Sound

Persha Liga Ucraina- Results, tables, and fixtures

Înregistrează-te
20 Iul
24 Mai
Miercuri 17.04.2019
1
x
2
Anulat Zirka - Prykarpattia - - - -
Joi 18.04.2019
1
x
2
Final Sumy 0 - 0 Obolon'-Brovar (0 - 0) - - -
Final Hirnyk-Sport 2 - 1 Kolos Kovalivka (1 - 1) - - -
Final Ahrobiznes Volochysk 0 - 2 Balkany Zorya (0 - 1) - - -
Vineri 19.04.2019
1
x
2
Final Rukh Vynnyky 1 - 1 Mykolaiv (0 - 0) 1.50 4.80 6.80
Luni 22.04.2019
1
x
2
18:00 Dnipro-1 -:- Avanhard - - - -
Sâmbãtã 18.05.2019
1
x
2
03:00 Metalist 1925 Kharkiv -:- Inhulets - - - -
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Dnipro-1 21 17 2 2 60 12 +48 53
? Î V V E V
2 Kolos Kovalivka 21 11 8 2 35 11 +24 41
? Î Î V V V
3 Metalist 1925 Kharkiv 20 13 2 5 29 11 +18 41
? V Î Î V V
4 Obolon'-Brovar 21 11 6 4 26 17 +9 39
? E Î V V Î
5 Volyn 21 13 4 4 43 23 +20 37
? E V E V Î
6 Avanhard 21 10 5 6 38 21 +17 35
? Î V Î V V
7 Balkany Zorya 21 8 5 8 23 24 -1 29
? V Î V V Î
8 Inhulets 20 8 5 7 21 24 -3 29
? V E E E V
9 Mykolaiv 21 7 5 9 21 27 -6 26
? E V Î Î V
10 Prykarpattia 21 6 3 12 26 27 -1 21
? V E Î Î Î
11 Rukh Vynnyky 21 4 8 9 17 30 -13 20
? E V E E V
12 Hirnyk-Sport 21 4 6 11 22 41 -19 18
? V Î E Î V
13 Sumy 21 3 7 11 18 56 -38 16
? E Î Î Î E
14 Ahrobiznes Volochysk 20 1 7 12 11 27 -16 10
? Î Î Î E E
15 Zirka 17 1 1 15 10 49 -39 4
? Î E Î Î Î
16 Kobra 0 0 0 0 0 0 +0 0
Loc   Echipă MJ V E Î GM GP +/- P Formă
1 Balkany Zorya 1 1 0 0 1 0 +1 3
? V Î V V Î
2 Ahrobiznes Volochysk 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î Î E E
3 Avanhard 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V Î V V
4 Dnipro-1 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î V V E V
5 Hirnyk-Sport 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î E Î V
6 Inhulets 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V E E E V
7 Kobra 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Kolos Kovalivka 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î Î V V V
9 Metalist 1925 Kharkiv 0 0 0 0 0 0 +0 0
? V Î Î V V
10 Mykolaiv 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V Î Î V
11 Obolon'-Brovar 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î V V Î
12 Rukh Vynnyky 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V E E V
13 Sumy 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E Î Î Î E
14 Volyn 0 0 0 0 0 0 +0 0
? E V E V Î
15 Zirka 0 0 0 0 0 0 +0 0
? Î E Î Î Î
16 Prykarpattia 1 0 0 1 0 1 -1 0
? V E Î Î Î
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Dnipro-1 21 17 2 2 60 12 11 9 0 2 39 6 10 8 2 0 21 6 +48 53
2 Kolos Kovalivka 21 11 8 2 35 11 10 3 6 1 14 8 11 8 2 1 21 3 +24 41
3 Metalist 1925 Kharkiv 20 13 2 5 29 11 10 8 0 2 17 5 10 5 2 3 12 6 +18 41
4 Obolon'-Brovar 21 11 6 4 26 17 11 5 3 3 10 10 10 6 3 1 16 7 +9 39
5 Volyn 21 13 4 4 43 23 11 7 2 2 22 12 10 6 2 2 21 11 +20 37
6 Avanhard 21 10 5 6 38 21 9 3 1 5 16 11 12 7 4 1 22 10 +17 35
7 Balkany Zorya 21 8 5 8 23 24 11 5 4 2 15 9 10 3 1 6 8 15 -1 29
8 Inhulets' 20 8 5 7 21 24 9 3 2 4 11 11 11 5 3 3 10 13 -3 29
9 Mykolaiv 21 7 5 9 21 27 10 4 4 2 12 9 11 3 1 7 9 18 -6 26
10 Prykarpattia 21 6 3 12 26 27 11 5 1 5 16 8 10 1 2 7 10 19 -1 21
11 Rukh Vynnyky 21 4 8 9 17 30 11 1 5 5 10 19 10 3 3 4 7 11 -13 20
12 Hirnyk-Sport 21 4 6 11 22 41 11 4 4 3 12 13 10 0 2 8 10 28 -19 18
13 Sumy 21 3 7 11 18 56 11 1 3 7 7 29 10 2 4 4 11 27 -38 16
14 Ahrobiznes Volochysk 20 1 7 12 11 27 10 1 1 8 8 16 10 0 6 4 3 11 -16 10
15 Zirka 17 1 1 15 10 49 8 1 1 6 6 19 9 0 0 9 4 30 -39 4
16 Kobra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
  Total Acasa Deplasare  
Loc Echipa MJ V E Î GM GP MJ V E Î GM GPMJ V E Î GM GP +/- P
1 Balkany Zorya 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 +1 3
2 Ahrobiznes Volochysk 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
3 Avanhard 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
4 Dnipro-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
5 Hirnyk-Sport 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
6 Inhulets' 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
7 Kobra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
8 Kolos Kovalivka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
9 Metalist 1925 Kharkiv 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
10 Mykolaiv 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
11 Obolon'-Brovar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
12 Rukh Vynnyky 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
13 Sumy 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
14 Volyn 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
15 Zirka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 +0 0
16 Prykarpattia 1 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 -1 0
Comparați doua echipe
Promovează
PlayOff Promovare
Play Off Retrogradare
Partide jucate 155
Victorii gazde 38.1%
Victorii oaspeți 36.8%
Egaluri 25.1%
Total goluri 398
Goluri / meci 2.57
Goluri / meci echipa gazdă 1.38
Goluri / meci echipa oaspete 1.19
Cartonase galbene 30
Cartonase galbene / partidă 0.2
Cartonase roșii 33
Cartonase roșii / partidă 0.2
Peste 0.5 goluri 90.3%
Peste 1.5 goluri 67.1%
Peste 2.5 goluri 43.9%
Peste 3.5 goluri 26.5%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 68.4%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 32.3%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 11.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 5.2%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 74.2%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 36.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 16.8%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 7.1%
Goluri în repriza 1 185
Goluri în repriza 2 213
Goluri în repriza 1 (gazde) 100
Goluri în repriza 2 (gazde) 114
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 85
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 99
Echipa gazdă învinge la 0 37 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 39 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 7 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 9 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 39 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 37 meciuri
Echipa gazdă a înscris 101 meciuri
Echipa oaspete a înscris 103 meciuri
Nu s-au marcat goluri 15 meciuri
Penalty-uri înscrise 44
Penalty-uri ratate 1
Penalty-uri / partidă 0.3
Loc Echipă GPM GI
1 Dnipro-1 2.86 60
2 Volyn 2 42
3 Avanhard 1.81 38
4 Kolos Kovalivka 1.62 34
5 Metalist 1925 Kharkiv 1.45 29
6 Obolon'-Brovar 1.24 26
7 Prykarpattia 1.24 26
8 Balkany Zorya 1.1 23
9 Hirnyk-Sport 1.05 22
10 Inhulets 1.05 21
11 Mykolaiv 1 21
12 Sumy 0.82 18
13 Rukh Vynnyky 0.81 17
14 Zirka 0.59 10
15 Ahrobiznes Volochysk 0.52 11
Loc Echipă GPM GP
1 Kolos Kovalivka 0.52 11
2 Metalist 1925 Kharkiv 0.55 11
3 Dnipro-1 0.57 12
4 Obolon'-Brovar 0.81 17
5 Avanhard 1 21
6 Volyn 1.1 23
7 Balkany Zorya 1.14 24
8 Inhulets 1.2 24
9 Mykolaiv 1.24 26
10 Ahrobiznes Volochysk 1.24 26
11 Prykarpattia 1.29 27
12 Rukh Vynnyky 1.43 30
13 Hirnyk-Sport 1.95 41
14 Sumy 2.55 56
15 Zirka 2.88 49
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Dnipro-1 2.86 21 16 5 11 10 1 10 6 4
2 Sumy 0.82 22 13 9 11 7 4 11 6 5
3 Avanhard 1.81 21 11 10 9 6 3 12 5 7
4 Hirnyk-Sport 1.05 21 11 10 11 5 6 10 6 4
5 Balkany Zorya 1.1 21 10 11 11 5 6 10 5 5
6 Zirka 0.59 17 10 7 8 3 5 9 7 2
7 Volyn 2 21 9 12 11 5 6 10 4 6
8 Prykarpattia 1.24 21 9 12 11 3 8 10 6 4
9 Mykolaiv 1 21 9 12 10 4 6 11 5 6
10 Rukh Vynnyky 0.81 21 8 13 11 5 6 10 3 7
11 Obolon'-Brovar 1.24 21 7 14 11 2 9 10 5 5
12 Inhulets 1.05 20 7 13 9 3 6 11 4 7
13 Kolos Kovalivka 1.62 21 6 15 10 3 7 11 3 8
14 Metalist 1925 Kharkiv 1.45 20 6 14 10 4 6 10 2 8
15 Ahrobiznes Volochysk 0.52 21 4 17 11 3 8 10 1 9
16 Kobra 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Dnipro-1 4 - 3 10 - 1 12 - 1 7 - 4 14 - 1 12 - 2 60 - 12
2 Volyn 4 - 4 6 - 0 8 - 7 4 - 2 9 - 5 12 - 5 42 - 23
3 Avanhard 6 - 3 11 - 5 4 - 2 7 - 5 7 - 0 3 - 6 38 - 21
4 Kolos Kovalivka 5 - 0 8 - 3 5 - 2 1 - 1 4 - 1 12 - 4 34 - 11
5 Metalist 1925 Kharkiv 8 - 0 2 - 2 5 - 2 4 - 1 4 - 1 6 - 5 29 - 11
6 Obolon'-Brovar 0 - 2 1 - 2 7 - 0 4 - 3 3 - 4 11 - 6 26 - 17
7 Prykarpattia 5 - 3 7 - 5 5 - 3 5 - 4 3 - 5 1 - 7 26 - 27
8 Balkany Zorya 4 - 5 4 - 4 5 - 4 1 - 1 4 - 7 5 - 3 23 - 24
9 Hirnyk-Sport 3 - 2 3 - 14 6 - 10 6 - 2 0 - 7 4 - 6 22 - 41
10 Inhulets 2 - 4 7 - 3 3 - 5 1 - 6 2 - 3 6 - 3 21 - 24
11 Mykolaiv 3 - 4 3 - 7 3 - 2 6 - 2 3 - 3 2 - 9 21 - 26
12 Sumy 4 - 7 3 - 9 1 - 11 0 - 8 5 - 12 5 - 9 18 - 56
13 Rukh Vynnyky 3 - 4 1 - 4 1 - 5 2 - 6 5 - 3 5 - 7 17 - 30
14 Ahrobiznes Volochysk 1 - 2 2 - 2 4 - 6 2 - 0 0 - 6 2 - 11 11 - 26
15 Zirka 0 - 9 2 - 9 0 - 9 2 - 7 3 - 8 3 - 6 10 - 49
16 Kobra 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
Jucător

An:

Echipa: