Sound

Fnl Cup - Placement Play Offs Rusia- Results, top scorers

Înregistrează-te
Joi 22.02.2018
1
x
2
Final Ch1ayka 0 - 1 Krasnodar II (0 - 0) - - -
Final Mordovia Saransk 0 - 1 Ararat Moskva (0 - 1) - - -
Final Fakel 1 - 0 Kazanka (1 - 0) - - -
Final Chertanovo 0 - 1 Tyumen (0 - 0) - - -
Vineri 23.02.2018
1
x
2
Pen. Tambov 1 - 0 (0 - 0) Rotor Volgograd (0 - 0) 1.85 3.40 3.60
Pen. Krylya Sovetov 3 - 2 (2 - 2) Spartak Moskva II (1 - 0) 1.71 3.45 4.40
Final Riga 1 - 0 Shinnik (1 - 0) 3.20 3.20 2.05
Pen. Luch Vladivostok 1 - 2 (1 - 1) Ural (1 - 1) 4.25 3.35 1.75
Partide jucate 8
Victorii gazde 25%
Victorii oaspeți 37.5%
Egaluri 37.5%
Total goluri 11
Goluri / meci 1.38
Goluri / meci echipa gazdă 0.63
Goluri / meci echipa oaspete 0.75
Cartonase galbene 37
Cartonase galbene / partidă 4.6
Cartonase roșii 5
Cartonase roșii / partidă 0.6
Peste 0.5 goluri 87.5%
Peste 1.5 goluri 25%
Peste 2.5 goluri 12.5%
Peste 3.5 goluri 12.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 62.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 12.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 -
Peste 3.5 goluri în repriza 1 -
Peste 0.5 goluri în repriza 2 37.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 12.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 12.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 -
Goluri în repriza 1 6
Goluri în repriza 2 5
Goluri în repriza 1 (gazde) 4
Goluri în repriza 2 (gazde) 1
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 2
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 4
Echipa gazdă învinge la 0 2 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 3 meciuri
Gazdele câstiga din urmă -
Oaspeții câștiga din urmă -
Echipa gazdă pierde la 0 3 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 2 meciuri
Echipa gazdă a înscris 4 meciuri
Echipa oaspete a înscris 5 meciuri
Nu s-au marcat goluri 1 meci
Penalty-uri înscrise 1
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Krylya Sovetov 2 1 1 0 1 1 0 0 0
2 Spartak Moskva II 2 1 1 0 0 0 1 1 0
3 Riga 1 1 0 1 1 0 1 0 0
4 Fakel 1 1 0 1 1 0 1 0 0
5 Tyumen 1 1 0 1 0 0 1 0 1
6 Luch Vladivostok 1 1 0 1 1 0 1 0 0
7 Ural 1 1 0 1 0 0 1 0 1
8 Krasnodar II 1 1 0 1 0 0 1 0 1
9 Ararat Moskva 1 1 0 1 0 0 1 0 1
10 Mordovia Saransk 0 1 0 1 1 0 1 0 0
11 Rotor Volgograd 0 1 0 1 0 0 1 0 1
12 Shinnik 0 1 0 1 0 0 1 0 1
13 Tambov 0 1 0 1 1 0 1 0 0
14 Chertanovo 0 1 0 1 1 0 1 0 0
15 Ch1ayka 0 1 0 1 1 0 1 0 0
16 Kazanka 0 1 0 1 0 0 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Krylya Sovetov 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 2 0 - 0 2 - 2
2 Spartak Moskva II 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 2 - 0 0 - 0 2 - 2
3 Riga 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
4 Fakel 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
5 Tyumen 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 0
6 Krasnodar II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 0
7 Ararat Moskva 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0
8 Luch Vladivostok 0 - 0 0 - 1 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
9 Ural 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
10 Rotor Volgograd 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
11 Tambov 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
12 Mordovia Saransk 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
13 Shinnik 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
14 Chertanovo 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1
15 Ch1ayka 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1
16 Kazanka 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1