Sound

Copa Federacion Spania- Results, top scorers

Înregistrează-te
Miercuri 29.11.2017
1
x
2
Final Cartagena II 1 - 2 Ontinyent (1 - 2) - - -
Final Saguntino 2 - 1 Mallorca B (1 - 0) 1.69 3.85 3.80
Final Silva 0 - 3 Langreo (0 - 1) 2.50 3.40 2.40
Final Arcos 2 - 3 Real Betis II (2 - 1) - - -
Final Ardoi 2 - 2 Utebo (0 - 2) - - -
Final Olímpic de Xàtiva 0 - 3 UCAM Murcia (0 - 1) - - -
Final Real Avilés 1 - 1 Burgos (0 - 0) - - -
Final SS Reyes 1 - 1 Rayo Majadahonda (0 - 1) - - -
Final Tarazona 0 - 1 SD Logroñés (0 - 1) - - -
Final UP Plasencia 1 - 0 San Fernando CD (1 - 0) - - -
Final Villarrobledo 5 - 0 Huetor Tajar (2 - 0) - - -
Final Rápido Bouzas 0 - 1 Pontevedra (0 - 0) - - -
Final Villanovense 4 - 0 Tenerife B (2 - 0) - - -
Duminicã 10.12.2017
1
x
2
Final Huetor Tajar 2 - 1 Villarrobledo (1 - 1) - - -
Marþi 12.12.2017
1
x
2
Final Langreo 2 - 0 Silva (1 - 0) 1.42 3.70 7.00
Miercuri 13.12.2017
1
x
2
Final Real Betis II 2 - 0 Arcos (1 - 0) - - -
Final UCAM Murcia 5 - 1 Olímpic de Xàtiva (3 - 1) - - -
Final Mallorca B 0 - 1 Saguntino (0 - 1) 2.40 3.40 2.50
Final Deportivo Alaves II 0 - 2 Peña Sport (0 - 1) - - -
Final Ontinyent 4 - 0 Cartagena II (1 - 0) - - -
Final Rayo Majadahonda 0 - 1 SS Reyes (0 - 1) - - -
Final Utebo 2 - 0 Ardoi (0 - 0) - - -
Final Burgos 0 - 0 Real Avilés (0 - 0) - - -
Final Pontevedra 3 - 0 Rápido Bouzas (1 - 0) - - -
Final SD Logroñés 1 - 0 Tarazona (0 - 0) - - -
Pen. San Fernando CD 1 - 1 (1 - 0) UP Plasencia (1 - 0) - - -
Final Tenerife B 3 - 3 Villanovense (2 - 1) - - -
Joi 14.12.2017
1
x
2
21:00 Real Betis II -:- Arcos - - - -
21:00 UCAM Murcia -:- Olímpic de Xàtiva - - - -
Miercuri 10.01.2018
1
x
2
Final Real Betis II 1 - 0 Villanovense (1 - 0) - - -
Final UCAM Murcia 1 - 2 Saguntino (1 - 2) - - -
Final Vilafranca 3 - 0 Peña Sport (0 - 0) - - -
Final Burgos 3 - 1 Pontevedra (2 - 0) 1.65 3.30 5.00
Final Langreo 0 - 3 Escobedo (0 - 2) - - -
Final Villarrobledo 2 - 2 Ontinyent (0 - 1) - - -
Final SD Logroñés 2 - 2 Utebo (1 - 0) - - -
Joi 11.01.2018
1
x
2
21:00 Real Betis II -:- Villanovense - - - -
21:00 Langreo -:- Escobedo - - - -
Final SS Reyes 2 - 2 UP Plasencia (2 - 1) - - -
Miercuri 24.01.2018
1
x
2
Final Ontinyent 2 - 1 Villarrobledo (1 - 1) - - -
Final Peña Sport 2 - 3 Vilafranca (2 - 1) - - -
Final Saguntino 1 - 1 UCAM Murcia (1 - 0) - - -
Final Pontevedra 2 - 0 Burgos (1 - 0) 2.50 3.15 2.60
Final Escobedo 1 - 2 Langreo (1 - 1) - - -
Final Utebo 1 - 3 SD Logroñés (0 - 1) - - -
Final UP Plasencia 1 - 0 SS Reyes (0 - 0) - - -
Final Villanovense 2 - 1 Real Betis II (2 - 0) - - -
Joi 25.01.2018
1
x
2
21:00 UP Plasencia -:- SS Reyes - - - -
Miercuri 07.02.2018
1
x
2
Final Real Betis II 2 - 0 Ontinyent (0 - 0) - - -
Final Pontevedra 0 - 0 Escobedo (0 - 0) - - -
Final UP Plasencia 0 - 2 Saguntino (0 - 1) - - -
Final Vilafranca 1 - 0 SD Logroñés (1 - 0) - - -
Joi 08.02.2018
1
x
2
21:00 Real Betis II -:- Ontinyent - - - -
21:00 Pontevedra -:- Escobedo - - - -
21:00 UP Plasencia -:- Saguntino - - - -
21:00 Vilafranca -:- SD Logroñés - - - -
Miercuri 21.02.2018
1
x
2
Final Saguntino 0 - 1 UP Plasencia (0 - 0) 1.36 5.20 10.50
Final Ontinyent 3 - 0 Real Betis II (1 - 0) - - -
Final SD Logroñés 2 - 1 Vilafranca (1 - 0) - - -
Final Escobedo 1 - 1 Pontevedra (1 - 0) - - -
Miercuri 07.03.2018
1
x
2
Final Pontevedra 2 - 1 Saguntino (1 - 0) 3.40 2.90 2.10
Final Vilafranca 1 - 1 Ontinyent (0 - 1) 3.30 3.00 2.10
Miercuri 14.03.2018
1
x
2
Final Saguntino 1 - 1 Pontevedra (0 - 1) 1.45 4.00 6.50
Final Ontinyent 2 - 0 Vilafranca (1 - 0) 1.53 3.60 5.00
Joi 15.03.2018
1
x
2
21:00 Ontinyent -:- Vilafranca - 1.55 3.75 5.00
21:00 Saguntino -:- Pontevedra - - - -
Miercuri 04.04.2018
1
x
2
Final Ontinyent 0 - 1 Pontevedra (0 - 0) - - -
Miercuri 11.04.2018
1
x
2
Final Pontevedra 0 - 0 Ontinyent (0 - 0) 2.94 3.20 2.72
Joi 15.11.2018
1
x
2
Final Huetor Tajar 2 - 2 Real Betis II (2 - 1) - - -
Miercuri 21.11.2018
1
x
2
Final Conquense 2 - 1 Yeclano (0 - 0) 2.10 3.25 3.00
Final Lealtad 1 - 1 Bergantiños (1 - 0) - - -
Final Cartagena II 2 - 3 Socuéllamos (1 - 2) - - -
Final Cacereño 0 - 2 CF Talavera (0 - 2) - - -
Final Peña Deportiva 0 - 0 Llagostera-Costa Brava (0 - 0) - - -
Final Marbella 2 - 2 Ceuta (2 - 1) - - -
Final Peña Sport 1 - 0 Varea (1 - 0) 1.60 4.60 6.00
Final Internacional 2 - 1 Tenerife II (0 - 0) - - -
Final Naval 1 - 2 Mensajero (0 - 0) - - -
Final Arandina 2 - 2 Mirandés (2 - 1) - - -
Final Durango 0 - 2 Real Unión (0 - 1) - - -
Final Pontevedra 1 - 1 Langreo (0 - 1) 2.10 3.20 3.10
Final Tropezón 2 - 3 Barakaldo (1 - 2) - - -
Final Ejea 1 - 0 Poblense (1 - 0) - - -
Final Cornellà 4 - 1 Teruel (2 - 0) - - -
Joi 22.11.2018
1
x
2
21:00 Arandina -:- Mirandés - - - -
21:00 Cacereño -:- CF Talavera - - - -
21:00 Cartagena II -:- Socuéllamos - - - -
21:00 Conquense -:- Yeclano - - - -
21:00 Durango -:- Real Unión - - - -
21:00 Ejea -:- Poblense - - - -
21:00 Internacional -:- Tenerife II - - - -
21:00 Naval -:- Mensajero - - - -
21:00 Peña Sport -:- Varea - - - -
21:00 Peña Deportiva -:- Llagostera-Costa Brava - - - -
21:00 Pontevedra -:- Langreo - - - -
21:00 Tropezón -:- Barakaldo - - - -
Final Real Betis II 2 - 1 Huetor Tajar (2 - 0) - - -
Miercuri 28.11.2018
1
x
2
Final Ceuta 1 - 1 Marbella (0 - 1) - - -
Final Yeclano 3 - 2 Conquense (0 - 2) 2.10 3.30 3.10
Joi 29.11.2018
1
x
2
Final Varea 0 - 2 Peña Sport (0 - 1) 3.20 3.35 2.38
Miercuri 05.12.2018
1
x
2
Final Bergantiños 1 - 0 Lealtad (1 - 0) - - -
Final Llagostera-Costa Brava 1 - 0 Peña Deportiva (0 - 0) - - -
Pen. Mirandés 3 - 2 (2 - 2) Arandina (2 - 2) - - -
Final Real Unión 3 - 3 Durango (0 - 2) - - -
Final Langreo 1 - 2 Pontevedra (0 - 1) 2.10 3.20 3.10
Final Barakaldo 3 - 3 Tropezón (1 - 2) - - -
Final CF Talavera 2 - 1 Cacereño (0 - 0) - - -
Final Tenerife II 0 - 2 Internacional (0 - 0) - - -
Joi 06.12.2018
1
x
2
Final Poblense 2 - 0 Ejea (1 - 0) - - -
Final Socuéllamos 6 - 1 Cartagena II (2 - 1) - - -
Prelungiri Teruel 5 - 2 Cornellà (1 - 0) - - -
Final Mensajero 2 - 5 Naval (1 - 1) - - -
21:00 Langreo -:- Pontevedra - - - -
Partide jucate 89
Victorii gazde 43.8%
Victorii oaspeți 29.2%
Egaluri 27%
Total goluri 249
Goluri / meci 2.8
Goluri / meci echipa gazdă 1.58
Goluri / meci echipa oaspete 1.21
Cartonase galbene 4
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 19
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 95.5%
Peste 1.5 goluri 77.5%
Peste 2.5 goluri 52.8%
Peste 3.5 goluri 29.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 78.7%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 33.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 16.9%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 2.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 79.8%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 42.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 20.2%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 4.5%
Goluri în repriza 1 117
Goluri în repriza 2 132
Goluri în repriza 1 (gazde) 65
Goluri în repriza 2 (gazde) 76
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 52
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 56
Echipa gazdă învinge la 0 23 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 15 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 3 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 3 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 15 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 23 meciuri
Echipa gazdă a înscris 70 meciuri
Echipa oaspete a înscris 62 meciuri
Nu s-au marcat goluri 4 meciuri
Penalty-uri înscrise 13
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă GPM GI
1 Socuéllamos 4.5 9
2 Barakaldo 3 6
3 Naval 3 6
4 UCAM Murcia 2.5 10
5 Teruel 2.5 5
6 Tropezón 2.5 5
7 Real Unión 2.5 5
8 Cornellà 2.5 5
9 Villanovense 2.25 9
10 Villarrobledo 2.25 9
11 Arandina 2 4
12 Mensajero 2 4
13 Mirandés 2 4
14 CF Talavera 2 4
15 Conquense 2 4
16 Yeclano 2 4
17 Internacional 2 4
18 Utebo 1.75 7
19 Real Betis II 1.63 13
20 Ontinyent 1.6 16
21 SD Logroñés 1.5 9
22 Langreo 1.5 9
23 Vilafranca 1.5 9
1 1.5 3
24 Durango 1.5 3
25 Ceuta 1.5 3
26 Marbella 1.5 3
27 Peña Sport 1.4 7
28 Pontevedra 1.25 15
29 Saguntino 1.25 10
Loc Echipă GPM GP
1 Llagostera-Costa Brava 0 0
2 Bergantiños 0.5 1
3 San Fernando CD 0.5 1
4 Real Avilés 0.5 1
5 CF Talavera 0.5 1
6 Poblense 0.5 1
7 Peña Deportiva 0.5 1
8 Internacional 0.5 1
9 Pontevedra 0.67 8
10 Escobedo 0.75 3
11 Ontinyent 0.8 8
12 SD Logroñés 0.83 5
13 UP Plasencia 0.83 5
14 Saguntino 0.88 7
15 Tarazona 1 2
16 Lealtad 1 2
17 Rayo Majadahonda 1 2
18 Ejea 1 2
19 Burgos 1 4
20 UCAM Murcia 1 4
21 SS Reyes 1 4
22 Langreo 1.17 7
23 Vilafranca 1.17 7
24 Peña Sport 1.2 6
25 Villanovense 1.25 5
26 Real Betis II 1.25 10
27 Ceuta 1.5 3
28 1.5 3
29 Real Unión 1.5 3
30 Marbella 1.5 3
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Real Betis II 1.63 8 5 3 4 1 3 4 4 0
2 Ontinyent 1.6 10 5 5 5 3 2 5 2 3
3 Villarrobledo 2.25 4 4 0 2 2 0 2 2 0
4 Langreo 1.5 6 4 2 3 2 1 3 2 1
5 Huetor Tajar 1.25 4 4 0 2 2 0 2 2 0
6 Pontevedra 1.25 12 4 8 6 2 4 6 2 4
7 Cartagena II 1 4 4 0 2 2 0 2 2 0
8 UCAM Murcia 2.5 4 3 1 2 2 0 2 1 1
9 Villanovense 2.25 4 3 1 2 2 0 2 1 1
10 Utebo 1.75 4 3 1 2 1 1 2 2 0
11 SD Logroñés 1.5 6 3 3 3 2 1 3 1 2
12 Vilafranca 1.5 6 3 3 3 1 2 3 2 1
13 Saguntino 1.25 8 3 5 4 1 3 4 2 2
14 Socuéllamos 4.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
15 Barakaldo 3 2 2 0 1 1 0 1 1 0
16 Naval 3 2 2 0 1 1 0 1 1 0
17 Teruel 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
18 Cornellà 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
19 Tropezón 2.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
20 Arandina 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
21 Mensajero 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
22 Mirandés 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
23 Conquense 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
24 Yeclano 2 2 2 0 1 1 0 1 1 0
1 1.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
25 Peña Sport 1.4 5 2 3 2 1 1 3 1 2
26 Escobedo 1.25 4 2 2 2 1 1 2 1 1
27 Olímpic de Xàtiva 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
28 Real Unión 2.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
29 CF Talavera 2 2 1 1 1 1 0 1 0 1
30 Internacional 2 2 1 1 1 1 0 1 0 1
31 Durango 1.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
32 Ceuta 1.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
33 Marbella 1.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
34 Arcos 1 2 1 1 1 1 0 1 0 1
35 Burgos 1 4 1 3 2 1 1 2 0 2
36 Ardoi 1 2 1 1 1 1 0 1 0 1
37 SS Reyes 1 4 1 3 2 1 1 2 0 2
38 UP Plasencia 0.83 6 1 5 3 0 3 3 1 2
39 Cacereño 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
40 Tenerife II 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
41 0.5 2 1 1 1 0 1 1 1 0
42 Rápido Bouzas 0 2 1 1 1 0 1 1 1 0
43 Silva 0 2 1 1 1 1 0 1 0 1
44 Bergantiños 1 2 0 2 1 0 1 1 0 1
45 Poblense 1 2 0 2 1 0 1 1 0 1
46 Lealtad 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
47 San Fernando CD 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
48 Rayo Majadahonda 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
49 Real Avilés 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
50 Ejea 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
51 Llagostera-Costa Brava 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
52 Tarazona 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
53 Deportivo Alaves II 0 1 0 1 1 0 1 0 0
54 Peña Deportiva 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
55 Varea 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Ontinyent 1 - 1 3 - 1 4 - 0 2 - 3 1 - 1 5 - 2 16 - 8
2 Pontevedra 3 - 3 0 - 0 2 - 1 1 - 1 4 - 1 5 - 2 15 - 8
3 Real Betis II 3 - 2 1 - 1 2 - 4 3 - 1 3 - 0 1 - 2 13 - 10
4 UCAM Murcia 1 - 2 3 - 2 1 - 0 2 - 0 2 - 0 1 - 0 10 - 4
5 Saguntino 4 - 2 1 - 1 1 - 0 2 - 0 1 - 2 1 - 2 10 - 7
6 Socuéllamos 2 - 1 1 - 0 1 - 1 1 - 0 2 - 0 2 - 1 9 - 3
7 SD Logroñés 1 - 0 1 - 1 2 - 0 0 - 1 1 - 0 4 - 3 9 - 5
8 Villanovense 2 - 1 2 - 1 1 - 1 1 - 0 1 - 1 2 - 1 9 - 5
9 Villarrobledo 0 - 0 2 - 1 2 - 2 1 - 1 2 - 0 2 - 2 9 - 6
10 Langreo 1 - 1 0 - 1 3 - 2 1 - 0 3 - 1 1 - 2 9 - 7
11 Vilafranca 1 - 2 1 - 1 0 - 2 2 - 0 3 - 0 2 - 2 9 - 7
12 Peña Sport 3 - 1 1 - 0 1 - 0 1 - 0 1 - 3 0 - 2 7 - 6
13 Utebo 0 - 1 2 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 2 5 - 2 7 - 7
14 Naval 0 - 0 0 - 0 1 - 1 1 - 2 2 - 0 2 - 1 6 - 4
15 Barakaldo 0 - 0 0 - 2 3 - 1 1 - 1 0 - 1 2 - 0 6 - 5
16 Real Unión 1 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 0 0 - 0 3 - 1 5 - 3
17 Escobedo 2 - 0 1 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 2 1 - 0 5 - 3
18 Teruel 1 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 1 2 - 0 1 - 2 5 - 5
19 Cornellà 0 - 1 1 - 0 1 - 0 1 - 1 0 - 2 2 - 1 5 - 5
20 UP Plasencia 1 - 2 0 - 1 1 - 1 1 - 1 1 - 0 1 - 0 5 - 5
21 Tropezón 0 - 0 2 - 0 1 - 3 1 - 1 1 - 0 0 - 2 5 - 6
22 Huetor Tajar 0 - 2 0 - 1 3 - 3 1 - 2 0 - 1 1 - 1 5 - 10
23 CF Talavera 1 - 0 0 - 0 1 - 0 2 - 0 0 - 0 0 - 1 4 - 1
24 Internacional 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 2 - 1 2 - 0 4 - 1
25 Arandina 0 - 1 1 - 0 3 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 0 4 - 4
26 Burgos 1 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 1 1 - 1 1 - 1 4 - 4
27 Mirandés 1 - 0 0 - 1 2 - 3 0 - 0 1 - 0 0 - 0 4 - 4
28 Conquense 1 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 1 1 - 2 4 - 4
29 SS Reyes 1 - 1 0 - 0 2 - 1 1 - 1 0 - 0 0 - 1 4 - 4
30 Yeclano 0 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 1 1 - 0 2 - 1 4 - 4
31 Mensajero 0 - 0 0 - 0 1 - 1 2 - 1 0 - 2 1 - 2 4 - 6
32 Cartagena II 2 - 3 0 - 2 1 - 2 0 - 2 0 - 3 1 - 3 4 - 15
33 Ceuta 1 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 2 - 0 3 - 3
34 Marbella 1 - 1 1 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 3 - 3
35 Durango 0 - 1 1 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 3 3 - 5
1 1 - 1 0 - 1 1 - 1 0 - 1 0 - 1 1 - 2 3 - 7
36 Bergantiños 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 2 - 1
37 Poblense 1 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 0 2 - 1
38 Ardoi 0 - 0 0 - 2 0 - 0 1 - 0 1 - 0 0 - 2 2 - 4
39 Arcos 1 - 1 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 1 2 - 5
40 Llagostera-Costa Brava 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 0 - 0 1 - 0
41 San Fernando CD 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1
42 Real Avilés 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 0 1 - 1
43 Lealtad 0 - 0 1 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 1 - 2
44 Rayo Majadahonda 0 - 0 0 - 0 1 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 2
45 Ejea 0 - 1 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 2
46 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 0 0 - 0 1 - 3
47 Cacereño 0 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 0 1 - 0 1 - 4
48 Tenerife II 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 2 0 - 2 1 - 4
49 Olímpic de Xàtiva 0 - 1 1 - 2 0 - 1 0 - 2 0 - 2 0 - 0 1 - 8
50 Peña Deportiva 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 1
51 Tarazona 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 2
52 Deportivo Alaves II 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 2
53 Varea 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 3
54 Rápido Bouzas 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 4
55 Silva 0 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 5