Sound

Copa Venezuela Venezuela - Clasament, Rezultate Live, Program, Statistici, Meciuri

Înregistrează-te
Marþi 08.08.2017
1
x
2
Final Titanes 0 - 1 Zulia (0 - 0) - - -
Miercuri 09.08.2017
1
x
2
Final Estudiantes Caracas 0 - 0 Metropolitanos (0 - 0) - - -
Final LALA 0 - 1 Monagas (0 - 0) - - -
Final Atlético Socopó 1 - 1 Zamora (1 - 1) 2.60 3.35 3.00
Final Deportivo Zulia 0 - 0 Trujillanos (0 - 0) - - -
Final Los Andes 1 - 2 Estudiantes Mérida (1 - 1) - - -
Final Petroleros de Anzoategui 2 - 2 Caracas (1 - 0) - - -
Final Unión Atlético Falcón 0 - 0 Carabobo (0 - 0) 3.85 3.50 1.74
Final Margarita 2 - 0 Deportivo Anzoátegui (1 - 0) - - -
Final Yaracuyanos 0 - 2 Aragua (0 - 0) 2.90 3.30 2.15
23:00 Atletico Guanare -:- Deportivo Lara - - - -
Final Minasoro FV 2 - 5 Mineros de Guayana (0 - 3) - - -
23:00 Pacairigua -:- Atlético Venezuela - - - -
23:00 Titanes -:- Zulia - - - -
Joi 10.08.2017
1
x
2
Final Llaneros de Guanare 1 - 1 Portuguesa (1 - 1) - - -
Final Petare 0 - 1 Deportivo La Guaira (0 - 0) - - -
Final Ureña 1 - 0 Deportivo Táchira (0 - 0) 3.25 3.45 2.28
Final Pacairigua 0 - 2 Atlético Venezuela - - - -
Final Atletico Guanare 1 - 2 Deportivo Lara - 3.00 3.25 2.20
Miercuri 16.08.2017
1
x
2
23:00 Aragua -:- Yaracuyanos - - - -
23:00 Atlético Venezuela -:- Pacairigua - - - -
23:00 Carabobo -:- Unión Atlético Falcón - - - -
23:00 Caracas -:- Petroleros de Anzoategui - - - -
23:00 Deportivo Anzoátegui -:- Margarita - - - -
23:00 Deportivo Táchira -:- Ureña - - - -
23:00 Estudiantes Mérida -:- Los Andes - - - -
23:00 Deportivo La Guaira -:- Petare - - - -
23:00 Deportivo Lara -:- Atletico Guanare - - - -
23:00 Metropolitanos -:- Estudiantes Caracas - - - -
23:00 Mineros de Guayana -:- Minasoro FV - - - -
23:00 Monagas -:- LALA - - - -
23:00 Portuguesa -:- Llaneros de Guanare - - - -
23:00 Trujillanos -:- Deportivo Zulia - - - -
23:00 Zamora -:- Atlético Socopó - - - -
23:00 Zulia -:- Titanes - - - -
Miercuri 23.08.2017
1
x
2
Final Deportivo La Guaira 3 - 1 Petare (1 - 1) - - -
Final Atlético Venezuela 2 - 0 Pacairigua (1 - 0) - - -
Final Deportivo Anzoátegui 1 - 1 Margarita (1 - 0) - - -
Final Deportivo Lara 5 - 0 Atletico Guanare (2 - 0) - - -
Final Zulia 3 - 2 Titanes (1 - 0) - - -
Joi 24.08.2017
1
x
2
Final Mineros de Guayana 5 - 0 Minasoro FV (3 - 0) - - -
Final Trujillanos 1 - 0 Deportivo Zulia (1 - 0) - - -
Final Aragua 2 - 1 Yaracuyanos (1 - 0) 1.41 4.35 5.80
Final Monagas 4 - 0 LALA (1 - 0) - - -
Final Caracas 1 - 1 Petroleros de Anzoategui (0 - 1) - - -
Final Estudiantes Mérida 0 - 1 Los Andes (0 - 0) - - -
Final Deportivo Táchira 2 - 1 Ureña (0 - 1) 1.35 4.60 8.20
Final Carabobo 3 - 0 Unión Atlético Falcón (1 - 6) 1.20 5.50 11.00
Final Metropolitanos 0 - 2 Estudiantes Caracas (0 - 1) - - -
Final Zamora 1 - 0 Atlético Socopó (0 - 0) 1.64 3.95 5.90
23:00 Carabobo -:- Unión Atlético Falcón - 1.20 5.50 11.00
23:00 Deportivo Anzoátegui -:- Margarita - - - -
23:00 Mineros de Guayana -:- Minasoro FV - - - -
23:00 Monagas -:- LALA - - - -
23:00 Caracas -:- Petroleros de Anzoategui - - - -
23:00 Atlético Venezuela -:- Pacairigua - - - -
23:00 Deportivo La Guaira -:- Petare - - - -
23:00 Metropolitanos -:- Estudiantes Caracas - - - -
23:00 Aragua -:- Yaracuyanos - - - -
23:00 Estudiantes Mérida -:- Los Andes - - - -
23:00 Trujillanos -:- Deportivo Zulia - - - -
23:00 Zulia -:- Titanes - - - -
23:00 Deportivo Lara -:- Atletico Guanare - - - -
23:00 Portuguesa -:- Llaneros de Guanare - - - -
23:00 Deportivo Táchira -:- Ureña - 1.35 4.60 8.20
Miercuri 30.08.2017
1
x
2
Final Portuguesa 2 - 2 Llaneros de Guanare (0 - 1) - - -
Miercuri 06.09.2017
1
x
2
Final Margarita 0 - 0 Monagas (0 - 0) - - -
Final Zulia 2 - 1 Trujillanos (0 - 1) 1.75 3.30 4.20
Joi 07.09.2017
1
x
2
Final Atlético Venezuela 2 - 2 Estudiantes Caracas (2 - 0) - - -
Final Deportivo La Guaira 1 - 0 Aragua (1 - 0) - - -
Final Carabobo 1 - 0 Deportivo Lara (0 - 0) 1.96 3.40 4.40
Final Estudiantes Mérida 1 - 1 Ureña (0 - 1) 1.48 4.40 8.60
Final Llaneros de Guanare 1 - 3 Zamora (1 - 0) - - -
Final Mineros de Guayana 1 - 2 Caracas (1 - 2) 1.99 3.50 4.30
Miercuri 13.09.2017
1
x
2
Pen. Deportivo Lara 1 - 1 (1 - 0) Carabobo (0 - 0) 2.38 3.30 3.35
Joi 14.09.2017
1
x
2
Pen. Aragua 2 - 0 (1 - 0) Deportivo La Guaira (1 - 0) - - -
Final Trujillanos 0 - 2 Zulia - 2.84 3.35 2.62
Final Caracas 2 - 3 Mineros de Guayana (1 - 0) 2.64 3.40 2.94
Final Estudiantes Caracas 0 - 0 Atlético Venezuela (0 - 0) - - -
Final Monagas 2 - 3 Margarita (2 - 1) - - -
Final Ureña 3 - 1 Estudiantes Mérida (0 - 0) 2.44 3.40 2.58
Final Zamora 2 - 1 Llaneros de Guanare - - - -
Marþi 26.09.2017
1
x
2
23:00 Carabobo -:- Zamora - - - -
23:00 Estudiantes Caracas -:- Aragua - - - -
23:00 Margarita -:- Mineros de Guayana - - - -
23:00 Zulia -:- Ureña - - - -
Miercuri 27.09.2017
1
x
2
Final Zulia 1 - 1 Ureña (1 - 0) 1.48 4.60 8.00
Joi 28.09.2017
1
x
2
Final Aragua 2 - 2 Estudiantes Caracas (1 - 1) - - -
Final Carabobo 1 - 2 Zamora (0 - 0) 1.95 3.30 3.50
Final Mineros de Guayana 4 - 1 Margarita (2 - 1) - - -
Miercuri 11.10.2017
1
x
2
