Sound

Fnl Cup Rusia- Results, top scorers

Înregistrează-te
Sâmbãtã 10.02.2018
1
x
2
Final Krylya Sovetov 0 - 1 Riga (0 - 0) - - -
Anulat Volgar Astrakhan - Fakel - - - -
Final Spartak Moskva II 1 - 0 Ararat Moskva (1 - 0) - - -
Final Luch Vladivostok 2 - 2 Mordovia Saransk (1 - 1) - - -
Duminicã 11.02.2018
1
x
2
Final Shinnik 2 - 0 Kazanka (0 - 0) - - -
Final Rotor Volgograd 1 - 1 Krasnodar II (1 - 0) - - -
Final Tambov 0 - 0 Chertanovo (0 - 0) - - -
Final Tyumen 2 - 3 Ural (0 - 2) - - -
Marþi 13.02.2018
1
x
2
Final Fakel 0 - 1 Krylya Sovetov (0 - 0) 3.50 3.25 1.91
Anulat Riga - Volgar Astrakhan - - - -
Final Mordovia Saransk 1 - 2 Tambov (1 - 1) 4.30 3.45 1.73
Final Chertanovo 0 - 3 Luch Vladivostok (0 - 2) - - -
Miercuri 14.02.2018
1
x
2
Final Krasnodar II 3 - 3 Shinnik (1 - 2) 4.15 3.85 1.65
Final Kazanka 0 - 2 Rotor Volgograd (0 - 0) - - -
Final Ural 3 - 0 Spartak Moskva II (3 - 0) 1.57 3.90 4.85
Final Ararat Moskva 0 - 2 Tyumen (0 - 1) - - -
Vineri 16.02.2018
1
x
2
Anulat Krylya Sovetov - Volgar Astrakhan - - - -
Final Fakel 1 - 0 Riga (0 - 0) 2.80 3.20 2.35
Final Tambov 0 - 0 Luch Vladivostok (0 - 0) 2.32 3.20 3.20
Final Mordovia Saransk 1 - 2 Chertanovo (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 17.02.2018
1
x
2
Amanat Shinnik - Rotor Volgograd - 1.98 3.50 3.80
Amanat Ural - Ararat Moskva - - - -
Amanat Spartak Moskva II - Tyumen - 2.76 2.98 1.77
Amanat Krasnodar II - Kazanka - - - -
Duminicã 18.02.2018
1
x
2
Final Shinnik 2 - 2 Rotor Volgograd (2 - 1) - - -
Final Ural 1 - 0 Ararat Moskva (1 - 0) - - -
Final Spartak Moskva II 3 - 0 Tyumen (1 - 0) 2.70 3.35 2.30
Final Krasnodar II 0 - 3 Kazanka (0 - 3) - - -
Luni 19.02.2018
1
x
2
Final Ch1ayka 2 - 4 Mordovia Saransk (1 - 2) - - -
Pen. Fakel 1 - 2 (1 - 1) Chertanovo (1 - 0) - - -
Final Krylya Sovetov 2 - 0 Tambov (2 - 0) 2.86 3.05 2.84
Final Riga 0 - 3 Luch Vladivostok (0 - 1) 3.00 3.10 2.30
Marþi 20.02.2018
1
x
2
Final Krasnodar II 0 - 2 Ararat Moskva (0 - 1) - - -
Final Kazanka 0 - 1 Tyumen (0 - 0) - - -
Pen. Rotor Volgograd 1 - 2 (1 - 1) Spartak Moskva II (1 - 0) 2.30 3.35 2.65
Final Shinnik 0 - 2 Ural (0 - 1) 5.30 3.65 1.56
Vineri 08.02.2019
1
x
2
Final Murom 1 - 1 Pyunik (0 - 1) - - -
Final Mordovia Saransk 1 - 2 Rotor Volgograd (1 - 1) 2.45 3.20 2.64
Final Chertanovo 1 - 3 Riga (0 - 1) 2.75 3.45 2.20
Final Shinnik 0 - 0 Tyumen (0 - 0) 2.40 3.00 2.75
Sâmbãtã 09.02.2019
1
x
2
Final Krasnodar II 2 - 1 Ural (0 - 1) 3.90 3.75 1.70
Final Khimki 0 - 2 Tambov (0 - 2) 3.90 3.55 1.74
Final Avangard Kursk 0 - 1 FCI Levadia (0 - 1) - - -
Final Spartak Moskva II 4 - 0 Fakel (1 - 0) 2.00 3.50 3.10
Luni 11.02.2019
1
x
2
Final Rotor Volgograd 3 - 1 Murom (1 - 0) 1.54 3.75 4.85
Final Pyunik 1 - 1 Mordovia Saransk (1 - 1) 3.20 3.40 2.05
Final Riga 0 - 1 Shinnik (0 - 1) 1.80 3.90 3.50
Final Tyumen 1 - 1 Chertanovo (1 - 1) 2.45 3.40 2.45
Marþi 12.02.2019
1
x
2
Final Tambov 2 - 0 Krasnodar II (0 - 0) 1.90 3.60 3.40
Final Ural 2 - 1 Khimki (1 - 1) 1.60 4.25 4.30
Final Fakel 0 - 2 Avangard Kursk (0 - 1) 3.00 3.25 2.20
Final FCI Levadia 0 - 1 Spartak Moskva II (0 - 0) 2.20 3.60 2.80
