Sound

Copa Federacion Spania- Results, top scorers

Înregistrează-te
Miercuri 29.11.2017
1
x
2
Final Cartagena FC 1 - 2 Ontinyent (1 - 2) - - -
Final Saguntino 2 - 1 Mallorca B (1 - 0) 1.69 3.85 3.80
Final Silva 0 - 3 Langreo (0 - 1) 2.50 3.40 2.40
Final Arcos 2 - 3 Real Betis II (2 - 1) - - -
Final Ardoi 2 - 2 Utebo (0 - 2) - - -
Final Olímpic Xàtiva 0 - 3 UCAM Murcia (0 - 1) - - -
Final Real Avilés 1 - 1 Burgos (0 - 0) - - -
Final SS Reyes 1 - 1 Rayo Majadahonda (0 - 1) - - -
Final Tarazona 0 - 1 SD Logroñés (0 - 1) - - -
Final Plasencia 1 - 0 San Fernando CD (1 - 0) - - -
Final Villarrobledo 5 - 0 Huetor Tajar (2 - 0) - - -
Final Rápido Bouzas 0 - 1 Pontevedra (0 - 0) - - -
Final Villanovense 4 - 0 Tenerife B (2 - 0) - - -
Duminicã 10.12.2017
1
x
2
Final Huetor Tajar 2 - 1 Villarrobledo (1 - 1) - - -
Marþi 12.12.2017
1
x
2
Final Langreo 2 - 0 Silva (1 - 0) 1.42 3.70 7.00
Miercuri 13.12.2017
1
x
2
Final Real Betis II 2 - 0 Arcos (1 - 0) - - -
Final UCAM Murcia 5 - 1 Olímpic Xàtiva (3 - 1) - - -
Final Mallorca B 0 - 1 Saguntino (0 - 1) 2.40 3.40 2.50
Final Deportivo Alaves II 0 - 2 Peña Sport (0 - 1) - - -
Final Ontinyent 4 - 0 Cartagena FC (1 - 0) - - -
Final Rayo Majadahonda 0 - 1 SS Reyes (0 - 1) - - -
Final Utebo 2 - 0 Ardoi (0 - 0) - - -
Final Burgos 0 - 0 Real Avilés (0 - 0) - - -
Final Pontevedra 3 - 0 Rápido Bouzas (1 - 0) - - -
Final SD Logroñés 1 - 0 Tarazona (0 - 0) - - -
Pen. San Fernando CD 1 - 1 (1 - 0) Plasencia (1 - 0) - - -
Final Tenerife B 3 - 3 Villanovense (2 - 1) - - -
Joi 14.12.2017
1
x
2
22:00 Real Betis II -:- Arcos - - - -
22:00 UCAM Murcia -:- Olímpic Xàtiva - - - -
Miercuri 10.01.2018
1
x
2
Final Real Betis II 1 - 0 Villanovense (1 - 0) - - -
Final UCAM Murcia 1 - 2 Saguntino (1 - 2) - - -
Final Vilafranca 3 - 0 Peña Sport (0 - 0) - - -
Final Burgos 3 - 1 Pontevedra (2 - 0) 1.65 3.30 5.00
Final Langreo 0 - 3 Escobedo (0 - 2) - - -
Final Villarrobledo 2 - 2 Ontinyent (0 - 1) - - -
Final SD Logroñés 2 - 2 Utebo (1 - 0) - - -
Joi 11.01.2018
1
x
2
22:00 Real Betis II -:- Villanovense - - - -
22:00 Langreo -:- Escobedo - - - -
Final SS Reyes 2 - 2 Plasencia (2 - 1) - - -
Miercuri 24.01.2018
1
x
2
Final Ontinyent 2 - 1 Villarrobledo (1 - 1) - - -
Final Peña Sport 2 - 3 Vilafranca (2 - 1) - - -
Final Saguntino 1 - 1 UCAM Murcia (1 - 0) - - -
Final Plasencia 1 - 0 SS Reyes (0 - 0) - - -
Final Pontevedra 2 - 0 Burgos (1 - 0) 2.50 3.15 2.60
Final Escobedo 1 - 2 Langreo (1 - 1) - - -
Final Utebo 1 - 3 SD Logroñés (0 - 1) - - -
Final Villanovense 2 - 1 Real Betis II (2 - 0) - - -
Joi 25.01.2018
1
x
2
22:00 Plasencia -:- SS Reyes - - - -
Miercuri 07.02.2018
1
x
2
Final Real Betis II 2 - 0 Ontinyent (0 - 0) - - -
Final Pontevedra 0 - 0 Escobedo (0 - 0) - - -
Final Plasencia 0 - 2 Saguntino (0 - 1) - - -
Final Vilafranca 1 - 0 SD Logroñés (1 - 0) - - -
Joi 08.02.2018
1
x
2
22:00 Real Betis II -:- Ontinyent - - - -
22:00 Pontevedra -:- Escobedo - - - -
22:00 Plasencia -:- Saguntino - - - -
22:00 Vilafranca -:- SD Logroñés - - - -
Miercuri 21.02.2018