Final Margarita 0 - 1 Mineros de Guayana (0 - 1) - - -
Final Ureña 2 - 0 Zulia (1 - 0) 2.50 3.30 2.45
Joi 12.10.2017
1
x
2
Final Estudiantes Caracas 1 - 1 Aragua (1 - 0) - - -
Final Zamora 2 - 1 Carabobo (1 - 1) 2.30 3.25 2.85
Miercuri 25.10.2017
1
x
2
Final Ureña 1 - 1 Zamora (0 - 0) 3.10 3.55 2.36
Joi 02.11.2017
1
x
2
Final Estudiantes Caracas 0 - 2 Mineros de Guayana (0 - 0) - - -
Final Zamora 1 - 0 Ureña (0 - 0) 1.42 3.20 5.50
Miercuri 11.07.2018
1
x
2
Final Angostura 3 - 2 LALA (2 - 1) - - -
Final Atlético El Vigía 1 - 2 Ureña (1 - 0) 2.78 3.50 2.62
Final Gran Valencia 2 - 5 Yaracuy FC (0 - 3) - - -
Final Libertador 0 - 0 Petare (0 - 0) - - -
Final Los Andes 4 - 1 Dos Hermanas SA (2 - 0) - - -
Final Petroleros de Anzoategui 3 - 3 Atlético Furrial (0 - 1) - - -
Final Titanes 4 - 0 Deportivo Zulia (1 - 0) - - -
Sâmbãtã 14.07.2018
1
x
2
Final LALA 1 - 0 Chico de Guayana (0 - 0) - - -
Final Dos Hermanas SA 1 - 0 Llaneros de Guanare (0 - 0) - - -
Final Deportivo Zulia 2 - 0 Unión Atlético Falcón (1 - 0) - - -
22:00 Petare -:- UCV - - - -
Final Ureña 1 - 3 Real Frontera (0 - 1) 1.94 3.60 4.30
Final Yaracuy FC 1 - 2 Yaracuyanos (0 - 1) - - -
Final Atlético Furrial 0 - 1 Margarita (0 - 0) - - -
Duminicã 15.07.2018
1
x
2
Final Petare 2 - 1 UCV (0 - 1) 2.18 3.20 2.86
Miercuri 18.07.2018
1
x
2
Final UCV 0 - 3 Libertador (0 - 1) - - -
Final Chico de Guayana 3 - 4 Angostura (2 - 2) 2.48 3.15 3.00
Final Unión Atlético Falcón 0 - 3 Titanes (0 - 0) 1.01 1.01 1.01
Final Llaneros de Guanare 3 - 1 Los Andes (2 - 1) - - -
Final Margarita 3 - 1 Petroleros de Anzoategui (1 - 1) - - -
Final Real Frontera 2 - 1 Atlético El Vigía (2 - 1) 1.95 3.60 3.55
Final Yaracuyanos 4 - 0 Gran Valencia (2 - 0) 1.73 3.80 4.40
Miercuri 08.08.2018
1
x
2
Final LALA 1 - 1 Monagas (1 - 1) - - -
Final Margarita 0 - 1 Deportivo Anzoátegui (0 - 1) - - -
Final Petare 1 - 4 Caracas (0 - 2) - - -
Final LALA 1 - 1 Monagas (1 - 1) - - -
Final Margarita 0 - 1 Deportivo Anzoátegui (0 - 1) - - -
Final Petare 1 - 4 Caracas (0 - 2) - - -
Final Estudiantes Caracas 1 - 3 Atlético Venezuela (0 - 2) - - -
Final Libertador 0 - 3 Aragua (0 - 2) - - -
Final Llaneros de Guanare 1 - 2 Portuguesa (1 - 1) - - -
Final Yaracuyanos 1 - 0 Carabobo (0 - 0) - - -
Final Estudiantes Caracas 1 - 3 Atlético Venezuela (0 - 2) - - -
Final Libertador 0 - 3 Aragua (0 - 2) - - -
Final Llaneros de Guanare 1 - 2 Portuguesa (1 - 1) - - -
Final Yaracuyanos 1 - 0 Carabobo (0 - 0) - - -
Final Angostura 2 - 1 Mineros de Guayana (0 - 1) - - -
