Sound

Copa Venezuela Venezuela- Results, top scorers

Înregistrează-te
Marþi 08.08.2017
1
x
2
Final Titanes 0 - 1 Zulia (0 - 0) - - -
Miercuri 09.08.2017
1
x
2
Final Estudiantes Caracas 0 - 0 Metropolitanos (0 - 0) - - -
Final LALA 0 - 1 Monagas (0 - 0) - - -
Final Atlético Socopó 1 - 1 Zamora (1 - 1) 2.60 3.35 3.00
Final Deportivo Zulia 0 - 0 Trujillanos (0 - 0) - - -
Final Los Andes 1 - 2 Estudiantes de Mérida (1 - 1) - - -
Final Petroleros de Anzoategui 2 - 2 Caracas (1 - 0) - - -
Final Unión Atlético Falcón 0 - 0 Carabobo (0 - 0) 3.85 3.50 1.74
Final Margarita 2 - 0 Deportivo Anzoátegui (1 - 0) - - -
Final Yaracuyanos 0 - 2 Aragua (0 - 0) 2.90 3.30 2.15
23:00 Atletico Guanare -:- Deportivo Lara - - - -
Final Minasoro FV 2 - 5 Mineros de Guayana (0 - 3) - - -
23:00 Pacairigua -:- Atlético Venezuela - - - -
23:00 Titanes -:- Zulia - - - -
Joi 10.08.2017
1
x
2
Final Llaneros de Guanare 1 - 1 Portuguesa (1 - 1) - - -
Final Petare 0 - 1 Deportivo La Guaira (0 - 0) - - -
Final Ureña 1 - 0 Deportivo Táchira (0 - 0) 3.25 3.45 2.28
Final Pacairigua 0 - 2 Atlético Venezuela - - - -
Final Atletico Guanare 1 - 2 Deportivo Lara - 3.00 3.25 2.20
Miercuri 16.08.2017
1
x
2
23:00 Aragua -:- Yaracuyanos - - - -
23:00 Atlético Venezuela -:- Pacairigua - - - -
23:00 Carabobo -:- Unión Atlético Falcón - - - -
23:00 Caracas -:- Petroleros de Anzoategui - - - -
23:00 Deportivo Anzoátegui -:- Margarita - - - -
23:00 Deportivo Táchira -:- Ureña - - - -
23:00 Estudiantes de Mérida -:- Los Andes - - - -
23:00 Deportivo La Guaira -:- Petare - - - -
23:00 Deportivo Lara -:- Atletico Guanare - - - -
23:00 Metropolitanos -:- Estudiantes Caracas - - - -
23:00 Mineros de Guayana -:- Minasoro FV - - - -
23:00 Monagas -:- LALA - - - -
23:00 Portuguesa -:- Llaneros de Guanare - - - -
23:00 Trujillanos -:- Deportivo Zulia - - - -
23:00 Zamora -:- Atlético Socopó - - - -
23:00 Zulia -:- Titanes - - - -
Miercuri 23.08.2017
1
x
2
Final Deportivo La Guaira 3 - 1 Petare (1 - 1) - - -
Final Atlético Venezuela 2 - 0 Pacairigua (1 - 0) - - -
Final Deportivo Anzoátegui 1 - 1 Margarita (1 - 0) - - -
Final Deportivo Lara 5 - 0 Atletico Guanare (2 - 0) - - -
Final Zulia 3 - 2 Titanes (1 - 0) - - -
Joi 24.08.2017
1
x
2
Final Mineros de Guayana 5 - 0 Minasoro FV (3 - 0) - - -
Final Trujillanos 1 - 0 Deportivo Zulia (1 - 0) - - -
Final Aragua 2 - 1 Yaracuyanos (1 - 0) 1.41 4.35 5.80
Final Monagas 4 - 0 LALA (1 - 0) - - -
Final Caracas 1 - 1 Petroleros de Anzoategui (0 - 1) - - -
Final Estudiantes de Mérida 0 - 1 Los Andes (0 - 0) - - -
Final Deportivo Táchira 2 - 1 Ureña (0 - 1) 1.35 4.60 8.20
Final Carabobo 3 - 0 Unión Atlético Falcón (1 - 6) 1.20 5.50 11.00
Final Metropolitanos 0 - 2 Estudiantes Caracas (0 - 1) - - -
Final Zamora 1 - 0 Atlético Socopó (0 - 0) 1.64 3.95 5.90
23:00 Carabobo -:- Unión Atlético Falcón - 1.20 5.50 11.00
23:00 Deportivo Anzoátegui -:- Margarita - - - -
23:00 Mineros de Guayana -:- Minasoro FV - - - -
23:00 Monagas -:- LALA - - - -
23:00 Caracas -:- Petroleros de Anzoategui - - - -
23:00 Atlético Venezuela -:- Pacairigua - - - -
23:00 Deportivo La Guaira -:- Petare - - - -
23:00 Metropolitanos -:- Estudiantes Caracas - - - -
23:00 Aragua -:- Yaracuyanos - - - -
23:00 Estudiantes de Mérida -:- Los Andes - - - -
23:00 Trujillanos -:- Deportivo Zulia - - - -
23:00 Zulia -:- Titanes - - - -
23:00 Deportivo Lara -:- Atletico Guanare - - - -
23:00 Portuguesa -:- Llaneros de Guanare - - - -
23:00 Deportivo Táchira -:- Ureña - 1.35 4.60 8.20
Miercuri 30.08.2017
1
x
2
Final Portuguesa 2 - 2 Llaneros de Guanare (0 - 1) - - -
Miercuri 06.09.2017
1
x
2
Final Margarita 0 - 0 Monagas (0 - 0) - - -
Final Zulia 2 - 1 Trujillanos (0 - 1) 1.75 3.30 4.20
Joi 07.09.2017
1
x
2
Final Atlético Venezuela 2 - 2 Estudiantes Caracas (2 - 0) - - -
Final Deportivo La Guaira 1 - 0 Aragua (1 - 0) - - -
Final Carabobo 1 - 0 Deportivo Lara (0 - 0) 1.96 3.40 4.40
Final Estudiantes de Mérida 1 - 1 Ureña (0 - 1) 1.48 4.40 8.60
Final Llaneros de Guanare 1 - 3 Zamora (1 - 0) - - -
Final Mineros de Guayana 1 - 2 Caracas (1 - 2) 1.99 3.50 4.30
Miercuri 13.09.2017
1
x
2
Pen. Deportivo Lara 1 - 1 (1 - 0) Carabobo (0 - 0) 2.38 3.30 3.35
Joi 14.09.2017
1
x
2
Pen. Aragua 2 - 0 (1 - 0) Deportivo La Guaira (1 - 0) - - -
Final Trujillanos 0 - 2 Zulia - 2.84 3.35 2.62
Final Caracas 2 - 3 Mineros de Guayana (1 - 0) 2.64 3.40 2.94
Final Estudiantes Caracas 0 - 0 Atlético Venezuela (0 - 0) - - -
Final Monagas 2 - 3 Margarita (2 - 1) - - -
Final Ureña 3 - 1 Estudiantes de Mérida (0 - 0) 2.44 3.40 2.58
Final Zamora 2 - 1 Llaneros de Guanare - - - -
Marþi 26.09.2017
1
x
2
23:00 Carabobo -:- Zamora - - - -
23:00 Estudiantes Caracas -:- Aragua - - - -
23:00 Margarita -:- Mineros de Guayana - - - -
23:00 Zulia -:- Ureña - - - -
Miercuri 27.09.2017
1
x
2
Final Zulia 1 - 1 Ureña (1 - 0) 1.48 4.60 8.00
Joi 28.09.2017
1
x
2
Final Aragua 2 - 2 Estudiantes Caracas (1 - 1) - - -
Final Carabobo 1 - 2 Zamora (0 - 0) 1.95 3.30 3.50
Final Mineros de Guayana 4 - 1 Margarita (2 - 1) - - -
Miercuri 11.10.2017
1
x
2
Final Margarita 0 - 1 Mineros de Guayana (0 - 1) - - -
Final Ureña 2 - 0 Zulia (1 - 0) 2.50 3.30 2.45
Joi 12.10.2017
1
x
2
Final Estudiantes Caracas 1 - 1 Aragua (1 - 0) - - -
Final Zamora 2 - 1 Carabobo (1 - 1) 2.30 3.25 2.85
Miercuri 25.10.2017
1
x
2
Final Ureña 1 - 1 Zamora (0 - 0) 3.10 3.55 2.36
Joi 02.11.2017
1
x
2
Final Estudiantes Caracas 0 - 2 Mineros de Guayana (0 - 0) - - -
Miercuri 11.07.2018
1
x
2
Final Angostura 3 - 2 LALA (2 - 1) - - -
Final Atlético El Vigía 1 - 2 Ureña (1 - 0) 2.78 3.50 2.62
Final Gran Valencia 2 - 5 Yaracuy FC (0 - 3) - - -
Final Libertador 0 - 0 Petare (0 - 0) - - -
Final Los Andes 4 - 1 Dos Hermanas SA (2 - 0) - - -
Final Petroleros de Anzoategui 3 - 3 Atlético Furrial (0 - 1) - - -
Final Titanes 4 - 0 Deportivo Zulia (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 14.07.2018
1
x
2
Final LALA 1 - 0 Chico de Guayana (0 - 0) - - -
Final Dos Hermanas SA 1 - 0 Llaneros de Guanare (0 - 0) - - -
Final Deportivo Zulia 2 - 0 Unión Atlético Falcón (1 - 0) - - -
22:00 Petare -:- UCV - - - -
Final Ureña 1 - 3 Real Frontera (0 - 1) 1.94 3.60 4.30
Final Yaracuy FC 1 - 2 Yaracuyanos (0 - 1) - - -
Final Atlético Furrial 0 - 1 Margarita (0 - 0) - - -
Duminicã 15.07.2018
1
x
2
Final Petare 2 - 1 UCV (0 - 1) 2.18 3.20 2.86
Miercuri 18.07.2018
1
x
2
Final UCV 0 - 3 Libertador (0 - 1) - - -
Final Chico de Guayana 3 - 4 Angostura (2 - 2) 2.48 3.15 3.00
Final Unión Atlético Falcón 0 - 3 Titanes (0 - 0) 1.01 1.01 1.01
Final Llaneros de Guanare 3 - 1 Los Andes (2 - 1) - - -
Final Margarita 3 - 1 Petroleros de Anzoategui (1 - 1) - - -
Final Real Frontera 2 - 1 Atlético El Vigía (2 - 1) 1.95 3.60 3.55
Final Yaracuyanos 4 - 0 Gran Valencia (2 - 0) 1.73 3.80 4.40
Miercuri 08.08.2018
1
x
2
Final LALA 1 - 1 Monagas (1 - 1) - - -
Final Margarita 0 - 1 Deportivo Anzoátegui (0 - 1) - - -
Final Petare 1 - 4 Caracas (0 - 2) - - -
Final LALA 1 - 1 Monagas (1 - 1) - - -
Final Margarita 0 - 1 Deportivo Anzoátegui (0 - 1) - - -
Final Petare 1 - 4 Caracas (0 - 2) - - -
Final Estudiantes Caracas 1 - 3 Atlético Venezuela (0 - 2) - - -
Final Libertador 0 - 3 Aragua (0 - 2) - - -
Final Llaneros de Guanare 1 - 2 Portuguesa (1 - 1) - - -
Final Yaracuyanos 1 - 0 Carabobo (0 - 0) - - -
Final Estudiantes Caracas 1 - 3 Atlético Venezuela (0 - 2) - - -
Final Libertador 0 - 3 Aragua (0 - 2) - - -
Final Llaneros de Guanare 1 - 2 Portuguesa (1 - 1) - - -
Final Yaracuyanos 1 - 0 Carabobo (0 - 0) - - -
Final Angostura 2 - 1 Mineros de Guayana (0 - 1) - - -
23:00 Atlético Furrial -:- Deportivo La Guaira - - - -