1
x
2
Final Saguntino 0 - 1 Plasencia (0 - 0) 1.36 5.20 10.50
Final Ontinyent 3 - 0 Real Betis II (1 - 0) - - -
Final SD Logroñés 2 - 1 Vilafranca (1 - 0) - - -
Final Escobedo 1 - 1 Pontevedra (1 - 0) - - -
Miercuri 07.03.2018
1
x
2
Final Pontevedra 2 - 1 Saguntino (1 - 0) 3.40 2.90 2.10
Final Vilafranca 1 - 1 Ontinyent (0 - 1) 3.30 3.00 2.10
Miercuri 14.03.2018
1
x
2
Final Saguntino 1 - 1 Pontevedra (0 - 1) 1.45 4.00 6.50
Final Ontinyent 2 - 0 Vilafranca (1 - 0) 1.53 3.60 5.00
Joi 15.03.2018
1
x
2
22:00 Ontinyent -:- Vilafranca - 1.55 3.75 5.00
22:00 Saguntino -:- Pontevedra - - - -
Miercuri 04.04.2018
1
x
2
Final Ontinyent 0 - 1 Pontevedra (0 - 0) - - -
Miercuri 11.04.2018
1
x
2
Final Pontevedra 0 - 0 Ontinyent (0 - 0) 2.94 3.20 2.72
Joi 15.11.2018
1
x
2
Final Huetor Tajar 2 - 2 Real Betis II (2 - 1) - - -
Miercuri 21.11.2018
1
x
2
Final Conquense 2 - 1 Yeclano (0 - 0) 2.10 3.25 3.00
Final Lealtad 1 - 1 Bergantiños (1 - 0) - - -
Final Cartagena FC 2 - 3 Socuéllamos (1 - 2) - - -
Final Cacereño 0 - 2 Talavera (0 - 2) - - -
Final Peña Deportiva 0 - 0 Llagostera (0 - 0) - - -
Final Marbella 2 - 2 Ceuta (2 - 1) - - -
Final Peña Sport 1 - 0 Varea (1 - 0) 1.60 4.60 6.00
Final Internacional 2 - 1 Tenerife II (0 - 0) - - -
Final Naval 1 - 2 Mensajero (0 - 0) - - -
Final Arandina 2 - 2 Mirandés (2 - 1) - - -
Final Durango 0 - 2 Real Unión (0 - 1) - - -
Final Pontevedra 1 - 1 Langreo (0 - 1) 2.10 3.20 3.10
Final Tropezón 2 - 3 Barakaldo (1 - 2) - - -
Final Ejea 1 - 0 Poblense (1 - 0) - - -
Final Cornellà 4 - 1 Teruel (2 - 0) - - -
Joi 22.11.2018
1
x
2
22:00 Arandina -:- Mirandés - - - -
22:00 Cacereño -:- Talavera - - - -
22:00 Cartagena FC -:- Socuéllamos - - - -
22:00 Conquense -:- Yeclano - - - -
22:00 Durango -:- Real Unión - - - -
22:00 Ejea -:- Poblense - - - -
22:00 Internacional -:- Tenerife II - - - -
22:00 Naval -:- Mensajero - - - -
22:00 Peña Sport -:- Varea - - - -
22:00 Peña Deportiva -:- Llagostera - - - -
22:00 Pontevedra -:- Langreo - - - -
22:00 Tropezón -:- Barakaldo - - - -
Final Real Betis II 2 - 1 Huetor Tajar (2 - 0) - - -
Miercuri 28.11.2018
1
x
2
Final Ceuta 1 - 1 Marbella (0 - 1) - - -
Final Yeclano 3 - 2 Conquense (0 - 2) 2.10 3.30 3.10
Joi 29.11.2018
1
x
2
Final Varea 0 - 2 Peña Sport (0 - 1) 3.20 3.35 2.38
Miercuri 05.12.2018
1
x
2
Final Bergantiños 1 - 0 Lealtad (1 - 0) - - -
Final Llagostera 1 - 0 Peña Deportiva (0 - 0) - - -
Pen. Mirandés 3 - 2 (2 - 2) Arandina (2 - 2) - - -
Final Real Unión 3 - 3 Durango (0 - 2) - - -
Final Langreo 1 - 2 Pontevedra (0 - 1) 2.10 3.20 3.10
Final Barakaldo 3 - 3 Tropezón (1 - 2) - - -
Final Talavera 2 - 1 Cacereño (0 - 0) - - -
Final Tenerife II 0 - 2 Internacional (0 - 0) - - -
Joi 06.12.2018
1
x
2
Final Poblense 2 - 0 Ejea (1 - 0) - - -
Final Socuéllamos 6 - 1 Cartagena FC (2 - 1) - - -
Prelungiri Teruel 5 - 2 Cornellà (1 - 0) - - -
Final Mensajero 2 - 5 Naval (1 - 1) - - -
22:00 Langreo -:- Pontevedra - - - -
Miercuri 09.01.2019
1
x
2
Final Llagostera 1 - 1 Conquense (1 - 0) - - -
Final Pontevedra 0 - 0 Naval (0 - 0) - - -
Final Peña Sport 3 - 3 Real Unión (1 - 1) 2.90 3.20 2.68
Final Barakaldo 2 - 3 Mirandés (1 - 2) - - -
Final Talavera 1 - 0 Socuéllamos (0 - 0) - - -
Joi 10.01.2019
1
x
2
Final Cornellà 1 - 2 Poblense (0 - 1) - - -
Final Real Betis II 2 - 0 Ceuta (2 - 0) - - -
22:00 Ceuta -:- Real Betis II - - - -
22:00 Conquense -:- Llagostera - - - -
22:00 Internacional -:- Bergantiños - - - -
22:00 Mirandés -:- Barakaldo - - - -
22:00 Naval -:- Pontevedra - - - -
22:00 Poblense -:- Cornellà - - - -
22:00 Real Unión -:- Peña Sport - - - -
22:00 Socuéllamos -:- Talavera - - - -
22:00 Barakaldo -:- Mirandés - - - -
Final Bergantiños 0 - 0 Internacional (0 - 0) - - -
22:00 Talavera -:- Socuéllamos - - - -
22:00 Llagostera -:- Conquense - - - -
22:00 Peña Sport -:- Real Unión - - - -
22:00 Pontevedra -:- Naval - - - -
Miercuri 23.01.2019
1
x
2
Final Conquense 2 - 1 Llagostera (2 - 0) - - -
Final Internacional 2 - 0 Bergantiños (2 - 0) - - -
Final Naval 1 - 1 Pontevedra (0 - 0) - - -
Pen. Poblense 1 - 3 (1 - 2) Cornellà (1 - 1) - - -
Final Real Unión 4 - 0 Peña Sport (2 - 0) 1.60 3.85 6.00
Final Mirandés 2 - 0 Barakaldo (0 - 0) - - -
Final Socuéllamos 2 - 0 Talavera (1 - 0) - - -
Joi 24.01.2019
1
x
2
Pen. Ceuta 3 - 0 (2 - 0) Real Betis II (1 - 0) - - -
22:00 Conquense -:- Llagostera - - - -
22:00 Internacional -:- Bergantiños - - - -
22:00 Mirandés -:- Barakaldo - - - -
22:00 Naval -:- Pontevedra - - - -
22:00 Poblense -:- Cornellà - - - -
22:00 Real Unión -:- Peña Sport - - - -
22:00 Socuéllamos -:- Talavera - - - -
Miercuri 06.02.2019
1
x
2
Final Internacional 1 - 1 Conquense (1 - 0) - - -
Final Pontevedra 0 - 1 Cornellà (0 - 0) - - -
Final Mirandés 1 - 0 Real Unión (1 - 0) - - -
Final Ceuta 0 - 0 Socuéllamos (0 - 0) - - -
Joi 07.02.2019
1
x
2
22:00 Ceuta -:- Socuéllamos - - - -
22:00 Internacional -:- Conquense - - - -
22:00 Mirandés -:- Real Unión - - - -
22:00 Pontevedra -:- Cornellà - - - -
Miercuri 13.02.2019
1
x
2
Final Conquense 0 - 1 Internacional (0 - 0) - - -
Final Real Unión 4 - 3 Mirandés (2 - 2) - - -
Pen. Socuéllamos 1 - 0 (0 - 0) Ceuta (0 - 0) - - -
Final Cornellà 2 - 1 Pontevedra (1 - 1) - - -
Joi 14.02.2019
1
x
2
22:00 Conquense -:- Internacional - - - -
22:00 Socuéllamos -:- Ceuta - - - -
Miercuri 27.02.2019
1
x
2
Final Internacional 2 - 2 Cornellà (0 - 0) - - -
Final Mirandés 3 - 0 Socuéllamos (2 - 0) - - -
Joi 28.02.2019
1
x
2
22:00 Internacional -:- Cornellà - - - -
22:00 Mirandés -:- Socuéllamos - - - -
Miercuri 06.03.2019
1
x
2
Final Cornellà 1 - 0 Internacional (1 - 0) - - -
Final Socuéllamos 1 - 1 Mirandés (0 - 0) - - -
Joi 07.03.2019
1
x
2
22:00 Cornellà -:- Internacional - - - -
22:00 Socuéllamos -:- Mirandés - - - -
Miercuri 20.03.2019
1
x
2
Final Mirandés 3 - 0 Cornellà (1 - 0) - - -
Joi 21.03.2019
1
x
2
22:00 Mirandés -:- Cornellà - - - -
Joi 28.03.2019
1
x
2
Final Cornellà 2 - 2 Mirandés (0 - 1) - - -
Partide jucate 119
Victorii gazde 44.5%
Victorii oaspeți 26.1%
Egaluri 29.4%
Total goluri 320
Goluri / meci 2.69
Goluri / meci echipa gazdă 1.57
Goluri / meci echipa oaspete 1.12
Cartonase galbene 8
Cartonase galbene / partidă 0.1
Cartonase roșii 26
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 93.3%
Peste 1.5 goluri 75.6%
Peste 2.5 goluri 49.6%
Peste 3.5 goluri 26.9%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 74.8%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 33.6%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 14.3%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 2.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 78.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 41.2%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 18.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 5%
Goluri în repriza 1 149
Goluri în repriza 2 171
Goluri în repriza 1 (gazde) 88
Goluri în repriza 2 (gazde) 99
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 61
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 72
Echipa gazdă învinge la 0 34 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 17 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 4 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 4 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 17 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 34 meciuri
Echipa gazdă a înscris 94 meciuri
Echipa oaspete a înscris 77 meciuri
Nu s-au marcat goluri 8 meciuri
Penalty-uri înscrise 14
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă GPM GI
1 Real Unión 2.67 16
2 UCAM Murcia 2.5 10
3 Teruel 2.5 5
4 Tropezón 2.5 5
5 Villanovense 2.25 9
6 Villarrobledo 2.25 9
7 Mirandés 2.2 22
8 Barakaldo 2 8
9 Arandina 2 4
10 Mensajero 2 4
11 Yeclano 2 4
12 Naval 1.75 7
13 Utebo 1.75 7
14 Ontinyent 1.6 16
15 Cornellà 1.6 16
16 Real Betis II 1.5 15
17 Socuéllamos 1.5 12
18 SD Logroñés 1.5 9
19 Langreo 1.5 9
20 Vilafranca 1.5 9
1 1.5 3
21 Durango 1.5 3
22 Marbella 1.5 3
23 Peña Sport 1.43 10
24 Conquense 1.33 8
25 Saguntino 1.25 10
26 Internacional 1.25 10
27 Talavera 1.25 5
28 Poblense 1.25 5
29 Escobedo 1.25 5
Loc Echipă GPM GP
1 San Fernando CD 0.5 1
2 Real Avilés 0.5 1
3 Peña Deportiva 0.5 1
4 Internacional 0.63 5
5 Bergantiños 0.75 3
6 Talavera 0.75 3
7 Llagostera 0.75 3
8 Escobedo 0.75 3
9 Pontevedra 0.75 12
10 Ontinyent 0.8 8
11 Ceuta 0.83 5
12 SD Logroñés 0.83 5
13 Plasencia 0.83 5
14 Saguntino 0.88 7
15 Tarazona 1 2
16 Lealtad 1 2
17 Rayo Majadahonda 1 2
18 Ejea 1 2
19 Burgos 1 4
20 UCAM Murcia 1 4
21 Poblense 1 4
22 SS Reyes 1 4
23 Socuéllamos 1 8
24 Langreo 1.17 7
25 Vilafranca 1.17 7
26 Real Betis II 1.2 12
27 Naval 1.25 5
28 Villanovense 1.25 5
29 Mirandés 1.3 13
30 Conquense 1.33 8
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Cornellà 1.6 10 8 2 5 4 1 5 4 1
2 Mirandés 2.2 10 7 3 5 3 2 5 4 1
3 Ontinyent 1.6 10 5 5 5 3 2 5 2 3
4 Real Betis II 1.5 10 5 5 5 1 4 5 4 1
5 Pontevedra 1.06 16 5 11 8 2 6 8 3 5
6 Real Unión 2.67 6 4 2 3 3 0 3 1 2
7 Villarrobledo 2.25 4 4 0 2 2 0 2 2 0
8 Langreo 1.5 6 4 2 3 2 1 3 2 1
9 Peña Sport 1.43 7 4 3 3 2 1 4 2 2
10 Huetor Tajar 1.25 4 4 0 2 2 0 2 2 0
11 Cartagena FC 1 4 4 0 2 2 0 2 2 0
12 UCAM Murcia 2.5 4 3 1 2 2 0 2 1 1
13 Villanovense 2.25 4 3 1 2 2 0 2 1 1
14 Barakaldo 2 4 3 1 2 2 0 2 1 1
15 Utebo 1.75 4 3 1 2 1 1 2 2 0
16 SD Logroñés 1.5 6 3 3 3 2 1 3 1 2
17 Socuéllamos 1.5 8 3 5 4 1 3 4 2 2
18 Vilafranca 1.5 6 3 3 3 1 2 3 2 1
19 Conquense 1.33 6 3 3 3 2 1 3 1 2
20 Saguntino 1.25 8 3 5 4 1 3 4 2 2
21 Teruel 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
22 Tropezón 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
23 Arandina 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
24 Mensajero 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
25 Yeclano 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
26 Naval 1.75 4 2 2 2 1 1 2 1 1
1 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
27 Poblense 1.25 4 2 2 2 1 1 2 1 1
28 Escobedo 1.25 4 2 2 2 1 1 2 1 1
29 Internacional 1.25 8 2 6 4 2 2 4 0 4
30 Olímpic Xàtiva 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
31 Durango 1.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
32 Marbella 1.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
33 Talavera 1.25 4 1 3 2 1 1 2 0 2
34 Arcos 1 2 1 1 1 1 0 1 0 1
35 Burgos 1 4 1 3 2 1 1 2 0 2
36 Ardoi 1 2 1 1 1 1 0 1 0 1
37 SS Reyes 1 4 1 3 2 1 1 2 0 2
38 Ceuta 0.83 6 1 5 3 0 3 3 1 2
39 Plasencia 0.83 6 1 5 3 0 3 3 1 2
40 Llagostera 0.75 4 1 3 2 0 2 2 1 1
41 Cacereño 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
42 Tenerife II 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
43 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
44 Rápido Bouzas 0 2 1 1 1 0 1 1 1 0
45 Silva 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1
46 Lealtad 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
47 San Fernando CD 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
48 Rayo Majadahonda 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
49 Real Avilés 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
50 Bergantiños 0.5 4 0 4 2 0 2 2 0 2
51 Ejea 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
52 Tarazona 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
53 Deportivo Alaves II 0 1 0 1 1 0 1 0 0
54 Peña Deportiva 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
55 Varea 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Mirandés 5 - 0 3 - 3 4 - 4 3 - 0 3 - 3 4 - 3 22 - 13
2 Pontevedra 3 - 3 0 - 1 3 - 1 2 - 2 4 - 3 5 - 2 17 - 12
3 Ontinyent 1 - 1 3 - 1 4 - 0 2 - 3 1 - 1 5 - 2 16 - 8
4 Real Unión 3 - 1 3 - 3 0 - 2 2 - 2 1 - 0 7 - 2 16 - 10
5 Cornellà 0 - 3 4 - 1 1 - 2 5 - 3 3 - 3 3 - 4 16 - 16
6 Real Betis II 3 - 2 2 - 2 3 - 4 3 - 1 3 - 0 1 - 3 15 - 12
7 Socuéllamos 2 - 2 1 - 0 2 - 2 1 - 1 2 - 2 4 - 1 12 - 8
8 UCAM Murcia 1 - 2 3 - 2 1 - 0 2 - 0 2 - 0 1 - 0 10 - 4
9 Internacional 1 - 0 0 - 1 2 - 0 0 - 2 2 - 1 5 - 1 10 - 5
10 Saguntino 4 - 2 1 - 1 1 - 0 2 - 0 1 - 2 1 - 2 10 - 7
11 Peña Sport 3 - 3 1 - 1 2 - 0 2 - 1 1 - 3 1 - 5 10 - 13
12 SD Logroñés 1 - 0 1 - 1 2 - 0 0 - 1 1 - 0 4 - 3 9 - 5
13 Villanovense 2 - 1 2 - 1 1 - 1 1 - 0 1 - 1 2 - 1 9 - 5
14 Villarrobledo 0 - 0 2 - 1 2 - 2 1 - 1 2 - 0 2 - 2 9 - 6
15 Langreo 1 - 1 0 - 1 3 - 2 1 - 0 3 - 1 1 - 2 9 - 7
16 Vilafranca 1 - 2 1 - 1 0 - 2 2 - 0 3 - 0 2 - 2 9 - 7
17 Conquense 2 - 1 2 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 1 3 - 4 8 - 8
18 Barakaldo 0 - 2 0 - 2 4 - 1 1 - 1 1 - 1 2 - 3 8 - 10
19 Naval 0 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 3 3 - 0 2 - 1 7 - 5
20 Utebo 0 - 1 2 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 2 5 - 2 7 - 7
21 Talavera 1 - 0 0 - 0 1 - 1 3 - 0 0 - 0 0 - 2 5 - 3
22 Escobedo 2 - 0 1 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 2 1 - 0 5 - 3
23 Poblense 3 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 0 5 - 4
24 Ceuta 1 - 1 1 - 2 0 - 2 0 - 0 0 - 0 3 - 0 5 - 5
25 Teruel 1 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 1 2 - 0 1 - 2 5 - 5
26 Plasencia 1 - 2 0 - 1 1 - 1 1 - 1 1 - 0 1 - 0 5 - 5
27 Tropezón 0 - 0 2 - 0 1 - 3 1 - 1 1 - 0 0 - 2 5 - 6
28 Huetor Tajar 0 - 2 0 - 1 3 - 3 1 - 2 0 - 1 1 - 1 5 - 10
29 Arandina 0 - 1 1 - 0 3 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 0 4 - 4
30 Burgos 1 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 1 4 - 4
31 SS Reyes 1 - 1 0 - 0 2 - 1 1 - 1 0 - 0 0 - 1 4 - 4
32 Yeclano 0 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 1 1 - 0 2 - 1 4 - 4
33 Mensajero 0 - 0 0 - 0 1 - 1 2 - 1 0 - 2 1 - 2 4 - 6
34 Cartagena FC 2 - 3 0 - 2 1 - 2 0 - 2 0 - 3 1 - 3 4 - 15
35 Llagostera 0 - 1 1 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 0 1 - 1 3 - 3
36 Marbella 1 - 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 3 - 3
37 Durango 0 - 1 1 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 3 3 - 5
1 1 - 1 0 - 1 1 - 1 0 - 1 0 - 1 1 - 2 3 - 7
38 Bergantiños 0 - 0 1 - 1 0 - 2 0 - 0 1 - 0 0 - 0 2 - 3
39 Ardoi 0 - 0 0 - 2 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 2 2 - 4
40 Arcos 1 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 1 2 - 5
41 San Fernando CD 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
42 Real Avilés 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 0 1 - 1
43 Lealtad 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 2
44 Rayo Majadahonda 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 2
45 Ejea 0 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 2
46 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 0 0 - 0 1 - 3
47 Cacereño 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 0 1 - 0 1 - 4
48 Tenerife II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2 0 - 2 1 - 4
49 Olímpic Xàtiva 0 - 1 1 - 2 0 - 1 0 - 2 0 - 2 0 - 0 1 - 8
50 Peña Deportiva 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1
51 Tarazona 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 2
52 Deportivo Alaves II 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 2
53 Varea 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 3
54 Rápido Bouzas 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 4
55 Silva 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 5