23:00 Atlético Furrial -:- Deportivo La Guaira - - - -
23:00 Deportivo Zulia -:- Trujillanos - - - -
Final Titanes 1 - 2 Zulia (0 - 1) - - -
23:00 Yaracuy FC -:- Deportivo Lara - - - -
Final Angostura 2 - 1 Mineros de Guayana (0 - 1) - - -
Final Titanes 1 - 2 Zulia (0 - 1) - - -
Final Real Frontera 0 - 1 Deportivo Táchira (0 - 0) - - -
Final Real Frontera 0 - 1 Deportivo Táchira (0 - 0) - - -
Joi 09.08.2018
1
x
2
Final Ureña 2 - 0 Estudiantes Mérida (2 - 0) - - -
Final Los Andes 1 - 1 Zamora (1 - 0) - - -
Final Los Andes 1 - 1 Zamora (1 - 0) - - -
Final Ureña 2 - 0 Estudiantes Mérida (2 - 0) - - -
Final Academia Puerto Cabello 0 - 1 Metropolitanos (0 - 1) - - -
Final Atlético Furrial 1 - 3 Deportivo La Guaira (1 - 1) - - -
Final Yaracuy FC 3 - 1 Deportivo Lara (1 - 1) - - -
Final Deportivo Zulia 1 - 0 Trujillanos (1 - 0) - - -
Marþi 14.08.2018
1
x
2
Final Carabobo 3 - 0 Yaracuyanos (1 - 0) - - -
Miercuri 15.08.2018
1
x
2
Final Atlético Venezuela 4 - 2 Estudiantes Caracas (1 - 1) - - -
Final Metropolitanos 0 - 0 Academia Puerto Cabello (0 - 0) - - -
23:00 Aragua -:- Libertador - - - -
23:00 Atlético Venezuela -:- Estudiantes Caracas - - - -
23:00 Carabobo -:- Yaracuyanos - - - -
23:00 Caracas -:- Petare - - - -
23:00 Deportivo Anzoátegui -:- Margarita - - - -
23:00 Deportivo Táchira -:- Real Frontera - - - -
23:00 Estudiantes Mérida -:- Ureña - - - -
23:00 Deportivo La Guaira -:- Atlético Furrial - - - -
23:00 Deportivo Lara -:- Yaracuy FC - - - -
23:00 Metropolitanos -:- Academia Puerto Cabello - - - -
23:00 Mineros de Guayana -:- Angostura - - - -
23:00 Monagas -:- LALA - - - -
23:00 Portuguesa -:- Llaneros de Guanare - - - -
23:00 Trujillanos -:- Deportivo Zulia - - - -
23:00 Zamora -:- Los Andes - - - -
23:00 Zulia -:- Titanes - - - -
Final Aragua 1 - 2 Libertador (1 - 1) - - -
23:00 Carabobo -:- Yaracuyanos - - - -
Final Caracas 3 - 0 Petare (3 - 0) - - -
23:00 Deportivo La Guaira -:- Atlético Furrial - - - -
Final Deportivo Lara 1 - 2 Yaracuy FC (1 - 0) - - -
Final Portuguesa 1 - 3 Llaneros de Guanare (0 - 1) - - -
Final Trujillanos 1 - 2 Deportivo Zulia (0 - 0) - - -
Final Zulia 0 - 0 Titanes (0 - 0) - - -
Joi 16.08.2018
1
x
2
Final Deportivo Anzoátegui 3 - 1 Margarita (0 - 1) - - -
Final Deportivo Táchira 1 - 0 Real Frontera (0 - 0) - - -
Final Estudiantes Mérida 4 - 1 Ureña (2 - 0) - - -
Final Monagas 5 - 1 LALA (2 - 1) - - -
02:00 Mineros de Guayana -:- Angostura - - - -
Final Zamora 2 - 1 Los Andes (0 - 1) - - -
Final Mineros de Guayana 5 - 0 Angostura (4 - 0) - - -
Final Deportivo La Guaira 1 - 0 Atlético Furrial (1 - 0) - - -
Vineri 17.08.2018
1
x
2
04:00 Mineros de Guayana -:- Angostura - - - -
Miercuri 29.08.2018
1
x
2
Final Deportivo Zulia 0 - 1 Zulia (0 - 1) - - -
Final Llaneros de Guanare 2 - 1 Ureña (1 - 0) - - -
Final Metropolitanos 1 - 1 Atlético Venezuela (1 - 0) - - -
Final Yaracuy FC 2 - 2 Carabobo (0 - 0) - - -
Final Caracas 0 - 2 Aragua (0 - 2) - - -
Anulat Mineros de Guayana - Deportivo Anzoátegui - - - -
Joi 30.08.2018
1
x
2
Final Monagas 1 - 2 Deportivo La Guaira (0 - 2) - - -
Final Zamora 2 - 1 Deportivo Táchira (1 - 1) - - -
Miercuri 05.09.2018
1
x
2
Final Deportivo La Guaira 2 - 1 Monagas (0 - 0) - - -
Final Atlético Venezuela 0 - 0 Metropolitanos (0 - 0) - - -
Final Carabobo 0 - 0 Yaracuy (0 - 0) - - -
Final Zulia 2 - 0 Deportivo Zulia (1 - 0) - - -
Joi 06.09.2018
1
x
2
Final Aragua 1 - 0 Caracas (0 - 0) - - -
Final Deportivo Anzoátegui 0 - 0 Angostura (0 - 0) - - -
Final Deportivo Táchira 1 - 1 Zamora (0 - 1) - - -
Pen. Ureña 2 - 2 (2 - 1) Llaneros de Guanare (0 - 0) - - -
Duminicã 09.09.2018
1
x
2
Final Zulia 1 - 1 Carabobo (0 - 0) - - -
Luni 10.09.2018
1
x
2
Final Aragua 2 - 0 Atlético Venezuela (0 - 0) - - -
Final Deportivo Anzoátegui 1 - 1 Deportivo La Guaira (0 - 1) - - -
Final Zamora 1 - 0 Llaneros de Guanare (1 - 0) - - -
Duminicã 16.09.2018
1
x
2
23:00 Atlético Venezuela -:- Aragua - - - -
23:00 Carabobo -:- Zulia - - - -
23:00 Deportivo La Guaira -:- Deportivo Anzoátegui - - - -
23:00 Llaneros de Guanare -:- Zamora - - - -
Statistici Copa Venezuela ( 143 meciuri jucate din 209 )
Partide jucate 143
Victorii gazde 42%
Victorii oaspeți 35%
Egaluri 23%
Total goluri 373
Goluri / meci 2.61
Goluri / meci echipa gazdă 1.41
Goluri / meci echipa oaspete 1.18
Cartonase galbene 5
Cartonase galbene / partidă -
Cartonase roșii 46
Cartonase roșii / partidă 0.3
Peste 0.5 goluri 92.3%
Peste 1.5 goluri 72%
Peste 2.5 goluri 51%
Peste 3.5 goluri 26.6%
Peste 0.5 goluri în repriza 1 68.5%
Peste 1.5 goluri în repriza 1 31.5%
Peste 2.5 goluri în repriza 1 9.8%
Peste 3.5 goluri în repriza 1 2.1%
Peste 0.5 goluri în repriza 2 74.1%
Peste 1.5 goluri în repriza 2 42.7%
Peste 2.5 goluri în repriza 2 19.6%
Peste 3.5 goluri în repriza 2 5.6%
Goluri în repriza 1 163
Goluri în repriza 2 200
Goluri în repriza 1 (gazde) 84
Goluri în repriza 2 (gazde) 121
Goluri în repriza 1 (oaspeți) 79
Goluri în repriza 2 (oaspeți) 84
Echipa gazdă învinge la 0 34 meciuri
Echipa oaspete învinge la 0 24 meciuri
Gazdele câstiga din urmă 13 meciuri
Oaspeții câștiga din urmă 10 meciuri