23:00 Deportivo Zulia -:- Trujillanos - - - -
Final Titanes 1 - 2 Zulia (0 - 1) - - -
23:00 Yaracuy FC -:- Deportivo Lara - - - -
Final Angostura 2 - 1 Mineros de Guayana (0 - 1) - - -
Final Titanes 1 - 2 Zulia (0 - 1) - - -
Final Real Frontera 0 - 1 Deportivo Táchira (0 - 0) - - -
Final Real Frontera 0 - 1 Deportivo Táchira (0 - 0) - - -
Joi 09.08.2018
1
x
2
Final Ureña 2 - 0 Estudiantes de Mérida (2 - 0) - - -
Final Los Andes 1 - 1 Zamora (1 - 0) - - -
Final Los Andes 1 - 1 Zamora (1 - 0) - - -
Final Ureña 2 - 0 Estudiantes de Mérida (2 - 0) - - -
Final Academia Puerto Cabello 0 - 1 Metropolitanos (0 - 1) - - -
Final Atlético Furrial 1 - 3 Deportivo La Guaira (1 - 1) - - -
Final Yaracuy FC 3 - 1 Deportivo Lara (1 - 1) - - -
Final Deportivo Zulia 1 - 0 Trujillanos (1 - 0) - - -
Marþi 14.08.2018
1
x
2
Final Carabobo 3 - 0 Yaracuyanos (1 - 0) - - -
Miercuri 15.08.2018
1
x
2
Final Atlético Venezuela 4 - 2 Estudiantes Caracas (1 - 1) - - -
Final Metropolitanos 0 - 0 Academia Puerto Cabello (0 - 0) - - -
23:00 Aragua -:- Libertador - - - -
23:00 Atlético Venezuela -:- Estudiantes Caracas - - - -
23:00 Carabobo -:- Yaracuyanos - - - -
23:00 Caracas -:- Petare - - - -
23:00 Deportivo Anzoátegui -:- Margarita - - - -
23:00 Deportivo Táchira -:- Real Frontera - - - -
23:00 Estudiantes de Mérida -:- Ureña - - - -
23:00 Deportivo La Guaira -:- Atlético Furrial - - - -
23:00 Deportivo Lara -:- Yaracuy FC - - - -
23:00 Metropolitanos -:- Academia Puerto Cabello - - - -
23:00 Mineros de Guayana -:- Angostura - - - -
23:00 Monagas -:- LALA - - - -
23:00 Portuguesa -:- Llaneros de Guanare - - - -
23:00 Trujillanos -:- Deportivo Zulia - - - -
23:00 Zamora -:- Los Andes - - - -
23:00 Zulia -:- Titanes - - - -
Final Aragua 1 - 2 Libertador (1 - 1) - - -
23:00 Carabobo -:- Yaracuyanos - - - -
Final Caracas 3 - 0 Petare (3 - 0) - - -
23:00 Deportivo La Guaira -:- Atlético Furrial - - - -
Final Deportivo Lara 1 - 2 Yaracuy FC (1 - 0) - - -
Final Portuguesa 1 - 3 Llaneros de Guanare (0 - 1) - - -
Final Trujillanos 1 - 2 Deportivo Zulia (0 - 0) - - -
Final Zulia 0 - 0 Titanes (0 - 0) - - -
Joi 16.08.2018
1
x
2
Final Deportivo Anzoátegui 3 - 1 Margarita (0 - 1) - - -
Final Deportivo Táchira 1 - 0 Real Frontera (0 - 0) - - -
Final Estudiantes de Mérida 4 - 1 Ureña (2 - 0) - - -
Final Monagas 5 - 1 LALA (2 - 1) - - -
02:00 Mineros de Guayana -:- Angostura - - - -
Final Zamora 2 - 1 Los Andes (0 - 1) - - -
Final Mineros de Guayana 5 - 0 Angostura (4 - 0) - - -
Final Deportivo La Guaira 1 - 0 Atlético Furrial (1 - 0) - - -
Vineri 17.08.2018
1
x
2
04:00 Mineros de Guayana -:- Angostura - - - -
Miercuri 29.08.2018
1
x
2
Final Deportivo Zulia 0 - 1 Zulia (0 - 1) - - -
Final Llaneros de Guanare 2 - 1 Ureña (1 - 0) - - -
Final Metropolitanos 1 - 1 Atlético Venezuela (1 - 0) - - -
Final Yaracuy FC 2 - 2 Carabobo (0 - 0) - - -
Final Caracas 0 - 2 Aragua (0 - 2) - - -
Anulat Mineros de Guayana - Deportivo Anzoátegui - - - -
Joi 30.08.2018
1
x
2
Final Monagas 1 - 2 Deportivo La Guaira (0 - 2) - - -
Final Zamora 2 - 1 Deportivo Táchira (1 - 1) - - -
Miercuri 05.09.2018
1
x
2
Final Deportivo La Guaira 2 - 1 Monagas (0 - 0) - - -
Final Atlético Venezuela 0 - 0 Metropolitanos (0 - 0) - - -
Final Carabobo 0 - 0 Yaracuy (0 - 0) - - -
Final Zulia 2 - 0 Deportivo Zulia (1 - 0) - - -
Joi 06.09.2018
1
x
2
Final Aragua 1 - 0 Caracas (0 - 0) - - -
Final Deportivo Anzoátegui 0 - 0 Angostura (0 - 0) - - -
Final Deportivo Táchira 1 - 1 Zamora (0 - 1) - - -
Pen. Ureña 2 - 2 (2 - 1) Llaneros de Guanare (0 - 0) - - -
Duminicã 09.09.2018
1
x
2
Final Zulia 1 - 1 Carabobo (0 - 0) - - -
Luni 10.09.2018
1
x
2
Final Aragua 2 - 0 Atlético Venezuela (0 - 0) - - -
Final Deportivo Anzoátegui 1 - 1 Deportivo La Guaira (0 - 1) - - -
Final Zamora 1 - 0 Llaneros de Guanare (1 - 0) - - -
Duminicã 16.09.2018
1
x
2
23:00 Atlético Venezuela -:- Aragua - - - -
23:00 Carabobo -:- Zulia - - - -
23:00 Deportivo La Guaira -:- Deportivo Anzoátegui - - - -
23:00 Llaneros de Guanare -:- Zamora - - - -
Miercuri 03.10.2018
1
x
2
Pen. Deportivo La Guaira 1 - 2 (1 - 1) Deportivo Anzoátegui (1 - 1) - - -
Final Atlético Venezuela 1 - 2 Aragua (1 - 2) - - -
Final Llaneros de Guanare 1 - 2 Zamora (0 - 2) - - -
Joi 04.10.2018
1
x
2
Final Carabobo 2 - 2 Zulia (1 - 1) - - -
Miercuri 10.10.2018
1
x
2
Final Zulia 2 - 0 Zamora (1 - 0) - - -
Joi 11.10.2018
1
x
2
Final Deportivo Anzoátegui 0 - 0 Aragua (0 - 0) - - -
Duminicã 14.10.2018
1
x
2
Final Aragua 3 - 2 Deportivo Anzoátegui (1 - 1) - - -
Luni 15.10.2018
1
x
2
Final Zamora 0 - 0 Zulia (0 - 0) - - -
Joi 25.10.2018
1
x
2
Final Aragua 1 - 2 Zulia (1 - 0) - - -
Miercuri 31.10.2018
1
x
2
Final Zulia 1 - 0 Aragua (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 27.07.2019
1
x
2
Final Ureña 0 - 1 Real Frontera (0 - 0) 3.40 3.10 2.00
Final Petroleros de Anzoategui 1 - 0 Ciudad Vinotinto - - - -
Final Yaracuyanos 1 - 1 Atlético Furrial (0 - 1) - - -
Final Fundación AIFI 4 - 1 Chico de Guayana (2 - 0) - - -
Duminicã 28.07.2019
1
x
2
Final Dinamo Puerto La Cruz 0 - 0 UCV (0 - 0) - - -
Final Fundación AIFI 4 - 1 Chico de Guayana (2 - 0) - - -
Vineri 02.08.2019
1
x
2
Pen. Atlético Furrial 2 - 1 (1 - 1) Yaracuyanos (0 - 0) - - -
Pen. UCV 0 - 1 (0 - 0) Dinamo Puerto La Cruz (0 - 0) - - -
Sâmbãtã 03.08.2019
1
x
2
Final Chico de Guayana 0 - 2 Fundación AIFI (0 - 1) - - -
Final Ciudad Vinotinto 1 - 3 Petroleros de Anzoategui (1 - 0) - - -
22:30 Atlético Furrial -:- Yaracuyanos - - - -
Final Deportivo Zulia 2 - 2 Atlético El Vigía (2 - 1) - - -
22:30 Petare -:- Libertador - - - -
22:30 Real Frontera -:- Ureña - - - -
22:30 UCV -:- Dinamo Puerto La Cruz - - - -
Final ULA 1 - 2 Dos Hermanas SA (0 - 0) - - -
Duminicã 04.08.2019
1
x
2
Final Real Frontera 3 - 2 Ureña (0 - 2) - - -
Pen. Petare 2 - 1 (1 - 1) Libertador (0 - 0) - - -
Partide jucate 166
Victorii gazde 39.2%
Victorii oaspeți 34.3%
Egaluri 26.5%
Total goluri 431
Goluri / meci 2.6
Goluri / meci echipa gazdă 1.39
Goluri / meci echipa oaspete 1.19
Cartonase galbene 6
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 55
Cartonase roșii / partidă 0.3
Peste 0.5 goluri 91%
Peste 1.5 goluri 72.3%
Peste 2.5 goluri 50.6%
Peste 3.5 goluri 27.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 68.1%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 32.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 9.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 1.8%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 72.9%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 42.8%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 20.5%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 4.8%
Goluri în repriza 1 189
Goluri în repriza 2 231
Goluri în repriza 1 (gazde) 98
Goluri în repriza 2 (gazde) 136
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 91
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 101
Echipa gazdă învinge la 0 35 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 26 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 14 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 13 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 26 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 35 meciuri
Echipa gazdă a înscris 124 meciuri
Echipa oaspete a înscris 115 meciuri
Nu s-au marcat goluri 16 meciuri
Penalty-uri înscrise 16
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Llaneros de Guanare 1.31 13 10 3 7 6 1 6 4 2
2 Mineros de Guayana 2.8 10 8 2 4 4 0 6 4 2
3 Aragua 1.53 17 8 9 8 5 3 9 3 6
4 Ureña 1.44 16 8 8 9 3 6 7 5 2
5 Zamora 1.25 16 7 9 7 4 3 9 3 6
6 Caracas 2 9 6 3 4 2 2 5 4 1
7 Zulia 1.41 17 6 11 8 2 6 9 4 5
8 Carabobo 1.08 13 6 7 6 4 2 7 2 5
9 Yaracuy FC 2.6 5 5 0 3 3 0 2 2 0
10 Angostura 1.83 6 5 1 3 3 0 3 2 1
11 Monagas 1.78 9 5 4 4 4 0 5 1 4
12 Atlético Venezuela 1.64 11 5 6 5 3 2 6 2 4
13 Titanes 1.57 7 5 2 4 3 1 3 2 1
14 Estudiantes Caracas 1.1 10 5 5 6 2 4 4 3 1
15 0.75 8 5 3 5 3 2 3 2 1
16 Deportivo Lara 1.67 6 4 2 3 2 1 3 2 1
17 Petroleros de Anzoategui 1.67 6 4 2 3 2 1 3 2 1
18 Portuguesa 1.6 5 4 1 2 2 0 3 2 1
19 Deportivo La Guaira 1.5 10 4 6 5 2 3 5 2 3
20 Los Andes 1.43 7 4 3 4 2 2 3 2 1
21 Yaracuyanos 1.22 9 4 5 5 1 4 4 3 1
22 Margarita 1.09 11 4 7 6 1 5 5 3 2
23 Libertador 1 6 4 2 3 2 1 3 2 1
24 Atlético El Vigía 1.33 3 3 0 1 1 0 2 2 0
25 Real Frontera 1.29 7 3 4 4 2 2 3 1 2
26 Estudiantes de Mérida 1.14 7 3 4 3 1 2 4 2 2
27 Chico de Guayana 1 5 3 2 2 1 1 3 2 1
28 LALA 0.86 7 3 4 4 0 4 3 3 0
29 Deportivo Zulia 0.78 9 3 6 5 1 4 4 2 2
30 Fundación AIFI 3.33 3 2 1 2 2 0 1 0 1
31 Dos Hermanas SA 1.33 3 2 1 1 0 1 2 2 0
32 Gran Valencia 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
33 Deportivo Anzoátegui 1 10 2 8 5 1 4 5 1 4
34 Deportivo Táchira 1 7 2 5 3 1 2 4 1 3
35 Minasoro FV 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
36 Atlético Furrial 1 6 2 4 3 1 2 3 1 2
37 Trujillanos 0.5 6 2 4 3 1 2 3 1 2
38 UCV 0.25 4 2 2 2 1 1 2 1 1
39 Unión Atlético Falcón 0 4 2 2 2 1 1 2 1 1
40 Atletico Guanare 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
41 ULA 1 1 1 0 1 1 0 0 0
1 0.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
42 Atlético Socopó 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
43 Metropolitanos 0.33 6 0 6 3 0 3 3 0 3
44 Yaracuy 0 1 0 1 0 0 1 0 1
45 Academia Puerto Cabello 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
46 Pacairigua 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
47 Dinamo Puerto La Cruz 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Mineros de Guayana 4 - 2 2 - 1 10 - 1 4 - 2 3 - 3 5 - 2 28 - 11
2 Aragua 0 - 3 4 - 1 10 - 3 5 - 2 3 - 0 4 - 4 26 - 13
3 Zulia 2 - 0 2 - 1 6 - 2 5 - 2 1 - 3 6 - 4 24 - 12
4 Ureña 2 - 1 2 - 3 5 - 2 4 - 6 4 - 3 6 - 6 23 - 21
5 Zamora 2 - 2 2 - 4 3 - 1 6 - 0 1 - 1 6 - 5 20 - 14
6 Atlético Venezuela 4 - 1 1 - 0 5 - 3 2 - 2 3 - 2 3 - 3 18 - 11
7 Caracas 2 - 3 3 - 0 5 - 2 3 - 0 4 - 4 1 - 3 18 - 12
8 Llaneros de Guanare 1 - 1 3 - 4 5 - 2 2 - 6 3 - 3 3 - 5 17 - 19
9 Monagas 1 - 1 2 - 3 4 - 2 2 - 1 3 - 1 4 - 2 16 - 10
10 Deportivo La Guaira 2 - 1 3 - 2 3 - 1 1 - 1 3 - 1 3 - 1 15 - 7
11 Carabobo 1 - 1 2 - 0 1 - 1 4 - 2 3 - 0 3 - 8 14 - 12
12 Yaracuy FC 3 - 2 1 - 0 0 - 1 1 - 3 2 - 0 6 - 2 13 - 8
13 Margarita 1 - 2 0 - 0 4 - 7 1 - 1 3 - 1 3 - 3 12 - 14
14 Titanes 0 - 2 0 - 0 1 - 1 3 - 2 1 - 1 4 - 2 11 - 8
15 Yaracuyanos 2 - 1 1 - 0 0 - 2 3 - 4 1 - 1 4 - 2 11 - 10
16 Angostura 1 - 3 3 - 1 0 - 5 2 - 1 3 - 1 2 - 1 11 - 12
17 Estudiantes Caracas 3 - 1 0 - 2 1 - 5 1 - 3 1 - 2 5 - 4 11 - 17
18 Fundación AIFI 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 0 10 - 2
19 Deportivo Lara 1 - 1 2 - 0 2 - 0 1 - 2 3 - 2 1 - 2 10 - 6
20 Deportivo Anzoátegui 0 - 0 1 - 2 4 - 3 0 - 1 2 - 2 3 - 1 10 - 9
21 Los Andes 0 - 0 4 - 2 2 - 1 1 - 0 1 - 0 1 - 5 10 - 10
22 Petroleros de Anzoategui 3 - 0 0 - 2 0 - 1 1 - 3 3 - 3 3 - 1 10 - 10
23 Real Frontera 0 - 1 1 - 1 2 - 1 2 - 1 1 - 1 3 - 2 9 - 7
24 Portuguesa 0 - 1 3 - 1 0 - 3 3 - 0 1 - 2 1 - 1 8 - 8
25 Estudiantes de Mérida 0 - 2 3 - 2 0 - 2 1 - 1 1 - 2 3 - 2 8 - 11
26 Deportivo Táchira 1 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 1 2 - 0 4 - 1 7 - 5
27 Deportivo Zulia 1 - 0 1 - 1 2 - 4 0 - 4 3 - 0 0 - 2 7 - 11
28 Libertador 0 - 0 0 - 2 2 - 3 2 - 0 1 - 1 1 - 2 6 - 8
29 Atlético Furrial 2 - 1 1 - 1 0 - 0 2 - 1 1 - 1 0 - 6 6 - 10
30 LALA 0 - 0 3 - 4 1 - 3 1 - 1 1 - 3 0 - 4 6 - 15
31 0 - 1 1 - 3 0 - 4 0 - 2 3 - 4 0 - 2 6 - 17
32 Chico de Guayana 1 - 1 0 - 2 1 - 0 1 - 1 0 - 1 0 - 2 5 - 15
33 Dos Hermanas SA 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 1 1 - 0 3 - 2 4 - 5
34 Atlético El Vigía 2 - 1 1 - 1 0 - 2 0 - 0 0 - 1 1 - 1 4 - 6
35 Trujillanos 0 - 0 0 - 1 1 - 1 1 - 1 0 - 2 0 - 0 3 - 7
36 Metropolitanos 0 - 0 0 - 0 2 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 1 2 - 3
37 Gran Valencia 0 - 3 0 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 2 2 - 1 2 - 9
38 Minasoro FV 0 - 1 0 - 1 0 - 4 0 - 2 1 - 2 1 - 0 2 - 10
39 Atlético Socopó 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 2
40 ULA 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 1 - 1 1 - 2
1 0 - 0 1 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 0 1 - 3
41 UCV 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 1 - 1 0 - 0 1 - 5
42 Yaracuy 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
43 Dinamo Puerto La Cruz 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0
44 Academia Puerto Cabello 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
45 Pacairigua 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 4
46 Atletico Guanare 0 - 0 0 - 2 0 - 1 1 - 1 0 - 3 0 - 0 0 - 7
47 Unión Atlético Falcón 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 8