Joi 14.02.2019
1
x
2
Final Murom 1 - 2 Mordovia Saransk (0 - 1) 8.00 4.33 1.36
Final Rotor Volgograd 1 - 0 Pyunik (1 - 0) 2.00 3.50 3.00
Final Chertanovo 0 - 2 Shinnik (0 - 1) 3.25 3.75 1.90
Final Tyumen 2 - 0 Riga (0 - 0) 3.60 3.50 1.85
Vineri 15.02.2019
1
x
2
Final Krasnodar II 0 - 2 Khimki (0 - 0) 2.45 3.30 2.60
Final Tambov 4 - 1 Ural (1 - 0) 1.20 5.85 9.25
Final Avangard Kursk 3 - 1 Spartak Moskva II (0 - 0) 2.20 3.20 2.90
Final Fakel 2 - 1 FCI Levadia (1 - 0) 3.10 3.30 2.05
Duminicã 17.02.2019
1
x
2
Final Murom 0 - 2 Chertanovo (0 - 0) - - -
Final Pyunik 1 - 4 Riga (1 - 0) - - -
Final Mordovia Saransk 0 - 2 Tyumen (0 - 2) - - -
Pen. Rotor Volgograd 2 - 1 (1 - 1) Shinnik (1 - 0) 2.38 3.25 2.56
Luni 18.02.2019
1
x
2
Final Ural 2 0 - 5 FCI Levadia (0 - 5) - - -
Final Krasnodar II 0 - 1 Fakel (0 - 0) - - -
Final Khimki 0 - 1 Spartak Moskva II (0 - 0) 2.20 3.60 2.70
Pen. Tambov 0 - 1 (0 - 0) Avangard Kursk (0 - 0) 1.80 3.50 3.80
Miercuri 20.02.2019
1
x
2
Pen. Mordovia Saransk 0 - 1 (0 - 0) Khimki (0 - 0) 2.40 3.15 2.74
Final Tyumen 2 - 0 Spartak Moskva II (1 - 0) 2.65 3.30 2.40
Final Shinnik 0 - 2 Tambov (0 - 1) 4.00 3.25 1.85
Pen. Rotor Volgograd 1 - 2 (1 - 1) Avangard Kursk (0 - 0) 2.95 3.20 2.25
Joi 21.02.2019
1
x
2
Masa verde Chertanovo 3 - 0 FCI Levadia - - - -
Final Murom 2 - 4 Ural 2 (1 - 4) - - -
Pen. Pyunik 2 - 3 (2 - 2) Krasnodar II (2 - 2) - - -
Pen. Riga 3 - 2 (2 - 2) Fakel (1 - 2) 2.65 3.60 2.25
Partide jucate 68
Victorii gazde 26.5%
Victorii oaspeți 47.1%
Egaluri 26.4%
Total goluri 166
Goluri / meci 2.44
Goluri / meci echipa gazdă 1.04
Goluri / meci echipa oaspete 1.4
Cartonase galbene 317
Cartonase galbene / partidă 4.7
Cartonase roșii 20
Cartonase roșii / partidă 0.3
Peste 0.5 goluri 92.6%
Peste 1.5 goluri 75%
Peste 2.5 goluri 39.7%
Peste 3.5 goluri 22.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 69.1%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 29.4%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 13.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 4.4%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 72.1%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 33.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 14.7%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 4.4%
Goluri în repriza 1 81
Goluri în repriza 2 85
Goluri în repriza 1 (gazde) 33
Goluri în repriza 2 (gazde) 38
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 48
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 47
Echipa gazdă învinge la 0 12 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 23 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 2 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 4 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 23 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 12 meciuri
Echipa gazdă a înscris 40 meciuri
Echipa oaspete a înscris 51 meciuri
Nu s-au marcat goluri 5 meciuri
Penalty-uri înscrise 17
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.3
Loc Echipă GPM GI
1 Luch Vladivostok 2 8
2 Ural 2 2 4
3 Ch1ayka 2 2
4 Ural 1.86 13
5 FCI Levadia 1.75 7
6 Rotor Volgograd 1.56 14
7 Tyumen 1.33 12
8 Mordovia Saransk 1.33 12
9 Spartak Moskva II 1.33 12
10 Tambov 1.33 12
11 Riga 1.25 10
12 Shinnik 1.22 11
13 Avangard Kursk 1.2 6
14 Pyunik 1 5
15 Murom 1 5
16 Krylya Sovetov 1 3
17 Krasnodar II 0.89 8
18 Fakel 0.88 7
19 Chertanovo 0.88 7
20 Kazanka 0.75 3
21 Khimki 0.6 3
22 Ararat Moskva 0.5 2
Loc Echipă GPM GP
1 Krylya Sovetov 0.33 1
2 Tambov 0.44 4
3 Luch Vladivostok 0.5 2
4 Avangard Kursk 0.6 3
5 FCI Levadia 0.75 3
6 Tyumen 0.78 7
7 Rotor Volgograd 0.89 8
8 Ararat Moskva 1 4
9 Khimki 1 5
10 Spartak Moskva II 1 9
11 Shinnik 1.11 10
12 Kazanka 1.25 5
13 Ural 1.29 9
14 Riga 1.38 11
15 Fakel 1.38 11
16 Chertanovo 1.38 11
17 Mordovia Saransk 1.56 14
18 Pyunik 1.8 9
19 Krasnodar II 1.89 17
20 Murom 2.4 12
21 Ural 2 3.5 7
22 Ch1ayka 4 4
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Mordovia Saransk 1.33 9 6 3 5 3 2 4 3 1
2 Ural 1.86 7 5 2 3 2 1 4 3 1
3 Spartak Moskva II 1.33 9 4 5 3 2 1 6 2 4
4 Riga 1.25 8 4 4 3 2 1 5 2 3
5 Krasnodar II 0.89 9 4 5 6 3 3 3 1 2
6 Luch Vladivostok 2 4 3 1 1 1 0 3 2 1
7 Rotor Volgograd 1.56 9 3 6 6 1 5 3 2 1
8 Murom 1 5 3 2 4 2 2 1 1 0
9 Fakel 0.88 8 3 5 5 1 4 3 2 1
10 Chertanovo 0.88 8 3 5 3 2 1 5 1 4
11 Ural 2 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
12 FCI Levadia 1.75 4 2 2 1 0 1 3 2 1
13 Tyumen 1.33 9 2 7 4 1 3 5 1 4
14 Tambov 1.33 9 2 7 5 1 4 4 1 3
15 Shinnik 1.22 9 2 7 5 1 4 4 1 3
16 Pyunik 1 5 2 3 3 2 1 2 0 2
17 Ch1ayka 2 1 1 0 1 1 0 0 0
18 Avangard Kursk 1.2 5 1 4 2 1 1 3 0 3
19 Kazanka 0.75 4 1 3 2 0 2 2 1 1
20 Khimki 0.6 5 1 4 2 0 2 3 1 2
21 Krylya Sovetov 1 3 0 3 2 0 2 1 0 1
22 Ararat Moskva 0.5 4 0 4 1 0 1 3 0 3
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Rotor Volgograd 1 - 1 3 - 1 3 - 1 3 - 4 2 - 0 2 - 1 14 - 8
2 Ural 3 - 1 2 - 0 4 - 1 0 - 1 2 - 4 2 - 2 13 - 9
3 Tambov 0 - 1 2 - 1 3 - 1 1 - 0 2 - 0 4 - 1 12 - 4
4 Tyumen 2 - 1 2 - 2 2 - 1 0 - 2 4 - 0 3 - 1 12 - 7
5 Spartak Moskva II 1 - 1 1 - 1 1 - 3 3 - 0 2 - 2 4 - 2 12 - 9
6 Mordovia Saransk 1 - 2 2 - 2 4 - 3 1 - 1 1 - 3 3 - 3 12 - 14
7 Shinnik 1 - 3 4 - 2 1 - 1 3 - 1 0 - 2 2 - 2 11 - 10
8 Riga 0 - 1 2 - 3 0 - 1 2 - 0 2 - 2 4 - 4 10 - 11
9 Luch Vladivostok 2 - 0 1 - 0 1 - 1 1 - 0 1 - 0 2 - 1 8 - 2
10 Krasnodar II 1 - 0 0 - 7 2 - 3 1 - 2 2 - 2 2 - 3 8 - 17
11 FCI Levadia 0 - 0 3 - 0 3 - 1 1 - 0 0 - 2 0 - 0 7 - 3
12 Fakel 0 - 2 3 - 1 1 - 0 0 - 3 2 - 1 1 - 4 7 - 11
13 Chertanovo 0 - 1 1 - 3 0 - 2 1 - 1 2 - 2 3 - 2 7 - 11
14 Avangard Kursk 1 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 0 2 - 0 2 - 2 6 - 3
15 Pyunik 1 - 1 3 - 1 1 - 2 0 - 2 0 - 0 0 - 3 5 - 9
16 Murom 0 - 3 1 - 2 0 - 2 2 - 1 0 - 2 2 - 2 5 - 12
17 Ural 2 2 - 0 0 - 4 2 - 2 0 - 1 0 - 0 0 - 0 4 - 7
18 Krylya Sovetov 1 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 0 3 - 1
19 Khimki 1 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 0 1 - 2 1 - 0 3 - 5
20 Kazanka 0 - 0 2 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 2 3 - 5
21 Ch1ayka 0 - 0 0 - 1 1 - 1 0 - 1 1 - 0 0 - 1 2 - 4
22 Ararat Moskva 0 - 0 0 - 1 1 - 2 1 - 0 0 - 0 0 - 1 2 - 4