Echipa gazdă pierde la 0 24 meciuri
Echipa oaspete pierde la 0 34 meciuri
Echipa gazdă a înscris 108 meciuri
Echipa oaspete a înscris 98 meciuri
Nu s-au marcat goluri 11 meciuri
Penalty-uri înscrise 15
Penalty-uri ratate -
Penalty-uri / partidă 0.1
Top echipe Copa Venezuela
Loc Echipă MGI Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub Meciuri Peste Sub
Acasa Deplasare
1 Llaneros de Guanare 1.33 12 9 3 6 5 1 6 4 2
2 Mineros de Guayana 2.8 10 8 2 4 4 0 6 4 2
3 Ureña 1.4 15 7 8 8 3 5 7 4 3
4 Caracas 2 9 6 3 4 2 2 5 4 1
5 Zamora 1.36 14 6 8 7 4 3 7 2 5
6 Yaracuy FC 2.6 5 5 0 3 3 0 2 2 0
7 Angostura 1.83 6 5 1 3 3 0 3 2 1
8 Monagas 1.78 9 5 4 4 4 0 5 1 4
9 Aragua 1.67 12 5 7 6 3 3 6 2 4
10 Titanes 1.57 7 5 2 4 3 1 3 2 1
11 Estudiantes Caracas 1.1 10 5 5 6 2 4 4 3 1
12 Carabobo 1 12 5 7 5 3 2 7 2 5
13 0.71 7 5 2 4 3 1 3 2 1
14 Atlético Venezuela 1.7 10 4 6 4 2 2 6 2 4
15 Deportivo Lara 1.67 6 4 2 3 2 1 3 2 1
16 Portuguesa 1.6 5 4 1 2 2 0 3 2 1
17 Deportivo La Guaira 1.56 9 4 5 4 2 2 5 2 3
18 Los Andes 1.43 7 4 3 4 2 2 3 2 1
19 Zulia 1.42 12 4 8 6 2 4 6 2 4
20 Yaracuyanos 1.29 7 4 3 4 1 3 3 3 0
21 Margarita 1.09 11 4 7 6 1 5 5 3 2
22 Libertador 1 5 4 1 3 2 1 2 2 0
23 Petroleros de Anzoategui 1.75 4 3 1 2 2 0 2 1 1
24 Estudiantes Mérida 1.14 7 3 4 3 1 2 4 2 2
25 LALA 0.86 7 3 4 4 0 4 3 3 0
26 Atlético El Vigía 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
27 Gran Valencia 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
28 Deportivo Táchira 1 7 2 5 3 1 2 4 1 3
29 Minasoro FV 1 2 2 0 1 1 0 1 1 0
30 Real Frontera 1 5 2 3 3 1 2 2 1 1
31 Atlético Furrial 1 4 2 2 2 1 1 2 1 1
32 Deportivo Zulia 0.63 8 2 6 4 0 4 4 2 2
33 Trujillanos 0.5 6 2 4 3 1 2 3 1 2
34 UCV 0.5 2 2 0 1 1 0 1 1 0
35 Unión Atlético Falcón 0 4 2 2 2 1 1 2 1 1
36 Atletico Guanare 0 2 2 0 1 1 0 1 1 0
37 Chico de Guayana 1.5 2 1 1 1 1 0 1 0 1
38 Deportivo Anzoátegui 1 7 1 6 4 1 3 3 0 3
39 Dos Hermanas SA 1 2 1 1 1 0 1 1 1 0
40 Atlético Socopó 0.5 2 0 2 1 0 1 1 0 1
41 Metropolitanos 0.33 6 0 6 3 0 3 3 0 3
42 Yaracuy 0 1 0 1 0 0 1 0 1
43 Academia Puerto Cabello 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
44 Pacairigua 0 2 0 2 1 0 1 1 0 1
Echipă 0-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90 Total
* Goluri marcate si primite
1 Mineros de Guayana 4 - 2 2 - 1 10 - 1 4 - 2 3 - 3 5 - 2 28 - 11
2 Ureña 2 - 1 1 - 3 4 - 2 4 - 5 4 - 2 6 - 5 21 - 18
3 Aragua 0 - 2 3 - 0 7 - 2 4 - 2 3 - 0 3 - 1 20 - 7
4 Zamora 1 - 2 1 - 4 3 - 0 6 - 0 1 - 0 7 - 4 19 - 11
5 Caracas 2 - 3 3 - 0 5 - 2 3 - 0 4 - 4 1 - 3 18 - 12
6 Atlético Venezuela 3 - 1 1 - 0 5 - 1 2 - 2 3 - 2 3 - 3 17 - 9
7 Zulia 2 - 0 1 - 0 4 - 1 5 - 2 1 - 2 2 - 4 17 - 9
8 Monagas 1 - 1 2 - 3 4 - 2 2 - 1 3 - 1 4 - 2 16 - 10
9 Llaneros de Guanare 1 - 0 3 - 3 5 - 2 2 - 6 2 - 3 3 - 5 16 - 17
10 Deportivo La Guaira 2 - 1 2 - 1 3 - 1 1 - 1 3 - 1 3 - 1 14 - 6
11 Yaracuy FC 3 - 2 1 - 0 0 - 1 1 - 3 2 - 0 6 - 2 13 - 8
12 Carabobo 1 - 1 1 - 0 1 - 0 4 - 2 2 - 0 3 - 7 12 - 10
13 Margarita 1 - 2 0 - 0 4 - 7 1 - 1 3 - 1 3 - 3 12 - 14
14 Titanes 0 - 2 0 - 0 1 - 1 3 - 2 1 - 1 4 - 2 11 - 8
15 Angostura 1 - 3 3 - 1 0 - 5 2 - 1 3 - 1 2 - 1 11 - 12
16 Estudiantes Caracas 3 - 1 0 - 2 1 - 5 1 - 3 1 - 2 5 - 4 11 - 17
17 Deportivo Lara 1 - 1 2 - 0 2 - 0 1 - 2 3 - 2 1 - 2 10 - 6
18 Los Andes 0 - 0 4 - 2 2 - 1 1 - 0 1 - 0 1 - 5 10 - 10
19 Yaracuyanos 2 - 0 1 - 0 0 - 2 3 - 4 1 - 0 2 - 2 9 - 8
20 Portuguesa 0 - 1 3 - 1 0 - 3 3 - 0 1 - 2 1 - 1 8 - 8
21 Estudiantes Mérida 0 - 2 3 - 2 0 - 2 1 - 1 1 - 2 3 - 2 8 - 11
22 Deportivo Anzoátegui 0 - 0 0 - 0 3 - 3 0 - 0 2 - 2 2 - 0 7 - 5
23 Deportivo Táchira 1 - 0 0 - 1 0 - 2 0 - 1 2 - 0 4 - 1 7 - 5
24 Petroleros de Anzoategui 3 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 3 1 - 3 3 - 1 7 - 9
25 LALA 0 - 0 3 - 4 1 - 3 1 - 1 1 - 3 0 - 4 6 - 15
26 Real Frontera 0 - 1 1 - 0 2 - 0 1 - 1 0 - 1 1 - 2 5 - 5
27 Libertador 0 - 0 0 - 2 2 - 3 2 - 0 1 - 0 0 - 2 5 - 7
28 Deportivo Zulia 0 - 0 0 - 0 2 - 4 0 - 4 3 - 0 0 - 1 5 - 9
29 0 - 1 1 - 3 0 - 4 0 - 2 2 - 4 0 - 1 5 - 16
30 Atlético Furrial 1 - 1 1 - 1 0 - 0 2 - 1 0 - 1 0 - 4 4 - 8
31 Chico de Guayana 1 - 1 0 - 1 1 - 0 1 - 1 0 - 1 0 - 1 3 - 5
32 Trujillanos 0 - 0 0 - 1 1 - 1 1 - 1 0 - 2 0 - 0 3 - 7
33 Metropolitanos 0 - 0 0 - 0 2 - 1 0 - 0 0 - 1 0 - 1 2 - 3
34 Atlético El Vigía 2 - 0 0 - 0 0 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 1 2 - 4
35 Dos Hermanas SA 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 2 - 1 2 - 4
36 Gran Valencia 0 - 3 0 - 2 0 - 0 0 - 1 0 - 2 2 - 1 2 - 9
37 Minasoro FV 0 - 1 0 - 1 0 - 4 0 - 2 1 - 2 1 - 0 2 - 10
38 Atlético Socopó 0 - 0 1 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 0 1 - 2
39 UCV 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 1 0 - 0 1 - 5
40 Yaracuy 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0
41 Academia Puerto Cabello 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 1
42 Pacairigua 0 - 2 0 - 0 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 4
43 Atletico Guanare 0 - 0 0 - 2 0 - 1 1 - 1 0 - 3 0 - 0 0 - 7
44 Unión Atlético Falcón 0 - 0 0 - 1 0 - 1 0 - 0 0 - 2 0 - 1 0 - 8