0.9 9
15 Baltika 0.9 9
16 Nizhny Novgorod 0.9 9
17 Mordovia Saransk 0.8 8
18 Krasnodar II 0.7 7
19 Fakel 0.4 4
20 Yenisey 0.4 4
21 Chayka 0.38 3
Loc Echipă GPM GP
1 Tom Tomsk 0.4 4
2 Ch1ayka 0.5 1
3 Khimki 0.6 6
4 Torpedo Moskva 0.7 7
5 Chertanovo 0.7 7
6 Chayka 0.75 6
7 SKA Khabarovsk 0.8 8
8 Rotor Volgograd 0.89 8
9 Baltika 1.1 11
10 Spartak Moskva II 1.11 10
11 Fakel 1.2 12
12 Neftekhimik 1.2 12
13 Shinnik 1.2 12
14 Nizhny Novgorod 1.3 13
15 Krasnodar II 1.3 13
16 Armavir 1.4 14
17 Mordovia Saransk 1.4 14
18 Luch Vladivostok 1.5 15
19 Avangard Kursk 1.6 16
20 Yenisey 1.6 16
21 Tekstilshchik 2 20
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Tekstilshchik 1.1 10 7 3 3 1 2 7 6 1
2 Khimki 2.4 10 6 4 4 4 0 6 2 4
3 Torpedo Moskva 1.8 10 5 5 6 4 2 4 1 3
4 Rotor Volgograd 1.78 9 5 4 3 2 1 6 3 3
5 Luch Vladivostok 1.4 10 5 5 7 4 3 3 1 2
6 Shinnik 1.3 10 5 5 5 1 4 5 4 1
7 Avangard Kursk 0.9 10 5 5 5 2 3 5 3 2
8 Mordovia Saransk 0.8 10 5 5 6 2 4 4 3 1
9 Spartak Moskva II 1.67 9 4 5 4 2 2 5 2 3
10 SKA Khabarovsk 1.3 10 4 6 7 3 4 3 1 2
11 Neftekhimik 1.2 10 4 6 5 2 3 5 2 3
12 Chertanovo 1.1 10 4 6 5 2 3 5 2 3
13 Armavir 1 10 4 6 5 2 3 5 2 3
14 Baltika 0.9 10 4 6 5 2 3 5 2 3
15 Nizhny Novgorod 0.9 10 4 6 5 3 2 5 1 4
16 Krasnodar II 0.7 10 4 6 4 1 3 6 3 3
17 Fakel 0.4 10 4 6 7 2 5 3 2 1
18 Yenisey 0.4 10 4 6 3 2 1 7 2 5
19 Ch1ayka 2 2 1 1 1 1 0 1 0 1
20 Tom Tomsk 1.1 10 1 9 6 1 5 4 0 4
21 Chayka 0.38 8 1 7 3 0 3 5 1 4
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Khimki 6 - 1 3 - 0 1 - 0 5 - 1 4 - 3 5 - 1 24 - 6
2 Torpedo Moskva 4 - 0 4 - 0 1 - 4 4 - 1 2 - 0 3 - 2 18 - 7
3 Rotor Volgograd 1 - 3 0 - 0 5 - 1 4 - 1 1 - 0 5 - 3 16 - 8
4 Spartak Moskva II 2 - 1 2 - 1 3 - 3 4 - 2 1 - 1 3 - 2 15 - 10
5 Luch Vladivostok 1 - 1 0 - 1 3 - 2 1 - 5 5 - 2 4 - 4 14 - 15
6 SKA Khabarovsk 4 - 4 1 - 0 2 - 1 2 - 2 2 - 0 2 - 1 13 - 8
7 Shinnik 4 - 2 0 - 1 3 - 3 2 - 4 1 - 2 3 - 0 13 - 12
8 Neftekhimik 1 - 1 2 - 0 2 - 4 2 - 2 3 - 2 2 - 3 12 - 12
9 Tom Tomsk 0 - 0 1 - 0 2 - 0 2 - 0 6 - 2 0 - 2 11 - 4
10 Chertanovo 1 - 3 3 - 1 3 - 1 0 - 0 1 - 1 3 - 1 11 - 7
11 Tekstilshchik 0 - 0 0 - 0 2 - 4 2 - 5 4 - 5 3 - 6 11 - 20
12 Armavir 0 - 1 2 - 1 3 - 3 2 - 4 3 - 4 0 - 1 10 - 14
13 Baltika 1 - 3 3 - 2 2 - 1 1 - 2 2 - 1 0 - 2 9 - 11
14 Nizhny Novgorod 1 - 3 1 - 2 2 - 2 1 - 3 1 - 1 3 - 2 9 - 13
15 Avangard Kursk 0 - 1 0 - 0 5 - 1 1 - 3 1 - 4 2 - 7 9 - 16
16 Mordovia Saransk 3 - 1 0 - 5 1 - 2 3 - 1 0 - 5 2 - 1 8 - 14
17 Krasnodar II 1 - 2 0 - 0 1 - 3 0 - 3 1 - 2 4 - 3 7 - 13
18 Ch1ayka 0 - 0 0 - 0 0 - 1 2 - 0 0 - 0 2 - 0 4 - 1
19 Fakel 1 - 1 0 - 2 1 - 2 2 - 2 0 - 3 0 - 2 4 - 12
20 Yenisey 0 - 1 1 - 7 1 - 3 1 - 0 0 - 2 1 - 3 4 - 16
21 Chayka 0 - 2 0 - 0 0 - 2 0 - 0 3 - 1 1 - 2 3 - 6
Jucător

An:

Echipa: