Sound

Persha Liga Ucraina- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
20 Iul
26 Mai
Vineri 24.05.2019
1
x
2
Anulat Zirka - Ahrobiznes Volochysk - - - -
Sâmbãtã 25.05.2019
1
x
2
Final Mykolaiv 0 - 2 Dnipro-1 (0 - 0) - - -
Final Kolos Kovalivka 3 - 2 Obolon'-Brovar (1 - 1) - - -
Final Rukh Vynnyky 10 - 1 Sumy (2 - 1) - - -
Final Hirnyk-Sport 0 - 0 Volyn (0 - 0) - - -
Final Avanhard 1 - 0 Metalist 1925 Kharkiv (0 - 0) - - -
Duminicã 26.05.2019
1
x
2
Final Inhulets 0 - 0 Balkany Zorya (0 - 0) 1.83 1.09 1.02
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Dnipro-1 28 21 4 3 72 21 +51 67
V V E Î E
2 Kolos Kovalivka 28 15 9 4 45 18 +27 54
V Î E V Î
3 Volyn 28 17 7 4 55 30 +25 52
E E E V V
4 Metalist 1925 Kharkiv 28 15 6 7 35 20 +15 51
Î E E E V
5 Avanhard 28 14 6 8 44 26 +18 48
V V Î E V
6 Obolon'-Brovar 28 13 8 7 35 28 +7 47
Î V E Î E
7 Inhulets 28 11 9 8 35 32 +3 42
E E E Î V
8 Balkany Zorya 28 10 8 10 28 31 -3 38
E Î E E Î
9 Mykolaiv 28 10 7 11 34 32 +2 37
Î V E Î E
10 Prykarpattia 28 10 4 14 41 39 +2 34
Î Î E V V
11 Rukh Vynnyky 28 8 10 10 35 35 +0 34
V E V V Î
12 Hirnyk-Sport 28 5 12 11 24 43 -19 27
E E E E E
13 Ahrobiznes Volochysk 28 3 10 15 17 36 -19 19
? E E Î E Î
14 Sumy 28 3 7 18 21 91 -70 16
15 Zirka 28 1 1 26 10 49 -39 4
? Î E Î Î Î
16 Kobra 0 0 0 0 0 0 +0 0
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Balkany Zorya 1 1 0 0 1 0 +1 3
E Î E E Î
2 Ahrobiznes Volochysk 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E E Î E Î
3 Avanhard 0 0 0 0 0 0 +0 0
V V Î E V
4 Dnipro-1 0 0 0 0 0 0 +0 0
V V E Î E
5 Hirnyk-Sport 0 0 0 0 0 0 +0 0
E E E E E
6 Inhulets 0 0 0 0 0 0 +0 0
E E E Î V
7 Kobra 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Kolos Kovalivka 0 0 0 0 0 0 +0 0
V Î E V Î
9 Metalist 1925 Kharkiv 0 0 0 0 0 0 +0 0
Î E E E V
10 Mykolaiv 0 0 0 0 0 0 +0 0
Î V E Î E
11 Obolon'-Brovar 0 0 0 0 0 0 +0 0
Î V E Î E
12 Rukh Vynnyky 0 0 0 0 0 0 +0 0
V E V V Î
13 Sumy 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Volyn 0 0 0 0 0 0 +0 0
E E E V V
15 Zirka 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E Î Î Î
16 Prykarpattia 1 0 0 1 0 1 -1 0
Î Î E V V
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Dnipro-1 28 21 4 3 72 21 14 11 1 2 46 10 14 10 3 1 26 11 +51 67
2 Kolos Kovalivka 28 15 9 4 45 18 13 6 6 1 22 10 14 8 3 3 23 8 +27 54
3 Volyn 28 17 7 4 55 30 14 9 3 2 27 15 14 8 4 2 28 15 +25 52
4 Metalist 1925 Kharkiv 28 15 6 7 35 20 13 9 2 2 20 7 14 5 4 5 15 13 +15 51
5 Avanhard 28 14 6 8 44 26 13 5 2 6 20 14 14 8 4 2 24 12 +18 48
6 Obolon'-Brovar 28 13 8 7 35 28 14 6 5 3 15 14 13 6 3 4 20 14 +7 47
7 Inhulets' 28 11 9 8 35 32 13 5 4 4 20 13 14 5 5 4 15 19 +3 42
8 Balkany Zorya 28 10 8 10 28 31 14 5 5 4 18 15 13 4 3 6 10 16 -3 38
9 Mykolaiv 28 10 7 11 34 32 14 5 5 4 16 13 13 4 2 7 18 19 +2 37
10 Prykarpattia 28 10 4 14 41 39 14 6 2 6 23 13 13 3 2 8 18 26 +2 34
11 Rukh Vynnyky 28 8 10 10 35 35 13 3 5 5 24 20 14 4 5 5 11 15 +0 34
12 Hirnyk-Sport 28 5 12 11 24 43 14 4 7 3 13 14 13 0 5 8 11 29 -19 27
13 Ahrobiznes Volochysk 28 3 10 15 17 36 14 2 3 9 14 20 13 0 7 6 3 16 -19 19
14 Sumy 28 3 7 18 21 91 14 1 3 10 9 41 14 2 4 8 12 50 -70 16
15 Zirka 28 1 1 26 10 49 8 1 1 6 6 19 9 0 0 9 4 30 -39 4
16 Kobra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Balkany Zorya 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 +1 3
2 Ahrobiznes Volochysk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Avanhard 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Dnipro-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Hirnyk-Sport 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Inhulets' 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Kobra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Kolos Kovalivka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Metalist 1925 Kharkiv 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Mykolaiv 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Obolon'-Brovar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Rukh Vynnyky 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Sumy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Volyn 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Zirka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Prykarpattia 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 -1 0
Comparați doua echipe
Promovează
PlayOff Promovare
Play Off Retrogradare
Partide jucate 199
Victorii gazde 38.2%
Victorii oaspeți 33.7%
Egaluri 28.1%
Total goluri 526
Goluri / meci 2.64
Goluri / meci echipa gazdă 1.45
Goluri / meci echipa oaspete 1.19
Cartonase galbene 39
Cartonase galbene / partidă 0.2
Cartonase roșii 44
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 88.9%
Peste 1.5 goluri 68.3%
Peste 2.5 goluri 45.7%
Peste 3.5 goluri 28.6%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 67.3%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 33.2%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 12.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 5%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 73.9%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 39.2%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 18.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 7.5%
Goluri în repriza 1 238
Goluri în repriza 2 288
Goluri în repriza 1 (gazde) 129
Goluri în repriza 2 (gazde) 160
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 109
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 128
Echipa gazdă învinge la 0 46 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 43 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 10 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 11 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 43 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 46 meciuri
Echipa gazdă a înscris 134 meciuri
Echipa oaspete a înscris 131 meciuri
Nu s-au marcat goluri 22 meciuri
Penalty-uri înscrise 53
Penalty-uri ratate 1
Penalty-uri / partidă 0.3
Loc Echipă GPM GI
1 Dnipro-1 2.57 72
2 Volyn 1.93 54
3 Avanhard 1.63 44
4 Kolos Kovalivka 1.63 44
5 Prykarpattia 1.52 41
6 Obolon'-Brovar 1.3 35
7 Inhulets 1.3 35
8 Rukh Vynnyky 1.3 35
9 Metalist 1925 Kharkiv 1.3 35
10 Mykolaiv 1.26 34
11 Balkany Zorya 1.04 28
12 Hirnyk-Sport 0.89 24
13 Sumy 0.75 21
14 Zirka 0.59 10
15 Ahrobiznes Volochysk 0.52 14
Loc Echipă GPM GP
1 Kolos Kovalivka 0.67 18
2 Metalist 1925 Kharkiv 0.74 20
3 Dnipro-1 0.75 21
4 Avanhard 0.96 26
5 Obolon'-Brovar 1.04 28
6 Volyn 1.07 30
7 Mykolaiv 1.15 31
8 Balkany Zorya 1.15 31
9 Inhulets 1.19 32
10 Rukh Vynnyky 1.3 35
11 Ahrobiznes Volochysk 1.3 35
12 Prykarpattia 1.44 39
13 Hirnyk-Sport 1.59 43
14 Zirka 2.88 49
15 Sumy 3.14 88
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Dnipro-1 2.57 28 19 9 14 12 2 14 7 7
2 Sumy 0.75 28 18 10 14 9 5 14 9 5
3 Prykarpattia 1.52 27 15 12 14 6 8 13 9 4
4 Volyn 1.93 28 14 14 14 7 7 14 7 7
5 Avanhard 1.63 27 13 14 13 7 6 14 6 8
6 Rukh Vynnyky 1.3 27 12 15 13 7 6 14 5 9
7 Mykolaiv 1.26 27 12 15 14 6 8 13 6 7
8 Balkany Zorya 1.04 27 12 15 14 7 7 13 5 8
9 Inhulets 1.3 27 11 16 13 5 8 14 6 8
10 Hirnyk-Sport 0.89 27 11 16 14 5 9 13 6 7
11 Kolos Kovalivka 1.63 27 10 17 13 5 8 14 5 9
12 Obolon'-Brovar 1.3 27 10 17 14 3 11 13 7 6
13 Zirka 0.59 17 10 7 8 3 5 9 7 2
14 Metalist 1925 Kharkiv 1.3 27 9 18 13 5 8 14 4 10
15 Ahrobiznes Volochysk 0.52 27 6 21 14 4 10 13 2 11
16 Kobra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Dnipro-1 5 - 5 11 - 2 13 - 1 8 - 7 17 - 4 17 - 2 72 - 21
2 Volyn 4 - 5 9 - 2 12 - 8 5 - 3 10 - 6 15 - 6 54 - 30
3 Kolos Kovalivka 6 - 0 10 - 6 6 - 3 3 - 1 4 - 3 16 - 5 44 - 18
4 Avanhard 6 - 3 13 - 6 5 - 2 8 - 5 8 - 1 4 - 9 44 - 26
5 Prykarpattia 6 - 4 9 - 7 7 - 6 8 - 6 8 - 8 3 - 8 41 - 39
6 Metalist 1925 Kharkiv 9 - 2 4 - 2 6 - 3 5 - 3 5 - 3 6 - 7 35 - 20
7 Obolon'-Brovar 1 - 3 3 - 4 10 - 1 4 - 4 6 - 7 11 - 9 35 - 28
8 Inhulets 3 - 4 9 - 5 6 - 7 3 - 7 6 - 3 8 - 6 35 - 32
9 Rukh Vynnyky 5 - 5 2 - 4 4 - 6 5 - 7 10 - 3 9 - 9 35 - 35
10 Mykolaiv 4 - 4 5 - 7 6 - 3 10 - 2 5 - 4 3 - 12 34 - 31
11 Balkany Zorya 4 - 5 7 - 6 5 - 6 2 - 2 5 - 9 5 - 3 28 - 31
12 Hirnyk-Sport 3 - 2 3 - 15 6 - 11 6 - 3 0 - 7 6 - 6 24 - 43
13 Sumy 4 - 8 3 - 14 2 - 17 1 - 13 5 - 20 6 - 16 21 - 88
14 Ahrobiznes Volochysk 1 - 2 3 - 4 4 - 9 3 - 3 1 - 7 3 - 11 14 - 35
15 Zirka 0 - 9 2 - 9 0 - 9 2 - 7 3 - 8 3 - 6 10 - 49
16 Kobra 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
Jucător

An:

Echipa: